Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: punten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 802
Volgende pagina

K.B

Vrijdag kunnen we wat betreft opstelling en spelwijze inschatten of Fräser inderdaad in gaat grijpen, zoals hij met een redelijk grote bek in een artikel op adofans zegt. Vitesse uit wordt niets qua resultaat en roda uit op papier ook zeer onwaarschijnlijk een goed resultaat. Daarna dit speelschema.

C Vr 21/02/2014 ADO Den Haag Go Ahead Eagles
C Za 01/03/2014 ADO Den Haag NAC Breda
C Zo 09/03/2014 RKC Waalwijk ADO Den Haag
C Za 15/03/2014 ADO Den Haag FC Groningen

Als je er hier geen 9 of 10 punten pakt wordt je 18e en lig je eruit.
0
Woensdag 5 februari 2014 om 17:34 uur

ADODENHAAG

Hajee schreef:

Zeiken op Fraser heeft geen zin. Het is zoals het is voor nu. Geef de man een kans. Misschien zet hij wel Kanon erin voor Malone en ruimt hij een plekkie in voor Tira met als gevolg dat het beter gaat lopen, wie weet. Ik wil even vooruit kijken en ben vanavond voor: PSV, NAC en GAE...dan houden we onze "vijanden" iig dichtbij.

Zal wel moeten dat concurrenten punten laten liggen. Aankomend weekend gaan we nl. gewoon keihard onderuit, verloren vrijdag. Ik hoop dat we zondagavond niet meer dan 3 punten van de concurrentie staan, dan wordt het zo lastig.. en de kans dat dit wel gebeurt is zeer groot..
0
Woensdag 5 februari 2014 om 17:33 uur

pajam


Relatie Steijn en ADO gekenmerkt door wisselvalligheid

Na ruim tweeëneenhalf jaar is het doek gevallen voor trainer Maurice Steijn bij ADO Den Haag. Onder Steijn eindigde ADO als vijftiende en negende in de eredivisie. De geboren Hagenaar presteerde wisselvallig en kon niet langer rekenen op de steun van de clubleiding.

Steijn nam het stokje in de zomer van 2011 over van de succesvolle coach John van den Brom. Aan de voormalige linksback van de groen-gelen destijds de taak om de successen van de naar Vitesse vertrokken Van den Brom te continueren. Dat bleek al snel een onmogelijk opgave met het vertrek van sterkhouders Timothy Derijck (vertrok naar PSV), Dmitri Bulykin (Anderlecht) en Frantisek Kubik (AS Trencin).

Achterste rij v.l.n.r.: Coutinho, Leeuwin, Verhoek, Bulykin, Derijck en Immers. Voorste rij v.l.n.r. Toornstra, Kubik, Kum, Pique en Radosavljevic. Alleen Coutinho speelt nog in Den Haag.
Achterste rij v.l.n.r.: Coutinho, Leeuwin, Verhoek, Bulykin, Derijck en Immers. Voorste rij v.l.n.r. Toornstra, Kubik, Kum, Pique en Radosavljevic. Alleen Coutinho speelt nog in Den Haag.

Een half jaar later vertrok ook Wesley Verhoek uit Den Haag. De snelle buitenspeler tekende een contract bij FC Twente. Daarmee was Steijn behalve aanvoerder Derijck ook de complete voorhoede kwijt. Het gemis liet zich voelen met een vijftiende plaats aan het einde van het seizoen 2011/12. ADO eindigde één punt boven VVV-Venlo en ontliep ternauwernood de play-offs tegen degradatie.

Een seizoen later doen de Hagenaars het beduidend beter, met een negende plaats als eindresultaat. Toch leverde ook dat een lichte kater op. ADO ging op de slotdag van de competitie met 4-2 ten onder bij PEC Zwolle, waardoor niet ADO maar SC Heerenveen zich plaatste voor de play-offs voor Europees voetbal.

Hooggespannen
Met de negende plaats in het achterhoofd waren de verwachtingen voor het huidige seizoen hooggespannen. De plaatsen die rechtgeven op Europees voetbal zaten er geen moment in. Het seizoen begon met twee nederlagen tegen achtereenvolgens PSV (3-2) en Go Ahead Eagles (2-1). Nu, na 22 speelronden, is ADO hekkensluiter in de Eredivisie. De Hagenaars hebben net als NEC twintig punten.

De ploeg weet onder Steijn niet één keer een reeks van overwinningen neer te zetten. Iedere zege wordt afgewisseld met één of meerdere nederlagen op rij. De balans is ver te zoeken met zes overwinningen, twee gelijke spelen en liefst veertien (!) nederlagen. De verliespartij van afgelopen dinsdag in eigen huis tegen Heracles (3-0) bleek de druppel. Niet alleen voor de fans, maar ook voor de clubleiding.

Fraser
ADO Den Haag bevestigde woensdagmiddag, kort na het ontslag van Steijn, dat assistent Henk Fraser voorlopig de taken waarneemt. Komende vrijdag wacht zijn eerste klus als eindverantwoordelijke. De hekkensluiter gaat dan op bezoek bij nummer twee Vitesse.

Maurice Steijn coachte 98 officiële duels van ADO, hetgeen leidde tot 28 overwinningen, 23 gelijke spelen en 47 nederlagen.
0
Woensdag 5 februari 2014 om 16:33 uur

1905

Max ik probeer de spelers punten te geven, ik wil een speler een -2 geven maar dat lukt niet
0
Woensdag 5 februari 2014 om 15:57 uur

Zeo

H@@GenEES schreef:

Ze moeten zich schamen dat ze geen gebruik hebben gemaakt van het momentum.

En wat hadden ze dan tijdens dat "momentum" dan precies moeten doen volgens jou?
Ten eerste een coach met meer ervaring aanstellen en Steijn als assistent aanhouden.
Ten tweede durven te investeren in het team/spelers. Als er een moment was dat je een financiele risico kon nemen was het toen wel.
Ado was populair, werd ineens bekend om het leuke voetbal en sfeer en niet meer de ouderwetse rotzooi om het stadion heen.
Investeren in een TD die ook echt ervaring had en een netwerk zodat de club ook op technisch vlak zou doorgroeien en de coach zich kon focussen op het verbeteren van spelers en het behalen van punten.

Etc etc etc

Er zijn natuurlijk vele wegen die naar Rome leiden, maar het is wel duidelijk dat in de afgelopen 3 jaar alles behalve de juiste beslissingen zijn genomen, zowel op bestuurlijk als op technisch vlak.
0
Woensdag 5 februari 2014 om 15:01 uur

Zeo

Garcia schreef:

Dit is precies het probleem. Het gaat nog lastig worden om een kundige trainer aan te stellen die dit zooitje op de rit kan krijgen. En helemaal een probleem om, voor het einde van dit seizoen, nacompetitie te ontlopen..

Oh, oh wat een drama.
Het enige waar we geluk mee hebben is de competitie zelf en het feit dat het allemaal nog redelijk bij elkaar in de buurt zit.
Het feit dat je twee punten scheelt met nummer 14 is een wonder als je 18e staat in februari.
Er zijn dus nog wat minieme kansjes...
0
Woensdag 5 februari 2014 om 13:04 uur

tim_b

Daily Shorts schreef:

http://www.vi.nl/nieuws/zwalkend-ado-den-haag-zet-steijn-op-straat.htm


toedeledoki !!!!

www.nu.nl

`ADO Den Haag ontslaat trainer Steijn`


ADO Den Haag heeft woensdag trainer Maurice Steijn ontslagen.


Foto: Hollandse Hoogte

Onder Steijn, die in de zomer van 2011 aantrad als trainer van ADO Den Haag, verloren de Hagenaars dinsdagavond tegen Heracles Almelo (3-0) voor de veertiende keer dit seizoen.

ADO is hekkensluiter in de eredivisie met twintig punten, evenveel als de nummer zeventien NEC.





De veertigjarige Steijn is de vierde trainer in de eredivisie die dit seizoen wordt ontslagen. Alex Pastoor (NEC), Gertjan Verbeek (AZ) en Ruud Brood (Roda JC) gingen hem voor.
0
Woensdag 5 februari 2014 om 11:08 uur

Advertentie

K.B

marcellino schreef:

weet je what.
ik ga hier over op houden.
ik wil tegen de mensen die blijven roepen dat we gezond zijn zeggen verdiep je eens een keer erin.

kijk van wie de club is en kijk wie bepaald en die persoon heeft bepaald dat we degradatie voetbal spelen.
iets anders kan ik er niet van maken.
maar goed we zien het aan het einde van het seizoen wel.
Lul niet man! Er zijn genoeg aankopen gedaan waarvan zowel de interne mensen als de supporters dachten de stap naar de middenmoot te kunnen maken.

Dit seizoen is gewoon een bad case scenario geworden waarin de meeste spelers tegenvallen. Maar zoals ik al zovaak heb aangegeven heb ne gewoon prima spelers aangetrokken met Alberg, Gerth, Gouriye, Wildschut, Zuiverloon, Kanon. Het loopt gewoon voor geen meter en dan worden er gonclusies getrokken op basis van resultaat.

Het spelersmateriaal is prima en als we 6 punten meer hadden gehad hadden er 70% van de mensen het eens geweest ipv de 40% nu. Niemand kiest ervoor op degradatievoetbal te spelen, geen eigenaar, geen trainer en geen speler. Het collectief en de continuïteit is gewoon ver te zoeken.

Nieuwe trainer, nieuw systeem en dan kunnen we de conclusie trekken of het gebrek aan kwaliteit is geweest of dat het aan de trainer ligt. Vooralsnog ga ik uit van de eerste optie tot het tegendeel bewezen is!
0
Woensdag 5 februari 2014 om 10:37 uur

K.B

<FCDH> schreef:

Steijn gaf gister zelf al toe na 1 minuut was de wedstrijd al gespeeld

Zeg het maar gasten wie word ze opvolger ik hoop op jol of Adriaanse
Adriaanse gaat naar Feyenoord. Jol zou perfect zijn. Voorlopig krijgen we NAC, GAE, Zwolle, Utrecht, AZ en Groningen thuis en RKC, Cambuur, Roda uit. Daar moeten die 15-18 punten gehaald worden. De overige drie wedstrijden zijn kansloos (Vitesse uit, Ajax uit, Twente uit).
0
Woensdag 5 februari 2014 om 09:02 uur

wdr

pajam schreef:

vooral blijven dromen dan, want bij degradatie staat de grote Faillisements geest om de hoek in z`n handjes te wrijven!

Op eredivisie niveau krijgt iedereen `Fox` tv gelden, betere sponsorbedragen en wij gaan met de vaste lasten van onze koekenblik op Jupiler niveau zo`n 5 miljoen in omzet achteruit....

Eerste seizoen red je wel, want de leegloop die inherent zal zijn aan de degradatie levert nog wel wat centjes op. Spelers als Holla, Gerht, van Duinen, Meijers en Zuiverloon gaan echt geen eerste divisie spelen.
Beugelsdijk en Coutinho gaan denk ik ook niet verlengen.

van Haaren, Alberg en Schet `denken` dat ze te goed zijn voor Jupiler en zullen met de pest in hun lijf rondlopen.
misschien moeten we Esajas en Supusepa nog niet afschrijven!

ow ow ow, wat een kutzooi!!
Ktzooi ja. Maar laten we hoop houden, dat een gemotiveerde goede trainer wordt aangesteld die ons naar de 15e of in ieder geval nacompetitie kan loodsen. Het kan allemaal nog prima. Eerst moet Steijn weg, want die gaat natuurlijk nog weinig punten halen. Knappe trainer die ons gaat redden trouwens, gaat allemaal heel lastig worden. Maar het kan nog.

0
Woensdag 5 februari 2014 om 08:09 uur

Nu online

S.upporter, Sapperderflap, grijze gek, Franky, ADOZoetermeer, Alle ballen op Jort, Marcie, lulijzer, Tante Wil, Swaber, buurmanBrutus, Bolskie, adotiel, yesyes, Erik070, Kees, fcdh-denhaag, Jurriën en 215 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 802
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1