Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elftal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 835
Volgende pagina

Haegsche Nees

Welke 2 spelers maken dit elftal compleet ?

0
Donderdag 14 juli 2011 om 10:24 uur

ADO supporter Leidschenveen

do 14 jul 2011, 06:15 Seedorf: ’ADO speelt thuis’ Van onze Telesportredactie KAUNAS -  Omdat ADO Den Haag ruim duizend supporters meeneemt naar Kaunus voor het Europese duel tegen FK Tauras, zal het stadion voornamelijk geel-groen gekleurd zijn. „Het is voor ADO meer een thuiswedstrijd dan voor ons”, zegt Regilio Seedorf het achterneefje van Clarence Seedorf, topscorer bij FK Tauras. ADO-trainer Maurice Steijn Ads door Google Case & Appartamenti Trova la Casa dei tuoi Sogni tra Tanti Annunci: scopri Casa.it ! www.Casa.it Mozambique Tours We specialise only in Mozambique! Special Offers www.mozambiquetravel.co.za Audi Sport Cabrio Nuova o Usata: Scegli la tua Audi tra migliaia di Offerte! www.AutoScout24.it/Audi ADO-trainer Maurice Steijn heeft Lex Schoenmaker nauwer betrokken bij het eerste elftal en de ras-Hagenaar al eerder naar Litouwen gestuurd voor een rapport over de opponent. „Tauras is een fysiek sterke ploeg, die behoudend opereert. Het niveau is subtop Jupiler League, dus als we van eigen kracht uitgaan, moeten we het kunnen halen”, aldus de opvolger van John van den Brom. ADO heeft in vergelijking met afgelopen seizoen veel goals ingeleverd met het vertrek van de aanvallers Frantisek Kubik en Dmitry Bulykin. Anderlecht zit veel te hoog in de boom voor de Hagenaars om de Russische spits terug te halen naar de hofstad. Daarom speelt Lex Immers nu centraal in de aanval. Opstelling ADO: Coutinho; Ammi, Kum, Derijck, Luksik; Leeuwin, Radosavljevic, Toornstra; Verhoek, Immers, Vicento. Aanvang: 18.00 uur  
0
Donderdag 14 juli 2011 om 09:18 uur

pmc

BLEISWIJK-1 schreef:

Volgens mij broodje aap verhaal. Komt ook van een Nederlandse bron. In Belgie is niks bekend!

 

Dimitry heeft vanavond wel weer gevoetbald en gescoord!!!

 

woensdag, 13 juli 2011, 22:11
Anderlecht wint ruim bij Grimbergen
 

Anderlecht heeft zijn oefenwedstrijd tegen Grimbergen vanavond gewonnen met 1-5. Paars-wit speelde met een mengeling van spelers uit de a-kern en beloftevolle jongeren. Bryan Verboom scoorde twee keer.

 

Score: 1-5
 

Doelpunten: 17' (1-0), 25' Kabasele (1-1), 40' Verboom (1-2), 73' M. Tarfi (1-3), 75' Verboom (1-4), 88' Bulykin (1-5)

 

Anderlecht: D. Roef, Verboom, Seck, Vandesompele (68' Boufleur), Vervoort (57' D'Alberto), Musonda, Praet (46' K. Tarfi), Reynaldo (68' Dieme), Chatelle (68' M. Tarfi), Chavarria (46' Bulykin), Kabasele
 

 

Dit verhaal klopt wel maar Anderlecht heeft gespeelt met een veredeld B elftal.

0
Woensdag 13 juli 2011 om 23:56 uur

Tommy

Rik schreef:

Haha ze hebben vorig jaar ook een rus afgekeurd. Hoe heet ie ook al weer? Iets met Bulykin ofzo :)

hahah ja maar deze wilde ze graag hebben kwam alleen niet door de medische keuring.

maar ja ik weet niet zolang die geen hartfalen heb ken je hem toch een kans geven beetje raar.

als die goed genoeg is voor een nationaal elftal zal die toch ook wel goed genoeg zijn voor de nummer 14 van de nederlandse eredivisie van afgelopen jaar.

nederlands gezeik altijd

0
Woensdag 13 juli 2011 om 19:36 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Derijck in beeld bij Vitesse
Vitesse heeft concrete interesse in Timothy Derijck van ADO Den Haag. Trainer John van den Brom van de Arnhemmers ziet in de Belgische verdediger een steunpilaar voor het elftal.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 12 juli 2011 om 12:05 uur

JoostJ

Ik denk niet dat wij ons zorgen moeten maken om een vertrek van Derijck naar Vitesse. Waarom zou hij ook? Volgens mij is het slim genoeg om niet in dat nest van ellende terecht te komen. Die Arneppers willen niet meer salaris betalen dan dat wij doen en ik denk dat als hij na één gesprek met vd Brom en van Leeuwen hij weer gillend naar Den Haag rijd en inziet dat het bij ons nog zo slecht niet is. 

 

Het stukje over Maurice Steijn, dat Den Haag zowel met Toornstra, Verhoek en Derijck in gesprek gaat geeft mij veel vertrouwen in de toekomst. De club is op dit vlak onderleiding van vd Kallen goed bezig. Donderdag spelen we Europees met een prachtig groot bedrijf als shirtsponsor, met een spelersselectie en staf die minstens gelijkwaardig is aan het elftal van vorig jaar.Wij zijn als club op alle fronten aan het groeien (van de problemen met de E-leauge shirts zal de club ook leren, onthoud waar we vandaan komen). Komend seizoen gaan we er met z'n allen, spelers, staf, bestuur, supporters wederom een geweldig seizoen van maken! 

 

Te beginnen met een feest tegen Tauras om daarna in de eerste competitiewedstrijd het elftal van vd Brom helemaal scheel te spelen. Het mooiste zou zijn als Bulykin in deze wedstrijd een paar keer kan scoren maar, laten we eerst maar zorgen dat ons weer komt versterken.

 

Den Haag komt eraan!

0
Dinsdag 12 juli 2011 om 10:47 uur

Tommy

BLEISWIJK-1 schreef:

Als ik naar vorig jaar kijk, dan waren er 6 spelers die ons over het “hele seizoen” duidelijk beter maakte dan de gewone middenmoot. Dat waren Derijck, Radosalvjevic, Immers, Toornstra, Verhoek en Bulykin. Op de overige posities kunnen we betere spelers gebruiken. Ook de positie keeper kan beter. Ik denk dat Velthuizen echter geen optie is. Die is met zijn Spaanse salaris veel te duur. Ik denk ook dat ADO niet van plan is om een andere keeper te halen. Maar wat mij betreft halen ze een keeper die beter is!  

voor dit seizoen verwacht ik dat hocher en luksik zich daarbij kunnen voegen.

en wat ik gister van frans hoorde dat buly serieus kans maakt op nog een seizoen den haag sta je gewoon op 8 das wel een goed elftal dan.

stel dat leeuwin het goed doet als rechtsback anders ammi en die kroaat of beugelsdijk blijken zich snel te ontwikkelen nou hou je dan maar vast hahah.

 

waar blijft die ter...g seizoenskaart wacht al ruim 6 weken grrrrrrr

0
Maandag 11 juli 2011 om 11:33 uur

Advertentie

JoostJ

DHFC070 schreef:

Mag toch hopen dat Bulykin niet gehaald wordt. 2 miljoen zonder restwaarde.... over geld weggooien gesproken. Buiten dat is het natuurlijk ook zeer krom er is een salarisplafond maar voor Bulykin wordt een uitzondering gemaakt (ookal is het door externe financiers) en die mag 3x zoveel verdienen. Ik kan me voorstellen dat er bij medespelers dan scheve gezichten getrokken worden. 

Ik denk juist dat de spelers het wel zullen waarderen, Bulykin was binnen en buiten het veld een echte leider! Mocht het allemaal lukken om hem te halen zou het zomaar kunnen dat het misschien de N'kufo van Den Haag gaat worden. Die kwam ook toen hij al aardig op leeftijd was bij Twente en scoorde daar ook aan de lopendeband. Misscshien wil hij wel terug in salaris om voor Den Haag uit te komen. En anders zou er geld kunnen worden bijgelegd door externe financiers.  Hij heeft hier vorig jaar het beste seizoen uit zijn loopbaan gehad en word hier gezien als held. Bij Anderlecht word hij niet serieus genomen en drukt hij alleen maar zwaar op de begroting. 

 

Ik begin het steeds positiever in te zien en denk eens aan de opbrengst aan merchendising met zijn naam erop als hij blijft. Als onze Russische Tsjaar blijft hebben we straks een elftal dat wederom mee kan doen om plek 4! 

 

Den Haag komt eraan!

0
Zondag 10 juli 2011 om 22:27 uur

ADO supporter Leidschenveen

Ik hoop dat die Kroaat echt wat is, maar wanneer kunnen ze die nou serieus kunnen gaan testen ? Je speelt nu twee EL wedstrijden, en mocht je die doorkomen, moet je gelijk er achteraan de volgende ronde spelen. Steyn wil hem onder druk zien, dat doe je niet met een ingelast potje voor de `tweede elftal spelers` tegen een Haagse amateurclub. En de grotere teams willen misschien wel sparren tegen ADO, maar dan wel tegen een volwaardig team. Dat wordt praktisch een moeilijk verhaal. En zoals net vermeld in een vorige shout, de verdediging versterken is essentieel, we krijgen veel te veel goals tegen, vooral door de lucht.
0
Zondag 10 juli 2011 om 09:10 uur

zuid tribune

Stond deze speler ook niet ooit op ons verlanglijstje ??

 

DIRKSLAND -  Jason Oost probeert een contract af te dwingen bij Excelsior. De aanvaller is op proef en deed zaterdag mee bij het oefenduel met het Flakkees elftal in Dirksland. Oost maakte meteen twee doelpunten in de met 9-0 gewonnen wedstrijd.


Jason Oost in dienst van De Graafschap. Oost speelde in Rotterdam eerder al in de jeugd van Feyenoord en de hoofdmacht van Sparta. Hij zit zonder club nadat zijn contract bij het Belgische KSVK United Overpelt-Lommel deze zomer afliep.

0
Zaterdag 9 juli 2011 om 19:52 uur

Nu online

john 147, fcdh_awaydays, Ado Vakkie S, GroenGeelHart070, Advocado en 151 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 835
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5