Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 790
Volgende pagina

Ammi en Pique waardevol

Op de eerste training ontbreken Ammi en Pique nog wegens herstel van operatie.

Hoe waardevol waren deze spelers het afgelopen seizoen? Blessuregevoelig?

Pique heeft 19 wedstrijden gespeeld.
Ammi heeft 26 wedstrijden gespeeld.

In de 16 wedstrijden met Ammi en Pique werden 23 punten behaald.
In de 10 wedstrijden zonder Pique werden 7 punten gehaald.
In de 3 wedstrijden zonder Ammi werden 2 punten behaald.
In de 5 wedstrijden zonder Pique en Ammi werden 0 punten gehaald.

Resultaten:
- met 2 sterke backs dus 23 punten uit 16 wedstrijden;
- met 1 sterke en 1 vervangende back dus 9 punten uit 13 wedstrijden;
- met 2 vervangende backs dus 0 punten uit 5 wedstrijden.

Conclusie is dus dat het spelen met deze twee sterke backs het afgelopen seizoen erg belangrijk is geweest.
Prioriteit is dat de vervangers van Ammi en Pique in de wedstrijden dat zij niet beschikbaar zijn het komend seizoen relatief sterker worden.
0
Maandag 22 juni 2009 om 11:27 uur

Vincent

hjfff schreef:

Weet iemand hoe het zit met Horvath?
ja ik.

Hij is geboren op 2 mei  1982 in bratislava.
heeft afgelopen seizoen bij ado 25 wedstrijden gespeeld en daarin 4 keer gescoord..
overigens was maar 1 doelpunt goed voor een wedstrijdpunt.

wqat wil je verder weten? :-))
0
Zaterdag 20 juni 2009 om 19:50 uur

super fc denhaag

Kees schreef:

Ik ook, en dan leg ik de rode loper wel uit en haal het schoensmeer uit de kast om de schoenen te poetsen.
we hebben er al 1 binnengehaald, ricky vd bergh. geloof me die gaat hier in denhaag echt wat laten zien dit seizoen. hij is iemand die alles geeft, en zeker voor onze club denhaag. kijk maar naar immers die geeft ook alles en is al ver gekomen. als ie voor een andere club had gespeeld was ie nooit zo gemotiveerd geweest.
0
Vrijdag 19 juni 2009 om 20:33 uur

pascal-070

Jaliens is nec en ado zat! Kew Jaliens wil vertrekken bij AZ. De verdediger, en tevens vice-aanvoerder, hoopt deze zomer de overstap naar een buitenlandse club te maken. "Voor mij is dit hét moment om te vertrekken. Dat heb ik ook tegen trainer Ronald Koeman gezegd. Ik heb zin een andere uitdaging aan te gaan. Niet meer voor de tiende keer naar NEC en ADO Den Haag. In sportief opzicht heb ik bijna alles bereikt. Kampioen geworden, Oranje gehaald, een WK meegemaakt, de nodige Europese wedstrijden gespeeld. Alleen een buitenlands avontuur ontbreekt nog en ik weet niet of ik een tweede kans zal krijgen", vertelt de dertigjarige mandekker tegenover Voetbal International. Jaliens zegt voor een bedrag van twee miljoen euro te mogen vertrekken. "AZ heeft begrip voor mijn standpunt. Ze weten dat ik in vijf jaar nooit heb verzaakt. Ik vervul een voortrekkersrol in de groep." "Engeland, Duitsland, Spanje; dat zijn de landen waar ik met mijn cv terecht zou moeten komen", vervolgt Jaliens. "Het kan best een subtopper zijn die geen Europees voetbal speelt. Maar ik ga niet ergens anoniem meehobbelen voor een zakje geld. Dat is mijn eer te na." haha vind je het gek hij kreeg met 3-0 op de broek:D
0
Vrijdag 19 juni 2009 om 19:57 uur

bertus

Wat is dit nou

Jaliens is NEC en ADO zatDoor Carlo Willemsen
Vrijdag, 19 juni 2009, 16:14

Kew Jaliens wil vertrekken bij AZ. De verdediger, en tevens vice-aanvoerder, hoopt deze zomer de overstap naar een buitenlandse club te maken.

"Voor mij is dit hét moment om te vertrekken. Dat heb ik ook tegen trainer Ronald Koeman gezegd. Ik heb zin een andere uitdaging aan te gaan. Niet meer voor de tiende keer naar NEC en ADO Den Haag. In sportief opzicht heb ik bijna alles bereikt. Kampioen geworden, Oranje gehaald, een WK meegemaakt, de nodige Europese wedstrijden gespeeld. Alleen een buitenlands avontuur ontbreekt nog en ik weet niet of ik een tweede kans zal krijgen", vertelt de dertigjarige mandekker tegenover Voetbal International.

Jaliens zegt voor een bedrag van twee miljoen euro te mogen vertrekken. "AZ heeft begrip voor mijn standpunt. Ze weten dat ik in vijf jaar nooit heb verzaakt. Ik vervul een voortrekkersrol in de groep."

"Engeland, Duitsland, Spanje; dat zijn de landen waar ik met mijn cv terecht zou moeten komen", vervolgt Jaliens. "Het kan best een subtopper zijn die geen Europees voetbal speelt. Maar ik ga niet ergens anoniem meehobbelen voor een zakje geld. Dat is mijn eer te na."


Elfvoetbal
0
Vrijdag 19 juni 2009 om 17:00 uur

Advertentie

marcellino

fcdh sassem schreef:

@ooievaar. Als je hier kritiek uit op Wetzel ben je gelijk persona non grata op deze shoutbox. En meteen een Wetzel hater. Het lijkt mij niet meer dan normaal dat een TD/ TRainer of spelers kritisch door supporters gevolgd mogen worden. WEtzel heeft vorig seizoen aangetoond dat hij in ieder geval niet geschikt is voor een dubbelfunctie. Als trainer had hij vreemde tactische beslissingen (onnavolgbare wissels, rare opstellingen) en als TD een uiterst discutabel aan- en verkoopbeleid. Het is wat mij betreft nu het jaar van de waarheid voor Andre Wetzel hij krijgt nu de kans om te laten zien dat hij echt zo goed is als hij denkt dat hij is. Lekker lullen kan hij wel maar nu is het tijd voor prestaties en net als Ooievaar vrees ik het ergste maar ik hoop dat ik ongelijk heb. Nee ik ben geen Wetzelhater maar ben nog allerminst overtuigd van zijn kwaliteiten. Dus nu even stapjes maken Andre
waar bazeer je dit allemaal op we hebben altijd op plek 15 gestaan ook onder wetzel,de laatste wedstrijd zijn we een plaats gestegen.


we hebben boven verwachting gepresteerd.
we zijn een gezonde club.
de seizoenkaarten zijn tot nu toe met 2000 gestegen.
we hebben geld om twee goede aankopen te doen los van het feit dat elia en bodde worden verkocht.

met een klein beetje meer geluk hadden we 10 punten meer gehad en op plek 12 geeindigd.

laten we wel wezen ook ik had soms twijfels met de opstelling van wetzel en ook ik zag hem liever heel gauw td worden maar om hier te roepen dat hij er niks van bakt terwijl hij den haag op de kart heeft gezet en dat zeker met zijn uitstralling kan je toch niet onkennen.

ik heb jol bij ajax gezien nou laten we dan blij wezen dat hij niet het parade paardje van den haag is geworden sorry hoor maar dat is gewoon een bullebak.

wetzel heeft rusrt en dicipliene in de club den haag gebracht en het aantrekken van atteveld wat hij gedaan heeft kan je toch ook geen slechte zet noemen.

echt ik snap echt niet waar jullie je zo druk om maken de transfer markt is net twee weken open bijna niemand heeft goede nieuwe spelers gehaald maar jullie lopen nu al te klagen.

en waarop en welke reden!!!
je mag kritisch zijn maar waar moet je kritisch op zijn dan er is nog geen bal gespeeld en de transfermarkt is nog tot en met augustus open.

schiet mij maar lek w
ik zou het me god niet weten

0
Donderdag 18 juni 2009 om 00:19 uur

Vincent

Leuk dat speelschema, maar het zegt me (nog) niet zoveel.

Hoe laat worden de wedstrijden gespeeld?
Weet iemand wanneer dat bekend wordt gemaakt..
zondag 12:30 of 16:30 scheelt voor mij nogal wat..(jaja behalve dat het meer dan 4 uur verschil is :_))

0
Woensdag 17 juni 2009 om 23:13 uur

marcellino

Ooievaar schreef:

Ik ben geen goedbetaalde onzin uitkramende TD. Hij moet z`n zaken op orde hebben, en daar schort het nog al aan. Dat jij daar anders over denkt en slikt wat jij te horen krijgt van Ricky dat is voor mij een stuk minder interessant. 

De voorbereiding kan je net zo goed schriftelijk afdoen, althans als er nog versterkingen komen. Daar heb ik zo onderhand m`n twijfels over.

Ik trek m`n eigen conclusies. En de mijne luidt: met dit materiaal ga je een moeilijk seizoen tegemoet.

p.s. wat ik wel of niet snap heb ik geen hulp voor nodig. Ben zeer wel in staat om m`n eigen mening te vormen
schijnbaar dus niet want je trekt al een conclusie voordat er een bal is gespeeld ben je helderziende.

als je feiten hebt is er niemand die je tegen spreekt maar wat je nu doet is gewoon gelul in de ruimte.

is elke club in de eredivisie in jou ogen dan slecht en heeft elke club dan een slechte td.

Of kan je mij een ploeg opnoemen die toppers binnen heeft gehaald 020,010,psv,az

daar gaan spelers zelfs weg.

de voorbereiding schriftelijk afdoen ??? 
wat bedoel je daar mee moeten ze niet oefenen.
sorry hoor maar ik had je best wel hoog zitten maar nu ga ik echt twijfelen aan je capaciteiten.

en voor deze mening en feiten heb ik ricky niet nodig.
als je een beetje logisch kan nadenken komt iedereen hierop.

behalve jij.

jammer
0
Woensdag 17 juni 2009 om 22:29 uur

ADO supporter Leidschenveen

Ik hoop echt dat het geen billen knijpen wordt komend seizoen. Ik zie namelijk dat ADO eindigt met twee relatief makkelijke wedstrijden tegen RKC en Heracles. Dat betekent dat we na 32 wedstrijden relatief een zwaar programma hebben gehad. Ik vrees dat we ons dan met de huidige selectie nog niet veilig hebben gespeeld. Sorry voor mijn doemdenken.
0
Woensdag 17 juni 2009 om 21:33 uur

FC Den Haag!

FC Den Haag! schreef:

Op internet kwam ik dit stukje ergens tegen:

Indien een contractspeler gedurende de looptijd van een spelerscontract wordt overgeschreven naar een andere betaaldvoetbalorganisatie, zal door laatstgenoemde betaaldvoetbalorganisatie als solidariteits-bijdrage 5 % van de vergoeding die wordt betaald aan de betaaldvoetbalorganisatie, waarvan de speler wordt overgeschreven, worden verdeeld onder de clubs, waarbij de speler tussen zijn twaalfde en drieëntwintigste jaar als speelgerechtigd lid geregistreerd is geweest.
Incl. jeugdopleiding heeft hij dacht ik iets van 6 jaar bij Den Haag gespeeld. Dat is dan 5% van transfersom /12 x 6.
0
Dinsdag 16 juni 2009 om 19:36 uur

Nu online

zuiderwijk, Marcie, langepino, jbdh, ADOZoetermeer, LeoH, Dannyy, Bhattoe 74 en 157 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 790
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1