Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 784
Volgende pagina

dewa

FC Den Haag! schreef:

Laat Wang dan maar Claudio Ranieri binnen halen als nieuwe trainer! Dan kunnen we volgend jaar al wel voor het kampioenschap gaan

Je bent wel standvastig, blijkbaar veel vertrouwen in je bron. We zullen gaan zien wat er daadwerkelijk van komt het komende seizoen!
Trainer zal best goed komen. Ik ben erg benieuwd met welke spelers hij op de proppen komt. Vorig jaar was ook iedereen verbaasd dat Jakovenko en Wilson ineens in een ADO shirt rondliepen.
0
Maandag 11 april 2016 om 13:50 uur

FC Den Haag!

dewa schreef:

Wang heeft het aangekeken en gezien dat het niet goed was. Hij heeft alles op poten gezet wat hij nodig acht om voet aan de grond te krijgen in China. Nu is de tijd daar om met ADO aan de slag te gaan en Wang zit echt niet met een tonnetje of 2-3 om Fraser (wat toch een blok aan het been is gebleken) af te kopen.
Laat Wang dan maar Claudio Ranieri binnen halen als nieuwe trainer! Dan kunnen we volgend jaar al wel voor het kampioenschap gaan

Je bent wel standvastig, blijkbaar veel vertrouwen in je bron. We zullen gaan zien wat er daadwerkelijk van komt het komende seizoen!
0
Maandag 11 april 2016 om 13:36 uur

adorob

maar zit Jol niet in egypte als trainer???
0
Maandag 11 april 2016 om 13:35 uur

dewa

FC Den Haag! schreef:

Ja, en dan stort Wang 10 miljoen om te investeren in nieuwe spelers en gaan we Europa in! Ik weet niet van wie je die inside info hebt, maar echt vertrouwen in Wang en de toekomst onder Wang heb ik niet. We gaan wel zien wat de toekomst ons brengt!
info komt rechtstreeks uit de bron. Maar geloof je het toch niet. Ik weet dat Wigt Fraser en Metgod de wacht is aangezegd. Jol gaat het technisch beleid bepalen er komt een capabele trainer en een directeur die doet wat de eigenaar van hem verwacht en dan zal Wang langzaam investeringen gaan doen om hogerop te komen. Ik heb trouwens wel alle vertrouwen in Wang maar om dat te begrijpen moet je misschien zelf in het bedrijfsleven werkzaam geweest.
0
Maandag 11 april 2016 om 12:59 uur

Bolluhboeah

<FCDH> schreef:

Dat Heracles en Zwolle veel hoger staan dan ons met een veel lagere begroting geeft echt te denken wij hebben 3 spelers voorin lopen die te samen waarschijnlijk meer verdienen dan de hele selectie van Heracles? Conclusie fraser hebben gewoon gefaald
Zoveel hoger staan ze niet, maar met Ron Jans heeft Zwolle wel een trainer in huis die al gepokt en gemazeld is. Het succes van Heracles is eerder incidenteel, bij Zwolle hebben ze gewoon geluk dat bij hun wél een stads icoon bereid was om de lokale club te coachen.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Ron_Jans

Jol, Advocaat en de Mos daarentegen...

ADO/FCDH had gewoon iets meer moeten investeren is de leiding. De goedkoop is duurkoop erfenis van v/d Kallen is begrijpelijk, maar niet echt wenselijk.
0
Zondag 10 april 2016 om 17:04 uur

<FCDH>

In het begin van het seizoen zei iedereen dat we een betere selectie hadden dan Utrecht maar omdat wij zo laffe trainer hebben die ze spelers alleen achteruit laat lopen staan wij 12e en hun 4e en kom nou niet met ie smoesjes van ja maar hun hebben hoger budget nou zelfs Heracles die een veel lagere begroting hebben dan wij staan 5e ook die hebben een aanvallend ingestelde trainer wij hebben gewoon een laffe kut trainer die al 2 jaar armoe voetbal laat zien
0
Zondag 10 april 2016 om 16:19 uur

dewa

Jordy schreef:

Ach, het is maar wat je verwacht. Met wedstrijden als Twente uit, Feyenoord thuis en uit, vandaag Vitesse uit heb ik me prima vermaakt.
Dan heb je er echt geen verstand van. feyenoord thuis was dramatisch met een ongelooflijk slecht ADO en een nog slechter feyenoord, met de eigen goal van van Beek. Als je daarvan genoten hebt dan heb je niks met voetbal. Opvallend is trouwens dat deze wedstrijden allemaal tegen tegenstanders waren die op dat moment in een hele slechte periode zaten en werkelijk van iedereen verloren. ADO heeft ook dit seizoen helaas niks laten zien. Fraser gaat waarschijnlijk weg (naar NEC of zo) en dan gaat het gebeuren. Er komt een andere trainer die met een lagere begroting veel beter gaat presteren dan Fraser heeft gedaan. En dan wordt het tijd om weer eens een seizoenkaart aan te schaffen.
0
Zondag 10 april 2016 om 08:29 uur

kipf

Aanvallend wisselen terwijl je voor staat verdedigend wisselen als.je achter staat top.trainer die Fraser wat een pleuris prutsers
0
Zaterdag 9 april 2016 om 21:32 uur

Advertentie

grijze gek

(aanvang 19.45 uur). De clubtopscorer moest het tijdens de twee voorgaande partijen doen met een invalbeurt.


Trainer Rob Maas wilde zijn opstelling vrijdag niet prijsgeven, maar op basis van de trainingen kan worden gesteld dat Qazaishvili in de ploeg komt voor

Qazaishvili linksbuiten bij Vitesse in duel met ADO Den Haag

Nathan. De Braziliaanse linksbuiten heeft in de voorgaande partij, tegen NEC, een rugblessure opgelopen. Ook Arnold Kruiswijk (lies) hield een kwetsuur over aan de derby en is niet inzetbaar tegen ADO. Hij wordt vervangen door Kosuke Ota, die hem ook al in de beginfase van het duel in Nijmegen verving.

Maas kan eveneens niet beschikken over Isaiah Brown. De huurling van Chelsea laat zijn kuitblessure behandelen bij de medische staf van de Engelse club. Piet Velthuizen is hersteld van zijn rugkwetsuur. De reservedoelman zit tegen ADO weer op de bank, waar hij derde goalie Jeroen Houwen aflost.

Vermoedelijke opstelling Vitesse: Room; Diks, Kashia, Van der Werff, Ota; Yeini, Baker, Nakamba; Rashica, Solanke en Qazaishvili.
0
Zaterdag 9 april 2016 om 17:55 uur

Gast

Vlakko schreef:

Is dat nog een verrassing voor je dan?

Moet je voor de gein het aantal berichten na een nederlaag of na een overwinning eens bijhouden. Overwinning is normaal en snel over tot orde van de dag. Verlies daarentegen..

Weet niet of het een klaagcultuur is denk zelf meer dat wij Den Haag supporters chronisch onze club en de mogelijkheden overschatten en te hoog inschatten. Hierdoor zijn we eigenlijk nooit tevreden.

Feit is we zijn qua stad en historie een aardige naam. Maar hebben nauwelijks tot nooit een rol gespeeld van enige betekenis op voetbalgebied dan. (Muv de periode net na de fusie) Dat geeft mij aan dat we te groot zijn voor het servet en te klein voor het tafellaken. Daarnaast hebben 12 jaar eerste divisie er heel hard ingehakt voor de potentie van de club en aanwas van supporters, kennis en sponsors.

Dat duurt gewoon minimaal 25 jaar in de eredivisie voor je dat weer enigszins terug wint qua gemiste supporters, kennis of sponsors.

Sinds ik er zo insta en met in mijn ogen reëlere verwachtingen naar Den Haag kijk werd het ook ineens een stuk leuker naar Den Haag gaan.
Dat zijn geen supporters, maar lieden die 24 uur per dag op internet zitten en beweren dat ze nog een eijgen bedrijf hebben ook hahaha. Ze proberen om op verschillende sites iedereen tegen zich in het harnas te jagen meer niet. Positief nieuws in de media klopt volgens hun nooit wat van en negatief nieuws in de media is volgens hun altijd de waarheid. Of proberen lekker interessant over te komen met copy paste van een bedrijfs structuur site en heel veel het woord agio gebruiken, dat staat ook super tijdens de club afkraken. En je kan ook een paar dagen lang in elke shout beweren dat je in het vliegtuig zit en in las vegas en vervolgens 24 uur anti wigt shouten hahaha ook zo`n fantasie. Ik kan mij niet voorstellen dat een echte supporter alles van zijn eigen club afkraakt, echt alles. En een lol wat ze hebben met die klote smileys om fraser af te kraken want die durft zomaar te beweren dat vitesse een betere spelersgroep heeft. Wat een lef die flop trainer he. o ja, hansen wil hogerop, dus die kan er nu niks meer van die vliegenvanger pfff
0
Vrijdag 8 april 2016 om 20:59 uur

Nu online

ton, Erwin vm, KvR, Ado Vakkie S, LeoH, Lellow, Q0172, Tante Wil, Alle ballen op Jort, john 147, Huge, opper, tjapi01, haguhnees87, adorob, Hagenees-in-de-Achterhoek, Raoul88, 10, sander75, Nees, Dappere dodo, Ran1972, FFL, Langebach2, Fido en 291 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 784
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5