Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 826
Volgende pagina

D.H.zuid-west

marcellino schreef:

Nee je bent een weg gooier als je alleen maar naar winst of verles kijkt en niet naar het vertoonde spel.
Want weet je adodenhaag met kut voetbal en winnen pak je belangrijke punten maar niet op een heel seizoen.
Hoe ze nu de laatste wedstrijden voetballeb kan je zien dat er lijn in komt en dat bepaalde spelers beter in hub spel komen als je dadelijk kanon erbij hebt en de spitsen gaan scoren kan je wel degelijk voor europees voetbal gaan Ik
Maar dat zie jij niet
Kramer miste teveel kansen, als je daar een scorende spits had staan dan hadden we feest kunnen vieren. Veldspel was de 1e helft echt niet slecht. Europees is wel erg optimistisch maar plek 12 zou met deze selectie echt haalbaar moeten zijn.

Kansen missen en persoonlijke fouten in de verdediging doen je vandaag de das om. Na de 3-0 is het geen wedstrijd meer en dat vertekent het beeld waardoor lijkt alsof alles slecht was. Snel Kanon laten instromen en Kramer vervangen door Tira.
0
Zondag 24 november 2013 om 14:28 uur

wdr

Waht schreef:

Hoe k je erbij Ernie Brands` een geschikte trainer te vinden.
Een Brabander die laf speelt en niets met onze club heeft.
Jij wil echt weer Jupiler spelen. Pastoor ook een geweldenaar zeker.
Welterusten en blijf vooral afgeven op Steijn.
We hebben nog nooit Een selectie gehad waar over nagedacht is.
Jol is de enige trainer die ik graag zie komen omdat hij iets los kan maken voor ADO. De rest is minder dan Steijn.
Dank je voor je reactie. Ik respecteer je mening, maar ben het niet met je eens.
Ik kan me hier op de shoutbox veel geklaag herinneren over het laffe spel onder Steijn, dus wat dat betreft zie ik daar een overeenkomst.
Pastoor wil ik hier niet.
Brandts heeft in tegenstelling tot Steijn goede resultaten geboekt als trainer. Ik ben overigens geen grote fan van Brandts, zie veel liever Jol komen of anders Koster.
De realiteit is dat Steijn wat mij betreft, op het eerste gedeelte van vorig seizoen na, altijd onder de maat heeft gepresteerd met ondermaats spel. Ondanks dat het nu -gelukkig- wat beter gaat, staat ADO nog altijd onder de degradatiestreep met een wat mij betreft voor ADO-begrippen prima selectie. Mijn bescheiden mening is dat Steijn geen of nauwelijks een betere trainer is dan Wetzel, Adelaar of Atteveld. Hij krijgt vooral veel krediet van mensen als jij omdat het een `echte Hagenees` is.

Laten we elkaar spreken aan het eind van het seizoen. Als ADO dan onder Steijn in de middenmoot staat, met niet meer dan twee keer meer verloren dan gewonnen, neem ik mijn woorden terug en zal ik het seizoen daarop niet meer over hem klagen. Beloofd. En ik zal ook blij zijn als hem dat lukt.
0
Zondag 24 november 2013 om 09:23 uur

Waht

wdr schreef:

Ernie Brandts heeft net drie achtereenvolgende titels gewonnen in Afrika en wil graag weer in Nederland trainen. Ik zeg doen!
Hoe k je erbij Ernie Brands` een geschikte trainer te vinden.
Een Brabander die laf speelt en niets met onze club heeft.
Jij wil echt weer Jupiler spelen. Pastoor ook een geweldenaar zeker.
Welterusten en blijf vooral afgeven op Steijn.
We hebben nog nooit Een selectie gehad waar over nagedacht is.
Jol is de enige trainer die ik graag zie komen omdat hij iets los kan maken voor ADO. De rest is minder dan Steijn.
0
Zondag 24 november 2013 om 02:41 uur

janjazz37

<FCDH> schreef:

Als je gewoon een rijke Rus 49% verkoopt is er geen gevaar als ie eruit stapt
Toch link, want als die eruit stapt, wil die centjes terugzien.
Kun je de hele selectie in de uitverkoop doen.
0
Zaterdag 23 november 2013 om 22:30 uur

Kees

Van de officiële site:

Afscheid Zuiderpark komt eraan20-11-13
Na 1 januari zal onze selectie niet meer verblijven in de laatst staande tribune van het oude Zuiderpark Stadion en zal er niet meer getraind op het oude veld van het stadion. Dat zal een vreemde gewaarwording zijn voor iedereen die daar mooie historie heeft liggen.
Zodoende kijken we met ADO TV de komende weken terug op de mooie tijd daar met ADO Den Haagiconen uit allerlei periodes. En ook wordt er gekeken naar een mooi afscheid. Een afscheidswedstrijd was een idee van een groep supporters, een idee dat de club ook omarmde. De korte termijn en de grote belangstelling, die allerlei vergunningaanvragen noodzakelijk maakt, zijn er helaas de oorzaak van dat dit niet kan.

Er wordt nu gekeken naar een mooi en passend eerbetoon aan ons oude stadion, onze oude plek. We houden u hierover op de hoogte.
0
Woensdag 20 november 2013 om 14:12 uur

Thijs

Ik zou zeggen, tijd voornemen update Frans!
De laatste 3 berichten waren : Steijn eruit, kanon definitief niet bij de selectie en een speler waarvan stof gaat waaien.
Benieuwd wat de actuele stand van zaken is!
0
Zondag 17 november 2013 om 20:23 uur

pajam

Bert schreef:

Ik wil niet te positief zijn op deze grijze zondagmorgen, maar ik denk als je 3 a 4 gerichte versterkingen weet aan te trekken volgend jaar, je
wel degelijk een ploeg kan hebben staan die meedoet met het linkerrijtje.

Ik weet alleen niet of daar tegen die tijd de middelen voor zijn.

Met name achterin geef je nog teveel weg. Ze passen vaak niet bij de Nederlandse spelopvatting maar een Italiaanse verdediger die met het mes tussen zijn tanden speelt zouden we goed kunnen gebruiken.

Je zou ook in het Oostblok kunnen kijken ofschoon we met Luksik en Horvath (2x) niet erg gelukkig waren.
Denk persoonlijk dat onze selectie redelijk op orde is inderdaad.

Als we uiteindelijk dit seizoen alsnog rond de 11e plaats eindigen, kan je waarschijnlijk spelers als Meijers / van Duinen / Holla voor een mooie prijs verkopen.

Volgende lichting staat al klaar met Alberg, Gerht, Gouriye, Bakker

En zelfs een mooie lichting daar weer achter met Merencia, Fecunda, Korte en een aantal die in de oefenwedstrijd meededen, maar de namen voor mij te moelijk zijn

Zaak is dat we als elftal gewoon jaarlijks zonder al te veel moeite rond de 11e plaats eindigen, met uitschieters naar boven toe.
Dan kan je onze jonge selectie misschien ook aanvullen met 2-3 25+ spelers met wat meer ervaring, spelers als Zuiverloon en iets beter.
0
Zondag 17 november 2013 om 12:25 uur

TONH

Het is natuurlijk leuk die winst,das logisch he?
Maar als we straks met wimst in de Jupiler spelen is die winst zo verdwenen en komt de helft niet meer naar t stadion,..dag winst..
Respect om tijdens de crisis toch winst te draaien met een club als ADO!!
! of 2 miljoen verlies zou daarintegen niet erg zijn als je hierdoor wel een subtopper word en een vol Kyocera hebt bij thuiswedstrijden he?
Als we dit jaar niet degraderen(moet er niet aan denken en geloof t ook niet)
dan ziet het er een stuk beter uit en moet er gericht en met een beetje geluk worden ingekocht.
Ik ga er dan wel even van uit dat er een paar spelers worden verkocht met winst in de komende jaren.
Bakker en Kanon zijn diegene waar ik aan denk.
Bakker zal zowiezo over een paar jaar weggaan,hij zit al bij de selectie van oranje,dus dat is duidelijk.
0
Zondag 17 november 2013 om 10:11 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

opper schreef:

Treffend stukje in de papieren VI van deze week:
Giovanni Korte maakte zijn tiende en elfde doelpunt en is aan het stijgen op de topscorderslijst van de Jupiler League. De buitenspeler is pas twintig jaar en is uitgeleend door ADO Den Haag. Korte is explosief, heeft gevoel voor diepte en is behalve doelgericht ook dodelijk. Dat is precies wat ADO-aankopen Jerson Cabral en Ninos Gouriye missen.
Daar ben ik er niet mee eens. Hij speelt niet goed, maar Cabral heeft wel diepte in zijn spel. Ik weet niet wie dat geschreven heeft. Maar het klopt in iedergeval niet.

Bovendien heeft Schet ook diepte in zijn spel. Deze spelers zitten daarom wel in de selectie.
0
Woensdag 6 november 2013 om 16:49 uur

pajam

Alberg scoort bij vijfklapper Jong ADO Den Haag


DEN HAAG – Jong ADO Den Haag heeft dinsdagavond met ruime cijfers gewonnen van Jong Helmond Sport/VVV Venlo. Op het veld van Vredenburch werd het 5-0 voor de ploeg van Ekrem Kahya.
De Haagse doelpunten werden gemaakt door Ninos Gouriye, Papito Merencia, Malcom Esajas, Roland Alberg en Mitchell de Vlugt. Alberg speelde negentig minuten mee bij het tweede elftal van ADO Den Haag.

De middenvelder werd afgelopen weekend disciplinair geschorst nadat hij zich onproffesioneel uitliet over zijn reserverol tegen AZ. Maandagmiddag moest Alberg op het matje komen. Na zijn excuses keerde hij terug in de selectie van ADO-trainer Maurice Steijn.

Jong ADO blijft zevende

Ondanks de overwinning blijft Jong ADO Den Haag op de zevende plaats staan. Volgende week wacht de uitwedstrijd tegen Jong FC Groningen.
0
Woensdag 6 november 2013 om 08:40 uur

Nu online

Bleek, Lellow, Marcie, Alle ballen op Jort, troje, Loeki070, ADOZoetermeer en 146 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 826
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5