Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: groningen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 813
Volgende pagina

christian

31/03/2007Bron: ADO-Online
ADO mogelijk toch langer in Zuiderpark?
ADO Den Haag zal waarschijnlijk ook volgend seizoen nog in het Zuiderpark stadion spelen.

De bouw van het nieuwe stadion heeft een vertraging opgelopen waardoor ADO Den Haag het verzoek bij de KNVB indiende om de eerste drie wedstrijden van het nieuwe seizoen een uitwedstrijd toebedeeld te krijgen.

Echter de KNVB wees vanochtend het verzoek van ADO Den Haag af waardoor de eerste thuiswedstrijd van het seizoen 2007/08 hoogstwaarschijnlijk in het Zuiderpark stadion zal plaatsvinden.

Dit zou betekenen dat de thuiswedstrijd tegen FC Groningen niet de allerlaatste wedstrijd in het Zuiderpark zal zijn.

ADO Den Haag neemt na dit seizoen afscheid van het Zuiderpark stadion en zal verhuizen naar een nieuw hypermodern stadion aan het Forepark.


0
Zondag 1 april 2007 om 10:08 uur

Haagse Roel

ADO mogelijk toch langer in Zuiderpark?
ADO Den Haag zal waarschijnlijk ook volgend seizoen nog in het Zuiderpark stadion spelen.

De bouw van het nieuwe stadion heeft een vertraging opgelopen waardoor ADO Den Haag het verzoek bij de KNVB indiende om de eerste drie wedstrijden van het nieuwe seizoen een uitwedstrijd toebedeeld te krijgen.

Echter de KNVB wees vanochtend het verzoek van ADO Den Haag af waardoor de eerste thuiswedstrijd van het seizoen 2007/08 hoogstwaarschijnlijk in het Zuiderpark stadion zal plaatsvinden.

Dit zou betekenen dat de thuiswedstrijd tegen FC Groningen niet de allerlaatste wedstrijd in het Zuiderpark zal zijn.

ADO Den Haag neemt na dit seizoen afscheid van het Zuiderpark stadion en zal verhuizen naar een nieuw hypermodern stadion aan het Forepark. 

Bron : Ado-online.

Heb ik nog helemaal niets over gehoord ??????

0
Zaterdag 31 maart 2007 om 16:39 uur

Midden-Oost

Lydia schreef:

Toch blijkt ook Lex niet genoeg overwicht te hebben. Het is gewoon een combinatie van bestuur, trainer en vooral ook de spelers die dit alles veroorzaken.
Er zit geen fut meer in.
Daar lijkt het idd wel op en omdat we dood en begraven zijn, zal je zien win je van excelsior. Zou mooi zijn volle bak tegen Groningen en Roda en je in het Z`park uit de nesten spelen. Krijgt Lex een standbeeld en supporter scheert zich kaal op youtube !! Happy end ! 
0
Dinsdag 27 maart 2007 om 23:29 uur

fc hageneez

De zorgen van ADO: afscheid van Zuiderpark én eredivisie?

--------------------------------------------------------------------------------

Datum: 27-mrt-2007 10:19

Het moest enkel een vaarwel worden van het Zuiderpark, het wordt ook een afscheid uit de eredivisie. Of er moet de komende weken een wonder gebeuren in Den Haag. Een reportage uit de residentie.

Passages uit Sportweek 13, door Sanneke Snuverink

Lex Schoenmaker: ‘Je zou zeggen dat als je op de laatste plaats staat, je vrijuit kan voetballen, je hebt niets te verliezen. Maar bij ons werkt het zo niet’

Santi Kolk: ‘Nu moet het gebeuren, maar dit is al de zoveelste wedstrijd waarin het moet gebeuren. Het had natuurlijk al veel eerder moeten gebeuren’

Vijf strohalmen

1 april: Excelsior - ADO Den Haag
7 april: Heerenveen - ADO Den Haag
14 april: ADO Den Haag – Roda JC
22 april: ADO Den Haag – FC Groningen
29 april: NEC – ADO Den Haag

Lees het hele verhaal van Sanneke Snuverink over ADO Den Haag in Sportweek 13, nu in de winkel.

0
Dinsdag 27 maart 2007 om 10:41 uur

Midden-Oost

supporter schreef:

ADO is een stichting en geen vereniging  dus wat verwacht  je van de supporters?juridisch gezien bepaalt het alg. bestuur of DB moet aftreden of niet     en zeker niet de supporters.

Klopt, ook Fransje kon juridisch gezien alleen door het bestuur worden ontslagen. 

Doet met denken aan FC Knudde, parkeerplaats staat na Groningen vol schuimbekken, steekt Corky ze kop uit het raam, `hee jongens wij zijn een stichting en ik mag mensen ontslaan` ....... 
0
Maandag 26 maart 2007 om 22:02 uur

Fantasio

Laakkwartier schreef:

NO SURRENDER
Wij eisen 3 punten tegen Excelsior, 3 tegen Roda, tenminste 1 tegen Heerenveen, 3 tegen Groningen en 3 tegen NEC.  Dan halen ze ons nooit meer in en hebben zelfvertrouwen getankt voor de nacompetitie. En dat alle concurrenten geen punt meer halen. Alsdat toch gebeurt dan zwaait er wat, we hebben gewaarschuwd, want wij geven niet op.
0
Maandag 26 maart 2007 om 10:55 uur

Vincent

Vorig jaar stonden we op 28 punten
Wonnen toen van rbc (=excelsior) en groningen
Gelijk tegen Roda 
verliezen van NEC en Heerenveen.
Uiteindelijk eindigde we 15e met 35 punten.
Onnodig om te zeggen dat we het nu niet gaan redden met 7 punten.. we moeten er minimaal 3/5 winnen!!!


29 Sparta 2006 - 2007 Thuis 2-4 0 16 0-2 0 28
30 Excelsior 2006 - 2007 Uit 2-1 3 31 RBC
31 SC Heerenveen 2006 - 2007 Uit 0-3 0 31
32 Roda JC 2006 - 2007 Thuis 1-1 1 32
33 FC Groningen 2006 - 2007 Thuis 2-1 3 35
34 NEC 2006 - 2007 Uit 0-5 0 35
0
Zondag 25 maart 2007 om 23:08 uur

Advertentie

Loosduinuh

Laakkwartier schreef:

Weet iemand of je voor je laatste thuiswedstrijd in het zuiderpark een Clubcard nodig hebt om die wedstrijd te zien ????
Ik heb zelf een Sparta clubcard maar er willen wat maten icl me vader mee (die geloof ik nog het zuiderparkstadion gemetseld heeft)  ha ha ha mee die niks hebben.
Is die spartaclubcard een probleem ???
WIE OH WIE WEET HET ??
Ja, clubcard is verplicht. Als je nog geen cc van een andere bvo heb, moet je je Haagse clubcard voor 1 april aanvragen. Dan istie op tijd binnen om een kaartje voor de wedstrijd tegen FC Groningen te kopen.
0
Woensdag 21 maart 2007 om 16:46 uur

Ooievaar

Zuid tribune schreef:

We maken ons alvast op voor een nieuwe competitie. Deze jongen zal er wel weer zitten. Die geeft ook niet alleen het bestuur de schuld. Ook Langebach heeft het zinkende schip verlaten, lafbek, Maar dat er in de Raad van Commissarissen iets moet veranderen is wel heel duidelijk, ook in de houding van sommige supporters en de houding van spelers, Dat is de drie eenheid die het welslagen van voetbal in Den Haag kan bewerkstelligen.
Gisteravond sprak met een geblesseerde speler, hij vertelde dat hij meer stond te balen van het feit dat ze onderaan stonden dan ik. Ik meldde hem dat dat niet zo was. Hoezo ? ADO is slechts jouw werkgever en jij vindt wel weer een nieuwe werkgever, ADO is mijn club en ik wil geen andere club vinden, dus ik zit gvd volgend seizoen in de eerste divisie, niet jij. Fronsenden wenkbrouwen als gevolg,.
Maar voetbal is ook plezier en dat hebben we de laatste vier jaar niet gehad. Hagenaars komen toch alleen maar af op prestaties, gaat het goed (ook in de Jupiler League) dan komen ze massaal. Laten we ons dan daar maar op verheugen, alleen het Zuiderpark had een waardiger afscheid verdient.
Dit boek gaat dicht, verzegeld met een dikke traan, maar het prachtige Argentum Dome komt er aan !!
Ik zal er ook zijn. En alle glory hunters zijn welkom. De mooie dingen uit mijn/ons Zuiderpark staan in mijn geheugen gegrift voor eeuwig. En supporter dan ben je niet - in tegenstelling tot de glory hunters, wat dat betreft heb  ik een streepje voor op die categorie - voor even, maar voor heel je leven. En ik hoop dat er binnen een paar jaar een 2e ring opkomt, wegens daverend succes Oh ja, ik zal tranen met tuiten huilen na de wedstrijd tegen Groningen, en ik zal me daar niet voor schamen. 38 jaar Zuiderpark, dat poets je niet zo even weg.
0
Zondag 18 maart 2007 om 23:22 uur

supporter

Programma ADO
Excelsior ADO Den Haag
SC Heerenveen ADO Den Haag
ADO Den Haag Roda JC
ADO Den Haag FC Groningen
NEC ADO Den Haag
-------------------------------------
Programma RKC
AZ RKC Waalwijk
RKC Waalwijk Ajax
Excelsior RKC Waalwijk
RKC Waalwijk Willem II
Sparta RKC Waalwijk
------------------------------------
Programma Excelsior
Excelsior ADO Den Haag
Roda JC Excelsior
Excelsior RKC Waalwijk
Heracles Excelsior
Excelsior AZ
0
Zondag 18 maart 2007 om 12:18 uur

Nu online

rh_vakm, Martgroen, Leidado, FC Jeff, Ran1972, FFL, GroenGeelHart070, Hmmm en 244 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 813
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5