Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: haagse

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 850
Volgende pagina

fc hageneez

`Van Staa mogelijk opvolger Adelaar bij ADO`
Door Richard Avontuur
28 November, 2006

Jan van Staa is momenteel kandidaat nummer één om de opgestapte Frans Adelaar op te volgens als hoofdtrainer bij ADO Den Haag, zo meldt fansite DHFC.nl. Van Staa, die vorig seizoen nog actief was als interim-trainer bij FC Twente, zou afgelopen zondag met enkele ADO-spelers op de tribune van het Euroborg stadion gezeten hebben.

Vorige week maandag stapte Frans Adelaar op bij de club uit de residentie, nadat ruim honderd fans het veld van het Zuiderpark betraden tijdens de wedstrijd ADO Den Haag - Vitesse. Samen met de onverwachte ontmoeting die Adelaar had met enkele fans op het trainingsveld was de dreigende situatie de aanleiding voor het vertrek van de oefenmeester.

Eerder benaderde ADO Den Haag Danny Blind voor de vacature van hoofdtrainer. De oud-trainer van Ajax zag het niet zitten om aan de slag te gaan als trainer bij ADO en sloeg de aanbieding af.

Jan van Staa zou nu de nieuwe hoofdtrainer van ADO Den Haag moeten worden. Momenteel is Lex Schoenmakers de eindverantwoordelijke. Schoenmaker gaat er van uit dat hij tot het einde van het seizoen hoofdtrainer is in Den Haag. Afgelopen zondag boekte hij met de Haagse club een klinkende 5-2 zege op FC Groningen.

0
Woensdag 29 november 2006 om 11:03 uur

Woody

platje schreef:

laat lex triplex het dit zeisoen doen en met ingang op het nieuw zeisoen en een nieuw stadion kan je ook weer betere trainers krijgen en hebben we meer geld
Hoe bedoel je betere trainers?
Ik vind Lex de beste trainer die ADO zich kan wensen! Bovendien is het een Hagenees en heeft hij onvervalste Haagse Bluf!

Steek dat geld liever in spelers en de jeugdopleiding.

Ik zeg: Lexie, contract voor het leven!
0
Dinsdag 28 november 2006 om 18:09 uur

fc hageneez

Ooievaar schreef:

Je slaat de spijker op z`n kop. Lex en niemand anders moet het seizoen afmaken. Jansen moet zich beperken tot een puur adviserende functie, volgens mij is z`n vader Karel een echte ADO man niet blij met zijn interventies. Blind wil gelukkig niet, maar dat is niet relevant in deze kwestie. 4-3-3 met Lex aan het roer in een kolkend Zuiderpark.
lex was ook niet te spreken over hoofdsponsor dsw hij vondt het vreemd dat ie ze naam van het shirt wilde hij wist waar ze aan begonnen zei ie.lex zei ook dat als ado verliest er de volgende dag 500 man in de ziektewet komen dus ze hebben alleen maar voordeel hahaha mooie haagse humor van lex
0
Maandag 27 november 2006 om 11:21 uur

fc hageneez

Boggel schreef:

Morgen mensuh,

Ben benieuwd wanneer het bestuur zijn fouten toe gaan geven.
Onder andere het feit waarom ze het zo ver hebben laten komen!

Ze zien nu echt wel in dat ze veel te laat hebben gehandeld met alles, maar wanneer komt het naar buiten?

Lexie laten zitten voor de rest van het seizoen!

groeten Boggel

gisteren nog tv west gezien? daar zei frans danen en nog iemand dat adelaar vorig jaar al op straat gezet had moeten worden dat het bestuur daar veels te lang mee heeft gewacht en dat het lex effect wel degelijk te zien was met eindelijk de haagse bluf in het spel

0
Maandag 27 november 2006 om 09:53 uur

fcdh sassem

Als dh straf krijgt van de knjb ben ik benieuwd  wat ze met hun vriendjes van ajax gaan doen daar schelden de spelers namelijk knvb officials uit voor kk neger of blinde hond. Lijkt mij dat je een club hier eerder voor kunt/moet straffen dan voor het gedrag van het publiek. FCDH/lex bedankt voor de haagse bluf van vandaag

0
Zondag 26 november 2006 om 23:22 uur

Haagse Roel

Top dag vandaag, eindelijk weer eens genoten van FCDH. Wat een spel en vooral Haagse Bluf, dat is wat we willen.

Geen gelul over andere trainers en zker niet uit Amsterdam.

Laat Lex lekker dit seizoen doen, hij heeft vandaag aangetoond wat ADELAAR al 2,5 seizoen heeft nagelaten. Spelen met je hart.

Volgende week geen akties maar met z`n allen achter Lex en  z`n jongens.
0
Zondag 26 november 2006 om 23:15 uur

Advertentie

fc haagse bluf!!!!!!

haagse bluf!!!!!!!!!
0
Zondag 26 november 2006 om 21:09 uur

FC

Eindelijk haagse bluf!!
klasse Lex

Wat zou Adelaar denken????
0
Zondag 26 november 2006 om 20:55 uur

noord

IN 1 WOORD "HAAGSE BLUF" !!!!!!!!!!!!!!!!!

EINDELIJK WAS IE ER WEER !!!!!!!!!!!!!!!!

GENOTEN.....HEERLIJK

NU ZATERDAGAVOND

0
Zondag 26 november 2006 om 20:53 uur

fc hageneez

zo iedereen het nou gezien of ga je nou nog zeggen dat het geen effect heb gehad hahahaha 2-5 en hoe mijn cluppie had vandaag eindelijk de haagse bluf waar we allemaal zo lang op hebben gewacht
0
Zondag 26 november 2006 om 20:23 uur

Nu online

BLEISWIJK-1, Swaber, pajam, langnek, Langebach2, Don Leo, ton, ADO079, ADOZoetermeer, Erba1, Ronaldo, GS, Twa, lulijzer, sander75, Ado Vakkie S en 221 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 850
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5