Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: haagse

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 837
Volgende pagina

Zuid tribune

Where ever we go, we go to FC The Hague

Nationale Nederlanden, Shell, Siemens, KPN, Telfort, Tamoil, Aegon,  We lezen op de website van de gemeente Den Haag:

"Niet voor niets kozen ruim  150 multinationals      Den Haag als thuisbasis. Maar voor alles geldt dat Den Haag een stad is die je in je hart sluit. Een compacte stad met groene longen. Een stad om je thuis te voelen. Een stad waar het - in de goede Nederlandse traditie van het overleg- goed toeven is.

Wie van de 150 staat op om de Haagse longen van verse lucht te voorzien !!

0
Maandag 19 maart 2007 om 00:32 uur

fc hageneez

ADO forever ook volgend jaar in de 1ste divisie schreef:

Van mij mogen blijven:
Postma, Zwinkels, Bakkati,Kum,Delorge,Kolk, Hoogendorp,Verhoek en halen Maaskant als trainer. Verder vertrekken de rest en kunnen dan samen met het bestuur        een andere club zoeken.
zwinkels ook ja die was ik vergeten en ook swiebe maaskant is denk ik wel goed als trainer in de eerste divisie dan zoveel mogelijk haagse gasten in het veld
0
Zondag 18 maart 2007 om 15:12 uur

Ooievaar

JP schreef:

@ooievaar.

Je frustratie is duidelijk, kan mij er goed in vinden. Alleen beste Ooievaar wat nu, welke alternatieven zijn er. Wanneer je het overlaat aan het bestuur wordt het weer een beleid van pappen en nat houden. Mijn idee een frisse wind door de complete organisatie, dus bestuur, leiding en spelers. 

Ik wil niet zeggen dat de beste stuurlui aan wal staan en darbij is achteraf praten wel zo makkelijk. Maar een kind kan toch zien dat de organisatie van ADO Den Haag een stel kippen zonder kop zijn. Als bedrijf maak je een planning en verzamel je mensen om je heen die ieder op hun specifieke vlak kwaliteiten hebben, heb er niets van kunnen ontdekken. Ach het wordt weer een herhaling van zetten. Ik vraag me werkelijk af waar dit heen zal gaan,....en wie het weet mag het zeggen.
JP; ik pleit er juist voor dat dit bestuur en z`n meelopers opstapt. Wat mij betreft is het erg simpel. Laat de ledenraad beslissen en uit haar orgaan mensen aan het roer komen, die A, kennis van zaken hebben b.v. Karel Jansen sr en B een hart voor de club hebben. Haal spelers met een haagse achtergrond, en kijk eens rond in eigen gelederen. Kom vaak op de aftrap en heb gisteren dan ook genoten van de fantastische instelling van de jongens van de A1, daar lopen echt wel talenten rond. ADO moet zich niet inlaten met patjepeeërs als Ringeling, waar was hij eigenlijk? Rob Jansen en een lul met vingers als De Boer. ADO moet een elftal formeren met jonge jongens die haags bloed hebben, die dus willen knokken, en dit moet worden aangestuurd door een haagse ledenraad, en ik pleit er nu voor om Robert Maaskant aan te trekken, nee is geen hagenees, maar namen als De Mos - wat heeft hij eigenlijk gepresteerd? Jol of Advocaat, dat is niet realistisch. De oplossing is echt niet zo moeilijk als dat het lijkt. En hoe we het wenden of keren, we krijgen een nieuw stadion, niet op papier, maar het staat er wel degelijk. Dus nu een stap een forse wel is waar terug doen, maar straks 5 vooruit. Maar alleen als er competente mensen, met hart voor de club aan het roer staan, dus dit zooitje moet weg, niet straks maar nu!!!!
0
Zondag 18 maart 2007 om 14:04 uur

Ooievaar

En jongens halen met een haagse achtergrond. Dit buitenlandse puin van Savreeda tot die schele indiaan, is nog te slecht voor JAC. Had sterk het gevoel dat ik in plaats van ADO naar FC Unicef zat te koekeloeren
0
Zondag 18 maart 2007 om 01:32 uur

Joop

ron schreef:

en nou GVD DIE BEZEM ERDOOR pleurus bestuur aftreden, zeker 10 spelers OPZOUTEN,waaronder BOSSCHAART,SAAVEDRA,MARTHA,en met een schone lei weer opnieuw beginnen,STELLETJE EIKELS.
100 % verantwoordelijk voor alle ellende (aanstellen technische staf, spelers) zijn de afgelopen 4 jaar  Jansen, Ringelenstein, Adelaar en niet te vergeten die arrogante KNVBer Langebach (wie kent hem niet in het stapwereldje.) Zij hebben jaar in  jaar uit de ene miskoop op de andere gestapeld, niet gehinderd door de Haagse journalisten die geen enkele kritiek hebben laten horen, bang als zij zijn voor boze dreigmailtjes en telefoontjes.  Laf. Medeschuldig, net als de Raad van Commissarissen die zich hebben laten paaien met mooie praatjes. Goedvinden dat uitgerangeerde spelers door hun vriend Jansen voor 4 jaar bij de club worden gestald. Beginnelingen in het profvoetbal als Pol en Hofstede aanstellen en een topper als Baan wegpesten. Wij en zij hebben het overal in de afgelopen jaren op de supporters sites kunnen lezen dus het kan nu niks nieuws zijn. Je snapt niet dat ze zijn blijven zitten. Het autootje is doorgerot  en doorgeroest. Naar de sloop ermee dus. Roemloze aftocht. Ben benieuwd wat die omhooggevallen Ringelenstein volgende week weer in zijn column heeft te fantaseren. Om te kotsen.
0
Zaterdag 17 maart 2007 om 23:11 uur

Advertentie

Undertaker

Wat nou alleen maar haagse jongens, Elia = dramatisch, Polak doet het alleen maar goed buiten Den Haag, v/d Berg had al lang moeten komen en als tie zo`n haags hart heeft dan komtie alsnog ( tuurlijk!).
 Bodde is te kort gekomen voor het eredivisie niveau. En JP Saijes zien we ook nooit meer terug. En die Jef Vlug presteerd toch ook beter buiten Den Haag!!!

De druk in Den Haag is voor die jongens te hoog!! Tijden zijn veranderd vergeleken met vroegah!

Er moet gewoon een goed technisch beleid gevoerd worden en dan weer omhoog kijken. Maar ja, eerst het dramatische gevoel weg werken, dat is al moeilijk genoeg!!!!
0
Zaterdag 17 maart 2007 om 22:51 uur

Ooievaar

Commentaar van Hoogendorp was duidelijk: ADO moet haagse jongens halen, wat er nu rondloopt, interesseerd het gewoon niet. Nou dat is fijn om te weten.
0
Zaterdag 17 maart 2007 om 22:32 uur

marcellino

supporter schreef:

iedereen is/was  in staat om iets van te maken behalve Lex  en dat wisten we al.
wat een dom gelul zeg of lex hier wat aan kan doen,hoogmoed komt na de zonde voor de winterstop speelde den haag al niet goed het probleem was dat je te weinig voetballers had met ballen  en maar denken dat je het met dit elftal kan doen onze held hoogendorp gehaald en zo te zien is hij het ook niet verleerd maar als hij een veredelde half/back is die alleen maar achter zijn tegenstander aan moet lopen omdat de mensen daar achter het niet op kunnen brengen heb je ook niks aan hem,dit geld ook voor de andere spitsen kolk werkt zich het apen lazerus een komt dan tekort om voor nog iets van betekenis te zijn en mols zwemt tussen twee/drie verdedigers die wel alles doen om een goal tegen te houden iets wat onze achterhoede niet doet die geven de bal juist aan de tegenstander,schuim op de bekken was de kreet van den haag,maar tot aan de dag van vandaag proberen ze het met hakie tikkie driehoekjes leuk als je in de middenmood staat maar niet als je onderin staat.

het is ook extra pijnlijk dat echte haagse jongens die wel het gras opvreten R,VAN DEN BERGH EN JAAK POLAK dit weekend den haag de genaden stoot hebben gegeven.jongens die met pijn in hun hart moesten vertrekken maar ooh zo graag voor den haag weer willen voetballen deze jongens heb je nodig en niet een  bosschaard,savreda bunjescovic,tininho,sanchez,.

beter een nieuw elftal opbouwen rond kolk,hoogendorp,ellia,swiebe en toch ook rijaard en bodde mits ze zich verder verbeteren over de lorge praat ik nog en eens want ik denk dat die niet te houden is voor den haag en rankovic mag van mij ook blijven zo slecht is hij niet . de rest mag vertrekken
0
Zaterdag 17 maart 2007 om 22:25 uur

echt

fc hageneez schreef:

hoogendorp loopt huilend van het veld af
Echte Hagenees...
Er is maar 1 Haagse Ricky!
0
Zaterdag 17 maart 2007 om 21:26 uur

Arendsoog

DSW het bedrijf dat rijk wordt van zieke mensen en tevens pretendeert onze hoofdsponsor te zijn, maar de club direct laat vallen als er even iets gebeurd wil de naam over drie a vier wedstrijden weer terug op de shirts.

Dat begrijp ik ja, want over drie wedstrijden spelen we thuis tegen Groningen en dan, beste lot genoten, speelt Ado in het traditionele Rood Groene Ado tenue.

Nu heb ik er al moeite mee, dat dit slappe aftreksel van wat ooit een roemrijke club was in deze kleuren het veld op durven te komen, want dit tenue was voor echte kerels die voetbalde tot ze er dood bij neervielen.

Maar dat nu ook de naam van die oplichters bende van Oomen of hoe die *°**°##”* ook mag heten, op de echte magische Haagse kleuren gaat prijken is echt te gek voor woorden.

Dit mogen we niet pikken, laat die nu de naam van zijn toko maar op het achterwerk van een varken tatoeëren. Daar hoort het thuis wat denkt die arrogante /*°°**<°°** wel.

Thuis tegen Roda staat er op mijn spandoek DSW weg er mee
0
Vrijdag 16 maart 2007 om 10:14 uur

Nu online

10, Vak_W, RemcoOnX, wiegah070, Teeg070, Bollie74, Ado Vakkie S, Lellow, denhaagmufc, GroenGeelHart070, Grimm, Fido, twaalfdespeler en 255 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 837
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5