Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 781
Volgende pagina

ADO500

ADOnieuwegein schreef:

Als je het nu aflast, heb je 4 weken de tijd om het kunstgras te laten leggen. Zou een optie kunnen zijn
Nee want ADO-Heerenveen moet zo snel mogelijk alsnog gespeeld worden dus je hebt geen 4 weken. Bovendien heb je minstens twee weken nodig voor aanleg kunstgrasveld maar heeft de KNVB daarna 3 weken (!) nodig om het te keuren voordat erop gespeeld mag worden.

Met name wat betreft de procedure met die keuring zou de KNVB dus de regels moeten aanpassen voor dit bijzondere geval.
0
Donderdag 3 oktober 2013 om 12:13 uur

haagse-Dick

Madmax schreef:

Ik denk dat de KNVB het toe laat om ADO Den Haag het kunstgras te laten plaatsen. Denk dat het de enigste oplossing is. Dat veld wordt nooit meer wat !!
zou ook kunnen maar dan krijg je weer het verhaal rond de competitievervalsing. Ik denk dat er word gekeken naar de goedkoopste oplossing vanwege dat wk volgend jaar!! En wat dat mag wezen zullen we snel horen
0
Donderdag 3 oktober 2013 om 12:10 uur

haagse-Dick

ADO500 schreef:

KNVB laat veld keuren door extern bureau en is van mening dat gisteren eigenlijk niet gespeeld had mogen worden. Vanmiddag keuring morgen wordt er een beslissing genomen. Kans dat ADO-Heerenveen wordt afgelast is erg groot.
Gaat de gemeenten nog meer geld kosten, en staat de winter ook al om de hoek. Pfff dit word nog wat zeg en denk als ze het straks in een paar weken snel opgelost willen hebben er toch ander asfalt in te gooien. Anders tot in de winterstop een hoop wedstrijden zullen afgelast worden, denken jullie niet dat hier geen problemen zouden ontstaan met alle gevolgen van dien??
0
Donderdag 3 oktober 2013 om 11:57 uur

pajam

Steijn spreekt van terechte zege op Vitesse

ADO Den Haag en Vitesse speelden woensdag een inhaalwedstrijd op een dramatische grasmat. Voor en na de wedstrijd was er veel discussie over het gras. Dat nam niet weg dat ADO-trainer Maurice Steijn zich na de 2-1 zege tevreden toonde met de drie punten.

"We hebben verdiend gewonnen. Wij zijn beter met de omstandigheden omgegaan dan Vitesse. Ik ben hier bijzonder blij mee", reageerde de hoofdtrainer na afloop. Steijn zag echter ook dat de grasmat Eredivisie onwaardig was en hoopt snel verbetering te zien.
"Het veld is gisteren en vandaag goedgekeurd. De beslissing om de wedstrijd door te laten gaan, lag niet in onze hand", vervolgt Steijn. "We spelen zaterdag weer op ditzelfde veld, hopelijk is het snel weer beter."

bron: www.elfvoetbal.nl
0
Donderdag 3 oktober 2013 om 07:45 uur

Haagse Kelt

jajoh schreef:

leuk al die euforie en ik ben ook blij hoor, maar je zag duidelijk dat de spelers zoiets hadden van " he he! eindelijk een opstelling waar we zelf ook in geloven!" Het is zo jammer dat het lang duurt voor dit soort veranderingen gedaan worden door de TS. Als we zaterdag weer zo spelen ga ik er weer wat meer in geloven.

En dat veld.... tja. schandalig schandalig
Misschien heb je gelijk. Maar je kan van Steijn veel zeggen, maar hij is consequent en houdt lang vast aan zn visie. Met Cabral pakte dat niet goed uit, maar een trainer die na 2 slechte wedstrijden weer wisselt komt ook niet standvastig over en mist al snel t respect van zijn spelersgroep. Maar voorlopig lijkt de driehoek Kramer-v Duinen- Gehrt t ei v Columbus met een aansluitende Gouriye en Arlberg de juiste opstelling. Er zitten er nog een paar onder hun niveau (Holla, Malone, Gouriye), dus t komt wel goed denk ik.
0
Woensdag 2 oktober 2013 om 19:34 uur

gnr070

Bij een Zeer gunstige volgende competitieronde zou je zomaar 11 kunnen staan. Als ze in de middenmood allemaal verliezen.
Zie het alleen nog niet zo snel gebeuren
0
Woensdag 2 oktober 2013 om 17:46 uur

Vincent

Vincent schreef:

Die kreegt ie niet ? :-))

We gaan morgen winnen trouwens !!
Haal op die gratis kaart bij PMC !!
Support oud team
Te snel verzonden.

Support our team !! Dus
0
Dinsdag 1 oktober 2013 om 22:54 uur

haagse-Dick

Met vier punten uit zeven wedstrijden bezet ADO Den Haag momenteel de zeventiende plaats in de Eredivisie. In de ogen van Gianni Zuiverloon staat zijn club op een positie waar het niet mag staan. Woensdag krijgt de club van trainer Maurice Steijn de kans om wat te klimmen op de ranglijst, dan staat er een wedstrijd tegen Vitesse op het programma.

Zuiverloon weet niet wat er nu moet gaan gebeuren. "Ik heb geen idee. Ik blijf het zeggen, nee, wij blijven het zeggen: kwalitatief hebben we een goed team. We hadden nu weer de pech met het wegvallen van Holla en Wormgoor, maar zonder hen staat er nog steeds een kwalitatief goed team dat niet onderaan hoeft te staan."

"Dat mag niet onderaan staan, dat kan niet. Maar wat er moet gebeuren? Ik weet het niet", vervolgt Zuiverloon in gesprek met Haaglanden Voetbal. "We moeten gewoon keihard blijven knokken, tot het dubbeltje op de juiste zijde valt, in ons voordeel."

Woensdag wacht een inhaalwedstrijd tegen Vitesse. Zuiverloon weet niet of het een voordeel is dat ADO snel weer aan de bak mag. "Dat hangt er vanaf hoe we herstellen en of we ons er weer overheen kunnen zetten met de gedachte dat we er weer tegenaan kunnen. We kunnen ons zelf weer bewijzen komende woensdag. Ik denk zelf dat het goed is dat we woensdag weer spelen, mits iedereen goed kan herstellen."
0
Dinsdag 1 oktober 2013 om 12:34 uur

Advertentie

H@@GenEES

Ik ben dat wel met Kees eens, ten eerste omdat het gat tussen het eerste en het tweede levensgroot is en omdat je die jongen ineens in het diepe gooit in een heel slecht draaiend 11tal, dan moet je wel heel sterk in je schoenen staan hoor.

Als je je talentjes snel wil opbranden dan is dit dé manier om dat te doen. Kijk maar eens hoe hoog de verwachtingen hier al zijn, kan die jongen nooit waarmaken, zelfde geld voor Kramer, ja die jongen laat af en toe zien dat die kan ballen.

Maar als zij drie wedstrijden in de basis staan van een zeer slecht 11tal dan worden ze weer van alles verweten (of je moet van Duinen heten) omdat zij niet de spelers zijn die het 11tal kunnen en moeten dragen, en die verwachting wordt wel een beetje geschapen nu,

Alsof het lek boven is als die twee in de basis staan, het lek zit in de verdediging en daar hebben we geen vervangers voor, helaas

0
Maandag 30 september 2013 om 22:13 uur

<FCDH>

Bij de snor melden ze dat jol snel weg is bij fullham
0
Maandag 30 september 2013 om 21:20 uur

Nu online

Brian, ADO079, Erik070, Langebach2, Max en 184 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 781
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5