Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerder

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 848
Volgende pagina

Delft

In het AD van vandaag vraagprijs Janmaat rond de 1 miljoen. Of het bestuur van Ado is acuut krankzinnig geworden of die journalist lult uit zijn nek. Frans gaf eerder aan dat een bod van 1,5 miljoen was afgewezen. Maar goed het gebeurt vaker bij Ado dat een goede speler voor heel weinig wordt verkocht. Stelletje klootzakken zijn het alles loopt de deur uit voor heel weinig geld. Hou hem dan gewoon eikels!!!!!!!
0
Zaterdag 26 juli 2008 om 21:23 uur

sc h

SC Heerenveen doet `lachwekkend` bod op Stijnen
25/07/2008 15:10

EXCLUSIEF - SC Heerenveen heeft vrijdagmorgen per mail een officieel bod uitgebracht bij Club Brugge op doelman Stijn Stijnen. Van een akkoord tussen beide clubs is echter nog geen sprake.

Volgens Brugge`s sportmanager Luc DeVroe is het bod van Heerenveen `lachwekkend` en `onbespreekbaar`. `Wij wachten nu af wat Heerenveen gaat doen. Alles is te koop. Stijn dus ook. Maar er hangt wél een bepaalde prijs aan.`

Stijnen (27) speelt sinds 1999 bij Club Brugge en staat nog tot medio 2011 onder contract bij de Belgische topclub. Ook is hij eerste doelman bij de Rode Duivels. Daarom wil Brugge de hoofdprijs voor Stijnen.

Heerenveen-trainer Trond Sollied kent Stijnen goed; de Noor was van 2000-2005 trainer van Club Brugge. Sollied zei eerder deze week een nieuwe keeper te willen halen. `Iemand die ballen
0
Vrijdag 25 juli 2008 om 15:41 uur

Ad

slain schreef:

als het elftal weer  met de inzet van vorig seizoen gaat spelen dan..............



we willen schuim op die bekken
we willen schuim op die bekken
we willen schuim op die bekken
we willen schuim op die bekken
we willen schuim op die bekken
we willen schuim op die bekken
we willen schuim op die bekken
we willen schuim op die bekken
Schuim zit op bier (en bij ons op de tribune.)
Tevreden over vorig seizoen? In de competitie op de 5e/6e plaats geeinidigd, weet je nog? Een kinderhand is gauw gevuld, maar in de eredivisie kom je er niet met schuimpjes. En vorig jaar hebben onze vedetten maar een keer of 4 als team met inzet gespeeld. Zijn we dat soms vergeten? 
Het niveau in de bierliga is zo laag dat dat genoeg was om te promoveren. De waarheid is hard, er zal dus gewoon meer kwaliteit aangetrokken moeten worden. Dat kost geld. Miljoenen als je je veilig wilt spelen. Van buiten Europa of binnen Europa, kwaliteit kost geld. 
Vorig jaar moest en zou Tex komen, een paar maanden eerder verlosser Rick, daarvoor juichen voor Knopper, Bosschaart enz. Nu branden we ze op deze site af. Een kind kon weten dat dit uitgebluste spelers zijn, die hooguit een paar keer per seizoen nog redelijk meekunnen. 
Zielig.
0
Maandag 21 juli 2008 om 13:08 uur

Marco

Ik zou zeggen: "Halen die speler" lijkt mij een goede versterking voor ADO

Jasar Takak mag nu vertrekken van Vitesse

Jasar Takak uitte zijn kritiek over Vitesse. Hij was niet blij met de gang van zaken over zijn situatie en gaf het bestuur daar de schuld van. De club heeft nu op haar beurt gereageerd. De middenvelder hoeft niet meer terug te komen in Arnhem.

Technisch directeur Marc van Hintum op de website van de Arnhemmers: `Jasar heeft een paar uitspraken gedaan die ons niet bevallen. We hebben hem de kans geboden om zijn conditie bij ons op peil te houden. Dit hebben we gedaan omdat hij zich altijd positief heeft opgesteld ten opzichte van de club.`

`Dat hij nu teleurgesteld is mag, maar dan houdt de samenwerking nu wel op. Wij hebben hem toch echt duidelijk gezegd dat hij geen nieuw contract krijgt. Dat Takak anders beweert, is jammer. Desondanks hoop ik wel dat hij snel een nieuwe club kan vinden.`

Afgelopen jaar kwam Takak binnen bij Vitesse. Eerder zij hij al eens bang te zijn als hij moest vertrekken: `De clubs hebben de selecties zo goed als rond, het wordt lastig om ergens binnen te komen.`


0
Maandag 21 juli 2008 om 12:37 uur

ach jah

Delft schreef:

Ja dat zegt hij en daarom zit hij nou in Swansea. Wordt toch eens wakker man. We hebben echte sponsors nodig en anders gaan we weer degraderen zo simpel is het! 
Echte sponsors heeft de club nooit gehad en zoals al eerder gemeld. John heeft meer geld in de club gestoken dan jij ooit in de komende 20 jaar zal doen. Je moet gewoon je bekkie houden en het anders recht in het gezicht van John zeggen in plaats van hier de held te spelen.
0
Maandag 21 juli 2008 om 10:30 uur

Advertentie

Jager

Alsof je Wiljan Vloet nog hoort brommen...
Door DENNIS JANSEN
maandag 21 juli 2008 

DEN HAAG - Nu zie ik `t ook, waar iedereen vorig seizoen naar heeft zitten kijken..." De opmerking van André Wetzel na afloop van het oefenduel met FC Dordrecht (1-1) was griezelig sarcastisch, maar bevatte een waarheid die de ADO-fan doet huiveren.
Negen van de elf spelers die zaterdag bij Laakkwartier aan de aftrap stonden voor de oefenpartij tegen FC Dordrecht, maakten vorig seizoen deel uit van de ploeg die zo sensationeel en gedreven in de nacompetitie triomfeerde. De `ouwe hap`, aangevuld met de nieuwe smaken Soltani en Kahya, maakte nu een slappe, grauwe indruk. "Hier kan ik niet mee leven," siste André Wetzel dan ook. "Voor dit elftal schaam ik me. Geen duels werden gewonnen, er werd niet gejaagd. De juiste instelling en beleving waren ver te zoeken."

Het was allemaal zeer on-Haags, zo zei Wetzel. Doe je ogen dicht, denk er een Brabants accent bij en je hoort Wiljan Vloet brommen. Hoe vaak heeft hij zijn manschappen vorig seizoen niet een gebrek aan mentaliteit en juiste instelling verweten?

Plotseling lijkt er weinig veranderd bij ADO Den Haag dat als kersverse eredivisionist al het positieve om zich heen verzamelde. Een nieuwe sponsor, een nieuwe (Haagse!) technische staf, een bomvolle tribune tijdens de openingstraining en ook tijdens de oefencampagne een hoop belangstelling van de supporters. Ook zaterdagmiddag hadden de fans lak aan de onstuimige daden van de weergoden en werd het complex van Laakkwartier bezocht door tweeduizend toeschouwers. Ze kwamen echter bedrogen uit, want ADO Den Haag-FC Dordrecht was niet te pruimen. Geen beleving, geen kansen en amper goals. "Ik maak me grote zorgen, want we moeten ook qua instelling en mentaliteit ook flinke stappen zetten," zei Wetzel die op 1 augustus zijn selectie `op orde wil hebben`, zo liet hij eerder weten.

Wetzel hoopt deze week zijn slag te slaan met het aantrekken van zowel een spits als een centrumverdediger. Er is budget voor spelers die de selectie een kwaliteitsimpuls moeten geven. Gezien de eerste drie afleveringen van de oefencampagne is dat broodnodig. Eén nieuwkomer ontbrak, net als tegen Telstar: Mitchell Piqué.

De `zekere` linksback kwam met mooie dromen naar Den Haag, maar was alleen niet zo ambitieus afgetraind. "Een paar kilootjes te zwaar," draaide Wetzel er niet om heen. "Ernstig onprofessioneel als je je bedenkt dat hij tien weken geleden tekende bij ADO. Hij moet dus eerst fit worden. Dan zie ik in hem nog steeds dé linksback van ADO."

Nu was Pascal Bosschaart `gewoon` weer de linkervleugelverdediger. "Nee, helemaal niet erg," zei de Rotterdammer over die rol, "ik heb vorig seizoen laten zien dat ik dat ook kan. Ik maak me niet meer druk over die discussie. Ik speel op de plek waar de trainer me nodig acht.

Wetzel: "Ik denk dat Pascal op het middenveld beter tot zijn recht komt, maar zo heb ik de linksbackpositie ook dubbelbezet."

De trainer kan op het middenrif vanaf nu weer beschikken over Aleksandar Rankovic die als gevolg van zijn rode kaart in het oefenwedstrijd tegen Zenit vorig seizoen geschorst was voor drie oefenduels. "Ik ben blij dat ik weer kan voetballen. Dat kijken vanaf de kant is niks voor mij," zei de Serviër zaterdagmiddag toen FC Dordrecht in de eerste helft volkomen verdiend op 1-0 (doelpunt Ribeiro) kwam en ook nog een strafschop miste (Zwinkels stopte de inzet van Ruud Kras) en nog wat meer kansen vermorste. "We hadden bij rust ook met 4-0 achter kunnen staan," vond Pascal Bosschaart na afloop. Wetzel: "Ik heb in de rust niets voor niets ingegrepen." Die opmerking kon Hans van de Haar, Ekrem Kahya en, in iets mindere mate Virgilio Teixeira (omdat Pangalis speelminuten moest krijgen) in de zak steken. Debutant Leroy Resodihardjo (1-1, 86ste minuut) voorkwam in de tweede helft een afgang voor ADO dat de tijd tot de competitiestart, nog zes weken, hard nodig heeft om eredivisiewaardig te worden.

0
Maandag 21 juli 2008 om 08:57 uur

Roel

ADO Den Haag zet tweetal in wachtkamer
Bogdan Milic en Csaba Horvath zijn met de clubleiding in gesprek over een contract. De twee testspelers zijn door ADO Den Haag-trainer André Wetzel goed genoeg bevonden voor een defintieve plaats in de selectie.

Volgens RTV West is het tweetal inmiddels goed genoeg bevonden maar onderzoekt de Residentieclub of de komst van beide spelers financieel haalbaar is. Desondanks hebben de spits en de centrale verdediger een positief gesprek gehad met de directie van de club.

Eerder vandaag werd al bekend dat de Griek Alex Pangalis niet in aanmerking komt voor een contract bij de eredivisionist.



0
Zondag 20 juli 2008 om 23:41 uur

The part

Moens keert terug bij Willem II
Geschreven op zondag, 20 juli om 23:29

Oscar Moens staat het aankomende seizoen vrijwel zeker weer bij Willem II onder contract. De Tricolores melden op de officiële website dat de club een mondelinge overeenkomst heeft bereikt met de inmiddels 35-jarige keeper. De sluitpost moet nog wel een medische keuring ondergaan. Mocht de ervaren doelman de testen zonder problemen doorstaan, dan zal hij een eenjarig contract tekenen bij Willem II. Moens wordt gehaald als tweede keeper, aangezien Maikel Aerts te horen heeft gekregen dat hij de Tilburgse nummer een is. Björn Sengier weet na de komst van Moens dat hij uit mag kijken naar een nieuwe club.

“Oscar heeft het afgelopen seizoen drie maanden meegetraind en heeft in die periode blijk gegeven nog steeds een uitstekende keeper te zijn”, zei technisch directeur en hoofdcoach Andries Jonker. “Helaas heeft dit consequenties voor de positie van Björn Sengier. Hij is een fantastische jongen, en prima tweede keeper en wij zullen er alles aan doen om hem aan een nieuwe, mooie club te helpen."

Voor Moens betekent de overgang naar Willem II niet alleen een terugkeer bij zijn oude club (hij speelde van 2004 tot 2006 al in Tilburg), het betekent tevens zijn rentree in de profvoetballerij. De actieve loopbaan van de keeper leek voorbij toen hij na afloop van het seizoen 2006/07 zijn contract bij PSV inleverde. Sindsdien speelde de keeper tot zijn eigen teleurstelling geen wedstrijden meer in het profvoetbal.

ADO Den Haag kwam plotseling in beeld, maar de promovendus besloot om niet met Moens in zee te gaan. Willem II ziet wel heil in een samenwerking. De keeper zal beginnen aan zijn zestiende seizoen in het profvoetbal: hij stond eerder onder contract bij Excelsior, Go Ahead Eagles, AZ, Genoa en PSV. Bovendien speelde hij op huurbasis een half jaar voor RBC Roosendaal.

0
Zondag 20 juli 2008 om 23:34 uur

Delft

<FCDH> schreef:

denk je nou echt dat delorge kom ?daar hebben ze het geld niet eens voor blijf dromen
Ben het vaak met je eens maar nou niet. Pietje heeft gelijk er zal toch echt geïnvesteerd moeten worden. Met dit materiaal redden we het niet. Er zullen echt betere voetballers aangetrokken moeten worden. Degradatie kost ook geld. En komen we er dan nog bovenop???????????? Vaak zie dat clubs die in de winterstop onderaan staan halsoverkop allerlei spelers aan gaan trekken. Dan kan het opeens wel? En wie zegt dat die huursom van Ajaks gelijk staan aan zijn salaris? Wat ik al eerder zei straks loopt die gozer bij Sparta of Heracles rond en slapen wij lekker verder. En haal die Reuser erbij. Blufgozer met een uitstekende vrije trap. Vd Kallen gooi er nog een paar centen tegenaan en laat ons niet roemloos degraderen!!!!!!!!!!!! 
0
Zondag 20 juli 2008 om 19:02 uur

Haagsesjaak

Delft schreef:

Den Ouden kiest voor De Graafschap. Lijkt mij een goed plan dat wij dan Thiebaut van MVV gaan proberen te halen. 
Jammer joh, die zit met z`n gedachten ergens anders!!

Exclusief: Thiebaut hoopt op NAC Breda!
Gunter Thiebaut was vorig seizoen een sensatie in de Jupiler League. De aanvaller van MVV scoorde er lustig op los. Uiteindelijk stokte de teller bij 22 competitiedoelpunten. Volgens de 31-jarige Belg dingen De Graafschap en NAC Breda naar zijn diensten. "Ik ben al bij NAC wezen kijken."
»Reacties Print artikel Stuur naar een vriend Neem contact met ons op! galleria zoom De selectie van MVV had vandaag een teambuildingdag. De Maastrichtenaren waren te vinden op motorische vierwielers en schoten elkaar af met verfpistolen. Na afloop van de dag sprak Goal.com met de aanvaller.

Gevraagd naar zijn toekomst geeft Thiebaut openheid van zaken. "De Graafschap en NAC zijn zeer geïnteresseerd," aldus de topschutter. "Maar het aanbod van De Graafschap was simpelweg te laag. Ik ben 31 jaar, heb het prima naar mijn zin bij MVV, dus als ik vertrek moet daar wel wat tegenover staan."

Daarnaast weet Thiebaut niet of hij bij ‘De Superboeren’ wel tot zijn recht komt. "Die club speelt volgend seizoen onderin de Eredivisie. Dat is niet ideaal voor een spits," meent Thiebaut, die bij een eventuele overgang naar de Vijverberg zou moeten verhuizen. "Momenteel woon ik nog in Brussel, dus ook wat dat betreft moet het aanbod goed zijn."

De trainer die hem vorig seizoen naar MVV haalde, Robert Maaskant, is sinds dit seizoen trainer van NAC. Een reünie lijkt voor de hand liggend. Thiebaut: "Maaskant heeft me deze week nog gezegd dat NAC inderdaad interesse heeft, maar er moet daar eerst iemand vertrekken."

Thiebaut heeft zich zelfs al georiënteerd op de club uit Breda. "Ik ben wezen kijken bij de club. Dat was een prima bezoek, maar tot nog toe is er nog niets concreet. Het voordeel is dat de trainer me kent en weet wat mijn kwaliteiten zijn. Bovendien ligt NAC net over de Belgische grens."

"Het is lastig," gaat hij verder over een transfer. "Een overgang hangt van zoveel verschillende facetten af. Ik ben nu 31. De tijd dat ik alleen voor mijn carrière koos ligt een beetje achter me. Financieel moet er ook wat tegenover staan, want om bij MVV te blijven is zeker geen straf. Die club speelt volgend jaar mee om de titel. Daarnaast wil ik graag in Brussel blijven wonen."

Toch wil de spits snel duidelijkheid. “Het is zó belangrijk om de voorbereiding mee te maken. Het is me eerder overkomen dat ik eind augustus binnen kwam bij een elftal dat goed liep. Dat is gewoon geen leuke start."

Clubs die de aanvaller willen verleiden zullen financieel toch wat meer op tafel moeten leggen dan het aanbod van De Graafschap. Lachend: "Duidelijk is dat Ajax, Feyenoord en PSV me sowieso niet kunnen betalen
0
Woensdag 16 juli 2008 om 18:41 uur

Nu online

FC Jeff, Boer070, Marcie, fcdh-middennoord, Michiel, ADO079, yesyes en 226 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 848
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5