Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: haagse

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 826
Volgende pagina

brammetje

supporter schreef:

mensen, is er op de WEB geen pro ADO sites te vinden? hier zijn de gasten zo negatief als maar wat.pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Heb jij wel eens een Haagse supporter positief gezien dan, ja als het hun uitkomt dan vechten ze voor hun club anders breken ze m af.
0
Dinsdag 29 mei 2007 om 06:08 uur

Frans

TOEKOMST ADO DEN HAAG ZIET ER SOMBER UIT

Niet ten onrechte maken de ADO-fans zich oprecht zorgen over zowel de financiële als technische toekomst van hun trots achter de duinen. Tenslotte blijken alle beloftes, gedaan direct na de degradatie, tot op heden zonder vervolg te zijn geweest. Financieel dreigt het met de club, ondanks het voor de zoveelste maal bijspringen van de gemeente Den Haag, verder bergafwaarts te gaan. De verhuur van hospitalityruimtes en businessseats voor het nieuwe stadion verloopt ver beneden de verwachtingen, wat al tot een conflict met de commercieel directeur heeft geleid. Begin juli wordt het nieuwe stadion opgeleverd, waarbij het de vraag is of alle ruimtes dan al volgens plan zijn ingericht. Er is kritiek van de seizoenkaarthouders op de indeling van de tribunes. Ook het optimisme van de clubleiding ("`de begroting gaat naar 10 miljoen en we promoveren binnen één jaar") wordt in het Haagse wantrouwend bekeken.


In sportief opzicht zijn er nogal wat aderlatingen ondergaan. Zeker nu ook Santi Kolk en Eljero Elia naar FC Twente gaan verkassen. Ferrie Bodde staat op het punt zijn carrière ergens elders (Engeland) te gaan voortzetten. Delorge is al naar Ajax, Mols is gestopt en verder hebben ook Loupoutis, Bakkati, Stijn Vreven en Paulus Roha hun spullen ingeleverd in het Zuiderpark. Alles bij elkaar is er zowat een heel elftal weg. Daarbij verlaten de beste jeugdspelers de club, o.a. naar FC Utrecht. “Ondanks de degradatie zal de selectie op peil worden gehouden," zo beweerde directeur Van der Pol na afloop van de competitie. Het is voor de club te hopen dat dit geen loze woorden zullen blijken te zijn. 

BEN BANG DAT HET WEER EEN LANGDURIG VERBLIJF
IN DE JUPILER-LEAGUE GAAT WORDEN.
BLIJF HOPEN MAAR DE TEKENEN ZIJN NIET ECHT
POSITIEF EN ADO DEN HAAG IS OOK NIET EERLIJK
IN DE COMMUNICATIE NAAR HAAR EIGEN FANS TOE. 
0
Maandag 28 mei 2007 om 17:33 uur

KKh

heerlijk gereld in belgie gister,Haagse hools weer heerlijk kunnen uitleven,haihai
0
Zondag 27 mei 2007 om 13:05 uur

Richard

Ooievaar schreef:

Zal me niets verbazen als de bakfiets van Toon als spelersbus gaat fungeren wegens gebrek aan munten.  Oh ja, Postma die ster aan het firmanent was ik ff vergeten. Dacht dat hij inmiddels voor FC Vebo uitkwam.
Bron allah el ebdah (plaatselijke haagse moskeekrant)

Het bestuur van de Haagse voetbalclub Ado is nagenoeg rond met het invullen van de lege plaatsen in het stadion aan het prins clausplein. Na een 8 uur durend spoedoverleg is er een besluit genomen. De plaatsen die normaal voor de echte haagse supporters zouden zijn, maar die zich meerdere malen hebben misdragen, zullen worden toegekend aan de "voorbeeldsupporters" die de wedstrijd Jong Oranje- Jong Marokko hebben bijgewoond. In een telefonisch contact met de KNVB en de burgervader van Den Haag is gezegd; Wij zijn blij dat de raddraaiers uit Den Haag niet meer op de plaatsen zullen zitten die vooraf voor hun bestemd waren , het veld bestormen en een protest maken waarin geen gewonden of vernielingen vallen kan gewoon niet, bovendien een groep van maximaal 50 personen die zegt ado supporter te zijn past niet bij onze stad, dit hadden er minimaal 1000 moeten zijn. Ook het vuurwerk bij de afscheidswedstrijd was niet goed te keuren, dat hadden fragmentatiebommen moeten zijn, wij zijn blij dat wij nu een deal hebben kunnen maken met de groep supporters van Jong Marokko, die massaal het veld opkwamen om naar Mekka te kunnen bidden. Volgens woordvoerder van de supporters Mohammed bin Kesler werd verklaard dat er op de tribunes geen plaats was om te bidden,vervolgens zijn wij het veld maar opgegaan,en hebben daarna weer alles opgeruimd,ook de stoelen en doelen,hoekvlaggen die in de weg stonden hebben wij maar opgeruimd.
0
Zondag 27 mei 2007 om 10:04 uur

Richard

christian03 schreef:

ik geloof er niks van
bron ad sportwereld.

Kolk ( ado ) lijkt toch te kiezen voor vitesse arnhem, de arnhemmers zijn bereid om een bedrag te betalen van 250.000 euro, ook is in de deal een overgang gemoeit van danko lazovic, en mads junker die naar ado zullen komen en een contract zullen tekenen voor 3 jaar. Kolk die het afgelopen seizoen een van de smaakmakers was aan Haagse zijde verklaarde aan de pers; Ik ben blij met de overgang naar vitesse en ik garandeer dat dit zeker niet mijn laatste club zou zijn, ik kon ook naar twente maar ik dacht dat ik daar al eens op de loonlijst had gestaan,maar dat bleek juist een van de weinige clubs te zijn die ik nog niet had gehad (red.) Ook was er even contact met Co adriaanse, Co zou komen naar feyenoord als ik me handtekening zou plaatsen om de aankomende 3 jaren in de kuip te spelen, maar ik zag dat niet zitten. Ik probeer nu om via vitesse in oranje te komen want ik ben gewoon beter als ruud van nistelrooy. Ook heb zo lang gewacht met beslissen omdat ik af wilde wachten waar Michael Mols heen zou gaan, ik had graag nog een jaar bij dezelfde club als michael willen spelen, lekker ouwehoeren op hem,zeg nou eerlijk ik ben toch de beste. OH OH DEN HAAG....
0
Zaterdag 26 mei 2007 om 22:38 uur

Joop

Joop schreef:

De SSO zal als enige aandeelhouder van ADO wel aandringen op verkoop tegen elke prijs, want het afgelopen seizoen is het natuurlijk geen vetpot geweest (ik schat het verlies op zeker 2 miljoen.) En dan moet ook al die 6,5 miljoen (met rente) door ADO in 10 jaar worden afbetaald. De nood is hoog, want polletje en petertje laten ook de meest talentvolle jeugdspelers zomaar het hek uitlopen richting Utrecht. Waarschijnlijk willen Santi en zijn manager ook nog ff snel een paar muntjes verdienen. Volgend jaar loopt ook Elia gratis het hek uit. Er is dus geen keus en ook geen toekomst.
Al dat gezeik en gespeculeer op deze verder heel goede site over geweldige afkoopsommen voor een nog EEN jaar lopend contract van spelers die men hier eigenlijk liever kwijt is ("geen mentaliteit") moet eens stoppen. Is niet realistisch. 
Terug naar de bittere werkelijkheid.
Door minder gelukkig handelen in de afgelopen jaren (ik durf niet te zeggen "wanbeleid" want dan krijgen we hier Ringelenstein en De Boer achter ons aan met allerlei halve waarheden) is er een grote schuld ontstaan en een groot verlies in het afgelopen jaar daar bovenop. Op een of andere manier MOET Polletje nu gaan saneren en dat gaat nu eenmaal niet zonder centjes. We hebben niks te eisen meer, geen cent te makke, geen sponsors en geen publiek, dat is de keiharde werkelijkheid. Tel uit je winst. 
Wie denkt dat het wel meevalt en dat we nog eisen te stellen hebben: dream on! Ook Vloet zal de stal moeten reinigen want in de tweede lijn en achter de technische schermen zit heel wat 5e colonne met hele andere belangen. De organisatie deugt niet, is niet transparent, altijd blijkt het later toch weer anders in elkaar te zitten dan eerst voorgespiegeld en dan krijgt de pers of de boodschapper de schuld. Dat krijg je met halve waarheden. Vertel eindelijk nou eens de waarheid en niks dan de waarheid, te beginnen met die 2,3 miljoen die de club via de SSO aan Ringeling in de komende 10 jaar met rente moet aflossen voor inkoop van de eigen waardeloze aandelen. Mogen we als fans en Haagse burgers gvd weten hoeveel centjes Ringeling en Jansen aan de club hebben voorgeschoten en wat ADO er via via uiteindelijk voor terug moet betalen? Bloedgeld, dat blijf je denken zolang er geen volledige opening van zaken wordt gegeven. Ik vermoed dat er een stel mensen met kilo´s boter op zijn hoofd in en rond de club rondloopt.
0
Zaterdag 26 mei 2007 om 14:20 uur

Frans

WEER ZO EEN BERICHT VAN DE TELEGRAAF VANDAAG !!! ( NA DE OFFICILE VERKLARING VAN ADO DEN HAAG GISTEREN) DAT ONRUST WIL ZAAIEN !!! GEMEENTE LEENT GELD AAN DE SSO
DAT IS DE STICHTING DIE ZICH BEZIG HOUD
MET DE ONTWIKKELING VAN HET STADION !!!

Gemeente Den Haag redt noodlijdende voetbalclub ADO Den Haag
 
DEN HAAG - De gemeente Den Haag heeft ADO Den Haag van een financiële ondergang gered met een lening van 6,5 miljoen euro. Een kleine meerderheid van de gemeenteraad stemde in met het voorstel van wethouder Sander Dekker, die aanvankelijk negatief stond tegenover verdere geldverstrekking aan de Haagse profclub. ADO Den Haag vroeg het stadsbestuur om de miljoenenlening aangezien de tekorten de spuigaten uitliepen en zelfs de betaald voetballicentie van de club bij de KNVB in gevaar kwam.

Zonder een bal getrapt te hebben in het nieuwe stadion bij het Prins Claus Plein stevende het gedegradeerde ADO Den Haag rechtstreeks op een faillissement af. Met de 6,5 miljoen euro kan de profclub wat ruimer ademhalen, hoewel ADO Den Haag het geld gedeeltelijk zal moeten aanwenden om aanwezige financiële gaten te dichten. Het totale bedrag moet trouwens over tien jaar worden terugbetaald met het hoofdgebouw op het nieuwe complex als onderpand.

Intussen moet ADO Den Haag de komende zes jaar ook nog een lening van 6 miljoen euro terugbetalen aan de Stichting Stadion Ontwikkeling, de aandeelhouder van het nieuwe stadion. Deze verschafte de club via de zogenaamde loopplankregeling - lees subsidie - van de gemeente Den Haag 12 miljoen euro. Het bedrag is inmiddels geheel opgesoupeerd door de leiding van ADO Den Haag, maar de helft moet over zes jaar wel worden terugbetaald aan de SSO.

Of de overgang naar het nieuwe stadion zoveel winst gaat opleveren dat ADO Den Haag de langlopende schuld van 12,5 miljoen euro kan aflossen, is nog maar zeer de vraag. De club valt de laatste jaren niet gelukkig te noemen in de bedrijfsvoering. Tussen 2000 en 2006 schreef de club jaarlijks dikke rode cijfers van 1.592.010 miljoen euro in 2000/2001, 2.304.685 miljoen in 2001/2002, 1.744.401 miljoen in 2002/2003, 1.640.131 miljoen in 2003/2004, 1.607.031 miljoen in 2004/2005 en 1.420.225 miljoen in 2005/2006.

Lang werd dit negatieve saldo aangezuiverd door de `loopplankregeling` van 12 miljoen euro, maar daar was in de zomer van 2006 nog maar een miljoen euro van over. De cijfers over het met degradatie desastreus verlopen seizoen 2006-2007 zijn nog niet openbaar. Het ligt voor de hand dat opnieuw met een nadelig saldo wordt afgesloten. Bijvoorbeeld de komst van Ricky Hoogendorp van VfL Wolsburg.

Hoewel lijfsbehoud in de eredivisie aanvankelijk noodzaak was om het hoofd boven water te houden met ADO Den Haag geloven de beleidsbepalers dat een seizoen in de Jupiler League niet noodlottig zal zijn als de club direct weer weet te promoveren. Paradoxaal genoeg gaat de begroting van ADO Den Haag na degradatie uit de eredivisie omhoog met 3,2 miljoen euro van 7,6 naar 10,8 miljoen euro. Wellicht heeft een en ander te maken heeft met de verhuizing van het Zuiderpark naar het nieuwe onderkomen aan de rand van de stad, hoewel de ervaring leert dat alle gedegradeerde clubs hun begrotingen neerwaarts moeten bijstellen.

Maar in ieder geval is nu kennelijk een dreigend faillissement afgewend omdat de gemeente Den Haag voor de zoveelste maal een financiële reddingsboei heeft uitgegooid naar de profclub.

0
Zaterdag 26 mei 2007 om 11:58 uur

Advertentie

John

Rep schreef:

Hoe ken dat gvd nou? Vitesse wilde 6,5 ton betalen!!
Jarenlang werd door de Haagse aanhang de Telegraaf beschimpt als een jodenkrant en nu geloof jij de Telegraaf ineens wel?
Alleen maar om `t bestuur in diskrediet te kunnen brengen?

Wat goedkoop, zeg.
0
Zaterdag 26 mei 2007 om 10:25 uur

Haagse Roel

haagskwartiertje schreef:

tim krul vindt fc den haag nu al temin om te keepen spreekt ie uit in de vi maar wat hij zelf altijd gezegt heeft voor dat ie weg ging als ik verhuurd mag worden en fc den haag toont intersse zal ik er zeker over nadenken omdat dat toch je clubje is zij hij en nu al dit dat is wel snel uit ze hard gegaan
Ja al die mooie verhalen van onze Haagse Jongens he.  Dat probleem zullen we echt houden, ook met niet hagenezen.

Alleen spelers die in de eredivisie niet aan de bak komen  zullen bereid zijn om bij ons te komen spelen.

Tot nu is allen Rick Hoogendorp hierop een uitzondering.

Duidelijk moet dan ook zijn dat spelers die DH wil halen gewoon gelijk JA moeten zeggen. Wanneer ze de zaak gaan rekken om eventueel toch bij een eredivieclub aan de bak te kunnen moet je gelijk dumpen. Die zijn namelijk toch niet gemotiveerd genoeg............afgelopen jaar hebben we daar voorbeelden genoeg van gehad.
0
Zaterdag 26 mei 2007 om 00:04 uur

Frans

BLOM WEDEROM IN DE FOUT : DE SCHEIDS DIE ADO DEN HAAG OOK
DIVERSE KEREN OP DUBIEUZE WIJZE BENADEELDE IN 2006-2007
O.A. ADO DEN HAAG-AZ EN FEYENOORD-ADO DEN HAAG !!!

Vitesse woest: KEVIN BLOM beledigde onze spelers

Als het aan Vitesse ligt, krijgt het tumultueuze play-offduel met FC Utrecht van donderdagavond nog een staartje voor scheidsrechter Kevin Blom.

De Arnhemmers zagen aanvallers Danko Lazovic en Mads Junker met rood vertrekken. In Arnhem voelen ze zich echter niet alleen verantwoordelijk voor de veldslag in Gelredome. Op zijn wekelijkse persuurtje verklaarde trainer Aad de Mos het gevoel te hebben gehad dat scheidsrechter Blom bevooroordeeld aan de wedstrijd was begonnen.

`Er was vanaf het begin al een spanningsveld, nadat hij voor het duel naar me toe was gekomen. "Ik ben boos op je", zei Blom, omdat ik onlangs tegen een journalist van De Gelderlander heb gezegd dat de laatste drie wedstrijden helemaal onpartijdig moeten worden geleid`, aldus De Mos tegen VI.

`In mijn ogen had de KNVB dus beter Belgische scheidsrechters kunnen aanstellen, maar dat vond Blom een belediging aan zijn adres.` Bovendien vernam de Haagse trainer in de rust dat enkele van zijn spelers uitgescholden zouden zijn door de arbiter.

`Onder meer Mads Junker. "Kutdeen, waar bemoei je je mee?", heeft Blom in de eerste helft tegen hem gezegd. Toch niet bepaald taal die je van een scheidsrechter zou verwachten.` Vitesse heeft haar lezing van het verhaal in het rapport van de wedstrijd laten opnemen.
Blom zelf was zich vrijdag van geen kwaad bewust. `Uitgescholden, zeggen ze dat? Ik weet niet eens dat Junker een Deen is, ik dacht altijd dat hij een Duitser was`, was zijn lezing tegen Dagblad de Gelderlander. `Zo`n heftig duel is nooit leuk voor een scheidsrechter, maar ik kan mezelf niet veel verwijten. Bovendien, zoveel kaarten waren het toch niet? Acht gele en twee rode kaarten vallen in mijn ogen best mee.` 

Meneer doet nooit iets fout ! KNVB SCHANDE !!





0
Vrijdag 25 mei 2007 om 15:55 uur

Nu online

Vak_W en 183 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 826
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5