Welkom in de shoutbox, gast
Hans
Mooie woorden die laatste zin. Mijn club heet F.C. Den Haag, volksclub uit het Zuiderpark voor alle Hagenezen, lekker fel en met Haagse bluf voetballend, en gesteund door een hondstrouw en fanatiek publiek.
Kijk even wat er van over is: een kleurloos clubje ondanks het streepjes-clownspak (die belachelijke kousen al), straks een sfeerloos stadionetje ver buiten de stad, supporters worden buiten de deur gehouden, club voor kak Hagenaars en hockeylullen en trouwens die naam: A.D.O. - ik heb niks met die amateurclub van over het hek! Ringelesteijn heeft vast laten leggen, dat de door de supporters gekoesterde (en door tegenstanders gevreesde) naam F.C. Den Haag niet eens bespreekbaar is. Gezien de dictatorische manier van besturen hadden ze die nieuwe club beter A.D.O.L.F. Den Haag kunnen noemen.
Het bestuur maakt gewoon duidelijk, dat ze van de oude FCDH-supporters af willen en er een nieuwe club van willen maken. Met een nieuw soort publiek. Dat is hun goed recht, maar gelukkig heb je de vrijheid om te kiezen waar je naar voetbal gaat kijken. En voor veel mensen zal dat niet in het naamloze stadion langs de snelweg zijn.
Jammer voor alle imitatie-italianen en andere herriemakers uit een roemloos tijdperk: FC Den Haag bestaat niet meer. Heeft eigenlijk maar een blauwe maandag meegedaan zonder succes. Heeft niks als erfenis nagelaten, alleen een bagger reputatie. Ik ben bang dat de club zover is gezonken dat we in Den Haag daar nooit meer overheen komen.
Om misverstanden te voorkomen: ik heb niks met ADO, maar heb de historie van het haagse voetbal wel aardig bijgehouden.
0
|
Zaterdag 21 juli 2007 om 15:12 uur |
Salvatore
Ik denk dat het heel veel mensen nu heel goed uitkomt, al die ellende met het bestuur. Mensen die eigenlijk al niet wilde gaan naar een wedstrijd in de eerste divisie hebben nu een excuus gevonden, boycotten. Hoeven ze zich niet meer te verantwoorden naar de mensen die zich afvragen waarom ze nu ff niet een supporter van hun (?) club zijn. Natuurlijk zit het bestuur fout maar je laat nooit je club vallen, vindt dan maar een andere oplossing voor de problemen met het bestuur. Weglopen en je club in de steek laten vind ik te makkelijk. Ben toch geen asielzoeker, vluchten voor je problemen?
ik zal me club altijd blijven steunen, het bestuur is tijdelijk, supporters voor altijd! Je laat je club nooit in de steek! ik laat me niet wegjagen.
Kijk even wat er van over is: een kleurloos clubje ondanks het streepjes-clownspak (die belachelijke kousen al), straks een sfeerloos stadionetje ver buiten de stad, supporters worden buiten de deur gehouden, club voor kak Hagenaars en hockeylullen en trouwens die naam: A.D.O. - ik heb niks met die amateurclub van over het hek! Ringelesteijn heeft vast laten leggen, dat de door de supporters gekoesterde (en door tegenstanders gevreesde) naam F.C. Den Haag niet eens bespreekbaar is. Gezien de dictatorische manier van besturen hadden ze die nieuwe club beter A.D.O.L.F. Den Haag kunnen noemen.
Het bestuur maakt gewoon duidelijk, dat ze van de oude FCDH-supporters af willen en er een nieuwe club van willen maken. Met een nieuw soort publiek. Dat is hun goed recht, maar gelukkig heb je de vrijheid om te kiezen waar je naar voetbal gaat kijken. En voor veel mensen zal dat niet in het naamloze stadion langs de snelweg zijn.
0
|
Zaterdag 21 juli 2007 om 14:04 uur |
joop
vind het wel goed dat de technische staf kritisch is mbt nieuwe aankoop.in het verleden vaak dwarrels op proef gehad die absoluut geen meerwaarde hebben gehad,maar wel werden aangetrokken.. je mag me erop afrekenen aan het einde van het seizoen,maar ik heb wel het idee dat vloet wel weet waar hij mee bezig is........
Onze Haagse held uit Oosterbeek moet zijn ogen uit zijn kop schamen.
0
|
Vrijdag 20 juli 2007 om 20:03 uur |
jajoh
PFFF BLIJVEN WE ZEIEKEN OVER DAT BESTUUR !!
KOM IS MET WAS NIEUWS !!
Bijv: ik heb gehoord dat er een bijzondere artiest komt zaterdag !
En Max, ik lees nu pas al die ophef over je opmerking en ik vond het echt komisch om te zien hoeveel mensen meteen uit hun dak gingen. Lijkt me logisch dat je die parasieten bedoelde die onze club normaal gesproken te a sociaal vinden om er alleen al over te praten, laat staan dat ze in het stadion zouden komen! Maar als het gratis is........ Kotsmisselijk word ik ervan! Maar ik laat m`n feestje niet vergallen en zoals ik al eerder heb gezegd hier, ALS HET BESTUUR WIL DAT ER TWEE "FEESTJES" KOMEN, DAN KRIJGEN ZE DIE!! Voor de rest ben ik blij dat texeira aanvoerder is geworden. ik zag `m net op tv west en z`n haagse tongval heeft ie gelukkig nog :-)
0
|
Vrijdag 20 juli 2007 om 19:18 uur |
Heldenplein
Prima verhaal en helemaal mee eens ! En ik hoop dat iedereen de moeite en tijd neemt om dit te lezen en er over na zal denken !
Laat de bal maar rollen
0
|
Vrijdag 20 juli 2007 om 11:03 uur |
Advertentie
Michel
Sponsoring
Nationale Nederlanden/Heineken/SHELL/ e.a grote bedrijven zullen nooit een individuele club steunen. Altijd een nationaal team of een multifunctionele sportcentrum. Het Haagse bakkie zal dus nooit zulke sponsors krijgen. Kan gelijk het gerucht uit de wereld worden geholpen over Nationale Nederlanden e.d
Het enige wat misschien wel zou kunnen is een nieuw bedrijf in Nederland. Bijvoorbeeld Chinese of Japanse bedrijven die voet aan de grond willen krijgen in Europa. Bijvoorbeelde nieuwe merken chinese auto`s (helaas geen succes) / chinese electronica concern/ chinese oliemy enz. Voetbal leeft behoorlijk in china en is upcoming. Men wil best investeren in Nederland en misschien ook wel in het Haagse Bakkie, maar dan moet er toch iemand binnen ADO worden aangetrokken die de chinese markt goed kent en die vind je niet zomaar. Lopen teveel erom heen die het denken te weten. China is de moeilijkste markt voor benadering.
Hoop voor jullie allemaal dat er binnenkort iets nieuws onder de zon is en dat we snel kampioen worden
0
|
Vrijdag 20 juli 2007 om 07:59 uur |
Frans
de linksbackpositie is vandaag al naar huis gestuurd.
Wiljan Vloet en zijn staf zagen in hem absoluut geen
versterking voor de Haagse defensie.
Robbin Kieft krijgt vanavond voldoende speeltijd om
zich te bewijzen.
Mocht hij goed presteren dan ligt voor hem een 2-jarig contract klaar.
0
|
Donderdag 19 juli 2007 om 18:18 uur |
<FCDH>
DH
keesvld
Topclub
Al snel in de eerste helft werd duidelijk dat Sparta Praag een Europese topclub is, mede door de druk die de Tsjechen zette op de Haagse defensie. Desondanks creëerde Sparta Praag geen grote kansen en bleef de verdediging onder uitstekende leiding van Virgilio Teixeira overeind. Het resultaat was een doelpuntloze eerste helft.
Geoffrey Knijnenburg passeert Igor Zofcak.
Proefspelers
Overigens startte proefspeler Sam Hurrell – afkomstig uit de jeugd van Chelsea – op de linksbackpositie. De Engelsman speelde vervolgens de volledige negentig minuten. Robbin Kieft, die eveneens een contract probeert af te dwingen, verving bij het begin van de tweede helft centrumspits Lex Immers. Verder kwam Rick Hoogendorp in plaats van Yuri Cornelisse op de linksbuitenpositie te staan, mede door de komst van Kieft in het centrum. Tevens wisselde Vloet Jesper Hakansson en Geoffrey Knijnenburg voor Richard Knopper en Wesley Verhoek.
Pascal Bosschaart kopt terug op zijn doelman.
Veldoverwicht
De krachtsverhouding was in de tweede helft niet veel anders dan in de eerste. Dit was vooral af te lezen uit het grote aantal corners dat de Tsjechen te nemen kregen. Ter vergelijking, ADO Den Haag had over negentig minuten slechts twee hoekschoppen achter haar naam staan. Ondanks het veldoverwicht van Sparta Praag gaf ADO Den Haag wederom geen grote kansen weg. Sterker nog, de Hagenaars kregen een grote mogelijkheid nadat keeper Tomas Grigar bij een corner de bal door de vingers liet glippen. Robbin Kieft anticipeerde hierop en kopte de bal op de bovenkant van de lat.
Lex Immers ruimt op in het eigen strafschopgebied.
Treffer
ADO Den Haag leek af te stevenen op een gelijkspel tegen de Tsjechen, maar moest in de 88e minuut alsnog een treffer toestaan. Stefan Postma wist in eerste instantie een Tsjechisch schot te pareren, waarna de bal in de voeten van Miroslav Slepicka belandde en de bal na het omspelen van Postma in het doel wist te tikken.
Terwijl Raimund Riedewald op het punt staat in te gooien, geeft Wiljan Vloet aanwijzingen.
Kans op de gelijkmaker kreeg ADO Den Haag via Wesley Verhoek. De Haagse buitenspeler ontving een crosspass van Rick Hoogendorp, sneed naar binnen en haalde vol met links uit. De Praagse doelman pakte echter de bal na uiterste inspanning uit de kruising van het doel.
De officiële website van ADO Den Haag en ADO TV doen dagelijks verslag van het trainingskamp in Oostenrijk. Binnenkort zijn via www.adodenhaagtv.nl beelden van de oefenwedstrijd tegen Sparta Praag en reacties na afloop te zien.
0
|
Dinsdag 17 juli 2007 om 22:32 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |