Welkom in de shoutbox, gast
hjfff
shannii1
Ooievaar
1 Psv -Nec - 1
2 Roda - Utrecht - 2
3 Heerenveen - Willem II - 1
4 Rkc - Nac - 2
5 Heracles - Vitesse - 2
6 Vvv - Feyenoord - 2
7 Ajax - Az - 2
8 Groningen - Twente - 2
9 Sparta - ADO - 2
PSV - NEC 1
Roda - Utrecht 3
Heerenveen - Willem II 1
RKC - NAC 2
Heracles - Vitesse 1
VVV - Feyenoord 2
Ajax - AZ 1
Groningen - Twente 3
Sparta - ADO 3
![]() |
Donderdag 21 januari 2010 om 22:21 uur |
Kees
Club Achter de Duinen
Geen straf spreekkoren PSV
De KNVB heeft besloten om ADO Den Haag niet te vervolgen voor de spreekkoren tijdens de thuiswedstrijd tegen PSV. De club krijgt dus geen boete of straf opgelegd.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Donderdag 21 januari 2010 om 13:13 uur |
Aad
Van de ADO DH - site:
KNVB seponeert zaak tegen ADO Den Haag
De aanklager betaald voetbal heeft de zaak tegen ADO Den Haag in verband met het tijdelijk stilleggen van de wedstrijd tegen PSV geseponeerd. Dat betekent dat ADO Den Haag geen boete of straf krijgt opgelegd. De wedstrijd werd destijds tijdelijk stilgelegd na spreekkoren aan het adres van arbiter Luinge.
De KNVB is tevreden over de goede maatregelen die ADO Den Haag tijdens en na de wedstrijd heeft genomen. “De club heeft met betrekking tot deze zaak goed werk verricht”, aldus de KNVB.
Directievoorzitter Dick Vierling: "Wij hebben van het begin af aan gezegd dat sprake was van een incident. Ik ben dan ook blij dat de KNVB de zaak geseponeerd heeft. Ook de KNVB ziet kennelijk dat ADO Den Haag op de goede weg is."
ADO Den Haag heeft supporters die hebben deelgenomen aan kwetsende spreekkoren de kans geboden om zich vrijwillig te melden. Zij die dat gedaan hebben, worden gestraft op een manier die de kans op herhaling zo klein mogelijk maakt. Zij krijgen in een workshop onderricht waarom kwetsende en/of discriminerende spreekkoren niet thuis horen in het stadion.
Zij die zich niet hebben gemeld, worden nu door de KNVB gestraft. De KNVB heeft vandaag namelijk bekend gemaakt dat in totaal 26 supporters een landelijk stadionverbod krijgen opgelegd van 9 maanden onvoorwaardelijk, conform de richtlijn termijn stadionverbod zoals opgenomen in het Handboek Veiligheid van de KNVB.
Clubs kunnen een verzoek indienen om deze straf voor een deel om te zetten in een alternatieve straf. ADO Den Haag maakt van deze gelegenheid gebruik en zal de KNVB verzoeken om de straf om te zetten in een alternatieve straf waarvan het verrichten van werkzaamheden voor de club (15 tot 20 uur) en het volgen van de workshop deel uit maken. Dit vanuit de overtuiging dat met een dergelijke straf de kans op herhaling van kwetsende spreekkoren wordt verkleind.
Dus kunnen de 'heren' zelf kiezen: Geen voetbal of iets doen voor de club waar ze zo gek op beweren te zijn.
![]() |
Donderdag 21 januari 2010 om 11:48 uur |
Advertentie
<FCDH>
zware straffen ADO-fans na ADO-PSV
DEN HAAG - De Nederlandse voetbalbond KNVB heeft 26 supporters van ADO Den Haag een stadionverbod opgelegd. Zij gooiden begin november tijdens de competitiewedstrijd tegen PSV voorwerpen naar de arbitrage.
Het gaat om stadionverboden voor de duur van negen maanden. Het duel ADO-PSV werd een half uur gestaakt na minutenlange spreekkoren van ADO-supporters richting scheidsrechter Roelof Luinge.
9 maanden vind ik wel heel ver gaan ze doen net of het zware criminelen zijn???
![]() |
Donderdag 21 januari 2010 om 11:18 uur |
<FCDH>
ADO Den Haag ontloopt straf voor spreekkoren in duel met PSV
Donderdag, 21 januari 2010 om 10:44 | Wed € 50 euro gratis op wedstrijden
ADO Den Haag ontsnapt aan een boete naar aanleiding van de spreekkoren in de thuiswedstrijd tegen PSV. Scheidsrechter Roelof Luinge legde het duel een kwartier lang stil, maar omdat ADO na de wedstrijd direct maatregelen nam, heeft de KNVB besloten om geen straf op te leggen.
ADO ging na het duel, die met 5-1 verloren ging, op zoek naar de daders. Uiteindelijk werden er 26 personen vervolgd: zij kregen allen een stadionverbod van negen maanden opgelegd. Omdat ADO direct werk maakte van de opsporing van de supporters, ontsnapt de club aan een geldboete.
“De club heeft met betrekking tot deze zaak haar verantwoordelijkheid genomen”, meldde een woordvoerster van de bond tegenover het ANP. “Het komt niet vaak voor dat er 26 daders kunnen worden gevonden en bestraft. Ondanks het feit dat dergelijk gedrag van supporters natuurlijk absoluut niet door de beugel kan, is de aanklager wel van mening dat de club in deze situatie voldoende heeft gedaan om de daders te traceren.”
![]() |
Donderdag 21 januari 2010 om 11:14 uur |
Moi
tim_b
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |