Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winnen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 814
Volgende pagina

ADO supporter Leidschenveen

Hoe langer ik er over nadenk, hoe meer ik me erover zit te verbazen dat de politie heeft meegewerkt om het viaduct over de A4 en de A4 zelf richting Rotterdam finaal af te sluiten.

Dit is uniek, en dat maak je denk ik niet meer mee. Een wedstrijd tegen Ajax winnen voelt als het winnen van het landskampioenschap. En al helemaal als het in Mokum gebeurt.

0
Zondag 7 november 2010 om 21:23 uur

Kees

ADODENHAAG schreef:

Jammer dat we donderdag weer een bekerwedstrijd hebben in Groningen. Net daar een competitiewedstrijd gehad en ik denk niet dat op donderdagavond veel mensen daar helemaal ff heen willen gaan, wel een hele ongelukkige loting. Maar stel je voor dat je er doorheen komt, en je loot daarna 2x wèl lekker, speel je sowieso Europees èn heb je een prijs te pakken ;) Niet te veel gaan dromen, maar we weten dat het mogelijk is!!!!

Ik vind het wel een mooie gelegenheid dat de selectie zondag tegen NEC weer op scherp staat. Als het tegen Groningen fout gaat staat iedereen weer met beide benen op de grond en als we winnen zitten we in een flow.

0
Zondag 7 november 2010 om 20:44 uur

Midden-Oost

Wat een week, maandag jl me vader gecremeerd en nu winnen bij Ajax-thuis. Dank je wel pa, zal altijd aan je denken !! Ik weet dat deze voor mij was, nogmaals dank.

0
Zondag 7 november 2010 om 16:05 uur

ADODENHAAG

Het was inderdaad grappig dat we eigenlijk gewoon met 2 , 3 goals verschil hadden moeten winnen! Ongelooflijk.. Toornstra man of the match!! Derijck ook super... allemaal erg goed.

0
Zondag 7 november 2010 om 14:32 uur

GentleMen

Mijn spanning is weg. Ado gaat dit winnen met 3-0. Als ze slimmer met de ruimte omgaan en elkaar de bal gunnen komt het goed.

0
Zondag 7 november 2010 om 13:54 uur

Johannes

wat een kinderachtig gezeik over dat Ajax

 

ja natuurlijk is het heerlijk om daar EINDELIJK weer eens te winnen en om de dikke schollekop een koekie te geven

 

maar al dat overdreven gedoe... oeoeoeoe ik haat ze het meeste nee IK haat ze het meeste... tjongejonge waar maak je je druk om.

Het zou fijn zijn als bepaalde mensen ook zoveel sfeer zouden maken tegen andere ploegen, daar gaan we namelijk de punten door paken waar we wie weet hoe hoog mee kunnen komen.

 

Come on The Hague!!!

0
Zaterdag 6 november 2010 om 17:17 uur

ADODENHAAG

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Van den Brom schuift aan bij Van Gelder
Trainer John van den Brom van ADO Den Haag is zondagavond te zien in Studio Voetbal, het praatprogramma van de NOS over voetbal.
Lees het nieuwsbericht

Die nazis van Studio Sport zouden hem nu wel loven voor zn mooie voetbal, maar anders hoor je ze nooit een goed woordje zeggen over ADO, vandaar dat ik er ook nooit naar kijk. Ook zondag ga ik geen moeite doen om te kijken, misschien als ik er toevallig langszap. Als we winnen van de joden ga ik zeker wel kijken ;)

0
Vrijdag 5 november 2010 om 20:33 uur

Advertentie

the mouse

ik heb een apart gevoel van binnen,

020 gaat verliezen en wij gaan winnen!

 

nooi eerder gehad zo 2 á 3 dagen van te voren tegen die neuzen!

 

0
Vrijdag 5 november 2010 om 17:03 uur

Max

Kees schreef:

Van der Brom is zondag hoofdgast bij studio eng bij jack van griezel.

 

Alleen bij een goed resultaat kijk ik. Dat halloweenhoofd van een Van Gelder doet me al kotsen al heb ik niets gegeten of gedronken.

Ik vind het wel jammer. Verschijnt ie in een landelijk programma, is het er een waar ik nooit naar kijk. Maar inderdaad, als we winnen, dan overweeg ik wel om de tv op nederland 1 of 3 te zetten (weet niet eens op welk net het is).

0
Vrijdag 5 november 2010 om 15:14 uur

JP

Column - Grote kans dat ADO Den Haag met drie punten uit de Arena vertrekt. De tijd dat je met dit soort voorspellingen naar het gesticht werd doorverwezen, ligt niet zo ver achter ons. Maar helemaal normaal voelt zo'n prognose momenteel ook weer niet. Toch is het de nieuwe realiteit. ADO gaat gewoon niet voor minder.

De bal rolt zondag in de Arena pas om 12.30 uur, maar je kunt nu al de hoofdrolspelers aanwijzen. Ook al zouden beiden anoniem blijven tijdens de wedstrijd, dan nog kun je stellen dat Ajax-ADO het verhaal is van Martin Jol en Lex Immers.

Lex heeft een ooievaar op zijn rug getatoeëerd, als liefdesbetuiging aan zijn stad. Let zondag op hem. Hij is de verpersoonlijking van Haagse onverzettelijkheid. Lex is een ADO-supporter vermomd als ADO-speler. En dan heb je bijna vanzelfsprekend een gloeiende hekel aan Ajax. Die aversie richting Ajax is verankerd in het Haagse en daarom ook bij Lex. Daarom zou hij nooit de overstap maken naar Ajax, vertelde hij laatst. Hoe mooi die transfer ook is, hoe rijk hij er ook van kan worden en hoeveel prijzen hij ook kan winnen: dat doe je gewoon niet als je Lex Immers bent.

Het maakt Lex populair, net als Martin dat altijd was. Bij ADO liepen ze altijd weg met de charmeur, of hij nu trainer van Scheveningen, RKC of Tottenham Hotspur was. Als geboren Hagenaar speelde hij in het Zuiderpark een karrenvracht aan wedstrijden en zette hij zijn eerste stappen als trainer. Hij kreeg een tegel op het Haagse Heldenplein. Die werd in mei vorig jaar afgeplakt door supporters. Wegens het 'schenden van clubgevoel'. Even ervoor was bekend geworden dat Jol bij Ajax ging werken. Dat doe je niet volgens de Haagse norm. Maar Martin deed het wel.

Moet je daar nou een waardeoordeel aan hangen? Ik denk het niet. Iedereen heeft het recht om keuzes voor zichzelf te maken en te bepalen wat zwaarder weegt: emotie of ambitie. Martin Jol houdt van ADO, maar laat een baan bij de grootste club van Nederland niet schieten. Dat moet je respecteren.

Dat doen ze overal, behalve in Den Haag. Nog steeds is het er een open litteken. Dat flik je gewoon niet, vinden ze in Den Haag. Het maakt Ajax-ADO een extra pikant duel. Voor de Amsterdammers is dit een competitiewedstrijd als alle anderen. Waarbij het nog maar de vraag is hoe scherp de ploeg aan de aftrap verschijnt na de Champions League-inspanning van woensdag. Voor ADO is het dé wedstrijd. Meer nog dan anders.

Want de Haagse ploeg is er eindelijk één om serieus te nemen. Dat is het grote verschil ten opzichte van vorig seizoen. Toen ging ADO zowel uit als thuis ten onder. Alleen met adrenaline win je geen wedstrijden. Maar als je die verhoogde hartslag weet te combineren met goed en verzorgd voetbal, maakt het je praktisch onverslaanbaar.

Martin Jol kent de Haagse kwaliteit en voelt bovenal de aversie vanuit het Haagse. Hij zal zijn ploeg er ook van proberen te doordringen, maar ik geef hem weinig kans. Alsof je een Uruguayaan, een Belg, een Serviër, een Kameroenees en wat Noord-Hollanders kan betrekken in een oorlog waar ze buiten staan.

Dan geef ik Lex Immers in zijn kruistocht toch wat meer kans. Want haatgevoelens aanwakkeren richting het Amsterdamse is niet zo moeilijk als je gelijkgestemden als Ricky van den Bergh, Wesley Verhoek en oud-Feyenoorders als Pascal Bosschaart en Timothy Derijck aan je zijde hebt.

Ajax treft zondag een getalenteerd elftal fanatici. Daar is niet van te winnen. Maar in Amsterdam weet alleen Martin dat.

Bijdrage: Bart de Vries

 

0
Vrijdag 5 november 2010 om 14:10 uur

Nu online

VAKKIE-l, Alle ballen op Jort, Ronaldo, wiegah070, haguhnees87, Fido, BigMac, Tante Wil, den haag, jeffcdh, Sapperderflap, Rikkie1 en 254 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 814
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5