Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 829
Volgende pagina

pajam

Roda JC is druk bezig zich te versterken, naast van Peppen, Dijkhuizen (Sparta) en de Boer (PEC Zwolle), schijnen ze ook met Wildschut, Vormer en BoerRigter bezig te zijn!

Hoor nog nergens interesse voor Bel Hassani, had mooi geweest als wij er dan snel mee vandoor konden gaan : D
0
Dinsdag 4 juni 2013 om 11:29 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Kees, welke goede centrale verdediger zal voor het geld bij ADO komen voetballen?
Misschien dat ik je shout verkeerd begreep. Ik bedoelde te zeggen dat geld bijna altijd de "gegronde"reden is.

En als antwoord op je vraag: weet ik echt niet. Misschien uit de Engeland een kopsterke centrale verdediger ophalen. Maar ja, dan kom je al snel in de League one vanwege de centen en of ze daar voetballend wat kunnen brengen betwijfel ik.
0
Zaterdag 1 juni 2013 om 22:58 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

Roda JC haalt 2 spelers weg bij RKC.
Ben benieuwd wat Erwin Koeman overhoudt in het nieuwe seizoen!

leegloop bij RKC, Heracles, FC Utrecht.
Geen geld FC Groningen, NAC, NEC, Roda JC, RKC, GAE, Cambuur

des te interessanter het is hoe wij ons zelf gaan versterken de komende weken, je kan zomaar een leuk seizoen draaien in een zwakke eredivisie van vandaag de dag.
Wat mij heel erg opvalt is dat veel transfervrije spelers op dit moment snel een contract tekenen.

De competitie is nog maar net afgelopen of V.Peppen, Ramos, Everton, Drost, Kramer etc. hebben al een contract getekend. De spelers durven het niet meer aan om heel lang te wachten.

Wuijtens, Duplan, Kali, Luijcx, Kwakman, Veijinovic, George, Amieux, Leerdam etc. zullen denk ik ook snel volgen.
0
Vrijdag 31 mei 2013 om 19:11 uur

haagse jr

Kees schreef:

Dat zie je verkeerd. Was juist een verdedigende actie . Hij is multi-functioneel...

Toch vind ik het een goeie zaak dat hij aangetrokken is. Voorin kunnen we nog wel wat kopkracht gebruiken.
Zijn style doet me denken aan Bas Dost. Sterk, goed kunnen koppen maar toch nog snel. Gaan we een hoop plezier aan beleven.
0
Vrijdag 31 mei 2013 om 15:45 uur

Prutser 070

Kaos schreef:

Dat gaan wij worden Pajam!
Helaas nog niet maar we zijn in status zeker gegroeid. 3, 4 jaar geleden werden wij echt gezien als degradatie kandidaat en terecht. Nu worden wij echt niet meer genoemd als degradatie kandidaat. Dat is echt wel een verschil voor spelers en het aantrekken van spelers. Stel dat we volgend jaar weer rond plek 10 eindigen verandert het beeld van onze club toch best snel.

We werden hiervoor toch altijd gezien als club die tussen Jupiler en Eredivisie heen en weer degradeerde en promoveerde, daar groeien we nu toch uit. Dat vertaalt zich nog niet altijd in bezoekersaantallen maar aan de onderhandelingstafel hebben we spelers tegenwoordig echt wel meer zekerheid te bieden. De meeste spelers die echt talent hebben willen niet naar een club die volgend jaar misschien Jupiler speelt.
0
Vrijdag 31 mei 2013 om 09:16 uur

Advertentie

Bert

Vincent schreef:

Dak op westen en oosten helaas, dus iets minder rendement.
Maar samen goed voor +/- 3400 kWh.

Zwarte panelen , vonden we mooier, van canadian solar
7000 euro compleet (ex subsidie van 650,-- = 2 scc kaarten)

Zit op het Zuiden en Noorden maar € 7.000,- voor 16 panelen is een goede prijs.

Ik heb een goed gevoel bij kramer. Had ik ook bij Caraciollo en Bulykin. Bij Milic en Poepon heb ik altijd een slecht gevoel gehad.

Ik hoop maar dat Kramer het gaat redden.

Kolk mag van mij snel weg maar goed Steijn ziet er nog wat in.
0
Donderdag 30 mei 2013 om 22:26 uur

Langebach2

Ricky van Haaren zal snel rond gaan komen is nu transfervrij komt volgende week wel rond aldus vi radio.
Tsja zal vervanger zijn voor Visser/Leeuwin neem ik aan.
We moeten toch wat hebben voor de bank.
0
Woensdag 29 mei 2013 om 16:21 uur

teeg28

ik weet niet wat ik ervan moet denken van kramer want je gaat van duinen niet uit de spits halen en als je kramer erachter zet wie gaat er dan uit???? en van duinen verkopen is geen optie of je moet met 2 spitsen gaan spelen kramer en van duinen .
kramer is wel een aanspeelpunt en kan een bal bij hem houden maar snelheid en techniek is helemaal niks maar ik laat me eigen graag verassen ze willen 2 buitenspelers wie zouden dat worden ???? duplan zie ik bij utrecht blijven misidjan hoor je niks meer van en george komt te kort dat is vicento 2 en hoop dat Bertus gelijk heeft met amieux .
ik zelf denk dat kramer als pinchitter gebruikt word.

ik hoop op versterkingen nog amieux linksback
misidjan linksbuiten
rechtsbuiten ?????
middevelder????
rechtsback achter Malone ??????
centraal 1tje erbij ??????

hoop dat het snel bekend word waneer is de volgende meet moment ook al weer ??????
0
Woensdag 29 mei 2013 om 15:16 uur

MikeDH

4-5-1 is inderdaad mooie opstelling.

Countinho

Omeru(hopelijk)-Wormgoor-Beugeldijk-Aankoop(v.Peppen)

Malone-Holla
Aankoop(Verhoek)-v.Duinen-Aankoop(Duplan)

Kramer

Derijck zie ik ook graag terug komen.

Chery,poepon en Vicento hopelijk snel weg.
0
Woensdag 29 mei 2013 om 06:30 uur

marcellino

ADODENHAAG schreef:

Eerlijk gezegd denk ik wel dat dat goedkomt. Ik vind het erg positief van ADO dat ze al zo actief de selectie proberen te versterken!
beste adodenhaag
ze kunnen toch ook niet anders als je transfer vrije spelers of goedkope spelers wil ophalen zou je snel moeten zijn.
die spelers kunnen namelijk alle clubs in de eredivisie ophalen.

maar goed ik zal volgens jou wel weer negatief zijn.
0
Dinsdag 28 mei 2013 om 22:01 uur

Nu online

Langebach2, Dang3r, Martgroen, broodjebal070 en 156 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 829
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5