Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 833
Volgende pagina

Bert

Haagse Roel schreef:

Bert zie mijn eerdere shout , daar gaat het niet om . Al is het wel zo dat van der Heijden er meer energie zou inleggen dan Havenaar. Je hele balans in het elftal klopt niet. Verdedigend zeer matig , niemand kan opbouwen , San Roman kwam tenminste nog vaak dreigend op. Dan zou je Ebuehi op links kunnen zetten , die heeft die drang naar voren ook nog wel. Middenveld hebben we spelers lopen die moeten "stofzuigen" maar daar zit de stofzuigerzak vol en opbouwend kunnen ze ook niets, Conclusie , en dat zie je iedere wedstrijd ; ballen worden naar voren gepeerd. Het is echt triest om te zien. Je mist minstens 1 creatieve goeie voetballer op het middenveld , eigenlijk twee. Zo`n Schaars was een uitkomst geweest , heb ik al tijdens de transferperiode gezegd. Maar goed stel dan die Ashraf op , die jongen denkt wel naar voren.
Conclusie: Schaken moet weg. Bakker naar het tweede net als Becker en Petrovic moet optieften.
0
Maandag 31 oktober 2016 om 00:25 uur

Petah

GreenYellowTheHague schreef:

We verschillen van mening en dat maakt niets uit. Misschien leg ik teveel het accent op Wang, want Manders is geen haar beter. Ik mis echt die Haagse bluf, en niet alleen op het veld
Ik was groot voorstander van t vertrek van wigt maar nu dat manders ons ook weer in financiele problemen brengt

Mag die van mij ook weg ooral om het feit omdat iedereen weet hoe onze ping in elkaar zit als je dan nog geld uitgeeft wat er niet is tja dan faal je enorm
0
Zondag 30 oktober 2016 om 20:57 uur

Bert

Petah schreef:

Misschien kosten het vroeger veel minder geld ik ga tijdens de rust soms zelfs weg lekker t cafe in

Ik vind t niet erg dat je verliest maar geef wel 100 procent
Ik vond dat de spelers juist vandaag wel veel inzet toonde. Het is de schuld van de trainer die met zijn wissels het elftal verzwakte. En de speler die er pas een minuut of 20 doorheen zat Marengo liet die nog het langste staan.

Weet iemand hoe hoog de afkoopsom voor Fraser is?

Nu 2x in de laatste 5 minuten punten weg gegeven. Roda en AZ. Gebeurde bij Fraser bijna nooit.
0
Zondag 30 oktober 2016 om 20:25 uur

Petah

DHFC070 schreef:

Zoals gezegd vond ik Midden Noord juist positief vandaag richting het elftal ondanks wat er op de mat werd gelegd. Dat verhaal met Setkus en G was niet bekend bij mij.
En tsja het weglopen in de 85e minuut en eigen spelers uitfluiten kijk ik al een hele tijd niet meer van op. Vroeger hadden we het met zijn allen over joden publiek als dat gedrag te zien was tijdens een uitwedstrijd maar moet je de laatste paar jaar hier kijken.....

De maatschappij is veranderd en mensen moeten vermaakt worden voor hun geld anders is er veel meer te doen voor je geld. Vroeger was er veel minder te doen en was de mindset ook anders.
Zoals gezegd troost me wekelijks maar met de gedachte dat het bij veel clubs hetzelfde is of zelfs nog slechter. Niveau in de eredivisie is gewoon dramatisch de laatste 5 a 10 jaar.





Misschien kosten het vroeger veel minder geld ik ga tijdens de rust soms zelfs weg lekker t cafe in

Ik vind t niet erg dat je verliest maar geef wel 100 procent
0
Zondag 30 oktober 2016 om 20:17 uur

Rob2002

Vandaag een team gezien dat best hard werkte, maar constant de verkeerde keuze maakt. Zeker na de 60ste minuut lukte er weinig meer.
Je spits krijgt geen ballen van de flanken, je flankspelers worden ook niet bereikt. Middenveld totaal de weg kwijt, loopt mekaar in de weg of laat mensen lopen. Geen lijn in te bekennen.

Ik ben benieuwd of Petro er nog lijn in gaat krijgen, anders is het met de winterstop exit.
0
Zondag 30 oktober 2016 om 19:40 uur

Advertentie

KR96

fcdh17 schreef:

Ben ik de enige die het wel oke vind gaan?
Ado speelt gewoon op de counter en geeft weinig weg. Niet vermakelijk, wel verstandig.

Overigens is het middenveld op Trybull na aanvallend weer waardeloos.
0
Zondag 30 oktober 2016 om 17:38 uur

Haagse Dick

MATCHDAY 1-1 denk ik!.......

Maar bij verlies blijf ik vandaag lekker weg van hier, lijkt mij wel verstandig
0
Zondag 30 oktober 2016 om 11:06 uur

Hagenees1972

Het stadion is te leeg volgens Manders.
Maar waardoor is dit eigenlijk ontstaan?.
Te weinig supporters met een groen-geel hart?, denk het niet.
DenHaag moet er eerst eens voor zorgen dat er structureel beter word gepresteerd. Vraag realistische toegangsprijzen die niet gebaseerd zijn op een papieren begroting, maar op hetgeen er aan spektakel word gebracht op het veld. In de periode van der Brom was het ouderwetse gevoel weer even terug,
door slecht beleid was dit van korte duur.
Waar is het geld gebleven van de verkoop van onze spelers?
waarschijnlijk de bodemloze put.
DenHaag is altijd gedragen door de vele ondernemers uit de regio,
veel van deze ondernemers zijn weggejaagd.
Het wachtten op een grote sponsor is een utopie.
DenHaag was een volksclub uit het zuiderpark,
door de verhuizing is er veel stuk gemaakt.
Ook Pipo de clown heeft nu iets te zeggen over de supporters,
aan de ene kant zijn we super belangrijk aan de andere
kant hebben we geen verstand van het spelletje omdat
we vragen om een wissel terwijl er geen wissels meer mogelijk zijn, ga toch weg, Hagenezen spreken vanuit hun hart wij spelen geen spelletjes.
Het enige spelletje waar het ons om gaat is het spelletje op het veld.
Wat daar buiten gebeurd is voor ons niet interessant,
wij willen genieten en begrijpen heus wel dat we niet ineens
de topploeg van Nederland zijn.




0
Zaterdag 29 oktober 2016 om 17:02 uur

Kees

Kees schreef:

Tsja. Wat zo jammer is, is dat het sentiment rondom onze club zo snel omslaat en in de regel vrij negatief is. Zowel bij de media, supporters en buitenstaanders.

Het lijkt wel dat we eenvoudig niet de goede ontwikkelingen (die er wel degelijk zijn) willen zien maar meer de nadruk op het negatieve leggen. Alsof we de laatste 10 jaar niet kunnen geloven dat er ook wel progressie is.
Zodra er "iets" goed gaat houden we ons hart alvast dat op korte termijn weer slecht nieuws volgt. En dat gebeurt ook in de regel. Een soort negatieve spiraal dus waarin we al jaren zijn beland.

Tijdens en na het Bromjaar hadden we eindelijk de weg omhoog gevonden maar die is inmiddels alweer vakkundig de nek omgedraaid. Bij ons is het: een vet jaar en dan weer zeven magere jaren. En niet enkel op sportief gebied.

Dit is voer voor de beste psychologen om die gedachtegang om te draaien en beleid voor directie om nu eens die zeven vette jaren aan te spreken. Een verdraaid moeilijke maar niet onmogelijke klus.

En hier op de box komen we er al helemaal niet uit.
Normaal quote je niet jezelf maar voor één keer dan.

Herkent iemand dit of is het gewoon gelul van de bovenste plank? Het haalt bij mij ook een stuk plezier weg. Steeds weer die negatieve gang van zaken rond de club. Ik weet zeker dat velen hierdoor zijn afgehaakt.
0
Zaterdag 29 oktober 2016 om 16:58 uur

GreenYellowTheHague

marcellino schreef:

We gaan met ado de goede kant op al vind ik wel dat er bekangrijke beslissingen gemaakt moeten worden.
Havenaar is geen slechte spits en misschien met hem sta je 2 plekken hoger als hij in vorm is.alleen drukt hij erg op de begroting en dat kan niet de bedoeling zijn.schaken idem dito is zijn geld niet waard dus ook als het kan tijdens de winterstop graag weg.denk dat marengo en van der heijden het ook wel kunnen.
Ik was vooraf blij dat we schaken.duplan en havenaar gehaald hebben alleen heeft de vorige directeur veel te veel geld uitgegeven en blijven de inkomsten uit toeschouwers aantallen. Mersandising en sponsors schandalig achter.je moet ook wat geluk hebben renderen de drie spelers wel dan had je ook zomaar bij de beste 7 kunnen staan.
Terug naar af dus havenaar en schaken weg doen en het seizoen uitzingen met marengo.kasteneer.becker.duplan en van der heijden en hopen dat de toeschouwers wel de weg naar het stadion weten te vinden
Met Schaken en Havenaar weg, en vd Heijden en Marengo erin ben je echt niet terug bij af hoor. Is mijnsinziens gewoon een stap vooruit
0
Zaterdag 29 oktober 2016 om 14:15 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 201 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 833
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1