Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: punten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 822
Volgende pagina

rien1

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Geen lijstje penalty-nemers bij ADO
Tom Beugelsdijk miste tegen PSV een strafschop en denkt dat hij ze voorlopig niet meer mag nemen.
Lees het nieuwsbericht
Nog een lijstje:

Vanaf winter vorig jaar:

ADO-VIT 0-4
RKC-ADO 4-0
UTR-ADO 1-0
ADO-TWE 1-3
GRO-ADO 2-1
ADO-VVV 1-1
ADO-FEY 2-0
PEC-ADO 4-2
ADO-PSV 2-3
GAE-ADO 2-1
NAC-ADO 1-2
ADO-RODA 0-4
HER-ADO 1-0
ADO-NEC 1-1
FEY-ADO 4-2
ADO-VIT 2-1 (laatste keer knolleveld)
ADO-TWE 3-2 (vanaf dan kunstveld)
PEC-ADO 6-1
AZ-ADO 2-0
ADO-CAM 3-0
UTR-ADO 3-0
ADO-AJA 1-4
ADO-HEE 1-1
GRO-ADO 1-2
AD0-RKC 1-2
PSV-ADO 2-0

Gelukkig nog met wat geluk hier en daar. 26 wedstrijden en 20 punten.
Doelsaldo 29 doelpunten vóór, en op 1 tegendoelpuntje na 60 tegen.

Maar verder gaat het eigenlijk wel prima, volgens Steijn.
0
Donderdag 26 december 2013 om 00:00 uur

ADODENHAAG

Mitado schreef:

Dalijk degradeert ado niet vanwege een faillesement vanwege NAC.
Mag je niet van uitgaan, maar NAC gaat wel in de problemen komen. De vraag is of dat al dit seizoen is of volgend seizoen. Als die degraderen is het sowieso einde verhaal, zelfde geldt voor Utrecht. Maar goed die teams hebben gewoon 5 punten meer dan wij.. eerst ons eigen problemen oplossen..
0
Dinsdag 24 december 2013 om 01:35 uur

R.E.

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO krijgt meeste geel dit seizoen
ADO Den Haag en Roda JC delen de twijfelachtige eer dat ze de eerste seizoenshelft de meeste keren geel kregen.
Lees het nieuwsbericht
Ook dit is een rode(!) draad van het trainerschap van Steijn: hij slaagt er niet in om zijn spelers zichzelf in toom te houden, om hun agressie te beperken tot gezonde agressie en om onnodige gele en rode kaarten (want ze zijn vaak onnodig) te voorkomen. Vorig jaar werd ADO uiteindelijk 4e qua aantal gele en rode kaarten en het jaar daarvoor eindigde ADO ook al als koploper. Dat kost natuurlijk veel punten. En voordat de aanhangers van de samenzweringstheorie weer gaan reageren: nee, dit komt niet door de zogenaamde "KNVB-maffia", want in het jaar voor Steijn eindigde ADO op een met 2 andere clubs gedeelde keurige 7e plaats én was ADO nota bene de enige club die geen enkele directe rode kaart kreeg. Het kan dus wel!
0
Maandag 23 december 2013 om 17:24 uur

tim_b

Kees schreef:

Krijg lekker de zenuwen en reageer niet op mijn shouts. Ik word een beetje onpasselijk van jouw negatieve inslag. Keer op keer. Probeer eens positief in het leven te staan.

Overigens vraag ik dat omdat ik nu op zo`n 70 km van Estepona ben en dat zo goed als niet te bereiken is met openbaar vervoer. En het complex in de bergen bijna niet te vinden is voor de taxichauffeurs daar. Mijn hoop is dus om met iemand gezamenlijk te reizen. Nou goed?

ik snap niet dat de selectie naar spanje gaat om te trainen...

allemaal extra uitgaves, laat ze lekker op het nieuwe kunstgras trainen en extra aan wennen, zodat we de 2e seizoenshelft daar onze broodnodige punten gaan pakken!
0
Maandag 23 december 2013 om 13:59 uur

wdr

Edwin schreef:

Aparte manier van redeneren.... Omdat je Steyn niet helemaal met de grond gelijk maakt, ben je het eens met het hele beleid, dat gevoerd wordt....

Het klopt, dat ik denk (verwacht) dat een trainerswissel niets oplevert, omdat het verleden dat aantoont. In een enkel geval heeft het een tijdje effect, maar meestal komt er eerst een nog grotere dip.

Natuurlijk mag je het met me oneens zijn, maar kom dan met dingen, die ik echt gezegd heb en niet met wat jij denkt, dat ik tussen de regels bedoel te zeggen.
Ik ben niet bezig met denken wat jij tussen de regels bedoelt te zeggen. Ik vind zelf dat als jij tegen vervanging van Steijn bent en elk idee in die richting gelijk afschiet, dat je dan eigenlijk achter het beleid van de club om Steijn aan te houden staat. Dat is hoe ik redeneer, en prima als jij dat apart vindt. Verder leg ik je geen dingen in de mond die je niet gezegd hebt, iedereen kan dat zien als hij jouw naam intypt in de zoekfunctie.

Volgens jou maakt het dus niet uit wie je voor de groep zet, of het nu Steijn is of Jol of Mourinho of jou of mij. Ik denk dat Steijn een incompetente trainer is en dat een competente trainer wel degelijk veel meer punten kan halen dan Steijn en ons dus kan redden van degradatie. Maar volgens jou werkt het niet zo. Prima.

0
Maandag 23 december 2013 om 13:16 uur

DHFC070

Wel een indrukwekkend jaar 2013 zeg, wat was het ook alweer? 34 punten uit 34 wedstrijden?

Zoals Pajam terecht zegt onbegrijpelijk dat iemand wanprestatie op wanprestatie mag leveren terwijl hij 12 spelers heeft mogen halen. Blijf toch maar weer dezelfde plaat draaien hij heeft de A jeugd helemaal naar de klote geholpen en de B jeugd in iets mindere mate en voila kijk waar hij nu mee bezig is. 11e begroting van de eredivisie en dan al 2,5 jaar deze bagger.

En dan nog lees je hier reacties van het komt wel goed, ik zie lichtpuntjes etc. Wat een naieve kutsupporter ben je dan zeg sorry hoor.
0
Maandag 23 december 2013 om 09:43 uur

rien1

DHFC070 schreef:

Gek genoeg heb ik me nog vermaakt in het uitvak ook vooral laatste kwartier.

Maar mensen wat is het pijnlijk om dit Den Haag te zien. Iedere week de scheidsrechter de schuld geven heeft weinig zin. We zitten sinds de komst van Steijn gewoon in een zeer zware neerwaartse spiraal die een keer doorbroken moet worden. Steijn is bijna niet meer te houden alleen het bestuur ziet dit anders. De laatste keer dat ik Den Haag zo zonder beleving heb zien spelen was onder Adelaar en dit lijkt bijna een kopie van dat jaar.
Kijk naar het tweede deel na de winterstop van vorig jaar, en naar dit eerste deel van deze competitie. En kijk hoeveel wedstrijden, hoeveel punten, hoe vaak er verloren wordt. Kijk naar het vreselijk aan tal tegendoelpunten enz...

Deze eerste helft van de competitie al 11 keer verloren. En dan het spel.

Wat een ravage!

Zo doorgaan betekent degradatie. En néé, géén na-competitie maar gewoon plek 18. Na-competitie ga je er ook uit met dit zooitje.
0
Maandag 23 december 2013 om 00:38 uur

ADODENHAAG

Haagse Roel schreef:

Zit even het progamma na de winterstop te bekijken..........met dit niveau zou je zomaar 6 potjes op rij kunnen verliezen.
Je kan ook de aankomende 16 verliezen, of de aankomende 3 wedstrijden 7 punten pakken. Gewoon lekker een wedstrijd je ploeg komen steunen.
0
Maandag 23 december 2013 om 00:01 uur

Advertentie

opper

In dit kalenderjaar hebben we 34 punten uit 34 duels gehaald. Daarmee houden we alleen RKC en NEC onder ons. Clubs als Heracles, Roda en Zwolle doen het dus beter.
0
Zondag 22 december 2013 om 20:54 uur

pajam

troje schreef:

Raar interview. Steijn lijkt enorm nerveus

http://foxsports.nl/video/180800-steijn-meijers-wordt-bijna-de-dug-out-in-geduwd.html
ik denk vooral ook kwaad.

2e seizoenshelft missen we direct Coutinho voor 1-2 wedstrijden en krijgen sowieso een lastige serie van 5 wedstrijden.
Heb je straks 23 gespeeld en 20 punten, dan moet je in de overige 11 wedstrijden 5 keer winnen en een keer of 2 gelijkspelen wil je je direct handhaven.

Daar hebben we nu 18 wedstrijden voor nodig gehad en daarin win je 3x sensationeel (topclubs), heb je minstens geluk tegen NAC en ga je 3-4 keer ruim de schip in.

Op papier, met thuiswedstrijden tegen GAE, NAC, FC Groningen, PEC, Utrecht en AZ moet er wel 3-4 gewonnen kunnen worden en als je dan ook uit o.a van Cambuur en RKC punten weet te pakken, speel je je wel veilig.

dus kan je eventueel met een andere TS nog net op tijd de tij keren.

maar degradatie wordt een serieuze mogelijkheid en doelstelling moet directe handhaving zijn, kijk naar Sparta die er ook in de laatste minuten via de nacompetitie er alsnog uitvloog.
En nu spelen ze geloof ik al 4 seizoenen JL en ieder seizoen een andere trainer.
0
Zondag 22 december 2013 om 19:59 uur

Nu online

Aad, James, Fido, Martgroen, ADOZoetermeer, troje, DHFC070, Marcie en 183 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 822
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1