Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kans

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 789
Volgende pagina

Mike

Kees schreef:

Mag ik een keer uitslapen en dan lees ik dit allemaal. Lullig voor die Alessandro als het werkelijk waar is met die mails.

Maar voor de rest slaat zijn shout over Falkenburg van gister weer nergens op. Iedereen moet maar voor zichzelf weten wie hij gelooft of niet prima. Ik houd me daar niet meer mee bezig doch weet uit het verleden dat Bolke, Frans, ADO 500, AHJ15 en een enkeling die ik vergeet soms primeurs hadden voor dat er werkelijk iets al bekend was in de pers. Dus werkelijk kakelverse primeurs.

Mijn persoonlijke mening is dat Falkenburg afhaakt vanwege de kans op speelminuten. Bij ons is ie vooralsnog nummer vier op het middenveld en bij NAC en Go Ahead direct een vaste waarde.
Als ADO nog een linksback haalt is ie zelfs de 5e middenvelder in volgorde.
Steyn heeft ook heel duidelijk aangegeven dat hij voor de breedte zou Worden gehaald. Je kunt je afvragen of hij ook daadwerkelijk de belangrijke schakel tussen verdediging en aanval is die we zoeken. Ik denk van niet en zie liever Merencia een kans krijgen.

0
Dinsdag 6 augustus 2013 om 10:22 uur

Kees

Mag ik een keer uitslapen en dan lees ik dit allemaal. Lullig voor die Alessandro als het werkelijk waar is met die mails.

Maar voor de rest slaat zijn shout over Falkenburg van gister weer nergens op. Iedereen moet maar voor zichzelf weten wie hij gelooft of niet prima. Ik houd me daar niet meer mee bezig doch weet uit het verleden dat Bolke, Frans, ADO 500, AHJ15 en een enkeling die ik vergeet soms primeurs hadden voor dat er werkelijk iets al bekend was in de pers. Dus werkelijk kakelverse primeurs.

Mijn persoonlijke mening is dat Falkenburg afhaakt vanwege de kans op speelminuten. Bij ons is ie vooralsnog nummer vier op het middenveld en bij NAC en Go Ahead direct een vaste waarde.
0
Dinsdag 6 augustus 2013 om 10:16 uur

Aad

rien1 schreef:

Zou ik heel jammer vinden. Maar als het zo is, dan maar verdediger(s) halen.
Ik ben bang dat spelers als Falkenburg min of meer een basisplaats claimen. Financieel zal hij echt niet kiezen voor NAC of Go Ahead maar de kans dat hij daar een basisplaats krijgt toegezegd is vele malen groter.
En Falkenburg zal ADO of welke andere club dan ook zien als een tussenstap naar een grotere club.
0
Dinsdag 6 augustus 2013 om 08:40 uur

rien1

miq72 schreef:

Geweldig zo een fantastische middenvelder erbij ,daarna misschien nog wat overbodige voorhoedespelers want verdedigers hebben we niet nodig !!
We hebben al 4 toppers .
Ik vind dat je daar helemaal gelijk in hebt. Verdediging is echt nummer 1 om te versterken. Maar ik heb Falkenburg altijd een goede speler gevonden en heeft bij AZ niet echt de kans gekregen. Ik zie ondanks alles dan ook heel graag komen. Eigenlijk hebben we maar 3 middenvelders van niveau. Overigens erg jammer dat Omeru vrijwel zeker niet komt.
0
Maandag 5 augustus 2013 om 20:29 uur

Haagse_Aad

pajam schreef:

Persoonlijk ben ik van mening dat wedstrijden in de voorbereiding niet veel zeggen, het is vooral uitproberen en wedstrijdritme opdoen.

Er is tot nu toe naar mijn idee ook gewoon goed ingekocht, we hebben alleen nog zeker een CV en LB nodig, al wilt Steijn er geen LB meer bij.

Dan vind ik het, nu, na 1 wedstrijd in seizoen 2013/2014, te vroeg om kritisch te zijn.
Misschien komt dat ook wel doordat ik veel vertrouwen heb in de selectie die we hebben!

Overigens ben ik wél kritisch richting TS en denk ik dat we wederom het verdedigende spel gaan zien dat Steijn graag speelt.
Ik hoop (wellicht tegen beter weten in), dat men iets meer naar voren durft te (laten) voetballen en dat Steijn 2 seizoen verder wijzer geworden is, ook bijvoorbeeld in wisselen.

FF geduld hebben Haagse_Aad
Voorbereiding zegt ook niet zoveel... maar je vergeet wat een dramatische serie ze aan het eind van afgelopen seizoen hebben neergezet..

Voorin is er goed ingekocht maar als je je eerste wedstrijd met zo`n belabberde verdediging in gaat kan je niet zeggen dat er naar prioriteiten is gekeken..

Feit dat Steijn er geen LB meer bij wil en Meijers (in potentie samen met Holla je beste middenvelder) linksback zet is ook een fout..

Let maar op over een paar wedstrijden neemt de kritiek op Steijn weer toe want dan ga je zien dat hij ondanks de lange tijd dat hij inmiddels de kans krijgt hij nog steeds dezelfde fouten maakt (spelers op verkeerde posities, verkeerde wissels, angsitige speelstijl enz enz)..
0
Maandag 5 augustus 2013 om 09:36 uur

Advertentie

<FCDH>

Wat een mazzel had dat Utrecht zeg tegen de eagles met moeite 1-1 gespeelt blunder van derijck eagles had daar zeker met 1-3 moeten winnen kans op kans kregen ze toornstra 1 goed schot gezien de ridder meer kreupel dan fit slechts 70% en derijck lijkt niet meer de man te zijn van bij ons
0
Zondag 4 augustus 2013 om 16:46 uur

ronnieg

1905 schreef:

Even 1 vraag, zat jij er Überhaupt wel, lees al een tijdje mee, maar was even vergeten dat als je een afwijkende mening hebt je belachelijk wordt gemaakt.
Hoe kan je nou je beste speler/topscorer wisselen! Als je wilt scoren moet je hem juist laten staan!!! Dat zag je gister maar weer! 1 schiet kans en gelijk een doelpunt
0
Zondag 4 augustus 2013 om 12:40 uur

BLEISWIJK-1

tim_b schreef:

en hoe zit het met het eigen doelpunt van holla?
oke, beetje raar gekopt, maar ik hoor niemand over dat coutinho uit zijn goal kwam zonder reden, als hij op de lijn had blijven staan had hij hem tegen kunnen houden...

regel is toch als je uit komt moet je de bal hebben??

Ik moet het beeld nog een keer zien. Maar doordat Couthno uitkomt geeft hij Holla de kans om terug te koppen. En daar gaat het ook precies fout. Ik denk dat Holla twijfelde.
0
Zaterdag 3 augustus 2013 om 23:50 uur

BLEISWIJK-1

Poemba99 schreef:

Sorry gaan er verliezen vsn gae.
Ik denk dat je dat verkeerd ziet.
Ik hoop het. Maar de kans op onderschatting is gewoon groot. Maar ik wil niks liever dan 3 punten volgende week.
0
Zaterdag 3 augustus 2013 om 23:03 uur

Sound

Grappig hoe extreem veel verschillende meningen je een uur later alweer voorbij ziet komen. Ik ga ook nog maar ff een duit in het zakje doen.
Begin vond ik erg sterk, meteen gevaarlijk en kleine kansen. Cabral is nog niet helemaal scherp (dolde zichzelf een aantal keer), maar toch zie je wel dat er voetbal in hem ziet. Vond hem op links wel echt beter. In de eerste helft had ij 1 mooie kans, maar je zag dat de verdediger bij een andere aanvaller gewoon zat te wachten tot hij hem voor zijn linker zou leggen en naar binnen kappen, toen stuntelde hij echt als een amateur in een poging toch buitenom te gaan. 2e helft ontzettend jammer dat hij hem een keer niet aflegde, maar je weet met zo`n type speler dat hij er vooral op gebrand is zelf te scoren als hij in de buurt van het goal komt (soort Chery dus weer).
Schet viel goed voor hem in overigens. Malone, heeft echt nog steeds wel potentie, maar Depay was echt even te veel voor zo`n jongen meteen de eerste wedstrijd van het seizoen. Gelukkig geen rood gepakt (Nijhuis was ook gelijk weer lekker irritant en inconsequent hoor vanaf de 1e minuut pffff).

Kramer wist ik niet van dat hij zo lang was, maar hij kan gelukkig beter koppen dan Milic. Dit zou zo maar een handige breekijzer zijn dit seizoen! Coutinho, ook hij was nog niet helemaal wakker leek het wel. Vond vooral die bal in de blessure tijd die hij over de lijn schoot echt doodzonde!

Van Haaren, moeilijk wat over te zeggen, die was samen met de CV`s erg wisselvallig, paar hele domme acties, maar ook hem schrijf ik niet meteen af. Tommie zat soms te klooien, maar die heeft deze wedstrijd al meer lange ballen wél goed neergelegd dan in het hele vorige seizoen leek het soms. Jansen vond ik top. Die is in mijn ogen weer gegroeid. Dat is gewoon een prima aankoop geweest vorig jaar. De minste vandaag vond ik Meijers. Heb wel met hem te doen hoor. Telkens LB gezet worden, maar het gewoon totaal niet zijn. IS echter geen excuus om dan niet scherp te zijn en volgens mij moeten er ook nog wat kilo`s af.

Eindconclusie. PSV heeft gewoon een paar gastjes die zo behendig zijn dat het ook niet gek is om er van te verliezen. Kampioen gaan ze echter niet worden dat zie ik niet gebeuren. Met wat meer geluk hadden we vandaag best een punt kunnen halen en dat vind ik eigenlijk best bijzonder. Ik blijf vooralsnog positief over het komende seizoen en verwacht stiekem wel iets meer dan vorig jaar, mits vDuinen en Holla niet alsnog vertrekken en die versterking achterin heeft toch wel prioriteit boven een Falkenburg imho.
0
Zaterdag 3 augustus 2013 om 21:49 uur

Nu online

yesyes, Alle ballen op Jort, Wahter, FC Den Haag!, FrankieB, vakkiel en 247 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 789
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2