Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 798
Volgende pagina

ADODENHAAG

haagse jr schreef:

Mensen die twijfelen over Coutinho mogen nooit meer inhoudelijk reageren op de voetbalkwaliteiten van spelers. Je mag blij zijn met zo`n keeper.
Prima keeper maar de laatste 2 wedstrijden niet zo overtuigend als we hem kennen, net zoals de rest van het team. En je kan nou niet zeggen dat keepen het moeilijkste vak van de wereld is.. op dit moment draait er nog niet naar behoren (misschien Mike v D), hopelijk komt de vorm snel terug. Ook Coutinho dusver niet foutloos.
0
Zondag 11 augustus 2013 om 17:46 uur

Johannes

ADOnieuwegein schreef:

Idd, vind ik nog steeds. Vergeten hoe hij bij ons begon?? Ook hoopvol, maar vervolgens dacht meneertje dat alles om hem draaide en vergat zijn medespelers, had geen overzicht meer, ging voor eigen succes keer op keer. Dus ik beoordeel hem wel over een wedstrijd of 15 bij Groningen, voordat ik mijn oordeel ga bijstellen. Sommige doen dit hie namelijk al na 1 oefenpot en 1 competitiewedstrijd!!
Ze gaan hem nog wel leren kennen in Groningen hoor. En als hij daar de volgende stap zet is dat mooi voor hem en voor de FCG. Maar ik vermoed toch dat de primadonna snel weer zijn ware gezicht laat zien. Lekker hakballetjes geven op het middenveld, balverlies en ja hoor... 0-1 achter. Die kant wordt ook in Groningen niet gepruimd. Fanatieke lui daar.
0
Zondag 11 augustus 2013 om 11:57 uur

tanker070

Bert schreef:

Kan iemand mij vertellen tegen welke ploeg we dan wel punten gaan pakken? Wat een regelrechte wanprestatie was dat gisteren.

Achterin staat het niet goed voorin loopt het niet. Nou lekker dan ziet er goed uit

Positief blijven doen is leuk maar op basis van wat dan?

En kom niet met dat Deventer lulkoek aan dat we pech hadden dat Go Ahead voor het eerst thuis speelde en zo gemotiveerd was. Als we het moeilijk krijgen tegen iedere ploeg die gemotiveerd is wordt dat dus een groot probleem.

Achterin moet er wat bij. Zou zeggen haal eens een echte linksback. Daar lopen ze al jarenlang mee te kloten. Sinds dat ze Luksik haalden is het daar al huilen met de pet op. Haal centraal achterin ook eens een goede speler. Bel anders Chelsea eens op.

Ik maak mij grote zorgen!

Er mist een leider in de verdediging en de opbouw loopt te traag. Ik heb mij echt zitten ergeren hier aan, bal aannemen, draaien, kappen nog een keer draaien. Balletje breed, balletje terug en allemaal in een veels te laag tempo. Holla die elke keer de bal moet halen etc. Het is mooi kut allemaal, hoop dat men snel het licht gaat zien!
0
Zondag 11 augustus 2013 om 11:54 uur

Victor

Aad schreef:

Na het zien van de wedstrijd en het lezen van al die shouts kan ik, net als een aantal andere shouters eenaantal dingen concluderen:

[LIST]
[*]We hebben de capaciteiten van Gouriye volkomen verkeerd ingeschat, zou zoals hij nu speelt bij elk team in de topklasse in het bierelftal spelen.
[*]Elf spelers maakt nog geen elftal. De trainer/coach hoeft (en kan) ze niet beter maken maar moet wel een elftal samenstellen en samensmeden. Dat is Steijn in 2 jaar al niet gelukt. (En het gaat hem niet lukken ook.)
[*]Als van Duinen zich tegen de verdrukking in zo blijft manifesteren is hij binnen een paar weken weg.
[*]Ik moet terugkomen op mijn mening over Wormgoor. Ik zie hem nu als een beperkte speler die laf alle ballen opzij legt op Beugelsdijk.
[/LIST]


Onzin.
Elke speler kan een vormcrisis hebben. Dat heeft Gouriye nu. Hoe hij nu speelt wil niks zeggen over zijn capaciteiten.

Deze coach is vorig jaar wel 9e geworden. Na 34 wedstrijden kan dat geen toeval zijn.
Eens dat er echt een cv bij moet. Wormgoor en Beugelsdijk zijn echt niet zo slecht als velen beweren, maar er moet iemand bij die snel en goed kan opbouwen. Helaas is het niet zo makkelijk om iemand aan te trekken voor een normale prijs.
We zijn pas twee wedstrijden verder en hebben verloren van een kampioenskandidaat en een uitwedstrijd. Mag niet, maar kan gebeuren.
Niks aan de hand en gewoon volgende week 3 punten pakken.
0
Zondag 11 augustus 2013 om 10:58 uur

pajam

Korte trouwens weer gescoord voor Dordrecht! Wederom een invalbeurt, laten we hopen dat hij vertrouwen krijgt en lekker 10+ doelpunten in de Jupiler gaat maken!

Tano ook niet meer bij de selectie van Dordrecht` 90? Vreemd, werd toch als een groot talent bestempeld, ook in Volendam waren ze er ziek van dat hij zo snel de club verliet, maar totaal niet uitgekomen?

0
Zondag 11 augustus 2013 om 09:01 uur

Langebach2

Er is veel kritiek op Beugelsdijk maar die doet het prima!!
Wormgoor is erg zwak de laatste tijd en ook Malone speelt niet goed.
Het is zaak snel een nieuwe centrale verdediger/rechtsback aan te trekken.
Voor de wedstrijd is aan Steijn gevraagd over de ontwikkelingen met een nieuwe centrale verdediger, wellicht maandag of dinsdag meer duidelijk maar verwacht het maar niet.

De eredivisie gaat over 34 wedstrijden, PSV en 020 is buitencategorie maar de rest kunnen we allemaal wel hebben.
Ik denk dat wij samen met ploegen als NEC en Heracles moet vechten voor plek 12 tm 15, tenzij er twee goede verdedigers bij komen.
0
Zaterdag 10 augustus 2013 om 22:13 uur

Waht

kako schreef:

Steijn na PSV, ik ben best tevreden, goed gevoel over gehouden aan deze westrijd. Steijn voor GAE, ik ben teverden over de 13 a 14 spelers waarover ik kan beschikken en heb een goede basis elf. Pffff wat een suffert, laat zijn mannen zonder enige inspiratie voetballen, schandalig slecht, geen werklust niets, Wormgoor, Gouriye, Cabral, Tommie, Malone, super slecht. Zal wel een jaartje worden!!
Ik heb bet middenveld ook helemaal niets zien doen. Alle 3 brengen helemaal niets maar dan echt helemaal niets.
2 buitenspelers helemaal niets. Cabral topper. We hebben Cherry twee en Cherry 3 als buitenspelers.
V Duinen 2 ballen gehad, 1 goal en 1 redding keeper.
Voor zijn ontwikkeling moet hij snel weg.
Kolder te sterk voor onze centrale mensen.
Meyers en Malone goed tot redelijk.

0
Zaterdag 10 augustus 2013 om 21:56 uur

rien1

Haagse Kelt schreef:

Yep, we zijn altijd genaaid door Vink. Begon al Viteesse uit in de strijd tegen degradatie toen we daar met 1200 man heen gingen. 100% onterechte penalty.
Als het aan Steijn ligt "fluit Vink geen wedstrijd meer van ADO". Steijn haalde minimaal twee wedstrijden aan van vorig seizoen. De 4-2 bij PEC en de 1-0 einduitslag bij Utrecht. Als Vink ons fluit, fluit hij altijd wel in ons nadeel. Het was trouwens ook deze Vink die zei dat hij het liefst ADO zag degraderen.

Ook vanavond in de eerste wedstrijd van GAE terug op het hoogste niveau zal het niet anders zijn. Ik verwacht dat hij wel iemand van ons redelijk snel met rood het veld uit stuurt. Malone, Beugelsdijk of Holla.
0
Zaterdag 10 augustus 2013 om 15:41 uur

Advertentie

Don

Bericht van fansite gaeagles:

Go Ahead Eagles

Voor het eerst in 17 jaar weer een thuiswedstrijd in de eredivisie! De verwachting is dat de Adelaarshorst uitverkocht is met 7.600 toeschouwers, ook een aantal dat al lang niet meer gehaald is. De voorbereidingen om het stadion in gereedheid te brengen voor de wedstrijd zijn nog in volle gang. Het uitvak is klaar evenals de overdekte loopbrug er naar toe die inmiddels `hufterproof` is. De drie rijen extra stoeltjes op de hoofdtribune zijn ook aangebracht. De `kooi` voor de megafoonman voor de b-side is ook aangebracht.

Voorlaatste promotie

In het geheugen gegrift bij veel supporters staat natuurlijk het tweeluik tegen ADO in 1992, toen Go Ahead middels een 3-0 thuis- en 0-1-uitoverwinning promoveerde naar de eredivisie. De wedstrijd werd ontsierd door rellende Den Haag-fans die het uitvak sloopten. Hierdoor vond de return in Den Haag onder strenge veiligheidsomstandigheden plaats. Slechts een paar honderd Eaglesfans konden daarbij aanwezig zijn. De rest volgde de wedstrijd in het eigen stadion voor een groot scherm.

In het seizoen 2007/2008 troffen beide ploegen elkaar voor het laatst in de eerste divisie-competitie. ADO ging er toen met de punten vandoor: 1-2. Later troffen beide clubs elkaar nog in de nacompetitie en ook dat liep helaas niet goed af voor Go Ahead. ADO promoveerde. Tijd voor revanche dus zaterdag.

Selectie

Naar verwachting sluit Turuc, die snel uitviel tegen FC Utrecht, weer bij de wedstrijdselectie aan. Huurling Godee is daar nog niet fit genoeg voor. De aanvaller herstelt van een liesblessure en zal binnen twee weken weer bij de groep aansluiten. Bij middenvelder Kevin Spanjaard is een afgescheurde kruisband geconstateerd wat hoogstwaarschijnlijk betekent dat hij dit seizoen niet meer in actie zal komen. Bart Vriends heeft zijn schorsing uitgezeten. De centrale verdediger begint direct weer in de basis. Mawouma Amevor schuift door naar de rechterkant waardoor Doke Schmidt op de bank begint.

Vermoedelijke opstelling: Room; Schenk; Van der Linden; Vriends; Amevor; Overgoor; Turuc; Lambooy; Houtkoop; Kolder; Antonia.
ADO Den Haag

ADO Den Haag begon deze competitie met een alleszins acceptabele 2-3 thuisnederlaag tegen PSV. Met name in de tweede helft boden de Hagenaars aardig tegenstand al kwam de 2-3 te laat om nog wat spanning in de wedstrijd te brengen. ADO heeft, zo aan het begin van het seizoen, een geheel fitte selectie.

Nieuweling Catalin Tira is de enige die ontbreekt in de selectie van trainer Maurice Steyn. De Haagse club wordt naar verwachting door zo`n 200 fans gesteund. De animo is gering omdat men het niet eens is met de verplichte buscombi.
0
Zaterdag 10 augustus 2013 om 11:50 uur

rien1

Scheveningen schreef:

Zijn dat ze eigen teksten?
Ben echt benieuwd naar morgen kan helaas niet mee naar het oosten van het land!

Dat staat wel letterlijk in die twiet. En ik kan me er zelfs alles bij voorstellen. Hij komt in een volledig leeggekocht Utrecht waar zelfs nu die donkere goede aanvaller (ben zijn naam kwijt) nu ook wordt weggekocht. Zelfs de bescheiden Toornstra zei even geleden dat als het aan hem ligt, hij bij Utrecht vertrekt naar een grotere club. "Kan mij niet snel genoeg gaan, oftewel hoe sneller hoe beter"!

Het is wat de shouter hieronder zegt, het zal ook druk zijn geweest van de clubs en vooral de zaakwaarnemer. Die krijgen echt alles te zeggen.
0
Zaterdag 10 augustus 2013 om 00:28 uur

Nu online

Ran1972, Langebach2, Aad, jbdh, Bleek, Tante Wil, Fido, ADOZoetermeer, CrazieD, Erik070, haagse jr en 192 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 798
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5