Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: haagse

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 823
Volgende pagina

Jager

WILJAN VLOET: ‘Ik zie ADO als slapende gigant’
Dinsdag start training in Zuiderpark (28-06-2007)

Na de teleurstellende degradatie naar de Jupiler League, kondigde ADO Den Haag korte tijd later aan, dat Wiljan Vloet komend seizoen de man is die de club binnen een jaar moet terugbrengen naar het hoogste niveau.

door Ton Beije

Binnen het voetbalwereldje is inmiddels met instemming gereageerd op de aanstelling van Wiljan Vloet, die zich verzekerd weet van de steun van assistent Henk Fraser, afkomstig van Feyenoord. De juiste man dus op de juiste plaats. Kan Vloet zelf die mening delen? ‘Dat weet ik niet. Ik denk dat er meer mensen de kwaliteiten hebben om bij ADO Den Haag aan de slag te gaan. Ik denk ook dat het duidelijk is, dat er bij ADO het één en ander moet gaan gebeuren, want - dat mag duidelijk zijn – als je degradeert is er iets mis. En mis kan het niet alleen zijn wat het spelersmateriaal betreft, maar ook in de totale organisatie`.

Wiljan Vloet heeft daarover ook gesproken voordat hij zijn handtekening zette onder een contract. Was hij op de hoogte van hetgeen er allemaal speelde?
Vloet: ‘Ik heb er - natuurlijk - over gesproken en ik zal zeker niet van alles perfect op de hoogte zijn geweest. Maar gaande de rit zal ik nog wel meer duidelijkheid krijgen. Het was wel zo - en dan wil ik mij beperken tot het technisch gebied – dat er duidelijkheid moest komen. Zoiets is altijd moeilijk in een seizoen, waarin er een trainerwisseling heeft plaatsgevonden. Ik wil het woord paniek niet gebruiken, maar men heeft wel naar de korte en minder naar de lange termijn gekeken. Dus vaak werd er meer wedstrijdgericht gehandeld en minder is gekeken naar de totale organisatie`.

Heeft Wiljan Vloet voor zichzelf al een redelijke analyse gemaakt waar het allemaal aan schort bij ADO Den Haag? Immers, je moet er voor jezelf toch van overtuigd zijn, dat je het binnen een organisatie - waar veel fout is gegaan - straks weer goed kan doen.

‘Ik denk niet dat alles fout is gegaan bij ADO`, licht Vloet toe. `Dat vind ik een te negatieve benadering. Er zijn ook ontzettend veel positieve dingen ontwikkeld. Daar, waar het belangrijk is, het voetbal, daar is wel veel mis gegaan. Ik denk, dat ik op dit moment een redelijk beeld heb. Ik ben een aantal weken (niet de laatste drie weken) heel actief geweest met ADO. Elke medewerker van de organisatie heb ik gesproken, ik heb met de oude trainers gesproken, niet met spelers, Ik heb dus een aardig beeld van wat er geleefd heeft en wat er moet gaan veranderen`.

Logische vraag, wat is dat beeld dan?
Vloet: `Het is nog te vroeg om daar een eenduidig antwoord op te geven, maar als je een woord moet vinden, ik denk dat de hele organisatie - vooral op technisch gebied – een stuk professioneler moet zijn. Met andere woorden, er is ontzettend veel voor handen, maar dan moet je er ook gebruik van maken. Je hebt bijvoorbeeld een fantastisch krachthonk binnen ADO Den Haag en als je ziet in welke mate dat gebruikt werd, dat moet beter.

Als je ziet, dat je een fantastisch spelershome hebt, maar hoe daar mee om werd gegaan, dat moet beter. Als je ziet dat je een kleedkamer hebt gehad, waar eigenlijk maar 18 jongens in kunnen zitten en dat er 34 selectiespelers zijn, kan dat niet. Als ik naar mijn werk ga en ik moet hopen, dat ik vandaag een computer heb en anders niets kan doen, dan is dat de eerste dag wel leuk, maar daarna niet meer. Hetzelfde is als ik in de kleedkamer geen stoelen genoeg heb, dan denk je toch wat is dit?`

ADO Den Haag zag inmiddels de nodige spelers vertrekken (zoals Mols, Elia, Kolk, Delorge, Bodde), niet altijd de minsten, terwijl daar tot op heden nog maar weinig voor terug is gekomen. Baart dat geen zorgen?

‘Kijk, primair is dat er intern heel veel duidelijk is`, begint Vloet, `en dat is het geval. Enige tegenvaller is, maar waar wij wel rekening mee hebben gehouden, het wegvallen van Tininho. Er stond in zijn contract, dat hij weg mocht in geval van degradatie. Wij hadden gehoopt dat hij zou blijven, maar helaas hij is weggegaan en dat is echt een tegenvaller. Santi Kolk, Ferry Bodde en Eljero Elia, dat was eigenlijk wel op het moment dat wij de gesprekken hadden, te voorzien. Op die posities, zeker wat het middenveld betreft, daar hebben wij vervangers voor, die daar uitstekend kunnen spelen. Voor de rest zijn wij nu volop bezig om de selectie op sterkte te brengen. En wat op dit moment best goed is, is dat in de pers wel gesproken wordt over namen van eventuele nieuwe spelers, maar de namen van de juiste spelers nog niet genoemd zijn. Ik vind dat je pas nieuws moet gaan brengen, wanneer er echt nieuws is`.

ADO Den Haag legde deze week de amateur Hursit Meric van de Amsterdamse zondaghoofdklasser Turkiyemspor vast. De eerste is dus binnen. Vloet: `Er zijn veel spelers die in verband worden gebracht met ADO DenHaag. Als je spelers gaat halen, zeker daar waar wij vervangers nodig hebben voor Tininho, Bodde, Elia en Kolk en aan de linkerkant verdedigend nog mensen moeten hebben, dan ga je toch mensen zoeken die passen bij de ambitie van ADO Den Haag. En kost tijd en geduld`

Wiljan Vloet weet wat van hem verwacht wordt het komende seizoen. `ADO heeft mij een opdracht gegeven, om binnen een jaar terug te keren naar de eredivisie. Dat wil ik ook en die afspraak hebben wij ook gemaakt met het bestuur. Dan willen wij ook spelers hebben, die aan die opdracht kunnen voldoen. Dus niet een speler uit het amateurvoetbal, wellicht wel voor de breedte, maar niet voor de basis. Natuurlijk krijgen ook jongens van Jong ADO, die bij de selectie zitten, in de voorbereiding hun kansen. Op die manier krijg ik ook een goed beeld. Maar er moeten nog daadwerkelijk versterkingen komen op cruciale punten en dat moeten spelers zijn, die in principe eredivisiewaardig zijn. Dat is het doel, dat wij nastreven`.

Het bestuur van de Haagse club deelt die mening. Vloet: `Wij moeten alleen wat geduld hebben, omdat goede spelers vaak wat meerdere keuzes hebben. Je moet met een goed verhaal komen, goede ambitie en dan moet je kunnen wachten tot je de juiste hebt en niet te snel tevreden zijn`.

Er zijn in de media namen verschenen van spelers van Vitesse Arnhem. `Op dit moment is het niet zo dat de in de media genoemde spelers van Vitesse voor 100% zekerheid volgend seizoen bij ADO Den Haag spelen`, laat Vloet weten, `maar wij hebben er nog meer op het lijstje staan. Het moet zo zijn, dat de speler en ook wij er voor honderd procent over eens zijn, dat wij met elkaar in zee gaan en het de juiste versterking is. Is dat het geval, dan brengen wij het keurig naar buiten`.

In het afgelopen seizoen is over ADO Den Haag vaak gesproken over de onderlinge communicatie of juist het gebrek daaraan. Dat was ook merkbaar op het veld. Ziet Vloet kans dit soort zaken te verhelpen en zal hij dit nooit accepteren?

Hij: `Ik heb bij een ploeg gewerkt, Roda, daar had ik 14 nationaliteiten. Daar was de moeilijkheid, dat ik jongens had uit Afrika, uit Brazilië enzovoorts en daar heb ik ook een behoorlijk collectief van kunnen maken. Ik vind, dat elk mens is uniek, maar je hebt met een groep te maken. En er moet een logische en goede communicatie zijn. Ik vind dat er intern veel gesproken mag worden, maar op het veld – daar waar je naar buiten toetreedt – daar moet je één boodschap naar buiten brengen’.

‘Dat heb ik altijd geprobeerd bij Sparta, bij Roda en bij Den Bosch’, gaat Vloet verder. ‘Dat is mij aardig gelukt, en ik verwacht, dat wij die eenheid ook binnen ADO krijgen. Zo niet, dan heb je gewoon een groot probleem. Dan mag je nog zo’n grote voetballer zijn, eenheid van doelstelling en de manier waarop wij dat willen bereiken, moet er zijn. Voor mij is duidelijk, dat ik daar in het begin de nodige aandacht aan zal moeten besteden en met name in de voorbereiding. Dat zal dan ook een belangrijk onderdeel zijn van de totale voorbereiding. Om die reden gaan wij ook ruim een week op trainingskamp in Oostenrijk`.

Een nieuw seizoen bij ADO Den Haag. Ziet Vloet dat als een enorme grote klus of gewoon een nieuw seizoen, een nieuwe club en daar gaan wij weer?

Vloet: `Ik zie ADO Den Haag best als een slapende gigant. Ik weet dat dat wel vaker is geroepen, maar niet door mij. In de korte tijd dat ik er nu ben, heb ik zaken aangetroffen, waarvan ik zeg, jongens daar hoef je maar één ding voor te regelen en dan is het in orde. Dus het is inderdaad een heel grote klus, maar zeker geen klus die niet te klaren is. Dus ook geen klus, waarvan ik denk daar krijg ik slapeloze nachten van. Een klus, waar ik mij in ieder geval heel fijn bij voel, ik kan mij bezighouden met voetballen, met een stuk organisatie, honderd procent in de club duiken. Dat wil ik altijd graag en hier kan dat en ik zie het als een geweldige uitdaging, maar vooral ook als een geweldige mogelijkheid om succes te gaan behalen, anders had ik er beslist niet ingestapt`.

© Sportsignaal Voetbal Magazine

0
Donderdag 28 juni 2007 om 11:08 uur

Max

vincent64 schreef:

Vrijdag een verjaardag van mijn neefje in den haag. blijven waarschijnlijk slapen in die prachtige camper (www.camperhuur.come2me.nl) dus kan waarschijnlijk zaterdag wel komen. Nog even plannen van vrouw en kinderen polsen voor die zaterdag. 
Misschien kan ik ze ff de stad in lullen :))
Haha. Je wil toch niet zeggen dat je het Haagse tuig graag in je camper laat?

Of wordt elke huurder ook eerst gescreend, neem je een biometrische foto en krijgen ze een camperverbod bij wegpiraterij?

;)
0
Woensdag 27 juni 2007 om 19:27 uur

Rob

Naar het zich nu laat aanzien zal ADO Den Haag eind deze week/ begin volgende week zijn tweede aankoop presenteren. Dit in de persoon van Murat Onal, een 20 jarige aanvaller afkomstig van het Belgische Club Brugge.

Wel ingelichte bronnen binnen de Haagse supporterswereld spreken met name over deze op handen zijnde transfer.

De jonge Belgische aanvaller Onal speelde bij Club Brugge in het beloftenteam en zal voor de breedte gehaald worden.

Murat Onal word vermoedelijk deze week medisch gekeurd, waarna hij aanstaande maandag een contract gaat tekenen bij de Haagse club. ADO Den Haag is komend seizoen actief in de Jupiler Leaque, na de degradatie uit de ere-divisie
0
Woensdag 27 juni 2007 om 10:04 uur

Frans


LACHUH : SOCCERPLAZA WINKELT NU OOK BIJ CLUB ACHTER DE DUINEN !!

"Murat Onal (Club Brugge) naar ADO"
Dinsdag 26 Juni om 21:20 Gepost door : Ronald | (127 views)
Bron: clubachterdeduinen
Naar het zich nu laat aanzien zal ADO Den Haag eind deze week/ begin volgende week zijn tweede aankoop presenteren. Dit in de persoon van Murat Onal, een 20 jarige aanvaller afkomstig van het Belgische Blub Brugge.

Wel ingelichte bronnen binnen de Haagse supporterswereld spreken met name over deze op handen zijnde transfer.

De jonge Belgische aanvaller Onal speelde bij Club Brugge in het beloftenteam en zal voor de breedte gehaald worden.

Murat Onal word vermoedelijk deze week medisch gekeurd, waarna hij aanstaande maandag een contract gaat tekenen bij de Haagse club. ADO Den Haag is komend seizoen actief in de Jupiler Leaque, na de degradatie uit de ere-divisie.
0
Dinsdag 26 juni 2007 om 22:39 uur

Midden-Oost

dh schreef:

ELF meldt, dat Turkiyemspor-trainer John de Wolf aan het Parool al heeft laten weten, dat Meric een ‘sensatie’ kan worden en met de overgang naar ADO Den Haag een uitstekende keus heeft gedaan.

Das goed news ! Vloet gaat het gewoon doen met jongens die nog wat kunnen en willen leren. Uitgezakte vedettes die liever niet voor FCDH willen voetballen daar kan hij niks mee. Ben reuze benieuwd naar onze Haagse Turk. 

!! MEREC van harte WELKMOM !!

Wie weet kan je met dit soort jongens ook de Haagse Turkse gemeenschap interesseren om naar FCDH te gaan. 

Laten we hopen dat er snel meer spelers bijkomen, te beginnen met Texie, een links back en dan snel nog een spits erbij.

MVV-uit : geweldig !!! VB gaan we met die gasten uit Maastricht afspreken ?? Dit is gelijk één van de mooiste uitwedstrijden, maken we er gelijk een weekendje van, toch ? 

De dames shoppen, wij schuimen !!!
0
Zondag 24 juni 2007 om 10:26 uur

Advertentie

langepino

Aad02 schreef:

Wakker worden en dan wat?? Ik ben supporter van ADO en heb in 20 jaar geen seizoen gemist. Dat was ik nu ook niet van plan door wat voor omstandigheden dan ook. Jij was er zeker ook niet bij in 2001 toen we onderaan de eerste divisie eindigen met een paar honderd man op Noord. Of heb je de eerste divisie nog niet meegemaakt? Doe ff relaxed en steun je ploeg gewoon. Dan ben je pas een fanatieke supporter.

zelf kom ik al 24jaar bij onze fc maar zoveel belachelijke regels!wanbeleid van bestuur,degradatie en een hoop leugens!daar moeten we tegen protesteren!onze club is op sterven na dood de schulden die ado op dit moment heeft kunnen ze dit seizoen nooit meer in lopen!als we dit seizoen niet promoveren is dit een ramp voor het haagse voetbal!zoals het nu eruit ziet is dit het laatste jaar betaald voetbal in den haag!!of verzinnen de bobo`s weer een nieuwe constructie en weer een nieuwe naam voor onze fc!ik zal waarschijnlijk wel een cc aan gaan schaffen hoor!niet gaan is toch een pijlijke zaak voor mij!maar een scc vind ik met deze maatregelen toch weer net een stapje te ver gaan enik zit ook niet meer te wachten op wedstrijden tegen agovv en top oss!en over die eerste divisie ik ben vroeger overal geweest ook ntoen we onderaan in die eerstedivisie speelde!ik kan me die gratis tapaz frikandellen bij helmond sport nog goed herinneren hoor!maar ik vind wel dat we ons toch moeten laten horen dat we het niet eens zijn met de gang van zaken rond onze club en supporters!!!

0
Vrijdag 22 juni 2007 om 11:41 uur

Midden-Oost

Beste Roel,

Realiteit is dat er dit jaar een record aan SCC`s verkocht worden. Ik vind dit een groot compliment waard aan alle die-hards. Er is nog niet 1 speler gehaald, we zijn gedegradeerd, hoop gezeik, kut bestuur en dan tóch zoveel SCC`s verkopen. 

Daarom verwacht ik volgend jaar gewoon weer minimaal 5000 man bij elke wedstrijd. Stel dat er nog een aantal prima spelers gehaald worden en we staan met de Kerst stijf bovenaan dan ......

Ik heb heel wat gelezen over crimineel, gecriminaliseerd worden etc. en meer blabla. Klopt, nou en ? Ben ook een beetje crimineel, is dat een probleem ? 

Als ik op vakantie ga, wordt ik op Schiphol ook gescreend, legitimatie, fouilleren, camera`s etc etc. Jongens dat is anno 2007 nou eenmaal zo. Vroeger toen je ging stappen, liep je bij de ingang zo door, nu hebben ze metaal detectors etc. 

Ook voor FCDH geldt, het is nu eenmaal schijnbaar nodig, helaas. Maar.... het is in het belang van de club !

Je stelt dat als we wegblijven dat de beleidsbepalers dan gaan inzien dat ze op de verkeerde weg zijn ? Ben ik het niet mee eens, van de Haagse bevolking komt slects 1,5% opdagen. Ringeling zit er na 13 jaar nog steeds. Ik denk dat we met een vol stadion meer bereiken. Pas dan zien ze dat wij Hagenezen er altijd zullen zijn.

Roel grote vriend, niet lullen, halen die SCC want straks ga je piepen dat er alleen achter de goal nog plek is.

 

O-O Den Haag

0
Vrijdag 22 juni 2007 om 07:50 uur

Midden-Oost

Max schreef:

En toch begint het weer te kriebelen. Ik wil gewoon mijn cluppie zien. Ahh wat voel ik me door de huidige beleidbepalers in mijn zak geschoten.

Mocht ik toch overstag gaan, dan onder zwaar protest en het bestuur hoeft geen enkele medewerking van mij te verwachten. Sterker nog, de dag dat ze opstappen vier ik feest.

Om die poppetjes laat ik het niet afweten, maar het feit dat ik een scc een product noem en niet een eerste levensbehoefte zegt genoeg.

Na een dag, nadat ik dacht de knoop te hebben doorgehakt, dit gevoel al..
Geweldig nieuws !! Who`s next FCDH, Friulli, Haagse Roel, Ooievaar ?? Ik hoop dat er bij onze zeer gewaardeerde shouters binnenkort ook witte rook uit de schoorsteen komt. Ooievaar je krijgt nog een biertje maar als je volgend jaar alsnog gaat, verdubbel ik de inzet.

Mannen, laat je niet bang maken door Corky en kornuiten. Heel de Longside en overig vak N zit op M, dus no problemo. En wat die biometrische foto betreft, ach scheelt je weer een pasfoto laten maken en nog belangrijker je bent nu snel in het stadion want er komt geen steward aan te pas.

En wat het beleid betreft, tsja zolang ik kom is het al huilen met de pet op. Alle hoogtepunten zijn op 1 hand te tellen. Maakt niet uit, wij zijn Den Haag en daar zijn we trots op.
0
Maandag 18 juni 2007 om 18:04 uur

Max

Vincent64 schreef:

Dat belooft niet veel goed voor het voortbestaan van deze site... of staat dat los van elkaar?
Tijd niks van je gehoord max. op vakantie geweest? of stond je gewoon even niet op ontvangen:-))
Tja, als ik niet meer ga, ben ik niet meer in staat om zinnige dingen over de club en de wedstrtijden de schrijven, dus moet ik vervanging zoeken.

Ben een weekie naar New York geweest. Wat een geweldige stad, trouwens. Lekker actief uitgerust. Een weekie zonder Haagse kopzorgen.
0
Zondag 17 juni 2007 om 15:05 uur

peter

martin jol schreef:

We zijn allemaal zeer negatief over de maatregelen van het bestuur en ook ik vind het belachelijk ,maar feit is wel dat de verkoop van seizoenkaarten veel  beter gaat als de laatste jaren in het zuiderpark . Ik wilde er van de week ook een aanschaffen ,maar ga een andere keer wel terug omdat het veel te druk was
de negatieve groep word steeds kleiner,eerst ging niemand meer maar tegen de tijd dat de competitie begint zitten er meer als in het zuiderpark.alleen haagse roel en ooievaar blijven bij hun standpunt en misschien nog een enkele.merk wel dat hun stukjes steeds langer worden en bijna altijd hetzelfde.
0
Zaterdag 16 juni 2007 om 11:08 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 247 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 823
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5