Welkom in de shoutbox, gast
kojak1
schade beperkt gelukkig,geen schorsingen.en psv is geloof al een jaar niet verslagen thuis,dus commentaar vind ik niet nodig.we hebben nou eenmaal niet de middelen.komende wedstrijden,daar gaat het om.misschien oper fit,alles beter als milic.ik zie de toekomst nog wel goed in.
![]() |
Zaterdag 6 februari 2010 om 21:45 uur |
Ooievaar
Mij viel het ook niet tegen. Zelfs Horvath speelde een redelijke pot net als al zijn maatjes in de achterhoede. Dat biedt perspectief want winnen van westrijden begint bij de kwaliteit van verdedigen.
Zelfs de negativiteit ten opzichte van zwinkels vind ik onterecht (alhoewel ik liever Ditewig of Coutinho zie).
Tegen Willem II zal er meer ruimte komen voor het middenveld dus dan zit het daar ook wel snor.
Een inderdaad, de aanval is bijzonder zwak met Milic als triest dieptepunt. Maar ook die aanval zal tegen WII (meer) kansen krijgen.
Precies! En als we met z'n allen er vol achter gaan staan dan blijven de punten thuis. Na de winterstop vier gespeeld vier. Met uitwedstrijden tegen Sparta, Groningen en PSV. Vind ik zeer acceptabel. Thuis komen er genoeg mogelijkheden om het vege lijf te redden.
![]() |
Zaterdag 6 februari 2010 om 21:35 uur |
Club Achter de Duinen
ADO verliest van PSV
De uitwedstrijd tegen PSV heeft voor ADO Den Haag geen punten opgeleverd. Ondanks een goed begin van de Hagenaars wonnen de Eindhovenaren uiteindelijk de wedstrijd met 2-0.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Zaterdag 6 februari 2010 om 21:20 uur |
Aad
Wat een negatief geouwehoer. Vooral van een aantal klojo's die je anders hier nooit zie shouten.
WE SPEELDEN TEGEN PSV ...... Er lopen daar spelers die in hun eentje meer waard zijn dan alle elf van ADO bij elkaar.
Laten we verdomme blij zijn dat we de tegendoelpunten beperkt hebben kunnen houden en slechts 1 (domme) gele kaart hebben geïnd.
Volgens mij is de gemiddelde bezoeker van deze site zich nog niet bewust van het feit dat wij het niet moeten hebben van wedstrijden tegen PSV etc. maar dat 3 punten tegen Willem II volgende week veel belangrijker zijn dan schouderklopjes van die eikel van erdivisie live terwijl je toch verliest.
![]() |
Zaterdag 6 februari 2010 om 21:14 uur |
ADODENHAAG
Volgende week wordt echt cruciaal, als je verliest, is het zeker nacompetitie en mag Atteveld wat mij betreft wieberen.
Je hebt absoluut gelijk maar dat moet je niet baseren op deze wedstrijd. Omdat je weet dat je verliest tegen PSV en ik vond dat het echt redelijk stond. (behalve voorin zoals altijd)
![]() |
Zaterdag 6 februari 2010 om 20:57 uur |
supporter-noord
als makke lammetjes sjokten ze over het veld;vond het echt schandalig!!
tja, dat PSV speelde zelfs nog 4 tempo's lager dan normaal. Het leukste van die verslaggever was nog toen hij zei dat wanneer PSV dreigde met storen, ADO de bal al kwijt was, hahaha. En dat zegt alles al.
![]() |
Zaterdag 6 februari 2010 om 20:45 uur |
Advertentie
<FCDH>
Johannes
ADO supporter Leidschenveen
Vincent
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |