Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 850
Volgende pagina

marcellino

Wizard schreef:

Bij Feyenoord zit je niet tussen die gasten op lange zijden! En ik zeg mede, want ook succes is een factor, maar je bent echt een ei als je durft te beweren dat geschiedenis van MN geen rol heeft in het hele verhaal! Er is een grotere afbreuk risico bij kleinere clubs dan bij grotere clubs!
Komt het niet bij je aan of hoe zit het.
In de laatste 5 jaar veel gebeurd bij feijenoord tot getrokken pistolen aan toe.
Europees moeten ze het stadion halveren en ik hoef jou toch niet uit te leggen wat daar de reden van is.
Blijven daar de supporters weg dacht het niet blijven de sponsors weg dacht het niet

Kan jij mij dan even uitleggen waarom
Het daar geen invloed heeft en iets wat bij ons 25 jaar geleden is wel
Ik krijg echt medelijden met alle supporters die zo in het verleden blijven hangen

Zou bijna denken dat ze ook geen relatie hebben want telkens maar terug komen op het verleden lijkt mij heel vrustrerend voor je partner.vroeger toen je 19 was ben je vreemd gegaan dus dat gooi ik eventjes elke dag voor je voeten denk maar niet dat ik het je ooit vergeef.nou een tip ga dan lekker bij je vrouw weg.
En voor alle supporters die nog steeds de excuus hebben van wat er 25 jaar geleden is gebeurd lekker wegblijven
0
Zondag 4 september 2016 om 00:19 uur

slash070

Bert schreef:

Laatste jaren zaten er 6 a 7.000 man en gingen bewoners in de omgeving aan mij vragen hoe de wedstrijd was.
Dan wisten de moerwijkers of ze hun auto verder weg moesten verplaatsen of niet Bert
0
Zaterdag 3 september 2016 om 22:14 uur

marcellino

Haagse Kelt schreef:

Nee, die zijn afgeschaft. Daar zou verbeterpunt in kunnen zitten. Pendelbussen vanaf RR en station Ypenburg naar stadion. Vanaf CS is dan niet nodig.
Nog even over die nondiscussie. Geef je er grif gelijk in dat er nu niks te zeiken valt (want idd plek zat), maar ben er wel van overtuigd dat het de groei vh toeschouwersgemiddelde wel remt. Basis is en blijft t voetbal wat er gespeeld wordt en als dat zo door gaat komt t publiek, zelfs in DH vanzelf.
Catering blijft ook een pint v ergernis. Bij wedstrijden dat de Haaglanden vol zit presteren ze t nog een uitgiftepunt dicht te houden. Dat kost de club een hoop geld en levert bepaald geen goodwill op. Hoe moeilijk is t nou dat te regelen?
Alles heeft te maken met ons zelf. wij bepalen of het goed gaat met de club.
Denk niet dat Ado expres een afgifte punt dicht houd en dat heeft wel degelijk te maken met keuzes maken ado heeft gewoon weg nog niet de weelde dat ze geld als water hebben.
Probleem bij ons is gewoon dat je nu ongeveer 4500 vaste supporters hebt en een gedeelte die via via of veilingen aan kaartjes komt en dan heb je tussen 9000 en 15000 succes supporters en het wordt zegt het al die komen alleen bij succes.
Je kan het gewoon weg niet meer vergelijken met de tijd in het zuiderpark toen gingen wijken sociaal veel beter met elkaar om en was naar ado gaan een samenkomen een soort ontmoetingsplaats.ook in het van der brom jaar moesten er kaartjes met korting verkocht worden om vol te zitten.denk gewoon weg dat veel mensen liever supporter worden voor Ajax en feijenoord en ja dat heeft ook weer puur te maken met succes
0
Zaterdag 3 september 2016 om 21:33 uur

marcellino

Moi schreef:

welk bewijs verwacht je? Je kunt de administratie van ADO bellen. zij hebben het bewijs. Een ding is zeker. er zijn genoeg gasten die gebruik maken van de regeling.
Nou ik ga ze maandag bellen.
Want wordt een beetje moe van al je excuses waarom je het niet leuk vind bij Ado.
En waarom al de supporters van mno het voor jou en de andere 30 verpesten
En waarom er niemand wil komen.
En weer het weg zetten vab mensen
Hoe weet je dat zo zeker zit je in de administratie van ado.
Werk je bij de instantie die over de ooievaarspas gaat.
Kan hoor dan bied ik mij. Excuus aan
0
Zaterdag 3 september 2016 om 21:25 uur

marcellino

Moi schreef:

de ooievaarspasregeling is voor iedereen die tot 130% van het minima verdient. Dus heet gaat helemaal niet om uitkeringsgerechtigden. meer uitleg is overbodig
Is het te moeilijk voor je.
Volgens mij kom jij met het verhaal dat ze de ooievaarsregeling moeten afschaffen.
Je kan je er uit proberen te lullig om met cijfers komen.
Links of rechtsom zet jij dus mensen weg.
Dus zolang je geen bewijs hebt zou het je sieren om mensen niet weg te zetten als ooievaarspashouders omdat ze fanatiek zijn voor de club.
Nogmaals daag je graag uit om de feiten te achterhalen bij Ado zelf.
0
Zaterdag 3 september 2016 om 21:08 uur

Advertentie

marcellino

Haagse Dick schreef:

Nee komt ie niet omdat er mensen staan en proberen sfeer te maken en hij daar niet van is gediend
Weet je wat ik een discussie waard vind.
Mensen die nog steeds lopen te zeiken op dingen die 8 jaar geleden gebeurt zijn.
Kom je niet kom je niet, kijk je liever via fox ook goed ben je het niet eens met dingen die recent zijn gebeurd of het nou het bestuur is het voetbal de trainer kan ik begrijpen als je de keuze maakt om niet te komen.maar niet komen omdat er 8 jaar geleden iets gebeurd is,je 5 meter verder wil zitten dan waar je eigenlijk wil zitten, hrt eten niet goed vind, de stand van de zon niet lekker vind,de plek waar het stadion staat niet prettig vind of liever messi had gezien blijf dan lekker weg.
0
Zaterdag 3 september 2016 om 20:54 uur

Haagse Kelt

Dappere dodo schreef:

Wat een klinklare onzin dat de supporters van NOP de schuldige zijn aan het feit dat mensen weg zouden blijven!?
Had je die supporters van NOP niet had je geen sfeer in het stadion, want achter het doel kan je een speld horen vallen! De ADO kids supporters maken vaak nog meer herrie!

De sfeer gaat sinds de laatste thuiswedstrijd van vorig seizoen alleen maar omhoog, respect voor de boys die dat er in brengen en vast proberen te houden! Alleen kappen met die liedjes waar K in voor komt!

Waarom zouden de NOP supporters de schuldige zijn? Die supporters waren er ook toen we in het ZP onderin de Eerste Divisie bungelden! Ook een hoop nieuwe `trouwe` supporters bijgekomen tijdens de overgang naar het forepark, en ondanks het beton voetbal sinds meneer Steijn zie je bij elke thuiswedstrijd een hoop dezelfde gezichten, door weer en wind.

Waarom zou een neutrale supporter / fan die een keer een wedstrijdje wil bezoeken op de middellijn moeten / willen zitten? gewoon als club geen kaartjes meer voor een vak verkopen maar voor een hele lange zij, dan kunnen zij die toch in het midden willen gaan staan, in het midden gaan staan en diegene die daar niet van gediend zijn schuiven een stuk op.

Vergelijk het nou niet met een bioscoop, waar je wel vaste plekken hebt en daarvoor betaald, dit is heel anders. Alsof ze bij de andere clubs allemaa trouw op hun toegewezen plekje gaan zitten!

Als men dan echt wil dat de NOP supporters opschuiven moeten ze de prijzen nog verder omhoog gooien, voor de echte liefhebbers die graag in het midden willen zitten, iets wat ze ook geprobeerd hebben in het eerste jaar Juup in het nieuwe stadion, maar bij de NC schoven we allemaal op naar het midden en was de sfeer terug!!

Overigens blijf ik in met midden staan, al maken ze de SCC 500.-. Ik heb het er voor over, is en blijft mijn club!
Maar de prijzen van de Lange zijde zijn wel de voornaamste reden dat er een hoop van vakkie G niet over stappen naar NOP
Want je kan mij niet vertellen dat je vanwege het prachtige zicht achter het goal graag daar wil zitten!?
Als Midden-Noord volhoudt hoe het nu gaat claimen ze hun plek vanzelf en terecht. Zodra ze (weer) terugvallen op een beperkt repertoire met apengeluiden, kkrs en agressie tegen degenen die daar niet aan mee willen doen wordt het een totaal ander verhaal. Het begin is zeker hoopgevend, maar laten we niet te vroeg juichen. Daarbij ben ik van mening dat Ajaxsupporters een neus (haha) hebben om dit vuurtje op te stoken en DH weer te laten bloeden, zelf komen ze overal mee weg, zie bijv die bekerfinale tegen PEC. Daarom NOOIT meer toelaten die gasten, levert je alleen maar ellende op. Kijk maar naar Utrecht...
0
Zaterdag 3 september 2016 om 20:00 uur

azijn zeiker

Wizard schreef:

Wat een debiele opmerking! Tot die wedstrijd kwamen ze elke wedstrijd! Van mij moeders kant en vaders kant. Opa`s en Oma`s, Ooms en tantes, neven en nichten, Vrienden en vriendinnen etc! Van sponsor tot supporter! Hebben misschien wel meer gedaan voor de club dan jij!
echt een non discussie... Midden noord gaat echt van ze levensdagen niet weg van de lange zijde.. Je kan er hier zo lang over lullen als je wil,, het gaat echt niet gebeuren. Dus hou op met zeiken of ga ergens zitten waar je er geen last van heb
0
Zaterdag 3 september 2016 om 19:55 uur

Dappere dodo

Wat een klinklare onzin dat de supporters van NOP de schuldige zijn aan het feit dat mensen weg zouden blijven!?
Had je die supporters van NOP niet had je geen sfeer in het stadion, want achter het doel kan je een speld horen vallen! De ADO kids supporters maken vaak nog meer herrie!

De sfeer gaat sinds de laatste thuiswedstrijd van vorig seizoen alleen maar omhoog, respect voor de boys die dat er in brengen en vast proberen te houden! Alleen kappen met die liedjes waar K in voor komt!

Waarom zouden de NOP supporters de schuldige zijn? Die supporters waren er ook toen we in het ZP onderin de Eerste Divisie bungelden! Ook een hoop nieuwe `trouwe` supporters bijgekomen tijdens de overgang naar het forepark, en ondanks het beton voetbal sinds meneer Steijn zie je bij elke thuiswedstrijd een hoop dezelfde gezichten, door weer en wind.

Waarom zou een neutrale supporter / fan die een keer een wedstrijdje wil bezoeken op de middellijn moeten / willen zitten? gewoon als club geen kaartjes meer voor een vak verkopen maar voor een hele lange zij, dan kunnen zij die toch in het midden willen gaan staan, in het midden gaan staan en diegene die daar niet van gediend zijn schuiven een stuk op.

Vergelijk het nou niet met een bioscoop, waar je wel vaste plekken hebt en daarvoor betaald, dit is heel anders. Alsof ze bij de andere clubs allemaa trouw op hun toegewezen plekje gaan zitten!

Als men dan echt wil dat de NOP supporters opschuiven moeten ze de prijzen nog verder omhoog gooien, voor de echte liefhebbers die graag in het midden willen zitten, iets wat ze ook geprobeerd hebben in het eerste jaar Juup in het nieuwe stadion, maar bij de NC schoven we allemaal op naar het midden en was de sfeer terug!!

Overigens blijf ik in met midden staan, al maken ze de SCC 500.-. Ik heb het er voor over, is en blijft mijn club!
Maar de prijzen van de Lange zijde zijn wel de voornaamste reden dat er een hoop van vakkie G niet over stappen naar NOP
Want je kan mij niet vertellen dat je vanwege het prachtige zicht achter het goal graag daar wil zitten!?
0
Zaterdag 3 september 2016 om 19:49 uur

Haagse Kelt

Moi schreef:

Er is maar een oplossing denkbaar. ADO moet de ooievaarregeling voor midden noord afschaffen en kijk moe men gaat piepen.
Den ik)
Van Midden-Noord af proberen te komen is geen oplossing, zit in DNA vd club. Je moet kijken hoe je beide naast elkaar kan laten bestaan. Midden-Noord heeft tegen Heracles (en GAE, maar toen was ik er niet) zijn mooie kant laten zien. Lijkt me een goede basis te gaan praten hoe je het voor beide (MN en zitters op lange zijde) goed gaat regelen. Trots zijn op elkaar werkt beter dan elkaar weg willen hebben.
0
Zaterdag 3 september 2016 om 19:36 uur

Nu online

adorob, Aad, wiegah070, Y, DenhaagLeo, Alle ballen op Jort, RickZ, BLEISWIJK-1, FC Den Haag!, Nees, broodjebal070 en 184 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 850
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1