Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 800
Volgende pagina

Petah

jajoh schreef:

Advocaat 😂😂😂. Je bedoelt die man die roept een ADO man te zijn maar voor een tientje weer wegholt?
Ja als jij twee miljoen netto ergens kan pakken met iets wat je leuk vind dan doe be dat niet

Ik zou direct weg wezen 25 miljoen klinkt toch beter als 23
0
Zondag 15 januari 2017 om 15:07 uur

Bolskie

Madmax schreef:

Ik denk dat je eerst de situatie Wang moet afwachten. Als je daar van af kan komen, moet je als eerste gelijk weer Kees Jansma bij de club betrekken. Daarna zou ik met Martin Jol om de Tafel gaan zitten om te kijken of hij niet aan een elftal wil bouwen voor de langere termijn. Dat zou evt als trainer kunnen zijn maar ook wellicht al TD. Is iemand die de club kent, met status en met internationale ervaring en contacten.
Die zou het ook misschien kunnen inderdaad. Maar wat je zegt in deze situatie met Wang, zie ik niet snel iemand die zijn vingers eraan willen branden. Zolang dit zo blijft kan de club geen steek verder komen alleen maar na de afgrond waar ze nu ook hard naar op weg zijn.
0
Zondag 15 januari 2017 om 13:02 uur

Bert

pajam schreef:

Sterker nog ; er zijn toch een aantal van dit soort `samenwerkingen` ?

Met Chelsea (Omeruo kwam zo onze kant op), Swansea en ik dacht ook nog een derde?

We halen er alleen blijkbaar niets uit?

Ik ben inderdaad met je eens dat je als eredivisieclub waardevolle spelers kan huren van ver uit beeld geraakte competities als de Engelse.

Maar dan moet je er wel in investeren ; veelvuldig communiceren en echt aanwezig zijn rondom die club (en spelers), zodat je overal van op de hoogte ben en ook gunfactor/goodwill creeert.
Om dan vervolgens niet de 3e rangs, maar 2e rang spelers te kunnen huren.

ik geloof erin dat dat voor directe versterkingen een reeele optie is.
Daarom blijf ik zeggen dat het niet handig was om John Metgod na een jaar alweer weg te doen.

Als die bij Manchester United of Real Madrid binnenkomt gooien ze wel de rode loper uit. Dat zie ik met alle respect bij Manders of Petrovic niet gebeuren.

Vorig jaar hadden we ook geen geld maar wel een redelijke selectie. Dus was er voor Metgod geen noodzaak iets te gaan doen.

Die noodzaak is er nu wel en hebben we niemand in dienst die een beetje een netwerk heeft.

Een belletje naar Kluivert zou inderdaad geen kwaad kunnen maar ik denk niet dat het wat oplevert.
0
Zondag 15 januari 2017 om 12:03 uur

Bolskie

Allemaal harstikke leuk die spelers, maar grote top clubs in europa hebben er weinig aan om spelers bij ons te stallen denk ik je zal ook gewoon dat kunstgras moeten weg halen dat is nou ook niet bepaald aantrekkelijk om hier na toe te komen.

0
Zondag 15 januari 2017 om 11:57 uur

Dennis72

Langebach2 schreef:

We moeten accepteren dat we dit jaar degraderen. Dit elftal is miet eredivisiewaardig. Het gemis van Jansen, een scorende Havenaar, Malone en Meijers het is te veel van het goede. Er moeten nog vijf spelers bij om degradatie te gaan voorkomen die moeten nog ingespeeld raken. Het zou fijn zijn als de topclubs willen meewerken aan verhuur. Misschien kan Swansea ons helpen?
Komop man degradatie is nog heel ver weg

Het is nog geen 31-1

Laten we de balans opmaken als de competie is afgelopen
0
Zondag 15 januari 2017 om 11:34 uur

Advertentie

Snorkel

Dappere dodo schreef:

Heeft iemand goed gekeken naar ons centrale hart van de verdediging gisteren?
We speelde met 3 man centraal, maar keer op keer sneed Heerenveen erdoorheen als een mes door de boter, niet om aan te gluren!!
Tommie die op het middenveld in de fout gaat en er met een slakkengang achteraan sjokt, Bakker die meer fout dan goed gedaan heeft, Meissner was (op het inleveren van die bal waar de 2-0 uitkwam) nog de minst slechte van de 3

Middenveld was na de 1-0 totaal onzichtbaar, voorin missen we een killer....

Kortom, als er echt niks bijkomt de komende 2 weken dan zie zelfs ik het somber in
We hadden al een smalle selectie
Er zouden in de winterstop 2 man bij moeten komen
Nu zijn er ook nog eens 3 weg en er kunnen er zomaar nog wel eens een paar kunnen vertrekken
Dus zouden we nu al 5 man moeten halen of moeten vinden die naar ons willen komen
Dat lijkt me onmogelijk en als dat wel lukt dan moet je in minder dan geen tijd een nieuw elftal smeden
Kan Petro dat?
Ik vrees van niet
Dan moeten we een trainer halen die wel goed is in dit soort situaties.
Haast is echt geboden anders gaat de club ten onder aan een machtsspelletje tussen Wang en de directie
1 ding weet je zeker
Wang zal van de club afwillen bij degradatie en zijn verlies pakken , maar is de club dan nog wel zo interessant voor andere investeerders?
Als de investeerders echt iets willen dan moeeen ze nu opstaan en niet wachten tot de club voor weinig over te nemen is.
Als ze in ieder geval een echt ADO hart hebben

0
Zondag 15 januari 2017 om 10:59 uur

gillah

Petah schreef:

Degradatie en ik juich het nog toe ook een grote schoonmaak in alle gelederen incl de mensen op de tribune eigenaar personeel
Zou ik nu hard toejuichen want als we erin blijven gaat dat niet gebeuren
Als we degraderen vallen er nog veel meer inkomsten weg. Contracten van dure spelers als Meijers, Beugelsdijk, Havenaar en Duplan lopen nog door. Dat kan echt heel vervelend gaan worden.
0
Zondag 15 januari 2017 om 10:57 uur

Bollie74

Hoe verder in het seizoen we komen hoe onbegrijpelijker ga ik het vinden dat ze oa Kristensen, de Rijck en Wormgoor hebben weg laten gaan. Zijn echt niet minder dan die prutsers die er nu lopen
0
Zaterdag 14 januari 2017 om 22:22 uur

Jurriën

Dat Beugelsdijk ook zegt: We geven het weg door 1 moment... wat een kerel. Je ziet het alweer 20 minuten aankomen.. als het niet in de 63e minuut was dan wel in de 70ste. Dat schot op de paal bijv..

Tegen Sparta had je ook keiharde mazzel dat die bal in de laatste minuut er niet in ging. Dit wordt echt helemaal niks.
0
Zaterdag 14 januari 2017 om 21:35 uur

poemba

gillah schreef:

Ik ben nooit zo van het afkraken van eigen spelers, maat Becker is een buitenspeler die geen bal kan aannemen, niet kan dribbelen, geen voorzet heeft en geen rust in de afronding. Hij is alleen maar verschrikkelijk snel. Voor dat geld had je Kastaneer en ook Hevel kunnen binden. Achteraf is het misschien makkelijk praten, maar als je 2x een scout naar Becker had laten kijken was die nooit gekomen.


Maar goed, het ligt zeker niet alleen aan Becker, alles gaar verkeerd nu. Wie moet er nu nog de doelpunten maken?
Ik snap er eigenlijk niks van. Je moet er toch vanuit gaan als je een speler bij 020 weg haalt. Hij over het algemeen beter moet zijn als de gemiddelde speler bij Ado.
Of zijn we het daar niet mee eens.

0
Zaterdag 14 januari 2017 om 20:54 uur

Nu online

Jk23, J001, BLEISWIJK-1, Sjaak69, Marcie en 248 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 800
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1