Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 835
Volgende pagina

<FCDH>

rien1 schreef:

Zoiets zou hij kunnen doen. 
Ja kijk, natuurlijk bepaalt Max wie en wat er op de site mag of kan, maar hij zou er heel goed aan doen om z.s.m. registratie in te voeren. Er gebeuren de laatste tijd dingen en er zijn respectloze scheldkanonades die straks echt mensen weg gaan  jagen. Dat zou echt jammer zijn, want deze box is nou juist zo bevolkt door allerlei soorten supporters.
op elke forum en shouts en gastenboeken heb je menings verschillen maar ik snap wat je bedoel ik reageer er niet eens meer op als het te persoonlijk word sterker nog ik lach me de te.....op ie mafketels
0
Woensdag 8 juli 2009 om 19:20 uur

O_O

Kees schreef:

Enkel vandaag alweer zo`n 90 shouts en bijna allemaal over Wetzel. Ik respecteer iedereen zijn mening, mits onderbouwd en genuanceerd, doch kunnen degene die niet tevreden zijn over Wetzel in het kort op een realistische wijze aangeven wat ze wel van hem in zijn rol als T.D. verwachten. Na alle reacties gelezen te hebben is voor mij dan de discussie gesloten.
kuddegedrag!!!!!!!!!!!! zeiken om het zeiken.......................

noem maar op 

Feit blijft dat denhaag leeft en dat is ons stadion vanaf nu elke keer bijna uitverkocht zal zijn! Daar had niemand 2 jaar geleden over kunnen dromen

Wetzel heeft fouten gemaakt maar hij is zelf verstandig geweest om op tijd plaats te maken , je kan het als laf zien maar ik zie het als een slimme keuze. Trainer capaciteiten heeft die niet, maar capaciteiten als vertegenwoordig en beleidsman heeft die zeker wel met ze mooie woordkeuze en slimme uitspraken! Ook heel belangrijk bij bespreken van toekomstige spelers , nee wetzel zit op ze plaats dus mensen moeten niet zo lopen kkeren 

kijk maar over 3 seizoenen waar we opeens staan en wat we in notime hebben opgebouwd en dan moet je nog eens terug denken aan die zwartkijkers van dit moment
0
Woensdag 8 juli 2009 om 18:19 uur

Peter Hoek

1 schreef:

wat een pannenkoek die wetzel wat een kk kneus en hij zei eerst dat heel den haag aan het wachten was op de verkoop van elia zodat we spelers kunnen kopen wat een kneus
Je taalgebruik staat me niet aan, daardoor ontdoe je deze discussie van elke glans. En daar wil ik het graag bij laten.
0
Woensdag 8 juli 2009 om 17:16 uur

super fc denhaag

Peco schreef:

Arendsoog schreef:

Van een zevende plaats eerste div en bijna failliet naar een gezonde club op de 14e plaats ere div is er inderdaad een hoop reden om te zeiken. 

AMEN weer een keer

Den Haag is niet zo 8erlijk bezig als veel denken.
Goeie spelers halen is belangrijk, maar nog belangrijker is een sluitende begroting op eigen kracht.
Dat is namelijk belangrijk om straks met hulp van de politiek hierzo (want die heb je gewoon nodig) over 2 jaar die 2e ring erop te pleuren!

 

ik geef je helemaal gelijk. moet je kijken waar we vandaan komen. en we zijn nu gewoon bezig om goeie spelers aan te trekken. wetzel en vd kallen weten echt wel waar ze het geld het beste aan kunnen besteden. we hebben nu tenminste niet van die zakken vullers. maar eigenlijk gewoon goeie investeerders die tenminste vooruit kijken. en als we over een paar jaar een super gezonde club hebben met misschien een 2e ring erop. dan zou elke speler in nederland hier wel willen spelen.
0
Woensdag 8 juli 2009 om 16:58 uur

Jacco

Bleek schreef:

Ben het niet met je eens. Bij een opsomming van een andere shouter met argumenten ``tegen`` wetzel geef je aan dat het meer meningen zijn dan feiten.. Dat vind ik ook van sommige punten uit jouw opsomming. Hier mijn reactie op jouw punten.

- Hij heeft vorig seizoen niet op een NC plaats gestaan. Dat klopt echter hadden we hoger moeten eindigen en was het spel af en toe laf en dramatisch. 

- Hij heeft er voor gezorgd dat we eerste stonden. Dit was natuurlijk fantastisch maar denk toch dat iedereen ook wel gezien heeft dat we over geluk niets te klagen hebben gehad in de eerste 2 wedstijden. Dat geluk komt natuurlijk niet door Wetzel.

- Hij heeft goede spelers aangetrokken maar daarnaast ook heleboel waardeloze en dure spelers dus dat vind ik geen argument pro Wetzel.

- Dat verhaal van EUR 600.000 is natuurlijk een wassen neus. Horvath en Milic hebben samen hebben dit alleen al aan salaris gekost het eerste jaar. Je kan dus wel goedkoop spelers kopen maar als je daardoor wel veel salaris betaald hou je geen geld over.

- Imago van de club. Dit vind ik de grootste onzin. Niet Wetzel maar de supporters hebben het Imago van de club veranderd. Dit kun je onmogelijk op zijn qonto schrijven

- Laatste argument kan ik niet op ingaan want heb geen flauw idee wat de voorwaarden zijn geweest en jij ook niet. Dat weet alleen Vd Kallen.

Valt me trouwens echt op dat de toon die wordt gehanteerd tegen mensen die het niet eens zijn met Wetzel steeds bizardere wendingen krijgt. Snap ook niet goed waar dat voor nodig is. iedereen zijn eigen mening.
misschien moet jij eens in de Dikke Van Dale het verschil tussen mening en feit opzoeken..

FEIT is dat we 1e stonden onder Wetzel (geluk of geen geluk), FEIT is dat we niet lager hebben gestaan dan 15e (hoger moeten is geen feit, das een mening cq wens) FEIT is dat er op de balans uiteindelijk €600000,00 meer is uitgegeven aan spelers dan er aan (verkoop) van spelers is binnen gekomen, FEIT is dat Wetzel wel degelijk heeft bijgedragen aan een beter imago, ik zeg niet dat hij daar alleen verantwoordelijk voor is geweest maar wel mede, FEIT is dat Van der Kallen Wetzel wilde en niemand anders (sterker nog Van der Kallen en consorten wilden ook liever dat hij het seizoen af zou maken). Dat jij zegt dat niemand anders dat kan weten dan VD Kallen zelf slaat natuurlijk nergens op....

VALT MIJ OP DAT DE TOON DIE TEGEN WETZEL GEHANTEERD WORDT STEEDS BIZARDERE WENDINGEN KRIJGEN, IPV DAT MENSEN BLIJ ZIJN OM WAAR WE NU STAAN ZOEKEN ZE LIEVER ELKE KEER EEN NIEUWE STOK OM WETZEL MEE TE SLAAN.
0
Dinsdag 7 juli 2009 om 23:13 uur

Advertentie

Ricardo VAK-G

Dat gezeik over Wetzel komt me langzaamerhand de strot uit! Ik heb hier een al vaker gelezen, vorig jaar rond deze tijd stonden we 6e in eerste dvisie, waren we net van de dood gered. Dankzij wetzel zijn er spelers bij gekomen Buijs dereijk "powel" nu waterman oke er zijn ook miskopen geweest maar dat is bij elke club..

je kan nu wel spelers gaan halen maar met het elftal wat je nu hebt kan je mee spelen in de eredivisie. Vorig seizoen gewoon pech gehad door steeds in het haagskwartiertje punten te verspelen. Had je die punten gehad had je nu niemand gehoord. Van mij verdiend Wetzel alle lof, teminste geen paniek aankopen. 

Geloof mij maar er staat iets moois te gebeurden De giant ontwaakt langzaam!
0
Dinsdag 7 juli 2009 om 20:22 uur

slapgelul

wat een slap gelul en gezeik hier elke keer.
Kan de shoutbox niet een paar weken met vakantie tot eind juli ???
Tis vakantietijd en er komt toch geen nieuws.
0
Dinsdag 7 juli 2009 om 14:10 uur

Wallace

Jacco schreef:

Wat begrijp je er nou niet aan???

Elia wordt verkocht aan HSV, HSV moet ca. € 10 mln betalen en vraagt of ze dat in 2 termijnen mogen betalen? Twente gaat akkoord maar ook Den Haag heeft wat te zeggen die krijgen nl ca. 2 mln.

Twente zegt, we gaan alleen akkoord als Den Haag akkoord gaat want ander moeten we van de 1e termijn 2 mln betalen aan DH en houden we weinig van de 1e termijn over.

DH gaat akkoord met 2 termijnen maar wil als compensatie een percentage bij doorverkoop binnen 5 jaar (zie dat als rentevergoeding).

 

Maar ja je kan natuurlijk van alles proberen te bedenken om Wetzel cq bestuur onderuit te kunnen halen.

 

WETZEL PRIMA GEDAAN!!!!

idd, netjes gedaan. Onze mensen zorgen er echt wel voor dat onze belangen niet in het geding komen.

Je kunt achter elke boom wel een beer zien, maar de wereld is al zo paranoide.
0
Dinsdag 7 juli 2009 om 09:39 uur

den haag

denneboom is een kanjer in de spits kijk naar ziujn periode bij Nec scoorde er toen elke keer wel wat bij twente beetje vergooit als rechtsbuiten
0
Zondag 5 juli 2009 om 21:50 uur

den haag

elke keer waarneer ik naar twentefans.nl gaat krijg ik virusmelding haha
0
Zondag 5 juli 2009 om 21:46 uur

Nu online

langnek, James, Alexander, MichelAdamsMatje, Law en 222 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 835
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2