Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerder

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 811
Volgende pagina

rien1

Kees schreef:

Plus minstens twee- a driehonderd supporters die op een andere manier aan kaarten zijn gekomen door bijvoorbeeld uitnodigingen in de boxen.
Maar die zitten dus niet in ons uitvakkie. Ik las dat er 750 man in kunnen, dus dan zouden er nog een slordige 300 kaarten voor dat vak te koop zijn? Misschien wordt er vanavond nog wat gekocht. Eerder las ik hier dat er 650 verkocht waren, en zelfs uitverkocht. Het staat zelfs met extra reclame op de bekende ADO-sites om kaarten te kopen.  
0
Donderdag 2 april 2009 om 19:45 uur

Haagse droom komt uit - sportwereld.nl

DEN HAAG - Een Haagse droom komt uit. Ricky van den Bergh speelt in het nieuwe seizoen voor ADO Den Haag. De 28-jarige Hagenaar zal een contract tekenen voor twee jaar met een optie voor nog een seizoen.

Van den Bergh, geboren en getogen Hagenaar, heeft nooit onder stoelen of banken gestoken in zijn loopbaan graag nog een keer voor ADO uit te komen. Eerder speelde hij voor Sparta, RKC Waalwijk en Heracles waar hij nu aan zijn tweede seizoen bezig is. "Maar als Hagenaar gaat je bloed sneller stromen als je bij ADO kunt voetballen," zei hij ooit. Vier keer was hij dichtbij een overgang naar ADO, maar nooit was het er van gekomen. Na dit seizoen was hij echter transfervrij.

"Dít is de kans," liet Van den Bergh vorige week al weten na het eerste oriënterende gesprek met technisch directeur André Wetzel. Die deed erg luchtig over een eventuele overstap van Van den Bergh naar ADO Den Haag. Hoewel de speler zelf zei dat een overgang naar ADO al in dat eerste gesprek ter sprake was gekomen (`De deur staat op een kier, laten we `m met z`n allen open doen`), ontkende Wetzel dat ten stelligste. "Over of Ricky naar ADO Den Haag zou komen, is niet gesproken. Daar zijn we niet aan toe gekomen," stelde Wetzel die wel altijd heeft gezegd `een transfer van Van den Bergh naar ADO Den Haag niet uit te sluiten`. Over en weer werden dit seizoen de nodige dingen gezegd over elkaar. Van den Bergh zou te oud en te duur zijn. Wetzel hekelde bovendien het Pietje Bell-imago van de extraverte Hagenaar, maar zei onlangs wel dat `Van den Bergh in dat opzicht stapjes heeft gemaakt`. Ze moesten maar eens een `kop koffie gaan drinken`, vond Wetzel. En dat gebeurde vorige week donderdag in het Zuiderpark, waar de vooroordelen werden weggenomen. Gisteren, in het stadion van ADO, had het vervolggesprek plaats waarbij ook ADO-topman Mark van der Kallen aanwezig was. Verrassend snel zijn de partijen eruit gekomen. Eindelijk heeft Ricky van den Bergh dus zijn droomtransfer. Hij speelde eerder voor VCS, RVC en FC Kranenburg, werd prof van Sparta, RKC en Heracles, maar bleef ADO-supporter."Mijn carrière zonder een periode bij ADO Den Haag zou niet compleet zijn," zei hij deze week nog in Voetbal International.

Van den Bergh twee jaar naar ADO Den Haag

DEN HAAG - Ricky van den Bergh (28) speelt volgend seizoen voor ADO Den Haag. De Hagenaar tekent een contract voor twee jaar met een optie voor nog een seizoen.

Voor Van den Bergh gaat een droom in vervulling. De ras-Hagenaar heeft nooit onder stoelen of banken gestoken in zijn loopbaan graag voor ADO Den Haag uit te komen. Zijn contract bij Heracles Almelo waar hij aan zijn tweede seizoen bezig is, liep af. Hij was dus transfervrij. "Dan is dit dé kans," liet Van den Bergh vorige week al weten na het eerste oriënterende gesprek met technisch directeur André Wetzel. Gisteren kwamen de partijen er al uit, sneller dan verwacht.
0
Donderdag 2 april 2009 om 08:43 uur

Ricky van den Bergh bereikt akkoord met ADO Den Ha

01 april 2009 om 22:00

Een droom is voor ras-Hagenaar Ricky van den Bergh in vervulling gegaan. De nu nog voor Heracles uitkomende Van den Bergh heeft een akkoord bereikt met ADO Den Haag. Woensdagmiddag zijn partijen tot overenstemming gekomen. De handtekening moet nog onder de verbintenis worden gezet.



`Haaglanden Voetbal` bracht het bericht woensdagmiddag al aan het einde van de middag. Het bericht kon van ADO Den Haag-zijde echter niet worden bevestigd. Wel werd meegedeeld, dat de club en Van den Bergh in een `ver stadium` met elkaar waren. Later op de woensdagavond werd het bericht wel bevestigd door NOS-teletekst.



Ricky van den Bergh stapte destijds van het toenmalige FC Kranenburg het profcircuit binnen, toen hij door Frank Rijkaard - toen nog trainer van Sparta - naar Rotterdam werd gehaald. Na Rotterdam speelde hij voor RKC Waalwijk om vervolgens naar Heracles over te stappen.



gesprek



Van den Bergh, die in juni vader wordt, heeft al eerder aangegeven liever wat dichter bij Den Haag te gaan voetballen. Vorige week vond een eerste `gesprekje met een bakkie koffie` plaats met trainer en technisch-directeur André Wetzel.



In de gesprekken van woensdag zijn Van den Bergh en zijn zaakwaarnemer en André Wetzel er naar verluidt uitgekomen, zodat de komst van de `linkspoot` naar de Haagse BVO een feit lijkt.



© Haaglanden Voetbal (TR Media)
0
Donderdag 2 april 2009 om 08:08 uur

<FCDH>

Ricky van den Bergh `heel ver` met FC Den Haag
Een droom lijkt voor ras-Hagenaar Ricky van den Bergh in vervulling te gaan. De nu nog voor Heracles uitkomende Van den Bergh is `heel ver` in de onderhandelingen met FC Den Haag. Woensdagmiddag hebben partijen weer met elkaar gesproken.



Ricky van den Bergh stapte destijds van het toenmalige FC Kranenburg het profcircuit binnen, toen hij door Frank Rijkaard - toen nog trainer van Sparta - naar Rotterdam werd gehaald. Na Rotterdam speelde hij voor RKC Waalwijk om vervolgens naar Heracles over te stappen.



gesprek



Van den Bergh, die in juni vader wordt, heeft al eerder aangegeven liever wat dichter bij Den Haag te gaan voetballen. Vorige week vond een eerste `gesprekje met een bakkie koffie` plaats met trainer en technisch-directeur André Wetzel.



In de gesprekken van woensdag zijn Van den Bergh, zijn zaakwaarnemer en André Wetzel naar verluidt weer dichter bij elkaar gekoen in de onderhandelingen, zodat de komst van de `linkspoot` naar de Haagse BVO aanstaande lijkt.



Bron: www.haaglandenvoetbal.nl

0
Woensdag 1 april 2009 om 19:47 uur

Rob


Cziommer tekent bij ADO Den Haag
Door Leon Voskamp
Woensdag, 1 april 2009, 09:01


ADO Den Haag heeft zich versterkt met Simon Cziommer. De 28 jarige middenvelder komt komende zomer over van AZ en tekent voor
drie seizoenen.

Cziommer tekende drie jaar geleden een contract bij AZ, maar komt dit seizoen op huurbasis uit voor FC Utrecht. Daarvoor kwam hij uit voor
FC Twente en Schalke 04. Volgens het Noordhollands Dagblad is Cziommer de tweede versterking voor de Hagenaars voor komend seizoen.
Eerder legde ADO Den Haag al de talentvolle Raily Ignacio van zondag hoofdklasser Westlandia vast.
0
Woensdag 1 april 2009 om 09:04 uur

Advertentie

en maar klagen

juist niet schreef:

Totaal niet mee eens. Waarom moet iemand op een hoekvak evenveel betalen als iemand die graag op het middenvak van de lange zijde wil zitten. Laten deze figuren maar flink meer betalen. Je moet je gewoon aan de regels houden. Als je met meerderen tegelijkertijd formulieren inlevert kan je ook naast elkaar zitten. Onzinargument.
net of je dan zoveel minder ziet.
kom je gewoon wat eerder naar het stadion zodat je langs de middelijn kan zitten.
zuiderpark was de hele lange zijde van noord toch ook een prijs.
0
Dinsdag 31 maart 2009 om 20:35 uur

niet mee eens

Me schreef:

OK, dat is dus duidelijk. Als het mis gaat ligt de schuld bij Wetzel. Makkelijk scoren..... Ik verwacht niet, dat Wetzel zijn tijd verdoet aan een koffiepraatje als hij niet echt geinteresseerd is. Het lijkt me, dat hij wel meer te doen heeft met die dubbelfunctie van hem.
Lekker makkelijk gezocht dat de schuld dan bij Wetzel ligt. Het zou dan de 4e keer zijn dat Rick met ADO aan het flirten is en het niet tot een contract laat komen. Het lijkt mij dat het dan eerder aan Rick ligt dan aan wie dan ook.
0
Maandag 30 maart 2009 om 10:14 uur

marcellino

Kaos schreef:

jammer dat de FC niet speelt dit weekend

misschien had het er dan de hele week ergens anders over gegaan...ontopic.. van mij mag hij komen. vooral als hij transfervrij is, ZOWIEZO een vesterking in de breedte, en ook voor de basis
Laten we elkaar ook gewoon respecteren, maakt toch niet uit wie er gelijk heeft, we zien het wel wat er gebeurt.
persoonlijk denk ik dat wetzel lekker de schijn ophoudt ten opzichte van andere clubs en dat er ineens staat.
v/d bergh 3 jaar naar ado

Goed weekend allemaal
ben ik met je eens kaos.

ik wordt er alleen maar moe van als ik telkens mij moet bewijzen of het wel familie is.

ik heb een keer opgeschreven dat het mijn zwager is waar mijn vriendin later op zij dat het niet kon omdat zij geen zus is van ricky maar een nicht.

als mensen mij voor leugenaar hier neer zetten of gaan letten hoe je iets opschrijft.

ben je echt simpel.

als je mij niet gelooft of mijn verhalen te lang vindt reageer je toch gewoon niet meer op mij, tsja heb ik  al meerdere malen aangegeven dat ik op hem niet meer reageer als hij zich dan stoort aan mij geef ik hem of haar (want dat denk ik eerder) het advies niet meer op mij te reageren.

en verder voor de mensen die niet geloven dat ricky familie is spreek een keer met me af gaan we naar hem toe is dat probleem ook opgelost.

hoef ik dat niet telkens te verdedigen
0
Vrijdag 27 maart 2009 om 15:02 uur

Haagse Roel

Positief gesprek ADO en Van den Bergh
Ricky van den Bergh en ADO Den Haag hebben donderdag een oriënterend gesprek gevoerd. De Haagse club wil de aanvaller van Heracles Almelo, die komende zomer transfervrij is, graag overnemen.


Het gesprek liep volgens zaakwaarnemer Duncan Smit in een positieve sfeer. Het was een positief gesprek, maar wat er verder uitkomt, is niet te zeggen. Ze wilden allebei een keer een bak koffie drinken met elkaar. Dat is gebeurd. Iedereen weet dat Ricky graag naar ADO Den Haag wil, maar dan ben je er nog niet. De deur is een beetje opengezet. André Wetzel zou binnen ADO Den Haag een en ander gaan overleggen."

Van den Bergh bevestigt in AD/Sportwereld dolgraag voor de club uit zijn geboortestad te willen gaan voetballen. "Over en weer zijn er de telkens zoveel dingen gezegd over elkaar gezegd. Dit gesprek móest er gewoon komen, André Wetzel liet doorschemeren mij wel te willen hebben. Het is bekend dat ik ook wil dus het begin is er. Maar er moeten wel wat puntjes op de i worden gezet. Ik denk trouwens wel dat dit dé kans is. Ik ben transfervrij, wat gunstig is voor ADO Den Haag. Ik wil, ADO wil, als de deur nu op een kier staat, gaan we `m met z`n allen opendoen."

ADO-coach en technisch directeur André Wetzel houdt zich vooralsnog op de vlakte. "De insteek van dit gesprek was helder: er was een hoop onduidelijkheid over elkaar. We kenden elkaar van een sms`je, gedag zeggen en de telefoon, maar hadden nog nooit zo bij elkaar gezeten. Ook door wat uitlatingen in de media is er dan beeldvorming ontstaan die niet terecht is. Er bestond bijvoorbeeld een indruk dat ik Ricky pertinent niet naar ADO Den Haag wilde halen."

Die verkeerde berichtgeving was voor Wetzel dan ook de grootste reden een gesprek met Van den Bergh aan te knopen. "Er was zoveel gezegd, terwijl wij elkaar helemaal niet kennen. Daarom was het goed om eens bij elkaar te gaan zitten. Ik heb daar een positief gevoel aan over gehouden. We waren ook nog niet klaar maar omdat ik nog een volgende afspraak had, moesten we stoppen. Daarom hebben we afgesproken binnen enkele dagen verder te praten."

De 28-jarige Van den Bergh, een geboren en getogen Hagenees, kan ook op interesse van FC Utrecht en NAC Breda rekenen. ADO geniet echter de voorkeur van de `nummer 10`, die eerder uitkwam voor onder meer Sparta Rotterdam en RKC Waalwijk. 



Bron ; Voetbalprimeur 

0
Donderdag 26 maart 2009 om 22:41 uur

rien1

DEHAAGSEHYENA00 schreef:

``DE HYENA MELDT ZICH OP HET OOIEVAARSNEST``

grote ** bek weer van mensen over wetzel,maar ik vindt het een volwasse trainer die voor de pers ook ze bek durft open te trekken en we lopen nu 1 punt per wedstrijd en hij doet het GOED vergeleken met die ** adelaar toen,sommige mensen zijn NERGENS tevreden meer mee en met geen enkele trainer maar vergeet niet we zijn een DEGRADATIEPLOEG......IK HERHAAL DEGRADDATIEPLOEG...en na een stuntje tegen NEC en toen AZ thuis gaan mensen teveel eisen en verwachten te veel van het goede maar vergeet ook niet we komen uit de eerste divisie en zijn met een financiele achterstand begonnen tegenover de andere ploegen.
Ik zit er elke thuiswedstrijd en BIJN IEDEREEN zong wetzel in de eerste helft van de competitiewedstrijd elke wedstrijd toe en nu zeiken omdat we een keer verliezen?
Ok spelen we in de top 5 ok maar sommige mensen wordt ik HELEMAAL gek van dus beter oppassen met hoe je iets formuleert en ondersteun het dan met feiten en argumenten.

MAARGOED......gewoon zo doorgaan en als iedereen een beetje kan rekenen moet je 1 op de 3 wedstrijden winnen dus 3 punten uit 3 wedstrijden en dan kom je op 34 punten uit 34 wedstrijden ;)

Verder denk ik dat er al een aantal topspelers zijn gesproken (spelers ALS v.d. bergh) dat als we erin blijven dit seizoen dat onbekende geldschieters en sponsoren die goede spelers kunnen halen en dan gaan we volgend seizoen voor de plekken  8 t/m 12 en als je het mij vraagt ben ik niet bang voor de nacompetitie en dan als tegenstanders TOP OSS,DEN BOSCH,ZWOLLE,CAMBUUR LEEWARDEN EN RKC WAALWIJK JONGENS LAAT ME NIET LACHEN WHAHAHA.

``DE HYENA HEEFT HET OOIEVAARSNEST VERLATEN``
Ben het voor een groot gedeelte met je eens, Hyena. 
Alleen wat betreft de na-competitie ben ik wel bang. Ja, dat klinkt gek, maar het is eenmaal mijn mening.
Ik zal misschien een hoop negatieve en/of tegenreacties krijgen, maar als dat respectvol is, dan graag zelfs!. 

Ja, ik hoop werkelijk dat we dan maar liever als 15e eindigen. En dat komt door die rotte speelstijl in de eerste divisie waar bv Knopper het over had. Je komt als ADO uit de eredivisie, je bent huizenhoog favoriet om die na-competitie te winnen.
Maar ADO heeft alleen maar te verliezen, en clubs als Cambuur, Den Bosch, Zwolle,MVV en RKC hebben alleen maar te winnen. Kijk, voor een TOP Oss of Telstar maak ik mij ook geen zorgen, maar de 5 eerder genoemde clubs zijn oervervelend om tegen te spelen. 
Ik zie het al voor me daar in bv Leeuwarden of Maastricht  
Een best of three systeem en 8.000 schreeuwlelijken.  11 tot op het bot gemotiveerde en met messen tussen de tanden spelende MVV of (nog erger) Cambuur. Uitgelaten supporters bovenop dat veld natuurlijk, en daarnaast ADO dat heel snel onder de indruk is op vreemde bodem. Natuurlijk zijn wij normaal gesproken sterker en beter, maar de Jupiler-clubs vechten tegen ADO als leeuwen. Nee, alsjeblieft geen na-competitie!! En niet te vergeten is er nog een club (nu 2e in de jupiler) die ook nog een appeltje met ons te schillen heeft, en wat een aardig elftal heeft. 

Ik weet het, ik zie het niet positief in, maar het is een voorgevoel of nog een trauma van vorig seizoen.
0
Donderdag 26 maart 2009 om 21:38 uur

Nu online

CrazieD, tjapi01, jbdh, MichelAdamsMatje, Loeki070, Alle ballen op Jort, pajam, Anne van Schuurman, frans swa, Vak_W, fcdh-denhaag, Lellow, KickOff, haagse chick, Erik070 en 323 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 811
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5