Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 787
Volgende pagina

Leidse ADO-fan

Nog uurtje of 9 en dan weten we meer.

Tussenstand dus nu :

Weg: San Roman, Hevel en Marengo

Erbij: Gorter, Fernandez en Wolters

Kwalitatief ontloopt dit elkaar denk ik niet zo gek veel, maar je hebt wel jongens erbij die het elftal mentaal sterker kunnen maken en dat is met dit labiele team hard nodig.

Ik ben trouwens nu wel klaar met dat gejank over gebrek aan kwaliteit, want ook al komt er vandaag niets meer bij, dan nog slaagt 99 van de 100 trainers erin om met dit materiaal (met Malone, Meijers en straks ook Havenaar en Kasteneer erbij) minimaal op plek 15 te eindigen.

0
Dinsdag 31 januari 2017 om 15:51 uur

Brian

Wie weet komt Achabar (PEC) nog wel deze kant op mag weg bij Zwolle en komt uit Den Haag en ze wilde nog een spits toch dus zal er niet raar van opkijken .

Of we er wat aan hebben is iets anders...
0
Dinsdag 31 januari 2017 om 14:27 uur

Red

Hans de Koning per direct weg bij Go Ahead. Heh.
0
Dinsdag 31 januari 2017 om 11:36 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

‘Lange weg te gaan tussen ADO en Wang’
Mattijs Manders en Wang Hui zaten afgelopen weekend weer dicht bij elkaar op te tribune.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 31 januari 2017 om 10:11 uur

Petah

Leidse ADO-fan schreef:

Okay, Tommie heeft voor een andere club gespeeld, maar je wilt toch niet zeggen dat hij geen echte ADO-jongen is?

Hij speelt vanaf zijn 10e jaar voor de club en is 1 jaartje weggeweest.

Als je het zo stelt dan je kan je ook zeggen dat Lex geen echte clubman is, omdat hij bij Feyenoord heeft gespeeld (en wel langer dan een jaartje, hij is daar nog steeds Europees topscorer aller tijden) en Aad Mansveld geen clubman is omdat hij ook voor Feyenoord en FC Utrecht is uitgekomen.

Stappen financiel en sportief

Hij kon destijds hier 2 ton verdienen was echt de max van de club dat maakte hem toen echt een van de best betaalde mensen bij de club
Koos voor 240 in Frankfurt

Ik zeg dat je altijd voor geld moet gaan als Feyenoord mij 5 ton bied en den haag 2 ben ik weg maar voor 40 ruggen meer in geen honderd jaar
0
Dinsdag 31 januari 2017 om 09:55 uur

Hagenees1972

Goed om te zien dat Malone op de weg terug is. Ook Meijers weer aan het spelen maar begrijp nog steeds niet dat het een van ADO`s best betaalde voetballers is. Je ziet aan Gorter en Fernandez dat het volwassen voetballers zijn dus das mooi dat die erbij zijn. Verder valt het me op dat de wisselspelers in de rust wel hele mooie hakjes en trucjes doen maar dat 6 van de 10 passes over langere afstand totaal niet aankomen, bijna campingvoetbal. Het zijn details, maar het zegt iets over het gemak waarmee mensen denken op het veld te kunnen staan en daar ook nog voor betaald krijgen. Het ergste is dat het gewoon wordt geaccepteerd door de mensen die de leiding hebben. Alles moet scherper en beter, wie niet mee wil of mee kan moet van het schip af, dat moet de norm zijn en niet anders. Ook de opmerking van Beugelsdijk "Al zet je van Gaal voor de groep" gaat natuurlijk nergens over dat is een diskwalificatie voor de groep en een maskering van het eigen zwakke spel.
Verder hoop ik dat Pipo de Clown ons nu echt weer eens gaat laten lachen, want tot nu toe is het een slechte voorstelling die z`n weerga meer kent.
We zullen zien.....

0
Maandag 30 januari 2017 om 23:35 uur

yesyes

Ze hadden ook die kristensen nooit weg moeten doen ook zo achterlijk. Je heb helemaal geen goede verdedigende middenvelder. Derijck kon het ook wel aardig. Nu heb je die achraf of bakker is een groot verschil. Je moet daar een ervaren speler hebben hoop dat ze nog wat halen op die positie en liefst een centrale verdediger erbij is te zwak wat er nu staat.
0
Maandag 30 januari 2017 om 22:59 uur

Advertentie

Petah

ADODENHAAG schreef:

Ik weet niet of hij nog veel langer door wil, hoe lang wil die man nog voor lul staan? Daar zijn die Chinezen niet goed in hoor
Die laten de boel imploderen en als al het troep wat er zit weg is zullen ze wel mensen aanstellen
0
Maandag 30 januari 2017 om 20:09 uur

Langebach2

Krul mag weg bij 020, kunnen we wel gebruiken zo`n keeper
0
Maandag 30 januari 2017 om 19:42 uur

H@@GenEES

Een oudere supporter schreef:

Die 2,5 miljoen is wel helemaal tot op de bodem van het gat van de club gevallen.
Blijkbaar mag de suikeroom er nog eens een paar miljoen bijdokken en dan nog zal er wel geen geld zijn voor het aantrekken van goede spelers die het dan niet met een onkostenvergoeding moeten doen.
Hup misschien volgende proces in de maak. Club maakt er een zooi van, maar wil steeds meer geld zien.
Als Wang gewoon op tijd was geweest met betalen dan was er helemaal geen zooitje geweest, dat is de grote schuldige aan deze hele situatie, sommige zogenaamde "kenners" geven zo`n beetje iedereen de schuld behalve de man waar het allemaal om heeft gedraaid de afgelopen 2,5 jaar.

Onrust in het team, supporters en sponsoren lopen weg, stropdassen die elkaar gierend de tent uit jagen begint allemaal bij één man en dat is Wang.
0
Maandag 30 januari 2017 om 16:37 uur

Nu online

Haraldberg1, James, barney0700, haguhnees87, bert1953 en 251 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 787
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1