Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 805
Volgende pagina

Kees

harryk schreef:

nee max ,groningen huurt hem en betaalt de huur anders was de transfersom ong 950k geworden.
Dit is briljant slim van ADO,omdat we nu geen grote transfersom krijgen die we niet volledig naar eigen inzicht kunnen besteden(regel van knvb als je in cat 1 zit)
Door hem te verhuren is hij wel van de payroll af en konden we voor dat geld Cabral huren.
Volgend jr moet groningen chery afnemen 8tk€ en wij kunnen Cabral kopen met onze optie tot koop ,hoeft niet dus als hij teleurstelt kunnen we met dat geld een andere speler kopen.
gewoon briljant!!!!!
Maar leg mij dat dan eens uit? De directie heeft steeds verkondigd dat de resterende schuld van zo`n 6 a 7 ton zo snel mogelijk weggewerkt moet zijn. Als je dat nu doet heb je een lagere rentelast dan dat je dat doet op het moment dat de afkoopsom van Chery komt.

Ongetwijfeld zal het gunstig voor ADO uitpakken maar begrijpen doe ik het niet.
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 20:02 uur

janfcdh

miq72 schreef:

Ik heb het idee dat Steijn zit te wachten op Omeruo !!!
Dat idee heb ik ook Miq, de competitie begint natuurlijk wel snel maar de transferwindow is nog wel effe open, er kan nog zoveel gebeuren en dan hopelijk met name oud Den Haag spelers, geen recente aub die nog verkocht gaan worden waardoor we de nodige munten binnenkrijgen, misschien van Toornstra of Janmaat (opleidingsvergoeding misschien) en dan is er misschien wel wat beters te halen dan wat nu voorhanden is in Nederland.....
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 14:56 uur

Johannes

Ronaldo schreef:

En ga nu niet allemaal zitten zeuren dat Ado weer te laat en te laks was. Transfersom willen/kunnen we niet betalen en het salaris wat Fc Twente gaat betalen is minimaal het dubbele m.b.t. de Ado salaris huishouding.
In Van Peppen en Koppers zag ik het wat minder zitten, dat is dus niet zo erg en zoals je zegt heeft Twente gewoon meer financiële middelen gehad voor afkoopsom + salaris.
Wat ik wel jammer vond was dat men Amieux heeft laten gaan. Maar ok, we kijken vooruit: Wie dan nu?

Opties die het meest haalbaar lijken: Ramsteijn (werd vorig jaar al genoemd); Labylle of Slijngard (MVV/Sparta)... verder heb ik zo snel geen ideeën. Jong Ajax, Jong Twente en Jong PSV zullen zo snel geen spelers meer in de verhuur gooien. Wat zit er achter Nelom en Martins Indi bij Feijenoord?

Wederom zou Frans zeer welkom zijn voor het oplichten van dat tipje van de sluier...
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 14:47 uur

frans swa

DHFC070 schreef:

Er zijn 13! spelers weggegaan waaronder een paar grootverdieners. Ik mag toch hopen dat er dan nog wel wat geld over was voor salarissen buiten de verkoop van Chery.

Overigens heeft de club de zwakste linie van vorig jaar aardig opgevuld:
2012-2013 => Van Duinen, Poepon, Kolk, Vicento, Elbers, Korte
2013-2014 => Van Duinen, Kramer, Gouriye, Tira, Esajas, Schet, Cabral, Korte, Kasteneer.

Alleen in de verdediging hebben we dan weer ingeleverd met het verlies van Omeruo en Koppers. Maar ik verwacht daar nog wel 1 of 2 versterkingen.
oja klopt...

Hopelijk nu snel verdedigers halen dan! Ramsteijn?

vorig jaar een overschot aan middenvelders, en amper vleugelaanvallers, nu andersom
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 10:48 uur

Vincent

Kees schreef:

Weet ik maar toch. Verkopen die nu gaan plaatsvinden zijn nu niet meer noodgedwongen maar uit pure luxe als de bedragen maar hoog genoeg zijn.

Nog ff; ik vroeg een uurke geleden wie er de laatste jaren bij zestien doelpunten of meer betrokken was in één seizoen naast Bulykin en Chery.

Ik las Van Duinen en Verhoek maar, ik weet het niet zeker, die kwamen toch niet tot 16?
Heeft er een stuk of 7 -8 gescoord dat seizoen en ik dacht minstens net zoveel assists ,maar kan ik niet terugvinden (zo snel)

Remco boere dan ?
Hoogendorp waarschijnlijk ook wel
Maarja
0
Maandag 22 juli 2013 om 22:51 uur

Langebach2

Bron www.adodenhaag.nl

Jerson Cabral komt naar ADO Den Haag

22-07-13

FC Twente en ADO Den Haag zijn tot overeenstemming gekomen voor de huur van Jerson Cabral (22 jaar) voor komend seizoen. De buitenspeler, die reeds voor zo`n beetje alle Oranje Jeugdelftallen is uitgekomen, sluit zo snel mogelijk aan bij de Haagse selectie. Hij kiest voor zijn kansen bij ADO Den Haag, iets wat de technische staf van onze club zeer tevreden stelt.

Jerson Cabral, de helft van een tweeling, doorliep vanaf zijn zevende de jeugdopleiding van Feyenoord. In 2010/2011 en 2011/2012 speelde hij als jongeling al meer dan 20 duels in het eerste van de Rotterdamse club. In dat laatste seizoen maakte hij zelfs 7 goals.
0
Maandag 22 juli 2013 om 21:52 uur

Advertentie

FC Den Haag!


Jerson Cabral komt naar ADO Den Haag

22-07-13

FC Twente en ADO Den Haag zijn tot overeenstemming gekomen voor de huur van Jerson Cabral (22 jaar) voor komend seizoen. De buitenspeler, die reeds voor zo`n beetje alle Oranje Jeugdelftallen is uitgekomen, sluit zo snel mogelijk aan bij de Haagse selectie. Hij kiest voor zijn kansen bij ADO Den Haag, iets wat de technische staf van onze club zeer tevreden stelt.

Jerson Cabral, de helft van een tweeling, doorliep vanaf zijn zevende de jeugdopleiding van Feyenoord. In 2010/2011 en 2011/2012 speelde hij als jongeling al meer dan 20 duels in het eerste van de Rotterdamse club. In dat laatste seizoen maakte hij zelfs 7 goals.
0
Maandag 22 juli 2013 om 21:48 uur

Dennis72

Kees schreef:

Onvoorstelbaar jammer dat Chery vertrekt. Noem mij één veldspeler naast Bulykin die de laatste jaren bij 16 doelpunten in één seizoen betrokken was. Ik zou het echt niet weten.
Ach spelers komen en gaan, dat weet jij als geen ander denk met vers bloed en leuke spelers, dat we een leuk seizoen gaan draaien

Denk nu Cherry verkocht is dat er snel spelers bij komen en kunnen we ons richten op de competitie
0
Maandag 22 juli 2013 om 19:29 uur

Gast

Als cabral een goed nivo haalr worden we er sterker op

Deze jongen is snel kan een man uitspelen

Cherry was toch meer een middenvelder nu hebben we een echte rechtsbuiten er voor terug

+ je huurt cabral en dat geld van cherry kan je investeren in de achterhoeden

LB
CV
0
Maandag 22 juli 2013 om 18:41 uur

JCH

hoop dat toornstra snel naar porto of anderlecht gaat dan als de brandweer 2 verdedigers halen(die iets toevoegen) en dan ben je klaar!!
0
Maandag 22 juli 2013 om 15:39 uur

Nu online

bramhaag, Ado Vakkie S, bommetjebas, CrazieD, den haag, BLEISWIJK-1, VakkieJ, ADO079 en 200 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 805
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5