Welkom in de shoutbox, gast
super fc denhaag
Ik denk juist dat wij ons gek laten maken. Ik geloof niet in die media gekte. Als je al die berichten van de telegraaf en ad moet geloven dan bestond den haag niet eens meer. die kneuzen schrijven maar zonder het eea na te checken.
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 20:26 uur |
ADOnieuwegein
Vanuit het zonnige Ibiza ff ingelogd, maar bijna 700 shouts gemist. Gelukkig word ik via de sms op de hoogte gehouden. Nog niemand weg, maar het blijft afwachten. Utrecht kan verhoek wel gek maken met een mooi salaris, maar transfersommen willen ze niet betalen. Dat zelfde geldt voor Jens. Dus lekker blijven !!!
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 19:27 uur |
ADO supporter Leidschenveen
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 19:09 uur |
jamesjones
Goed gezien Aad. Het wordt eens tijd dat de veel geprezen Toornstra in man tegen man-duels toont dat-ie een vent is.
Daarnaast is kijkt Utrecht nu in Zweden voor 'opvolgers' van hun vertrokken spelers. Dus denk dat ze al afgehaakt zijn op de vraagprijs van DH.
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 18:59 uur |
harry
Volgens mij is de club heel duidelijk.
Naar de supporters.
Naar de spelers.
Naar andere clubs.
Dus nog 1x voor alle duidelijkheid:
* Iedereen bij ADO is te koop.
Maar dan wel voor bedragen die de hijskranen, waar meneer van Seumeren Russische duikboten mee optakelt, niet kunnen tillen.
* Contracten worden verlengd als ze bijna zijn afgelopen.
Over tussentijds verlengen van contracten die nog 2 jaar doorlopen hoeft niet gepraat te worden.
* ADO betaald salarissen die uitgaan van continuiteit van de club
De bomen groeien de hemel niet in. Een paar seizoenen geleden heeft men bij ADO het licht gezien wat dat betreft en een realistisch slarisplafond ingesteld.
Bij een aantal andere clubs inmiddels ook.
En bij weer andere clubs nog niet, maar daar gaat binnenkort het licht definitief uit.
Al het andere is geruis, stofwolken, proefballonnetjes, losse flodders en nog meer ongein dat geen hout snijdt dat de wereld ingeholpen wordt door zaakwaarnemers die maar 1 belang hebben: spelers zo vaak mogelijk van club laten verkassen omdat ze een percentage van het tekengeld krijgen.
En dat vervolgens oneindig na-echoot in de bodemloze beerput die internet heet.
Dus: iedereen weet precies waar ze met ADO aan toe zijn.
En nog belangrijker: wij, als supporters, weten dat er op deze manier nog jaaaaarenlang op niveau gevoetbald wordt achter het standbeeld van AADSJE.
uitstekende mail JB ,duidelijkheid en je grenzen aangeven
en je er dan ook consequent aanhouden.wij hebben een heel sterk bestuur.
we hebben ons tijdig versterkt en krijgen nog steeds spelers op proef.als je dat afzet tegen Utrecht en Vitesse die nu nog een basis elftal moeten samenstellen(aankopen)Dan voeren we een consistent
goed beleid.Niemand kan er iets aandoen dat er veel interesse is voor onze spelers,dat betekent nog niet dat ze al elders spelen.
rustig blijven en vertrouwen in ons bestuur hebben.,dat is belangrijk
zij verdienen onze steun
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 17:53 uur |
rendang
ik denk dat het bedrag compleet uit de lucht is gegrepen.
ik heb van frans hier begrepen dat derijck utrecht zelf heb afgezegd.
Volgens mij is er nooit over geld gepraat en vind derijck utrecht gewoon een stap achteruit.
Verder is iedereen wel op de hoogte van de wankele finaciele positie van utrecht op dit moment.
Utrecht is echt geen top 6 ploeg meer.
Dat kan v seumeren echt niet alleen. en volgens mij worden zijn dochters het allemaal een beetje zat maar ja dat laatste is gissen dat weet ik niet
Derijck heeft wel degelijk over salaris gesproken met Utrecht. het salaris dat Utrecht hem bood was lager dan het laatste voorstel dat hij van Den Haag heeft gehad. Bron Beijersbergen.
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 17:52 uur |
Advertentie
Tommy
Ik denk ook zeker niet dat ADO Derijck een half miljoen geboden heeft.
Derijck zou dat half miljoen gevraagd hebben bij utrecht.
En normaal gesproken zou hij daar meer vragen dan hij bij "ons" kan krijgen.
Maar het feit dat er neit eens onderhandeld is, geeft wat mij betreft aan, dat Utrecht niets meer (of zelfs minder) te bieden heeft op financieel gebied dan ADO.
En hoeveel dat dan precies is? Geen idee.
ik denk dat het bedrag compleet uit de lucht is gegrepen.
ik heb van frans hier begrepen dat derijck utrecht zelf heb afgezegd.
Volgens mij is er nooit over geld gepraat en vind derijck utrecht gewoon een stap achteruit.
Verder is iedereen wel op de hoogte van de wankele finaciele positie van utrecht op dit moment.
Utrecht is echt geen top 6 ploeg meer.
Dat kan v seumeren echt niet alleen. en volgens mij worden zijn dochters het allemaal een beetje zat maar ja dat laatste is gissen dat weet ik niet
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 16:36 uur |
JB
een begroting van 11 miljoen vorig jaar en 24 spelers en dan ongeveer wat zal het zijn 7 miljoen aan salarissen.
en dan 500.000 aan 1 speler? ik weet het niet lijkt me wat veel
Ik denk ook zeker niet dat ADO Derijck een half miljoen geboden heeft.
Derijck zou dat half miljoen gevraagd hebben bij utrecht.
En normaal gesproken zou hij daar meer vragen dan hij bij "ons" kan krijgen.
Maar het feit dat er neit eens onderhandeld is, geeft wat mij betreft aan, dat Utrecht niets meer (of zelfs minder) te bieden heeft op financieel gebied dan ADO.
En hoeveel dat dan precies is? Geen idee.
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 16:33 uur |
JB
wat is het plafond bij ado?
250.000 denk?
of zit ik dan te laag
Hij zal iig wel in de buurt van het plafond zitten anders deden ze bij den haag niet zo moeilijk
Volgens mij doet ADO helemaal niet moeilijk, want wij weten geen van alleen wat voor salaris ze Derijck hebben aangeboden in het voorstel om zijn contract open te breken.
Dat men er bij Utrecht vanuit gaat dat hij daar een half miljoen epr jaar gevraagd zou hebben, geeft toch aan dat het aanbod van ADO niet echt heel slecht zal zijn.
Ik neem tenminste niet aan dat je onderhandelingen begint met het 4-voudige te vragen van wat ADO je geboden heeft.........
Om vervolgens gelijk de deur in het slot te gooien als dat bedrag niet gelijk op tafel gelegd wordt.
Voorlopig ga ik er maar van uit, dat wat Utrecht te bieden had zelfs minder was dan dat Derijck bij kan krijgen als hij verlengd.....
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 16:26 uur |
BLEISWIJK-1
Ach, gisterenavond ging mijn vriendinnetje na 2 dagen weer weg, had ik 777 ongelezen shouts.
Het punt is alleen dat die shitsites berichten in een rondje van elkaar kopieren.
En als een bericht het hele rondje is geweest, gaat het gewoon weer van voren af aan.
En er zitten hier ook mensen die zelfs als een bericht voor de 12e keer langs komt toch weer nerveus worden. ;-))
Als je dit in je google bar zet. http://www.clubachterdeduinen.nl/control/ajxcontrol.php?do=toonnieuwshouts&acttijd=1296781978&tijd=
Rol je zo door een paar honderd berichten heen!
Ik las net dat Derijck 500.000 salaris aan Utrecht had gevraagd. Wie weet wat hij +/- bij ADO verdient?
0
|
Dinsdag 5 juli 2011 om 16:16 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |