Welkom in de shoutbox, gast
Bert
@ whappo
heb vandaag mijn shirt van kum binnen.
(met een dvd van eredivsie live en een kaart met bedankje van kum)
Vanavond was het al niet te doen bij de training bij Jenner.
Veel te koud voor de ouders. Die kleine had het niet koud met zijn thermo shirt.
Ik heb nu ook 2 maanden ere divisie live. Kan morgen de wedstrijd bekijken naast de radiator als ik wil. Mijn lichaam zegt doen. Maar goed mijn hart zegt ga naar het stadion.
Niemand hoeft morgen te denken dat ik ben aangekomen. Ik heb alleen 6 truien aan.
Gefeliciteerd met je shirt van Kum. Hoop dat Pique gauw fit wordt kan Kum weer naar het centrum.
0
|
Vrijdag 12 februari 2010 om 21:59 uur |
rien1
je hebt helemaal gelijk, het lijkt wel een bejaarde club. maar wel logisch, we kunnen schreeuwen wat we willen maar de resultaten blijven weg. witte zakdoekjes vind ik wel ok, maar laten we ff wachten tot de laatste vijf minuten want de bal is rond.
Zeker! Je zag het tegen Heerenveen. Al denk ik niet dat we tegen 11 hadden gewonnen. Maar goed, geeft niks, wij ook een keer geluk!
Toch nog even over Oper. Ik ben sowieso al heel blij dat ie (waarschijnlijk) meespeelt, want je merkt aan die frommelgoals echt dat we iemand daar missen. Er is nu niemand die normaal een goal kan maken.
0
|
Vrijdag 12 februari 2010 om 21:26 uur |
Fransje
Stewards en getuigen gezocht (M/V)
Deze week is bekend geworden, dat 6 supporters tot 2016 een landelijk stadionverbod hebben gekregen wegens de verdenking op het gebruiken van geweld tegen een steward tijdens FC Den Haag - PSV. Normaal gesproken is dit maximaal 3 jaar (zie KNVB stadionverbodenreglement), maar omdat dit als zeer ernstig bestempeld is, is dit omgezet naar 6 jaar. Alles op basis van videobeelden (?) en foto’s die door de club en KNVB beoordeeld zijn.
Maar wat nu te doen als je overtuigd bent van je onschuld en je dus geen geweld hebt gebruikt? En sommigen deze beelden niet zelf hebben gezien? Dan ben je dus veroordeeld zonder een eerlijke kans op verdediging.
De rechtspraak in Nederland is heel simpel: Je bent onschuldig tot het tegendeel bewezen is. Kan je hooguit voorarrest krijgen, maar de veroordeling komt pas na de rechtspraak.
Bij de KNVB gaat deze vlieger niet op. Die beoordelen zelf of je een tijd verbannen wordt bij alles wat met Nederlands voetbal te maken heeft. En oordelen dus ook over de lengte van die straf. Want als je onschuldig bent, is 72 maanden lang, heel lang. En zorg dat je op tijd je pasfoto inlevert voor deze verbanning, anders wordt dit verdubbeld, 144 maanden dus.
Dat is overigens sowieso de periode dat je geen seizoenskaart meer kan halen. Minimaal 12 jaar verzekerd zijn van het feit, dat je de club niet meer live mag aanschouwen, voor iets wat je niet gedaan hebt.
En een boete van 450 EUR als klap op de vuurpijl. Onrecht ten top, want je wordt 3 keer gestraft: geen voetbal, een boete van de KNVB en gerechtelijke kosten omdat er door de politie een strafrechtelijk onderzoek gestart is.
Dan even wat anders. Als dit de praktijken zijn die de club hanteert, waarom is er dan niet tegen de steward opgetreden? De verhoudingen tussen de stewards van Den Haag is tot aan het moment van het incident normaal geweest. Geen spanningen in ieder geval die op een mogelijke escalatie zouden duiden. Dus zou het logisch zijn om hoor en wederhoor toe te passen. Andere (hoofd) stewards hebben bij de betrokken, en andere supporters aangegeven om de tafel te willen zitten om dit incident uit te praten. Echter hebben zij aangegeven dit niet te mogen van de club, hen is letterlijk de mond gesnoerd.
Met andere woorden: zij durven niet in de openbaarheid voor de supporters te getuigen, waarschijnlijk omdat zij dan het risico lopen hun (vrijwillige) functie te verliezen. De betrokken supporters hebben in een brief aan FC Den Haag, via de supporterscoördinator, gevraagd om een gesprek tussen alle partijen. Hierop is door de club nooit op een fatsoenlijke manier gereageerd. FC Den Haag en de stewards nemen het voor lief dat er supporters zijn die mogelijk, onschuldig, veroordeeld gaan worden.
In het verhaal van de supporters heeft de steward als eerste een elleboog uitgedeeld. Dit op het moment dat hij een jonge supporter van de tribune wilde halen. De aanleiding voor het supporterplukken is onbekend, maar het gebruik van geweld door een steward is daarbij nooit toegestaan. Sommigen zagen dit plukken aankomen en zijn naar de plaats toegegaan om de steward op andere gedachte te brengen, aangezien hij een agressieve houding aannam. En als je dus als steward besluit om een elleboog te geven, dan kan je een reactie verwachten.
Mensen die getuige waren van dit gebeuren, hebben brieven naar de club gestuurd. Nooit meer wat van gehoord.
De club geeft alle macht in deze aan de “onafhankelijke” Stadionverbodcommissie, een boardsponsor van de club en een politieagent. Lekker onafhankelijk, maar goed, dat is reeds eerder ter sprake geweest. Waarom zit er nog altijd niemand bij van de supportersvertegenwoordiging?
De volgende keer zijn het weer willekeurig andere supporters, als de club maar voldoet aan de richtlijnen van de aanklager van de KNVB.
Het is vanzelfsprekend dat de club voor haar medewerkers opkomt. Maar dat geldt dus ook voor de supporters. En zeker als de schuld niet bewezen is en er geen wederhoor is toegepast.
Daarom de oproep aan de supporters en een beroep op het gezonde en menselijke verstand van de (hoofd)stewards die willen verklaren wat zij die bewuste dag gezien en gehoord hebben. Aan hen die anders hebben verklaard en de brieven aan Den Haag hebben gestuurd om onrecht te voorkomen en waar vervolgens niets mee gedaan is door de club. En een reactie van de persoon die van de tribune gehaald zou worden zou ook meer dan welkom zijn over de aanleiding van het steward incident.
Accepteren we het dat stewards gepast of ongepast geweld mogen gebruiken? Accepteren we een stadionverbodcommissie die iedereen kan beschuldigen van bepaalde gepleegde feiten zonder een noemenswaardige verdediging te mogen voeren?
Accepteren wij klakkeloos dat jij en ik de volgende met een stadionverbod kunnen zijn?
Begrijp het niet verkeerd, iedereen die ontoelaatbaar gedrag vertoont en daarvoor wordt gestraft moet niet zeuren en zijn straf aanvaarden. Maar het gaat wel om de manier waarop en zoals eerder aangegeven, ben je onschuldig tot het tegendeel is bewezen. En dit laatste is dus niet toegepast bij de supporters die onlangs 6 jaar stadionverbod (en een boete) hebben gekregen, dus zonder hoor en wederhoor.
Zaterdag wordt de wedstrijd FC Den Haag – Willem II geleid door Roelof Luinge, de scheidsrechter die na de wedstrijd FC Den Haag – PSV nog zo lekker had zitten eten. Blijkbaar kan je dat nog als er 5000 supporters zijn die de beroepskeuze van je moeder schijnen te weten. Maar als je denkt dat je daar zaterdag wederom over moet beginnen, denk dan eens aan de supporters die nu onterecht ellendig thuiszitten, want jij kan de volgende zijn die er willekeurig tussen uit wordt geplukt.
Getuigen die willen helpen om dit onrecht ongedaan te maken, mogen hun reacties mailen aan:
info@haguecityfirm.nl
Je kunt ook rechtstreeks een e-mail sturen aan de advocaat (westendorp@wladvocaten.nl) die de betrokken supporters bijstaat.
Bron: www.haguecityfirm.nl
0
|
Vrijdag 12 februari 2010 om 06:29 uur |
kojak1
sommige hier hadden misschien liever een keiharde wedstrijd gezien met veel gele en rode kaarten en een 7-0 nederlaag.hadden ze atteveld ook afgebrand,want dan had er anders gevoetbald worden met het ook op willem2.zeiken om te zeiken.vooral die azijnzijkers van die andere site zie zo ontzettend populair is bij een paar supporters.die moesten eerst wetzel eruit gooien en nu is atteveld aan de beurt.geen wonder dat wij geen goeie aankopen kunnen doen.niemand wil nl naar ado den haag.ook geen trainer.ja,misshien in hun ogen popie jopie jol.
0
|
Zondag 7 februari 2010 om 20:42 uur |
Johannes
Inhoudelijk dan nog: kijk de historie er op na en dan zie je dat je vrijwel altijd verliest in Eindhoven. Vorig seizoen met 6-0. Dit seizoen houden we de schade beperkt. Iedereen snapt dat je van PSV mag verliezen. 2-0 Is keurig netjes. Jammer is het altijd als je verliest; in dit geval heeft het team het gewoon prima gedaan. Niemand geschorst of geblesseerd en met opgeheven hoofd terug naar huis, voorbereiding Willem II is begonnen.
0
|
Zondag 7 februari 2010 om 18:15 uur |
Advertentie
JB
Er lopen bij ADO zo ongelooflijk veel lijntjes naar pers, vriendjes en ga zo maar door. Echt bijna iedereen probeert iemand in het zadel of uit het zadel te helpen.
Daarom hoop ik al jaren op een trainer en TD van buitenaf die onbevangen aan het werk gaat en geen rekening houdt met wie dan ook.
Kijk de hele historie van trainers bij ADO er maar op na. Bijna altijd waren het de buitenstaanders die succesvol waren.
Inderdaad:
Happel, Jezek, Boskov, Adriaanse
Maar ja, die hebben/hadden natuurlijk ook allemaal een bepaalde houding van "niemand doet mij iets".
Als er bij een van hen was uitgelekt dat ze iemand er aan zijn oren bijgesleept hadden, dan kon je lek de week er na makkelijk herkennen:
die zocht op krukken een plaatsje op Zuid
0
|
Zondag 7 februari 2010 om 12:51 uur |
JB
Zie hier weer allemaal gezeur staan over Zwinkels.
Bij de kopbal van Rodrigues is Zwinkels volkomen kansloos omdat de held van degenen die Zwinkels nu afzeiken, R vd Bergh, bij de eerste paal BUKT, zodat de bal over hem heen gaat.
In een reflex weet Zwinkels nog een hand tegen de bal te krijgen.
9 van 10 krijgen dat niet voor elkaar!
Over de rest van de wedstrijd hoor je inmiddels niemand meer, want tja, Zwinkels haalt er natuurijk wel het een en ander nog uit.
Bewijst in ieder geval dat hij in de 1 tegen 1 duels veel beter is dan Ditewig, en in afstandschoten beter.
Misschien even een test over keepers:
Maak een ranglijstje van de volgende keepers, de beste op 1 enz.
Stekelenburg - Vorm - Vermeer - Krul - Velthuijzen
Heb vd Sar maar even buiten het lijstje gelaten ;-)
Hint: van iedereen die Stekelenburg of Velthuijzen op 3 of hoger hebben staan weet ik dat ik de shouts over onze keepers niet meer hoef te lezen.
0
|
Zondag 7 februari 2010 om 12:03 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Het grote euvel al dit hele seizoen dat de voorhoede gewoon niet bereikt wordt. Als je een slimmerik hebt voorin die de bal bij zich kan houden, kunnen de middenvelders bijsluiten. Maar elke bal voorin zijn we direct kwijt. En dan kost het weer heel veel energie om achter je tegenstander aan te rennen. Jongens als Kieft, Gilhaus en Eykelkamp waren vroeger goud voor hun elftal, die kon je in de voeten aanspelen en echt helemaal niemand kreeg ze van de bal af.
0
|
Zaterdag 6 februari 2010 om 21:04 uur |
Johannes
Heerlijk gekeept weer de grobbelaar Zwinkels!!!!! Dit is nu al de 3e wedstrijd dat hij staat te stuntelen.
Barry Ditewig moet echt terug komen!!! Anders wordt het volgende week ook niks met die vreselijk slechte keeper in het goal.
Zwinkels bedankt voor de 2e fout in 1 week!!!!!!!!!!!!!
Wat een kletskoek, die Salcido kan redelijk vrij inkoppen en dat valt de keeper toch niet te verwijten?? Milic liet zijn man lopen en niemand gaf rugdekking. Heeft de keeper zo'n bal dan is dat mazzel.
0
|
Zaterdag 6 februari 2010 om 19:11 uur |
Storkie
er zit voetbal in de ploeg.
Alleen blijft het probleem achterin en voorin.
Dit is al het hele jaar zo.
op het middenveld lopen de betere voetballers.
vandaag tegen groningen wad ons middenveld een klasse beter als groningen en toch verliezen we.
ik hoop dat oper ons kan helpen anders zie ik het somber in .
en als hij door blessures niet kan voetballen zet dan maar knopperd of v/d bergh in de spits
Het probleem is volgens mij dat er geen team voetbalt. Het team voelt mekaar in het veld absoluut niet aan.
Ditewig en Zwinkels pakken geen punten.
Op het middenveld lopen inderdaad de betere voetballers, alhoewel ik Buijs en Luijckx erg matig vindt de laatste weken. Ook vanden Bergh toont (nog) niet de voetbalintelligentie die we nodig hebben, en als je dan Knopper op de bank laat zitten is er geen regiseur.
De voorhoede doet maar wat. Verhoek en Soltani geven voorzetten als er niemand staat en Milic was met hele andere dingen bezig, geloof ik.
Feit is dat het team ondanks alle goede verhalen over de trainingskampen niet beter is gaan spelen.
Waar ligt dat aan?????
0
|
Woensdag 3 februari 2010 om 22:17 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |