Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wedstrijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 781
Volgende pagina

JB

Ron001 schreef:

En maar lachen toen ons gras vanloopgraven was voorzien en toen die ouwe Twente speler gebleseerd raakte !!
"Vitesse-speler Theo Janssen gelooft niet dat zijn knieblessure te maken heeft met het slechte veld van ADO Den Haag. Dat heeft hij aan de NOS laten weten.

Janssen scheurde onlangs zijn voorste kruisband af [b]in het duel tegen Feyenoord[/b]. Vitesse-trainer Peter Bosz liet na de wedstrijd weten dat de blessure van Janssen wellicht door de knollentuin van ADO Den Haag kwam. `Ik ga niet zeggen dat het zo is, maar dat zou wel zo kunnen zijn’, aldus Bosz. Janssen heeft een andere mening. ‘Daar geloof ik niet zo in’, laat de voetballer desgevraagd weten."
0
Woensdag 11 juli 2018 om 17:15 uur

Kees

Onder Groenendijk hebben we nog nooit een wedstrijd in de voorbereiding goed gespeeld. Hij legt de accenten op andere zaken.

Zal me verdereen zorg zijn. Enkel de competitie telt.
0
Dinsdag 10 juli 2018 om 22:24 uur

H@@GenEES

Gaat weer lekker, die wedstrijd
0
Dinsdag 10 juli 2018 om 20:17 uur

oodh

daveadodh schreef:

Het is echt niet normaal ik blijf hem steeds een kans geven, maar hij overtreft zichzelf elke keer weer. Geen snelheid, draaicirkel van een stacaravan. Gister lag Nick Kuipers 10 meter voor op de spits, maar uiteindelijk moest Boussaka het verdedigende werk doen door middel van een sprint van 50 meter. Echt niet normaal hoe deze jongen ook nog eens betaald wordt hiervoor
Het lijkt wel of hij sinds zijn blessure nooit meer de oude is geworden.
Met `oude` bedoel ik zijn tijd bij MVV. Dat is wel Jupiler maar hij viel toch positief op.
Hij heeft in ieder geval nog geen behoorlijke wedstrijd gespeeld.
0
Dinsdag 10 juli 2018 om 17:07 uur

Haagse Nol

Dannyy schreef:

Van Kessel heeft in de eerste helft geen goede bal gegeven!
Van Kessel staat niet op het wedstrijd formulier?
0
Maandag 9 juli 2018 om 20:39 uur

Advertentie

Kees

Red schreef:

Van Kessel kan zowel links, rechts als centraal - dan maakt het wel redelijk interessant. Geen topper, maar ook niet slecht.

Beter dan Hooi in elk geval.

Mogelijk wel inspelen op vertrek Becker, of de niet komst van Kishna.... maar kan als backup voor Becker/Lorentzen optreden. Ook voor Johnsen/Zhang/Falkenburg. Wat dat betreft wel handig.
Hooi speelde afgelopen zaterdag voortreffelijk. Misschien wel zijn beste wedstrijd tot nu toe bij ADO en continue een dubbele dekking vanaf minuut 5. Degene die er waren kunnen dat beamen. Overigens denk ook ik dat Hooi het niet gaat redden.

Van Kessel had ik echt nooit van gehoord of volledig vergeten.
0
Maandag 9 juli 2018 om 11:05 uur

rijswijk hoekpolder

Ik snap niet als er een speler op proef komt mensen gelijk zeggen
"O dan gaat die weg of die " neeee hoe meer hoe beter voor concurrentie onderling , vorig jaar was zo als een basisspeler het niet goed deed in een wedstrijd we niemand op de bank hadden die een impuls kon geven .

0
Maandag 9 juli 2018 om 11:03 uur

Kees

gillah schreef:

Volgens mij kan je een rechtsback helemaal niet testen tegen amateurs. Hoe vaak sta je nou onder druk en komt hij in een één tegen één situatie tegen een goede buitenspeler terecht?
Juist een verdediger kun je wel tijdens een wedstrijd tegen amateurclubs beoordelen en zeker tegen een tweede divisionist. Je zorgt er voor dat hij verhoudingsgewijs veel meer onder druk komt te staan.

Spelers bij hem in de omgeving goed instrueren dat ze veel meer ruimte openlaten, minder tot vrijwel niet mee verdedigen, aanspelen terwijl je dat in een dergelijke situatie niet doet en ga zo maar door. Moet ie toch keuzes maken, duels aangaan, onder moeilijke omstandigheden uitverdedigen etc.

Overigens vond ik het een goeie en velen met mij hoorde ik.
0
Zondag 8 juli 2018 om 14:02 uur

rijswijk hoekpolder

Thehague070 schreef:

`t is Gvd ook nergens te zien he toch jammer dat dat bij onze club nog gewoon niet goed geregeld is... Ook met die samenvattingen zie je omroep west `t uitzenden geen commentaar erbij... ADO zend `t zelf ook niet uit natuurlijk... Daarin moet ADO gewoon nog stappen gaan maken... Bij andere clubs die wel het hogere niveau nastreven gebeurt het wel... Het moet gewoon wat professioneler... En eigenlijk moeten we als fans ook eisen dat `t te zien is... Zo creëer je lijkt mij ook een sterker volgende achterban... Die ook sneller zal groeien aangezien het te volgen is...
Klopt dacht ik ook laatst , toen ik samenvatting van wedstrijd in Leiden zag ....dan denk je soms die omroep West is echt amateuristisch.
0
Zaterdag 7 juli 2018 om 19:09 uur

Dappere dodo

rijswijk hoekpolder schreef:

ADO Den Haag stalt Hennos Asmelash en Delano Ladan voor één seizoen bij Top Oss. Het duo meldt zich maandag bij de Jupiler League-club.
Logisch! Ashmelash vond ik zelfs tegen Laakkwartier al niet echt een goede indruk maken (1 wedstrijd zegt niks natuurlijk)

Ladan moet inderdaad vlieguren maken, zeker tegen de betere tegenstanders die er aankomend jaar in de KKcompetitie zitten is dat een prima leerjaar

Succes boys
0
Zaterdag 7 juli 2018 om 16:24 uur

Nu online

Erik070, Boer070, Aad, adorob, Rob2002, vakkiel, James, Alle ballen op Jort, Raoul88, DenHaag070!, Heino en 183 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 781
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1