Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerder

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 802
Volgende pagina

Kees

Ooievaar schreef:

Goede middag Kees,

FF over de heuvel heenkijken. Het zal me worst wezen wie er promoveert of degradeert, om het simpele gegeven dat we gaan groeien als kool. Ben er van overtuigd dat we komend seizoen zeker 40 punten gaan halen. Dus blijven we weg uit de gevarenzone. We moeten gewoon de ambitie uitspreken om voor plek 10 te gaan.

We hebben best wel aardig materiaal, en er zal afgezien van vriend Rikcy best nog wel wat bijkomen. Zeker in ogenschouw nemende dat Elia bijna 2 miljoen gaat opbrengen. En een uitstekende trainer voor de groep, dat is natuurlijk zeer bepalend (...)

We hebben dit jaar ontzettend veel goodwill gekweekt, door een prima sfeer in het stadion en relatieve rust rond de club. Met dank aan v.d. Kallen, RvC ook Wetzel dus, een beschaafde vent, en wij de supporters uiteraard.

Door de handhaving kunnen we echt gaan bouwen, en dat zal de club in alle geledingen door groeien. Hopelijk komt er snel een naam voor het stadion, wat natuurlijk om weer de nodige munten genereerd.

Kees, je gaat het meemaken komend seizoen, niet meer kijken wat Heracles, VVV e.d. heeft gedaan, maar Utrecht, NEC en NAC.

Met z`on stadion - en de mogelijkheiden die dat biedt- en achterban kan je ambitieus zijn, dat is voor mij een uitgemaakte zaak.

Overigens zou ik het prachtig vinden als ADO weer in het echte ADO shirt zou spelen, maar ben bang dat dat statutair niet mogelijk is.

Verheug me nu al op het nieuwe seizoen, gaan we een hoop schik van beleven.

Gegroet,

Ooievaar


Hoi Storky,

Wat zal het mooi zijn als we volgend jaar op dit tijdstip wederom hoger zijn geëindigd en dat het perspectief voor het seizoen daarna weer beter is.

Zeer opvallend is dat het de laatste maanden rustig tot zeer rustig was op het gebied van mededelingen over sponsoring. Laten we hopen dat het een stilte voor de storm is nu de doelstellingen zijn bereikt.

Mij ook een biet wie er promoveert maar hoe zwakker de broeders hoe eerder de 40 punten zijn bereikt.

Aan het spelersfront moeten er volgens mij toch minimaal zes versterkingen bijkomen. Zeker nu je bijna geheel volgend seizoen Knopper moet missen.
Hij wordt medio juni geopereerd en voor zijn revalidatie staat toch minstens een half jaar. Eind juli begint de competitie alweer dus na opgedane wedstrijdritme is hij pas echt inzetbaar voor de nacompetitie om............ europees voetbal.

Ik draaf weer eens door. Gegroet.
0
Maandag 11 mei 2009 om 17:32 uur

Kees

ZEIST - Het eredivisieseizoen 2009/2010 begint volgend jaar al in juli. De KNVB heeft dat in overleg met de clubs bepaald op basis van de nieuwe opzet van de Europese bekertoernooien. Die beginnen in de zomer van 2009 ook voor de Nederlandse deelnemers aanzienlijk eerder.

De KNVB heeft de speeldagenkalender voor het seizoen 2009-2010 inmiddels definitief vastgesteld.

Terwijl in voorgaande jaren slechts één Nederlandse club medio augustus moest aantreden en de overige vijf deelnemers in september begonnen, is per seizoen 2009/2010 de instroom van vijf van de zes Nederlandse deelnemers in Europa vervroegd naar juli en augustus.

Om de sportieve prestaties van deze clubs te ondersteunen - bijzonder van belang voor de positie van Nederland op de Europese ranglijst die het aantal Europese tickets bepaalt - begint de eredivisie ook vroeg. De eerste speeldag in het eredivisieseizoen wordt vrijdag 31 juli.

Er is wel gekozen voor een lange winterperiode zonder voetbal. De laatste speeldag van 2009 is zondag 27 december. De competitie wordt pas weer hervat op 23 januari. Dat is zelfs een week later als de play-offs om Europees voetbal voor het seizoen 2009-2010 alsnog worden afgeschoten. De KNVB neemt daarover in samenspraak met de eredivisieclubs in mei volgend jaar een besluit.

De Jupiler League gaat van start op vrijdag 7 augustus.

bron: AD
0
Maandag 11 mei 2009 om 00:55 uur

Bert

Prachtige dag vandaag ze hebben gevochten als leeuwen, Veel medeshouters w.o Rien en Vincent gesproken.

Verhoek had een lob over de keeper moeten geven was het al eerder klaar geweest.

Maakt verder niks uit we zitten in de ere en blijven erin. Had liever Roda weg gehad maar je kan niet alles hebben. Dan maar 1 of 2 spelers v Volendam erbij.  

0
Zondag 10 mei 2009 om 22:02 uur

Rob

supporternoord schreef:

schandalig zeg dat feyenoord

>>>>>>>>>>>>>>KUT<<<<<<<<<<<< 
ploeg
Who cares about Feyenoord. Wordt nooit meer wat.
Zie ADO eerder kampioen worden dan zij.
0
Zondag 10 mei 2009 om 15:42 uur

Vincent

Beste Mitchel schreef:

Beste jongen, zeer geruime tijd volg ik je leuke berichten op deze shoutbox. Meestal zijn het berichten vlak voor een belangrijke wedstrijd. Ik kan me herinneren dat je geen vervoer had naar het stadion, en dat het met randstadrail niet te doen was. Ook heb ik toen gezien dat sommige mensen van de shout aan hadden geboden je te willen ophalen. Nu zit je weer te aasgieren op een kaartje. Kap is met die ongein, je ben nep.

oh deze had ik nog niet gelezen.
jammer dat hij anoniem is, maar ben het er inderdaad wel mee eens.
Ik was 1 van die mensen die je wilde komen halen en vervolgens laat je niks meer horen en komen er allerlei k smoesjes....

wilde er eigenlijk niet op reageren , maar merk nu dat het me nog behoorlijk irriteerd..

 

zoals eerder gezegd: je bent jong.. er is nog hoop :-))

0
Vrijdag 8 mei 2009 om 18:21 uur

Mitchel

fcdh sassem schreef:

Toch zou ik powel opstellen ipv verhoek. Powel deed het tegen Feyenoord best aardig als buitenspeler  en heeft toch meer kwaliteit als

Verhoek ook a heeft hij dat bij ons nog niet echt laten zien.

Ik zelf ga dan eerder voor carriciolo, vanwege zijn snelheid.
0
Vrijdag 8 mei 2009 om 17:54 uur

Advertentie

Slechte zaak voor ons

Sc Heerenveen hoeft geen play-offs te spelen
Trond Sollied heeft zijn zin gekregen. De KNVB heeft het Europees ticket voor de eventuele verliezer van de bekerfinale verhoogd. Omdat FC Twente zich al gekwalificeerd heeft voor de voorronde van de Champions League, ging Heerenveen hoe dan ook Europa in. Er was echter verwarring ontstaan over de ronde waarin de Friezen zouden instromen.

Aanvankelijk zou Heerenveen bij verlies van de bekerfinale alsnog moeten deelnemen aan de play-offs, om zo een ticket te verdienen om een ronde later in te kunnen stromen. Mocht die missie onsuccesvol zijn, dan zou de club van Sollied eerder aan het Europese avontuur beginnen. Die beslissing is nu teruggedraaid, waardoor Heerenveen niet hoeft deel te nemen aan de play-offs.

Eerder gaf Sollied aan niet van plan te zijn bij een eventueel verlies, hard te strijden voor een hoger Europees ticket via de play-offs. "Als dat het geval is, zal ik met spelers van de beloften, A-junioren of jongens uit de selectie die weinig hebben gespeeld de play-offs in gaan. Kijk, play-offs voor degradatie daar zie ik het nut van in. Die voor het behalen van Europees voetbal niet", aldus de Noorse trainer.

Door het besluit neemt de club die als negende eindigt in eredivisie alsnog deel aan de play-offs.
0
Vrijdag 8 mei 2009 om 13:34 uur

friuli

Jacco schreef:

RWE wordt geen hoofdsponsor volgend jaar

Hieronder een bericht van 2 maanden geleden,dus idd weinig kans dat RWE iets bij Den Haag zou gaan doen.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

RWE gaat sportclubs in gemeente Eemsmond ondersteunen

EEMSMOND - De Duitse energiereus RWE gaat zeven voetbalclubs in de gemeente Eemsmond ondersteunen.

RWE gaat een grote centrale bouwen in de Eemshaven. Daarom wil het concern, zegt woordvoerder Dig Ishta, `goed geworteld zijn in de samenleving` en iets terugdoen voor de bevolking.

Vrijdagochtend zetten RWE en FC Groningen hun handtekening onder een overeenkomst die zij zelf betitelden als een `maatschappelijk contract`. Zo is er de afspraak dat amateurs uit de gemeente Eemsmond één keer per jaar tegen FC Groningen gaan spelen. Ook zullen er jeugdclinics komen. Zowel RWE als FC Groningen doen geen uitlatingen over de kosten. De voetbalclubs reageren enthousiast.

Overigens is er vooralsnog geen enkele sprake van dat RWE hoofdsponsor wordt van FC Groningen, zoals eerder deze week op deze website werd gesuggereerd. Dat is volkomen ten onrechte.
0
Donderdag 7 mei 2009 om 20:30 uur

Kees

Aad schreef:

Te gek. Tot december een half leeg stadion en nu moeten we dranghekken plaatsen  
Dat wordt wat wanneer we erin blijven. Dan meer seizoenkaarthouders en elke wedstrijd een uitverkocht huis ??

Laten we nou eens één keer echte mazzel hebben en zondag winnen zonder dat ik (en velen met mij) voor hun hart moeten vrezen. Dan wordt het volgend jaar oogsten. Met of zonder Buijs.
Hoi Aad,

Ik dank God op mijn blote knieën als we het zondag halen.

Echter blijf ik van mening dat als we onverhoopt degraderen de wereld niet in elkaar stort voor ADO. Tuurlijk zullen  een aantal ontwikkelingen langzamer gaan echter de groei is inmiddels ingezet en niet meer te stoppen. Hooguit ontstaat er, hoe vervelend dan ook, enige vertraging. 

Van der Kallen blijft echt door investeren om zijn eerder gedane investering geen gevaar te laten lopen.

Als je hoort dat de Kidsclub nu bijna tweeduizend leden dan word ik daar heel blij van. Heel veel ouders met kinderen komen nu ook het voetbal en alles erom heen af. Na verloop van tijd worden dat vanzelf voetballiefhebbers.

Feijenoord heeft dat tig jaar geleden ook heel knap gedaan, als een van de eerste van Europa, door kinderen voor 1 piek binnen te laten. Zie nu hoe groot hun legioen is.

De ontwikkeling van ons ADO is niet mer te stoppen hooguit te vertragen. Let maar op mensen.
0
Donderdag 7 mei 2009 om 18:17 uur

Aad

Ruben1 schreef:

Is niet zo raar hoor. Heeft er vanaf het begin af aan geen geheim van gemaakt het liefst naar het buitenland te gaan.

Met toezingen bereik je "slechts" dat je die beslissing lastiger maakt, maar een prof voetballer van zijn kaliber en leeftijd zal altijd voor een goed betaald avontuur in het buitenland kiezen.
Ik heb al eens eerder geschreven dat ik van een Feyenoord-supporter hoorde dat Buijs het bij ADO absoluut niet naar zijn zin had.
Hij zou problemen hebben met de mentaliteit van een x aantal spelers binnen de selectie en de sfeer binnen de club.
Let wel: Niet met de houding van het publiek.
Hij heeft wel de ambitie voor het buitenland maar beseft goed dat dat niet bij een top-club zal zijn.
Dit aldus de F`noord-supporter.

Als het niet waar is lieg ik met permissie.
0
Donderdag 7 mei 2009 om 09:23 uur

Nu online

Heino, adorob, BLEISWIJK-1, MichelAdamsMatje, Alle ballen op Jort, pajam, Vak_W, broodjebal070, ronnieg, ADO079, kojak1, Haraldberg1, Ran1972, Rob2002 en 296 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 802
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5