Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winnen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 789
Volgende pagina

rien1

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Het was onthutsend slecht. Ik ben alleen zo bang dat we in een sportief wak belanden door net zoals Groningen 4X achter elkaar te verliezen.

Zondag zal er echt uit een ander vaatje getapt moeten worden.

Jou angst is ook de mijne. En dan te bedenken dat de sportieve teloorgang (4x gigantisch verliezen) van Groningen ook begon na hun wedstrijd in Doetinchem.....

 

Aan de andere kant konden PSV,Ajax,AZ, en nog een aantal hoogvliegers ook niet winnen bij De Graafschap. Ze hebben trouwens al 7 (thuis)wedstrijden niet verloren.

 

Maar we gaan het zien. Ajax heeft volgende week voor de 2e keer achter elkaar een donderdagse europa-cup wedstrijd achter de rug. En ze kunnen donderdag echt aan de bak daar in Moskou. En dan na (eigenlijk) een dag alweer om half 1 tegen ons.

0
Zondag 13 maart 2011 om 17:41 uur

marcellino

Kees schreef:

Ik ben er ook natuurlijk doodziek van, zeker als je bedenkt dat we ons veilig voor de play offs hadden kunnen spelen.

 

Maar wij zijn ADO en komen van ver. Weet je nog hoe het de afgelopen seizoenen was. Waren we nu voor plek 15 aan het rekenen.

 

Velen zeggen en schrijven dat we gewoon van de huidige situatie moeten genieten ........ en verdomd, ze hebben gelijk.

 

Ik heb liever dat we geleidelijk aan op de ranglijst stijgen dan dat er een onrealistisch verwachtingspatrron voor het komende seizoen komt. De organisatie, trainersstaf en selectie maken zeer zeker stappen doch alles heeft zijn tijd nodig.

 

Zo was het in het seizoen 2007 - 2008.

 

We stonden in de jupiler zelfs in het rechterrijtje op een bepaald moment.

 

Af en toe met 3000 man op de tribune.

 

Spelersgroep was m.u.v. Janmaat bijna niets waard. Hooguit 1 miljoen.

 

Zelfs bordsponsors waren niet te vinden en veel, heel veel lege businessseats.

 

Financieel op sterven na dood. reddingsactie door Van der Kallen en cs.

 

Seizoen 2010 - 2011

 

In maart op de vijfde plaats.

Reeds 5 x een uitverkocht huis.

Spelersgroep in waarde nu al minstens 16 a 18 miljoen.

Fantastische uitsraling naar de regio en sponsors.

 

Ik heb er alle vertrouwen in en laat me niet gek maken door een enkele tegenslag.

prachtig stukje kees

 

alleen geef je zelf het antwoord al.

de ploeg is nu door de goede resultaten 18 a 19 mijoen waard.

we staan als club op de kaart en sponsors zijn aan het nadenken om wat voor ado te betekenen.

 

zo ook de supporters die nu nog twijfelen of ado dit lang kan vol houden of dat ado een eendagsvlieg is.

 

juist de laatste fase van de competitie is belangrijlk omdat daar de prijzen worden verdeeld.

blijven roepen dat we dit nooit verwacht hadden en er van moeten genieten is juist,alleen moeten we nu doorpakken.

 

play offs spelen betekent extra inkomsten en een team wat nog steeds in een flow zit.

 

je mag gewoon weg niet nu deze kans uit je handen laten glippen

ado leeft en dat moeten we zo houden tot het einde van de competitie

mensen onthouden namelijk de laatste wedstrijden en echt niet hoe goed we eigenlijk presteren.

 

het is te hopen dat we van de laatste wedstrijden 7 in getal er nog drie winnen de belangrijkste zijn daar in vitesse thuis en groningen thuis heracles uit pak je een punt zo sluiten we de regulere competitie poitief af en gaan we de play offs in.

 

daar laten we gewoon zien dat den haag geen eendagsvlieg is en beginnen de competitie volgend jaar met 8000 scc.

 

hierin moet wel worden mee genomen dat de ploeg in takt moet blijven

0
Zondag 13 maart 2011 om 17:16 uur

K.B

die ** joden winnen weer eens door een rode kaart van willem II en een goal in de 80e minuut.

0
Zondag 13 maart 2011 om 16:10 uur

dirk

Aad schreef:

Ik val de spelers niet in zijn totaal af. Maar ik constateer alleen het falen in deze wedstrijd. Eigen overschatting en onderschatting van de tegenstander.

En die brede bank van ons bleek vandaag toch ook behoorlijk smal want de vervangers van Ammi (Kum) en Pique (Bosschaert) zorgden voor een hoop onrust in de verdediging.

Jammer maar de rest was ook hopeloos uit vorm en dan kun je niet winnen.

 

Maar de teleurstelling is bij mij al weer wat weggeebd. Voor het seizoen tekende ik voor de 12e plek. Nu staan we nog steeds 5e en zullen echt niet meer in de degradatie-nacompetitie terechtkomen.

Dus wat zeur ik ................

Sterker nog, ADO Den Haag kan niet eens meer in degradatie/nacompetitie komen, want ze zijn na de nederlaag van Excelsior gisteravond ook in theorie helemaal veilig. Excelsior kan namelijk, als ze alle 7 wedstrijden zouden winnen, nog maar op 43 punten komen.

 

Voor de rest verbaas ik me over het gehuilebalk hier. Inderdaad hebben onze favorieten zo ongeveer de slechtste wedstrijd gespeeld. Maar wat een gezeur zeg, anders dan verwacht zijn we dit seizoen nooit in degradatiegevaar geweest. En mocht ADO onverhoopt geen vierde worden, dan is er absoluut geen sprake van een nationale ramp.

Voor die ene hier die zo graag op reis wil, die is ook zonder ADO te boeken.

0
Zondag 13 maart 2011 om 16:06 uur

Aad

K.B schreef:

Geweldig hoe sommige shouters (ik neem aan volwassenen) lopen te huilen na zo'n tegenvallende wedstrijd en je eigen spelers zo afvalt.

Ik val de spelers niet in zijn totaal af. Maar ik constateer alleen het falen in deze wedstrijd. Eigen overschatting en onderschatting van de tegenstander.

En die brede bank van ons bleek vandaag toch ook behoorlijk smal want de vervangers van Ammi (Kum) en Pique (Bosschaert) zorgden voor een hoop onrust in de verdediging.

Jammer maar de rest was ook hopeloos uit vorm en dan kun je niet winnen.

 

Maar de teleurstelling is bij mij al weer wat weggeebd. Voor het seizoen tekende ik voor de 12e plek. Nu staan we nog steeds 5e en zullen echt niet meer in de degradatie-nacompetitie terechtkomen.

Dus wat zeur ik ................

0
Zondag 13 maart 2011 om 15:53 uur

erik

K.B schreef:

Geweldig hoe sommige shouters (ik neem aan volwassenen) lopen te huilen na zo'n tegenvallende wedstrijd en je eigen spelers zo afvalt.

precies 20 maart wedstrijd van het jaar tegen ajakkus

daarna party in het home

spelers beseffen echt wel hoe ze ons gelukkig gaan maken

winnen van de joduh

0
Zondag 13 maart 2011 om 15:49 uur

Bert

Coutinho, Derrijck en Bulykin speelden om te winnen.

 

De rest deed maar wat. Verhoek schopte vandaag de ballen het stadion uit. Toornstra was ook een drama vandaag. Bulykin geeft aan waar hij de bal wil hebben en wordt volkomen genegeerd door Toornstra.

 

Die hoge ballen waren natuurlijk allemaal voor waterman. Die heeft een heerlijke middag gehad.

 

Pascal speelde ook niet best maar het gaat mij te ver om te zeggen dat we door hen verloren hebben.

0
Zondag 13 maart 2011 om 15:38 uur

Advertentie

K.B

ADODENHAAG schreef:

Ja precies. En ik zie liever Buijs als Visser.. weet niet hoe ver Ranko is.

 

Volgende week vol gas op het goal van die hamburgerkoning, mentaliteit op 100% en het komt goed. Ik weet het zeker.

Ajax speelt redelijk laatste tijd.

Ajax thuis en Twente thuis zal ik met 4 punten meer dan genoeg nemen.

Vitesse thuis moet gewoon gewonnen worden.

AZ uit mogen die gasten lekker uitrusten en laten lopen.

Utrecht uit is normaal gesproken een 1 punt is lekker wedstrijd, maar daar winnen zal de doorslag geven.

Laatste wedstrijd tegen Heracles kan een bonus zijn als Heracles veilig is en de andere concurrenten tegen elkaar spelen.

0
Zondag 13 maart 2011 om 14:39 uur

Haagse Kelt

K.B schreef:

Ik geloof er geen ** van dat ze de mentaliteit niet kunnen opbrengen.

 

1. Je kan weer 4e staan.

2. Definitief veiligspelen voor playoffs.

3. Voorlopig op 4 punten komen van ajax met ADO-ajax volgende week.

 

Mochten we winnen van de neuzen volgende week, zal het geweldig zijn , maar dan zal je toch even achter je oren krabben van deze uitslag....

Ik heb giga de typhus in en bijna alles is waar wat je schrijft, maar ALS we van de neuzen winnen denk ik werkelijk geen microseconde meer aan De Graafschap...

0
Zondag 13 maart 2011 om 14:33 uur

marcellino

K.B schreef:

Van mij mogen ze wedstrijden als Twente thuis en AZ uit verliezen maar feyenoord thuis en de graafschap uit zijn gewoon wedstrijden die je moet winnen om tot de top8 te behoren.

onzinnig wat je zegt.

 

ze hebben vandaag een ploeg tegenover zich gehad die gewoon hun persoonlijke duels hebben gewonnen.

 

elk deul op het middenveld werden verloren.

en de kansen die je krijgt maak je niet af.

 

ik wil het nog en eens over de tegen goal hebben want we hebben het wel over een overtreding van poeppon maar kan leeuwin gewoon niet als een mandekker spelen i.p.v. teveel mee voetballen en gewoon zijn man uitschakelen.

 

dereijck is een topper de rest is gewoon rijp om volgend jaar vervangen te worden.

 

 

rankovic is weer aan de betere hand zet deze gewoon centraal met dereijck en probeer buijs op de back positie.

 

achterin zit het gewoon niet goed en dan is je opbouw ook matig teveel ballen worden naar voren gepeert.

 

we hebben grezien dat den haag na een mindere wedstrijd een goede speeld laten we hopen dat het volgende week tegen ajax gebeurd.

 

 

gelukkig krijgen we nog ploegen die het voetballend op willen lossen iets wat den haag meer ligt want het werkvoetbal (eerstedivisie voetbal) van de graafschap ligt den haag gewoon niet.

 

 

play-offs halen we,en ik denk dat we dat al veilig hebben gesteld.

vierde plek denk ik toch dat we iets tekort komen AZ is denk ik toch iets volwassener en g roningen kan ook niet blijven verliesen.

 

we hebben nog 6 punten nodig mits de concurenten hun wedstrijden blijven winnen en dat zie ik niet gebeuren.

 

 

gouw vergeten deze wedstrijd en hopen dat ze de vorm van drie weken terug weer terug kunnnen vinden

0
Zondag 13 maart 2011 om 14:33 uur

Nu online

DHFC070, Rob2002, Edwin, J Wright, ADO079, Superjantje, Ran1972, buurmanBrutus, kojak1, Kees, Lellow, Marcie, Erba1, JB96, opper, ps070, Bleek, GroenGeelHart070, Jelle, R.E., Bollie74, Leidado, RemcoOnX, Jurriƫn, supporter-noord, ADOZoetermeer, wijstaanboven, ton, ruudjuh070, fcdh-denhaag, Haago, Swaber, barney0700, Aad, Max, adorob, Brian, Bhattoe 74, broodjebal070, yesyes, carbayon, BLEISWIJK-1, Marcelvld, jbdh, rien1, James, superfcdenhaag2, Erik070, Jk23, Thehague070, MikeDH, Langebach2, Renearmand56, KR96, fcdh-middennoord, Prutser 070, Francisco en 335 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 789
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5