Welkom in de shoutbox, gast
Frans
fcdh sassem
ADO Den Haag niet in zee met Kieft
20-07-07 (14:04)
ADO Den Haag gaat niet in zee met Robbin Kieft. De twintigjarige centrumspits werkt sinds maandag 16 juli jl. een oefenstage af bij ADO Den Haag.
Peter Hofstede (technisch manager ADO Den Haag): “Robbin heeft specifieke kwaliteiten, maar gezien zijn conditionele achterstand ten opzichte van de groep is het voor hem de afgelopen dagen moeilijk gebleken zich voldoende te onderscheiden. Derhalve hebben wij besloten hem geen contract aan te bieden.”
Robbin Kieft zal tot het einde van het trainingskamp deel blijven uitmaken van de selectie van ADO Den Haag.
![]() |
Vrijdag 20 juli 2007 om 18:23 uur |
Jensen
kieft heeft specifieke kwaliteiten,maar wordt afgetest omdat hij conditionele achterstand heeft!!!!
Het moet niet gekker worden hij is pas twintig jaar en heeft zijn conditie snel op pijl.
maar den haag ziet niets in hem wat voor kwaliteiten zoekt Den Haag dan.
Hoogendorp heeft nog niet laten zien dat hij zijn niveau van rkc kan evenaren.
En Immers is nog te wisselvalig,al vindt ik hem wel een goede spits.
Kieft komt van een amateur club dus heeft echt geen haast,als hij echt zoveel kwaliteiten beheerst zou ik hem er in ieder geval bij houden en betalen voor de onkosten.
Zo veel ben je niet kwijt,en als hij maar 50% van zijn vader heeft wordt het een kanjer.
Misschien kan pa Kieft ook wel iets betekenen voor Den Haag.
Misschien moet Hofstede ons maar beter uitleggen waarom Kieft het niet is geworden.
Deze
Ik denk dat ze er goed aan gedaan hebben hem niet te nemen.
Laten we (ze) gaan voor een spits zonder voortanden! Een bikkel en breker.
Ik zou graag willen weten waar de club scout. Ook in het buitenland?
We hebben prima ervaringen met scandinaviërs. Hoop dat ze daar ook kijken.
![]() |
Vrijdag 20 juli 2007 om 15:59 uur |
christian03
Door: Leon Voskamp
19/07/2007 10:10
ADO Den Haag overweegt volgens Radio West Robbin Kieft (foto) een contract voor te leggen. De aanvaller moet zich nog wel bewijzen in het oefenduel tegen FC Viktoria, voordat de clubleiding beslissingen gaat nemen. De aanvaller moest afgelopen seizoen vertrekken bij FC Groningen en koos voor een vertrek naar de Amsterdamse Hoofdklasser AFC, waar hij dus mogelijk alweer vertrekt zonder een duel te hebben gespeeld.
Een andere speler die op proef is, Sam Hurrell, komt hoogstwaarschijnlijk niet in aanmerkingen voor een verbintenis in Den Haag.
![]() |
Donderdag 19 juli 2007 om 11:05 uur |
mano
De komende dagen kan Kieft bij ADO een meerjarig contract verdienen bij ADO. Volgens geruchten ligt er een tweejarig contract voor de aanvaller klaar.
Kieft speelde al mee met ADO Den Haag tegen Sparta Praag. Volgens de trainer maakte hij daar een goede indruk. Zo had Kieft een kopbal uit een corner die op de lat belandde.
mocht hij wel naar ADO vertrekken, dan wordt hij herrenigd met Yuri Cornelisse. De aanvaller verkast onlangs ook naar de degradant
www.boerenmacht.nl
![]() |
Woensdag 18 juli 2007 om 19:22 uur |
vincent64
Ze zullen hem ook wel regelmatig gevolgd hebben toen hij bij Jong-Groningen speelde. Hij schijnt daar toch wel regelmatig gescoord te hebben. En het 1ste van Groningen heeft spitsen die je niet makkelijk voorbij streeft. Dan moet je echt een supertopper zijn...........................
Robbin Kieft
2
vlgs de groningen site maar liefst 2 keer afgelopen seizoen.. (staat niet bij in hoeveel wedstrijden)
Ik ben nog niet overtuigd.
![]() |
Dinsdag 17 juli 2007 om 11:05 uur |
ADOnieuwegein
2005/06 FC Groningen 2 0 Eredivisie
2006/07 FC Groningen 1 0 Eredivisie
Ik heb kieft nog nooit zien spelen. Als je in 2 jaar , 3 wedstrijden voor groningen speelt geeft dat in ieder geval aan dat hij daar geen 1e keus was:-))
Hoe jammer ook, (mijn vrouw komt uit groningen) is het nivo van groningen niet te vergelijken met ado.
lijkt me verder logisch dat je iemand die zo weinig speelt eerst op proef wilt zien.
Ze zullen hem ook wel regelmatig gevolgd hebben toen hij bij Jong-Groningen speelde. Hij schijnt daar toch wel regelmatig gescoord te hebben. En het 1ste van Groningen heeft spitsen die je niet makkelijk voorbij streeft. Dan moet je echt een supertopper zijn...........................
![]() |
Dinsdag 17 juli 2007 om 11:00 uur |
Advertentie
vincent64
Niet zo miauwen
hij vraagt alleen uitleg
hij dreigt niemand
Maar dat moraalridder gedrag hier word
je ook MOE van
er zijn 2 kanten
1 die volgen als makke schaapjes
en 1 die niet meer gaat wegens het beleid
en zich niet laat behandelen als stront
klaar !!!
nu weer over voetbal
wat vinden we van die 2 spelers op proef
????
2006/07 FC Groningen 1 0 Eredivisie
Ik heb kieft nog nooit zien spelen. Als je in 2 jaar , 3 wedstrijden voor groningen speelt geeft dat in ieder geval aan dat hij daar geen 1e keus was:-))
Hoe jammer ook, (mijn vrouw komt uit groningen) is het nivo van groningen niet te vergelijken met ado.
lijkt me verder logisch dat je iemand die zo weinig speelt eerst op proef wilt zien.
![]() |
Dinsdag 17 juli 2007 om 10:52 uur |
den haag
Door: Maarten Dekkers
16/07/2007 15:54
ADO Den Haag heeft de komende week de Engelsman Sam Hurrell en Robbin Kieft op proef. Het tweetal krijgt de mogelijkheid een contract af te dwingen bij de residentieclub.
De negentienjarige Hurrell kwam de laatste twee seizoenen in actie als jeugdspeler van Chelsea. Hij komt in aanmerking voor de positie links achterin.
Kieft (20) is afkomstig van FC Groningen. De aanvaller en zoon van oud-voetballer Wim Kieft doorliep ook zes jaar de jeugdopleiding van Ajax.
BRON voetbal24
![]() |
Maandag 16 juli 2007 om 16:01 uur |
zuid tribune
Hoe kan je het nou in GODESNAAM hebben over een beperkt budget?????????
De begroting is omhoog gegaag en alle dure spelers zijn vertrokken.
a. misschien zij de lasten ook "iets" omhoog gegaan
b. we hebben het over een begroting, die tot nu toe ieder jaar niet gehaald is.
Begrotingen van het vorig seizoen:
Ajax 65,0
PSV 55,0
Feyenoord 40,2
Heerenveen 23,0
AZ 21,0
FC Twente 15,1
FC Utrecht 15,0
Vitesse 13,7
FC Groningen 12,5
NEC 11,9
Willem II 11,8
Roda JC 11,5
NAC 11,0
Sparta 8,8
ADO 8,1
RKC Waalwijk 7,9
Heracles 7,3
RBC 6,0
Dus een begroting van 10,0 is beperkt voor een stad als Den Haag
![]() |
Zondag 15 juli 2007 om 16:52 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |