Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 781
Volgende pagina

Vincent

Kees schreef:

De reacties over gisteren lopen ver uiteen. Op de officiéle site was het een stuk beter, hier wat minder en in de andere verslagen blijft het er tussen in.

 

Overigens las ik dat er toch zo'n 2500 man waren gisteren. Valt reuze mee.

 

Ondanks eerdere afmelding was ik er gister toch.(samen met kojak+broer+leidscheveen)

(had een vergadering ipv avonddienst)

 

1e helft vond ik kubik wel aardig spelen hoor!

2-3 keer aardige actie tot op de goal ,maar net ff geen geluk

ado tikte aardig rond, maar moet zeggen dat hibernian er niet heel veel voor deed. (misschien moe na 3 wedstrijden in 1 week)

 

2e helft gebeurde er eigenlijk niks.

sususepa liep nu aan onze kant en kon ik er wat beter op letten;

lijkt alsof hij niet durft en speelt elke keer bal breed naar bosschaart. geen actie gezien...

lang geblesseerd geweest en misschien onbewust wat angst?

 

tja immers in de spits is alles al over gezegd.:-))

 

 

 

 

0
Donderdag 22 juli 2010 om 17:41 uur

Midden-Oost

Max schreef:

Kubik heeft wel wat in huis, maar op mij komt hij over als een mooiweervoetballer.

 

Immers snap ik niet. Ga eens trainen op kopduels. Hij heeft er gisteren één gewonnen! En die liet de verdediger hem winnen, omdat hij m alleen maar kon inleveren.

Mee eens Max, wat vond jij trouwens van die Susu ?? Ach, ach dramatisch toch ?

 

Jongens, we mogen blij zijn dat vd Gijp niet in VI Geel/Groen zit want die had die Susi echt elke avond geslacht in het Kurhaus.

 

Kubic speelt met nr 28 en Susu met nr. 16 dus ik neem aan dat we die straks niet meer in de basis zien.

0
Donderdag 22 juli 2010 om 16:20 uur

JB

Franky schreef:

wel haalde ajakkes Ibrahimovic toen die jonger was dan deze Karlsson

Klopt, hij was geen 24 maar 20.

Aan de andere kant hebben ze er toen ook wel zo'n 8 miljoen voor betaald.

 

Kijk, elke waar zijn geld.

Dus verwacht ik ook niet dat vd Brom even "de nieuwe Zlatan" op is wezen halen in Zweden.


Als het de Zweedse Demouge is, ben ik ook al blij. ;-))

0
Woensdag 21 juli 2010 om 19:56 uur

JB

pascal-070 schreef:

ADO-VVV play offs 3 jaar terug-Ambrabat waar is me scooter nou!!!!

ADO-Ajakkes aisatti is een fietsendief!

Ik doe ook mee met dit soort liederen en ik ben er een die het niet toejuicht als dezelfde spelers naar DH komen.

Dat jij dat wel doet respecteer ik maar zo zit ik niet in elkaar. Dan kan jij wel weer met je preken aankomen hoe ik daar tegenaan moet kijken maar sommige kijken daar anders tegenaan als dat jij doet.

Grote probleem met dit soort spreekkoren is dat de "knuffelaars" er een waarde aan toekennen, die er helemaal niet is.

 

Ooit heette dit "voetbalhumor".

En was het een "wapen" in handen van de "12e man" om te proberen de tegenstander uit zijn spel te halen.

 

Nu maakt men zich zorgen over het "discriminerende" karakter.

Tenzij Theo Maasen of Youp van t Hek iets dergelijks roepen, dan is het wel weer cabaret en dus politiek correct en moet het gesubsidieerd worden.

 

Persoonlijk vind ik jouw voorbeelden niet bepaald kwetsend.

Of, in ieder geval niet kwetsender dan "Sylvie is de ......" (een spreekkoor dat overigens zijn oorsprong vond in de Arena!).

Of "De keeper van Den Haag....."

 

En zo zijn er honderden voorbeelden terug te halen.

 

René en Willy vd kerkhof maakten ooit reclame op tv voor Bolletje beschuit. De eerstvolgende ADO-PSV regende het, met dank aan sponsor Konmar voor hun al dan niet bewuste bijdrage ;-), rollen beschuit, elke keer als een vd Kerkhof langs Midden-Noord kwam.

 

En Van Grinsven, de keeper van Den Bosch en MVV, werd net zolang voor vuurtoren uitgemaakt tot hij de ballen uit zijn handen liet vallen.

 

Kijk, met ziektes moet je niet gaan smijten, dat doe je gewoon niet.

Maar met wat humor een "eigenschap" van iemand uitvergroten, waarom niet?

0
Maandag 19 juli 2010 om 12:12 uur

pascal-070

pascal-070 schreef:

Houd toch op, Ammi is al 1 marokaan te veel!

kom op zeg, eerst ambrabat helemaal verrot schelden en daarna huren. Elke marokaan die tegen den haag speelt wordt helemaal verrot gescholden en als die bij den haag komt is het goed, houdt toch op. Ik doe liever niet mee aan dat hypocriete gedoe, voor mij liever geen marokaanen bij ado en dat bedoel ik niet verkeerd!

0
Zondag 18 juli 2010 om 01:24 uur

Advertentie

ADO supporter Leidschenveen

John van den Brom: ,,Redelijk tevreden ondanks omstandigheden”
11 July 2010 om 08:34
John van den Brom zag zijn ploeg van FC Dordrecht winnen. De trainer was na afloop redelijk tevreden, behalve over de beginfase. In zijn oordeel hield hij ook rekening met de moeilijke (enorme hitte) omstandigheden. Haaglandenvoetbal.nl in gesprek met Van den Brom.



Tekst: Rob Blankenstein
Foto's: Pieter van der Togt



John, een oefenduel tegen FC Dordrecht. Eigenlijk was het op het heetst van de dag veel te warm om te voetballen!



,,Het is heerlijk weer als je lekker op de bank kan zitten. Dan is het geweldig, maar aan de andere kant moet je er eigenlijk niet aan denken om in deze omstandigheden een wedstrijd te spelen. Wij hebben zo goed en zo kwaad als het ging erop geanticipeerd door veel drinkpauzes in te lassen en dat was ook echt nodig. Het haalde wel een beetje het tempo uit de wedstrijd, maar in deze omstandigheden kan het gewoon niet anders, want anders is het onverantwoord. Ondanks dat vind ik dat ze behalve het eerste gedeelte van de eerste helft, waarin wij het niet goed deden, het met name het laatste uur toch goed hebben opgepakt. Ondanks de omstandigheden hebben wij toch een redelijk tempo gehanteerd.”



Er werd wat afgedronken.....



Je bent in deze fase van de voorbereiding met name bezig met bepaalde patronen erin te slijpen. Zie je al bepaalde dingen terug, waarvan je denkt, ze pikken het aardig op?



,,Ja klopt, het gaat alleen nog om het herkennen van momenten van wat willen wij. Ik wil zeker in de voorbereiding erin krijgen, dat wij zoveel mogelijk druk zetten op de tegenstander en dat betekent onder meer kort vanaf je man spelen en dan juist in de omschakeling in balbezit of gelijk de aanval zoeken of vandaar uit spelen om in ieder geval weer balbezit te houden. Ik heb goede momenten van druk zetten gezien, maar ook slechte en dat is juist mooi dat je dan gelijk met elkaar - ook tijdens zo’n drinkpauze of in de rust - even erover kan praten wat dan niet goed gaat. Dat zijn altijd, zeker in deze fase van de voorbereiding tegen elke keer weer een zwaardere tegenstander, momenten die dan goed uitkomen om dat nog een keer extra te benadrukken.”



Op links achterin zit je ruim in je mogelijkheden met Christian Supusepa, Mitchell Piqué en Kai van Hese, wat op rechts niet het geval is. Overweeg je toch om indien mogelijk daar – op rechts – nog een versterking voor aan te gaan trekken?



,,Nee absoluut niet. Wij hebben voldoende spelers zeker verdedigend gezien - en als je nu in paniek – ik zie dat als een paniekaankoop - gaat doen, dat vind ik geen goede zaak. Zo zit ik niet in elkaar en ik kijk ook wat erachter zit. Als het niet gaat, om dat intern op te lossen, dan kunnen wij de zaak nog een keer gaan bekijken, maar Lorenzo kan het ook vanuit die positie en daarna kunnen wij altijd, als het echt dramatisch gaat worden, nog wat gaan doen, maar op dit moment is dat nog geen één seconde in mij opgekomen.”



Hoe staat het met Frantisek Kubik, die was er ook niet bij, tenminste niet op het veld?



,,Hij was er wel, maar hij kwam pas donderdagavond laat weer terug uit Slowakije en wij hebben een aantal dagen vrij gehad en voor hem was dat wel even lekker om naar huis te gaan naar familie en vrienden. Hij moest inderdaad nog wat paperassen regelen en hij is gisteren (vrijdag - red.) gekeurd in het ziekenhuis en heeft dus ook niet mee getraind. Dan vind ik het ook niet realistisch, wetende dat je over genoeg spelers beschikt, om hem vandaag mee te laten spelen, maar hij heeft vanochtend wel getraind en uiteraard gaat hij maandag mee op trainingskamp.”






Vorige week hadden wij het over de Haagse humor. Achter jullie dug-out was er een “opstootje” tussen twee ‘Haagse dames’, waarbij de patat met mayonaise in het rondvloog en toen werd de opmerking vanaf de tribune tegen jou gemaakt: ‘Dit is nog maar bij een vriendschappelijke wedstrijd’ !

,,Ik had wel trek in die friet, ik vond het zonde eigenlijk, maar dat is op zich natuurlijk geen humor wat daar gebeurde. Maar de opmerking uit het publiek vond ik wel mooi en daar kan ik ook op lachen en dan kijk ik ook wel even om!”



Wat is de doelstelling van het trainingskamp komende week in Garderen?



,,Doorgaan waar wij mee bezig zijn en de groep wordt wat teruggebracht qua grootte, waardoor wij wat gerichter kunnen gaan werken aan de manier van spelen en dat betekent dat wij daar wat meer duidelijkheid kunnen gaan geven, onder meer in de posities waar spelers zich op kunnen gaan richten. Daar is zo’n week ideaal voor en ook de saamhorigheid gaat een rol spelen met een stuk gezelligheid erbij. Dat komt er in zo’n week ook bij.”



© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)
 

0
Maandag 12 juli 2010 om 20:22 uur

tim_b

Johannes schreef:

Oranje: 6 kutwedstrijden gespeeld, één wedstrijd tegen Brazilië in elk geval de helft heel goed en een helft tegen Uruguay was het leuk om te zien. Dan in de finale volledig terecht verliezen (wéér die Van P. in de spits) met idioot veel overtredingen als enige antwoord op een betere ploeg, nl. de Europees kampioen. En dan ligt het aan de scheids (die zowel De Jong als Van Bommel er af had kunnen sturen)?? Respect voor Kuijt en Van Marwijk die tenminste meteen door de tranen heen al toegaven dat de beste ploeg gewoon gewonnen heeft.

 

Wat heerlijk dat ADO straks weer lekker gaat spelen!!

met een deel ben ik het wel eens maar de wraakactie van iniesta was ook 2de geel waard, evenals voor puyol die robben toucheerde...

waar robben hier voor een tweede geel vraagt krijgt hij zelf geel, terwijl die spanjaarden met vooral iniesta bij elke valpartij om een kaart vroegen en dit bleef wel onbestraft....??

 

Verder ben ik wel van meniing ondanks het idd matigere optreden holland en het eigenlijk wel verdiende overwinning van spanje dan het klagen op voorhand van spanjaarden dat ze benadeeld waren in de wedstrijd tegen zwitserland nu wel hun voordeel opleverde...

0
Maandag 12 juli 2010 om 15:57 uur

JB

En we weten nu al waar het met Kerst of uiterlijk einde van het seizoen fout gaat:

NAC Breda is één van de weinige clubs die het komende seizoen met een hogere begroting kan gaan werken dan in het afgelopen jaar. De Brabanders zien de geldstromen met een half miljoen euro toenemen van 13,4 naar 13,9 miljoen.

"Dat komt met name doordat het aan de inkomstenkant goed zit", vertelt interim-directeur Bernard Ouwerkerk aan BN/De Stem. Door werkzaamheden aan het Rat Verleghstadion, is de capaciteit bij thuiswedstrijden vergroot tot 19.000.

"Wel zullen we komend seizoen elke wedstrijd een groter aantal stoelen reserveren voor mensen die een los kaartje willen kopen", legt Ouwerkerk uit. "Zo hopen we NAC populairder te maken bij een breder publiek. Bovendien levert losse kaartverkoop in verhouding meer op."

 

Vooral die laatste zin is een mooie uitspraak in managerstaal.

In normaal Nederlands staat er:

"De verkoop van seizoenskaarten blijft achter bij de verwachtingen"

0
Vrijdag 9 juli 2010 om 22:14 uur

<FCDH>

Wanneer wordt er getraind?
De spelers hebben even een paar dagen vrij gehad van trainer John van den Brom, vanaf donderdag 8 juli wordt er weer getraind.
De ochtendtraining begint vanwege het warme weer om 09.30 uur, zowel op donderdag als vrijdag. De middagtrainingen voor die dagen staan om 14.30 uur geprogrammeerd.

Zaterdag is de wedstrijd tegen FC Dordrecht, daarvoor wordt dit keer niet getraind. Zondag is een vrije dag, waarna de gehele selectie maandag vertrekt richting het trainingskamp in Garderen. Daar zal bijna elke dag twee maal getraind worden en op vrijdag speelt ADO Den Haag daar tegen AGOVV.
 

0
Donderdag 8 juli 2010 om 15:34 uur

DeHaagseHyena

Ooievaar schreef:

AHA daar hebben we onze huisanalfabeet ook. Zoals gezegd kom het eens vertellen in m'n gezicht op vak N neem voor het gemak een paar vrienden mee, ben gek op gevulde koeken. Kijken wie er dan medelijden heeft met wie, mooie kk kneus die je bent.

gaan we weer matten?

 

 

Het seizoen is weer begonnen....Die Kubic wordt wel vastgelegt....die concurrentie met Powel......0-4 verliezen vorig jaar met een niet al te veel gewijzigt elftal vergeleken met nu en nu 6-0 winnen doet me goed!

 

Ps. Gevulde koeken zijn elke thuiswedstrijd op het vaste verkooppunt Vakkie O, rij 16, Stoel 13 verkrijgbaar.

0
Zaterdag 3 juli 2010 om 22:38 uur

Nu online

Dang3r en 190 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 781
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2