Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: haagse

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 802
Volgende pagina

Businessclubrealist

haagse tweeling schreef:

allemaal de beste wensen en misschien gaat het toch nog wat worden met sylvia toth.   sylvy is de hoer, sylvy is de hoer, sylvy is de hoer van den haag lol
Wat een onzin op deze site. Je kan geen dag weg of de grootste waanzin vind je hier terug. Deetman, Jagersma, Toth, Ringelenstein, hoe kom je erop! Ze kunnen geen penny meer verdienen aan de club......Alleen bouwers en grootgrondbezitters zien misschien nog brood in "ons plekje" Het tijdperk zakkenvullen via aandelentrucs is voorbij. Hoeveel waren en zijn aandelen waard van een NV zonder bezittingen, maar met des te meer schulden?
Hoe betrouwbaar waren/zijn SSO bestuurders en RvC? Ik denk NUL. 
De opkopers komen misschien langs, als we nog een beetje geluk hebben en er ergens nog wat aan te verdienen is. En dan zal iedereen die de boel de laatste jaren verziekt heeft moeten opzouten. Met de staart tussen de benen. En ze moeten zich nooit meer laten zien. 
Een paar mensen op deze site (groep Ooievaar) hebben al eerder aangegeven wie de onbetrouwbare spelers zijn in het grote Haagse voetbalspel.  Toch waren er steeds wee stakkers die het hadden over de zogenaamde redders van de club. Hoe dom kan je zijn.
Ik heb het al eerder gezegd: Sinterklaas bestaat niet en de Kerstman evenmin.
Schoon schip maken zal even pijn doen, maar als we ooit nog een kansje willen maken moeten we er snel bij zijn. En als we dit seizoen nog promoveren (belofte Wiljan Vloet, weet je nog?) dan is het volgend seizoen weer billenknijpen, want in de selectie van dit jaar zitten geen spelers waarmee we in de eredivisie meer dan 15 punten kunnen halen. 
Prettige kerstdagen gewenst en slapen doen we ´s nachts.
0
Dinsdag 25 december 2007 om 14:05 uur

langepino

iedereen prettige kerstdagen en een goed 2008!!(ook voor haagse tweeling)en dat we uiteindelijk toch nog promoveren op de 1of andere manier!
0
Maandag 24 december 2007 om 22:27 uur

Kees JAnsma

haagse tweeling is SUPER kk mongool
0
Maandag 24 december 2007 om 22:18 uur

Cees Jansma

haagse tweeling is SUPER kk mongool
0
Maandag 24 december 2007 om 22:17 uur

jajoh

haagse tweeling schreef:

allemaal de beste wensen en misschien gaat het toch nog wat worden met sylvia toth.   sylvy is de hoer, sylvy is de hoer, sylvy is de hoer van den haag lol
haagse tweeling is de mongool van midden noord, haage tweeling is de mongool van midden noord!!

Leuke humor zeg........
0
Maandag 24 december 2007 om 22:03 uur

Drama

flip schreef:

Nee, maar oud-spelers moeten zelf niet dingen verdraaien.

En jij weet de waarheid wel
tussen adelaar en bodde ???

Geloof niet dat bodde daar over gaat zitten liegen

idd hij speelde slecht heel slecht af en toe
maar ben blij voor hem dat die daar lekker voetbalt 

wel een haagse jongen met een haags hart!!


Fijne dagen allemaal !!

en hopelijk word 2008 ONS JAAR!!
0
Maandag 24 december 2007 om 15:49 uur

Pietje

flip schreef:

Maar zijn schuldensituatie zorgde er wel voor dat hij slecht presteerde. Hij werd niet voor niets uitgefloten door eigen supporters, daar zorgde hij zelf voor. Of ben jij zo kort van geheugen?
Supporters? Je eigen haagse speler uitfluiten noem jij een supporter. Ik noem dat een joodje oke? Enfin, deze joodjes weten de helft niet over Bodde of wat zich afspeelde binnen de selectie. Jij weet blijkbaar ook niet zo veel over mensen met schulden en welk invloed dat heeft op hun verdere prestaties binnen de maatschappij. 

Ik ben iig blij voor `m en ga hem in maart nog maar eens supporteren in Wales.
0
Maandag 24 december 2007 om 15:12 uur

Jan

Rafael schreef:

Joh... echt?

Ik snap dat het water ADO tot de lippen staat en mijn weinig keus heeft maar is het nou toevallig dat zodra het bij ADO om geld gaat er altijd mensen bij betrokken zijn die, op zijn minst gezegd, een dubieus verleden hebben gehad.......? (van Zweden, Maas, Zegwaard, Toth.........).

Ik verlang naar die goede ouwe heer Stoop
Stoop heeft 5 clubs geliquideerd (DWS Amsterdam, Blauw Wit, Volewijckers, FC Amsterdam, De Zwarte Schapen) en 1 club in armoede achtergelaten en overgedaan aan ene Walraven (FC Den Haag)

Maar ja, hij was populair bij de supporters, praatte ze naar de mond, gaf af en toe voor een meiertje bier en slijmde met de Haagse krant. Waar speelden we eigenlijk toen deze Verlosser kwam en waar toen hij weer vertrokken was? Er is geen verschil met Ringeling en Jansen: ze kwamen in de 1e divisie en vertrekken weer in de 1e divisie. Ondertussen zijn ze een paar jaar helemaal onterecht als Verlossers vereerd.
Overigens: dat bericht over Sylvia Toth komt uit de grootste journalisitieke duim van Nederland. Totaal verzonnen, niks van waar, maar iedere stakker op deze site laat zich weer meevoeren. Zielig en uitzichtloos. Wanhoop. 
Kijk toch dichterbij, de mensen die zeggen dat ze er niks mee te maken hebben moet je ALTIJD in de gaten houden. Liegen? Daar zitten die geldwolven niet mee. Anders zouden ze toch nooit rijk geworden zijn!
0
Zondag 23 december 2007 om 14:57 uur

Advertentie

Lapzwans

Haagse tieten!!!

Toth is God!
0
Zaterdag 22 december 2007 om 11:08 uur

Kikoman

donderdag 20 december 2007
Niet eens geld voor oefenwedstrijden
DEN HAAG - Gedwongen door de slechte financiële positie heeft ADO Den Haag twee oefenwedstrijden geschrapt. De voetbalploeg van trainer Wiljan Vloet zou oorspronkelijk op 5 en 8 januari in Den Haag respectievelijk Roda JC en het Belgische Roeselare ontvangen.
ADO gaat in plaats daarvan nu op zoek naar alternatieven tegen amateurclubs. Ook de KNVB maakt zich zorgen over de situatie bij de Haagse club. Een woordvoerder van de voetbalbond zegt dat een club ’verantwoordelijk is voor het eigen financiële huishoudboekje’ en dat de KNVB geen mededelingen doet over financiën van een club. Maar, voegt hij daaraan toe: „De KNVB heeft iedere dag contact met ADO en de gemeente Den Haag.’’

De licentie van de eerstedivisieclub is nog niet direct in gevaar. Die kan worden ingetrokken bij een surseance van betaling en wordt zeker ingetrokken bij een faillissement.

Zover is het nog niet. Wel onderzoekt de licentiecommissie van de KNVB een aantal keren per jaar of de financiële situatie nog in overeenkomst is met de begroting die in juni werd ingediend.

De onrust binnen de selectie van ADO Den Haag nam vorige week plotseling toe toen de club in acute geldnood kwam te zitten. Zelfs het doorgaan van de wedstrijd tegen FCZwolle stond op losse schroeven. „Pas op het laatste moment kregen we toestemming om in Zwolle in een hotel te overnachten met de groep. Alle spelers zaten met de handen in het haar. Bang voor de eventuele gevolgen van de situatie,’’ aldus Wiljan Vloet. Hoewel de trainer een wensenlijstje inleverde bij de directie, heeft hij te horen gekregen dat de club in de winterstop geen nieuwe spelers kan halen.
0
Vrijdag 21 december 2007 om 13:11 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, jbdh, MichelAdamsMatje, Jurriƫn, pajam, Sjaakie, Tante Wil, Erik070, Sprinkhaan070, MonkNL, KickOff, Eeuwig Den Haag, Langebach2, Dang3r, FC Den Haag! en 270 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 802
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5