Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 833
Volgende pagina

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

FC Twente volgende bekertegenstander
ADO Den Haag treft FC Twente in de achtste finales van de KNVB beker. Het duel wordt op 20, 21 of 22 januari in Den Haag gespeeld.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 14 november 2008 om 11:40 uur

DH

Volgens RTV West staat doelman Boy Waterman voor zijn officiële debuut in het shirt van de Hagenaars. De 24-jarige speler kwam afgelopen zomer over van AZ, maar moest tot op heden Robert Zwinkels voor zich dulden in de pikorde van Wetzel. Woensdag krijgt hij de kans zich te bewijzen.


Lekker opgelet weer daar bij RTV West. Boy heeft al een wedstrijd gespeeld tegen jong twente.
0
Dinsdag 11 november 2008 om 16:51 uur

kabouter flop

ADO Den Haag hofleverancier Flop ELF 
Door STATS Europe/Frank Post
Maandag, 10 november 2008, 13:51

DEN HAAG (SE) -- ADO Den Haag verloor afgelopen zondag met 1-0 in eigen huis van
sc Heerenveen. Opmerkelijk was het wisselbeleid van trainer André Wetzel in het
treffen met de Friezen. De Haagse oefenmeester vertikte het om de zwak spelende
Wesley Verhoek naar de kant te halen. Ook de invalbeurt van de al weken falende
Fabio Caracciolo (foto) pakte niet goed uit. ADO is na een uitstekende seizoenstart
inmiddels afgezakt naar de dertiende plaats in de Eredivisie. Misschien dat de
aanwezigheid van maar liefst vijf ADO-spelers in het Flop ELF klassement de
mannen van Wetzel de nodige motivatie geeft voor het belangrijke duel van
aankomende zaterdag tegen Willem II.

Utrecht-speler Francis Dickoh is nog altijd koploper. De centrale verdediger kwam de afgelopen twee duels niet in actie, maar heeft nog altijd genoeg wedstrijden gespeeld om deel uit te maken van het klassement.

Flop ELF na tien speelrondes:
1.
Cijfer: 4.9
Francis Dickoh (FC Utrecht)
2.
Cijfer: 5.0
Luigi Bruins (Feyenoord)
3.
Cijfer: 5.1
Serginho Greene (Feyenoord)
Erik Pieters (PSV)
Sebastian Sansoni (Vitesse)
6.
Cijfer: 5.2
Cerezo Fung A Wing (De Graafschap)
7.
Cijfer: 5.3
Fabio Caracciolo (ADO Den Haag)
Karim Soltani (ADO Den Haag)
Kelvin Maynard (FC Volendam)
Henny Schilder (FC Volendam)
11.
Cijfer: 5.4
Pascal Bosschaart (ADO Den Haag)
Leroy Resodihardjo (ADO Den Haag)
Wesley Verhoek (ADO Den Haag)
Yuri Rose (Sparta Rotterdam)
Stephan Keller (De Graafschap)
Matthieu Boots (FC Volendam)
0
Maandag 10 november 2008 om 17:17 uur

marcellino

ik heb veel gehoord over passie en vechtlust en dat we goed mee deden met heereveen en dat we uit kunnen verliezen van de graafschap,heracles enz..

We moeten gewoon constateren dat alle ploegen zijn gegroeid en dat den haag is stil blijven staan.
Op zich niet erg want bijna iedereen wist dat den haag niet in het linker rijtje hoorde.

En dat we langzaam wel weer naar plaats 16 en 17 zouden gaan,ook is dit jaar een bonus voor ons want we hadden ook in de eerste divisie kunnen spelen.

Allemaal waarheden!!!

maar we staan nu in de eredivisie en vroegen aan het bestuur en aan wetzel actratief en aanvallend voetbalen schuim op de bekken.

aanvallend voetbal is op AZ na niet meer te zien,schuim op de bekken ook niet.je wordt compleet weg gespeeld door heracles en de graafschap en waarom omdat je te verdedigend begint,meric wordt op de bank gehouden waarom het is de denk ik de eenige voetballer die dreigend naar het goal is.

Gisteren was het niet anders ze durfen niet vooruit te voetballen en dan krijg je passen door het midden of terug in het begin werd dat niet afgestraft jammer genoeg 5 minuten voor tijd wel ,als je de wedstrijd hebt gezien zag je de goal gewoon aankomen en was het alleen maar hopen dat we de nul konden houden.

Dat hij toch viel komt door het laffe voetbal van den haag en op dat moment van wesley verhoek,ik ben het niet eens dat hij dramatisch speelde want hij probeerde wel maar het is gewoon het probleem van de hele ploeg zal me niet verbazen als wetzel heeft gezegd dat een punt heilig is daar begint de fout denk ik al thuis vecht je voor drie punten uit is een punt heilig.

10.000 toeschouwers 4000 minder als vorige keer,volgende week 7000 a 8000 toeschouwers tegen willem 2 maar volgens vele hier is de sfeer goed.
Ik vraag mij alleen af hoelang nog ,en ga ons niet vergelijken met de graafschap,heracles,volendam en willem 2 want die zijn blij dat ze als dorp in de eredivisie spelen die zouden het nog en eens erg vinden als ze eerste divisie speelden.

Maar den haag derde stad van nederland daar mag je toch van verwachten dat ze in het linker rijtje mee draaien wat eigenlijk schandalig voor worden is dat het niet zo is.Hier mogen we toch kritischer zijn of niet soms.

Als bij de drie clubs met naam het zelfde gebeurd als hier en dat drie a vier jaar achter elkaar breekt de hel los en zitten er ook maar 5000 man en wat hebben ze het gezellig dan.

nogmaals ik spreek jullie in de winterstop wel en hou de stand van zaken is op dat moment pakken ze nog minimaal 6 punten dan kan het nog leuk worden doen ze dat niet dan wordt het dramatisch en zijn we terug bij af
0
Maandag 10 november 2008 om 12:50 uur

pol

Realist schreef:

Iedereen hier moet eens de waarheid onder ogen zien en die groengele bril afzetten. Afgezien van het feit dat wij achterin twee belangrijke spelers ( Ammi en Pique) missen lijkt het al weken nergens op. Je kan natuurlijk blijven teren op die 10 pnt die je in het begin hebt gehaald maar dat snijdt ook geen hout. Er zit geen enkele verbetering in , voetballend gezien is DH zelfs dramatisch. De bal 1 minuut in de ploeg houden is al teveel gevraagd, laat staan dat er sprake is van een fatsoenlijke opbouw. Durf zelf te stellen dat Volendam " voetballend" een betere ploeg heeft. 
Goedkope reacties als : ga je lekker naar Adam en nepsupporter neem ik op de koop toe, denk even na en je weet dat ik eigenlijk gelijk heb. In de winterstop zullen wij v.d Kallen hard nodig hebben.
opstelling is gewoon niet goed: geen evenwicht en geen logica...
fabio passeren? gebaseerd op dat hij niet scoort? zelfs delpiero scoort niet bij ado hoor. onze spits staat totaal geisoleerd, moet alles alleen doen en wordt dan afgerekend op zijn doelpunten......zet eerst eens een evenwichtig middenveld neer! resodinogwat op 10? was echt een goede zet, ranko is al weken uit vorm en loopt zichzelf steeds voorbij en knopper heeft 2 goede potten gespeeld en loopt ook alleen maar uit positie....daar zit het probleem. waarom speelt de meersman niet??
0
Maandag 10 november 2008 om 09:07 uur

Advertentie

KKH - kalekophagenees

Jongens het hele elftal klopt qua werking niet, keeper die zovaak een lange bal uitschopt (zie ook vitesse) dat ze zeer veel bij de tegenstander komt, verdediging die vaak in paniek raakten ook zo voetbalt, middenveld die niet echt een buffer is en een voorhoede die vaak vergeet te scoren.

Heerenveen was een zware wedstrijd en helaas benutten zij wel een kans en wij niet.

Dat er het een en ander gesleuteld moet worden aan het elftal qua conditie, spirit en positie spel is wel duidelijk. Tuurlijk kan je niet van alle toppers en mindere ploegen winnen maar hoe er de laatste tijd wordt gespeeld is zonde. Utrecht hadden we moeten pakken, psv en herenveen op gelijk spel moeten houden.

Het is niet gebeurd dus moet Wetzel nu met een betere opstelling komen waarmee je opbouwend kan spelen ipv de lange bal steeds van achter naar voren hanteren.

Nou dan maar gewoon W2 thuis proberen te pakken.

 
0
Zondag 9 november 2008 om 23:23 uur

Robbie

Delft schreef:

Soms wordt je weggespeeld zoals Volendam vandaag. Ado heeft Heerenveen goed partij geboden maar had dus pech. Kopie vd wedstrijd van 2 jaar geleden toen ze ook heel gelukkig wegkwamen. Vorig jaar Den Bosch ook zo`n soort wedstrijd 88e minuut 0-1. Maar Stillem 2 moet kunnen. Iedereen is veel te veel bezig met die wedstrijd Feyennooit uit. Publiek moet er wel achter blijven staan. Zaterdag staat een driepunten duel op het programma. Nou mag de kindertribune wel uitverkocht geweest zijn vak F en G was nog plek zat. Maar zaterdag allemaal weer komen. Laat je club niet in de steek nu het even tegen zit.  
Wedstrijden tegen Ajax en Feyenoord leven veel meer bij de gemiddelde supporter. Iedere wedstrijd is belangrijk.. of je nou je punten tegen Feyenoord of Sparta haalt, boeit verder niet. Het is leuk om van een topclub te winnen, maar als puntje bij paaltje komt, moet je gewoon die punten halen. Tegen Willem II is zeker een crusiaal duel! Maar je weet net zo goed als ik dat er veel minder publiek op af zal komen, helaas.

Volendam is weg gespeeld, mee eens. Volgens mij werden wij dat ook in Groningen... veel ploegen zal dat overkomen. Volendam verloor thuis ook net aan van Heerenveen, 2-3 dacht ik. Het verschil is dat zij passie toonden en er vol in gingen die pot. Het klinkt nu allemaal iets te negatief, maar het zit me gewoon dwars dat die beleving er niet is. Er was haagsche bluf beloofd, maar het doet me allemaal erg denken aan twee jaar geleden. Het verschil is dat we nu een Kum en Horvath in topvorm hebben...
0
Zondag 9 november 2008 om 20:48 uur

Fransje

Robbie schreef:

Tellen niet je sterkste punt, knul?

Een keeper
Verdediging met de viet spelers die er normaal staan en het goed doen
Middenveld met een ruit
Twee spitsen

Start - Alle programma`s - Bureau-accessoires - Rekenmachine



Sukkel
[Robbie}Waterman in de goal : minder hoge uittrappen en meer voetballend eruit komen. 

is 1

[Robbie]Verdediging is nog redelijk... al moet die Moussaoui ook opzouten, droevig! Hese of zo, petje af! Erg leuk gespeeld... Kum en Horvath een verademing! 

is 3 (4 minus 1 opzouten is 3)

[Robbie]Middenveld met een ruit... Punt naar achter Rankovic, punt naar voren Knopper en buitenkanten voetballende jongens als Cornelisse en Resodihardjo of iemand anders. 

is 4

[Robbie]Voorin TWEE spitsen, Caracciolo en MILIC! Die man is toch het aanspeelpunt die het spel moet verplaatsen... de duurste aankoop ooit en is momenteel 4e spits of zo? Bizarre ontwikkelingen..

is 2

1+3+4+2 = 10

Stakker.
0
Zondag 9 november 2008 om 20:28 uur

Robbie

Al die positievelingen, wordt eens wakker! Vorige week had ik hier een stuk geschreven dat het beschamend is hoe ze op dat veld staan... vandaag was het niet anders! Schandalig! Blijf maar op de roze wolk leven en zeggen dat je zo`n goede supporter bent, goed bezig! Maar realistisch? Op deze manier degraderen we en gaat het naar de klote!

Verhoek, wat een DROPLUL! Ongelooflijk dat deze knul op dat veld mag staan... pass door het midden geven, balverlies en doelpunt... bij de Fjes leer je dat! Hij is links buiten... de bedoeling is dat je de achterlijn haalt en een voorzet geeft. Aantal maal de man gepasseerd? Geen enkel!

Er moet iets gebeuren... per direct! De spits staat in zijn eentje... we spelen met buitenspelers die hun man niet passeren! Waarom speel je dan met buitenspelers? De keeper zat ook weer een paas keer gruwelijk mis! En wat een bord heb je dan voor je kop! Iedere achterbal de bal maar naar voren beuken. Op wie? Niemand die een kopduel kan winnen voorin, pass die bal dan kort! Het dieptepunt was nog wel dat hij uittrappen naar Meric ging schieten, de kleinste man van het veld hahaha!

De supersupporters zullen me wel weer aanvallen en een nepsupporter noemen, maar fuck dat.

Vanaf nu:

Waterman in de goal : minder hoge uittrappen en meer voetballend eruit komen.

Verdediging is nog redelijk... al moet die Moussaoui ook opzouten, droevig! Hese of zo, petje af! Erg leuk gespeeld... Kum en Horvath een verademing!

Middenveld met een ruit... Punt naar achter Rankovic, punt naar voren Knopper en buitenkanten voetballende jongens als Cornelisse en Resodihardjo of iemand anders.

Voorin TWEE spitsen, Caracciolo en MILIC! Die man is toch het aanspeelpunt die het spel moet verplaatsen... de duurste aankoop ooit en is momenteel 4e spits of zo? Bizarre ontwikkelingen...




Al met al, DROEVIG!
0
Zondag 9 november 2008 om 19:56 uur

Delft

Jenssen schreef:

een mooie? Ja voor Van der Kallen.

Onze club is voor slechts 10 milj in zijn handen gekomen. Een belachelijk bedrag voor zo`n mooie club. En dat allemaal dankzij de gemeente DH.
Ik ben blij dat die erin is gestapt anders hadden we misschien niet meer bestaan. Ja die gemeente heeft ook een discutabele rol gespeeld. Waar had je gemoeten als we ter ziele waren gegaan. Naar Feyenooit of Exelsior sparta? Nou never nooit dus. Club Brugge dan? wel een beetje ver rijden? Het intereseert mij eigenlijk niks voor welk bedrag hij de club heeft gekocht zolang we maar betaald voetbal houden In Den Haag en het liefst uiteraard in de eredivisie vind ik het best.   
0
Maandag 3 november 2008 om 23:01 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 173 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 833
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1