Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: feyenoord

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 852
Volgende pagina

haagskwartiertje

Transfer Derijck naar FC Utrecht ketst af
FC Utrecht houdt niet langer rekening met de komst van Timothy Derijck. De club kan het met de verdediger van ADO Den Haag niet eens worden, meldt RTV Utrecht.

De Domstedelingen hoopten de Belgische verdediger over te nemen van de Hagenaren. Een afkoopsom in zijn verbintenis, die nog tot 2012 loopt, maakte de overstap mogelijk. FC Utrecht slaagde er echter niet in tot een persoonlijk vergelijk te komen met Derijck.

Technisch directeur Foeke Booy laat weten dat club en speler niet tot een akkoord zijn gekomen met betrekking tot het salaris dat de oud-speler van onder meer Feyenoord en NAC Breda wil verdienen in de Domstad. De kans is groot dat FC Utrecht zich nu op een buitenlandse aanwinst richt.

Wel is FC Utrecht nog altijd in gesprek met ADO-middenvelder Jens Toornstra, De Graafschap-aanvaller Steve De Ridder en sc Heerenveen-middenvelder Geert Arend Roorda. Zij moeten het verlies van Dries Mertens en Kevin Strootman (beiden PSV) opvangen. bron voetbal primeur

0
Donderdag 30 juni 2011 om 18:12 uur

BLEISWIJK-1

vegter101 schreef:

Derijck is hier 3 jaar geleden gekomen. Ik denk dat hij toen zo'n 21 of 22 jaar was. Het zal toch niet zo zijn dat hij toen al één van de vrootverdieners was. Op dat moment was hij bakzitter en had hij nog niets gepresteerd. Ik denk niet dat hij al tegen het salarisplafond aanzit. Spelers als Danny Buijs en Pascal Bosschaart zullen wel wat meer hebben verdiend denk ik zo.

Ik denk dat je dat wel verkeerd ziet. Derijck had een Feyenoord salaris. Wat in die tijd al een stuk hoger was dan die van ADO spelers. Bovendien gaan de salarissen van de meeste spelers steeds meer naar beneden. Alleen de echte topspelers krijgen in Nederland nog een heel hoog salaris. Ik denk dan ook dat ADO met de laatste aanbieding die ze hebben gedaan. Timothy de mogelijkheid hebben geboden om de best betaalde speler bij Denhaag te worden!  

0
Donderdag 30 juni 2011 om 15:00 uur

JB

Laten we eens zien wat de transfermarkt tot nu toe gebracht heeft:

* = gehuurd

bijna weg

 

Ajax
weg: Donald, Graafland, De Zeeuw, Atouba, Suk, Wielaert, Oleguer, Zeegelaar, Lindgren, Stekelenburg
nieuw: Boerrigter, Jansen, Sereno, Rits

 

AZ
weg: Schaars, Moreno, Pelle
nieuw: Boymans

 

Excelsior
weg: Koolwijk, Nelo, Fernandez, Paauwe, Mossaoui, Baltes, Bergkamp, Clasie, Ramsteijn, Pellatz, Roorda
nieuw: Scheimann, Vorthoren, Nuytinck, Cohen, Ribeiro

 

Feyenoord
weg: Bruins, de Cler, Castaignos, van Dijk, Tomasson, Simon, Meeuwis, Myiachi, Wijnaldum, Fer
nieuw: Nelom, Fernandez, Clasie, Ramsteijn, El Ahmadi

 

De Graafschap
weg: Waterman, Buijs, Jungschlager, Rose, Loran, de Ridder, Bargas
nieuw: de Leeuw, Johnson

 

Groningen
weg: Stenman, Rijsdijk, Lachman, Veldmate, Jansen, Gonzalo Garcia, Granquist, Koc
nieuw: Kappelhof, Johansson, Kwakman, Suk

 

Heerenveen
weg: Koning, Stuhr Ellegaard, Jong-a-pin, Varynen, Grindheim, Haglund
nieuw: Sibon, Kums

 

Heracles
weg: Fledderus, Cairo, Reekers
nieuw: Pedro, Duarte

 

NAC
weg: Snoyl, Idabdellay, Kolkka, Boussabon, Feher, Penders, Leonardo, Horvath, Koenders, Jenner
nieuw: Buijs, Botteghin, Zonneveld, Jozefzoon*, Bonevacia*

 

NEC
weg: Otten, Sibum, Davids, Vleminckx, Chatelle, Goossens, Schöne
nieuw: Nijland*, Platje, Koolwijk

 

PSV
weg: Berg, Zoet, Vukovic, Nijland, Dzsudzsak, Koevermans, Kromkamp
nieuw: Sinouh, Mertens, Strootman, Wijnaldum

 

RKC
weg: Boerrigter, Mulder, Benson, Levita, de Groot
nieuw: Fachtali, Alakmak

 

Roda
weg: Janssen, Kah, Addo, Lachambre, Bodor, Meulens, Hadouir, de Fauw, Huysegems. Skoubo
nieuw: Donald, Monteyne, de Beule, Fledderus, Biemans, Vukovic*

 

Twente
weg: Tiendalli, Dzhavadov, Jansen, Bruggink, de Vogt
nieuw: Cornelisse, Jansen

 

Utrecht
weg: Cornelisse, Sinouh, Silberbauer, Maguire, Mertens, Strootman, van Wolfswinkel, Vorm, Lensky, Nesu
nieuw: Takagi

 

Vitesse
weg: Babangida, Kaloglu, Lopez, Felixdaal, Pluim Caldirola, Raikovic, Aisatti, Delac, Riverola, Molhoek, Stevanovic
nieuw: Chanturia

 

VVV
weg: Jansen, van Kouwen, Ofrany, Ahahoui, Begois, Boymans, Toth, Vujcevic, Ojo, El-Akchaoui
nieuw: Maguire, Wildschut, de Vogt

 

En dan ADO.

weg: Bulykin, Kubik, Derijck

nieuw: Höcher, Luksik, Cherry, De Voogel, (Beugelsdijk)

En mocht Verhoek (of eventueel Toornstra) echt gaan, een dik pak geld op de bank

0
Donderdag 30 juni 2011 om 12:04 uur

JB

marcellino schreef:

dus waat je eigenlijk zegt is dat we ons er bij neer moeten leggen dat ado eens in de zo veel jaar een succes kan halen maar de meeste jaren onderin vertoefd.

 

Ado heeft een begroting neergelegd bij de gemeente die is goedgekeurd.

hierin hadden ze v/d brom en dereijck zeker meegenomen.

 

je hoeft ze dus niet weg te doen.

schulden hebben we ook niet of nauwelijks dus volgend jaar draaien we ons uit de schulden.

 

waarom dan toch leuren met spelers als dereijck ,verhoek en noem maar op.

 

dereijck heeft een paar weken geleden aangegeven dat ado zijn eerst keus is en dat hij wacht op een aanbieding die er naar mijn mening niet gaat komen.

 

verhoek gaat naast zijn schoenen lopen,en moet je eigenlijk voor een groot bedrag verkopen maar ook hij geeft aan graag te willen  blijven.

 

toornstra tsja als een club 3 miljoen neer legt is hij weg,en geloof mij er is geen club die dat gaat betalen ,ik denk dat utrecht begint met 1,2 miljoen en het eindigt op 2,3 a 2,8.

 

v/d brom wegdit gaat meer te weeg brengen dan geene hier denken.

spelers liepen met hem weg en zijn niet alleen teleurgesteld in john maar ook omdat hij niet te houden was.

 

ik heb geen glaze bol maar ik denk dat veel spelers hem nu volgen

en negatief ja dat ben ik ,als je zo een schitterend jaar niet kan herhalen.is er toch iets goed fout bij ado.

 

of het nu aan de spelers ligt of aan ado zelf weet ik niet maar waarom willen spelers juist nu vertrekken ,zijn ze bang dat het nieuwe seizoen niet kan brengen wat dit jaar heeft gebracht,het lijkt er wel op.

 

 

toornstra utrecht kan het nog gekker als dit bericht op waarheid berust gaat het dus puur om geld.

terwijl deze jongen zijn carriere aan ado te danken heeft,het zal echt niet uitmaken als hij een jaar later gaat.

 

het seizoen moet nog beginnen en er is alleen maar geouwehoer

laten we hopen dat we met vogel,hocher en cherry drie groei briljanten in huis hebben die we wel wat jaartjes kunnen behouden.

 

ik heb er echt geen zin meer in om voor degradatie te voetballen die tijd hebben we hoop ik wel gehad.

 

 

Waar we ons bij neer moeten leggen is dat er, door zetbazen van de gemeente, jarenlang wanbeleid is gevoerd waardoor de club niet op sterven na dood was, maar daar al voorbij.

 

Nog maar 3 jaar geleden moest een oefenwedstrijd tegen Roda afgezegd worden omdat ADO de bus er naar toe niet kon betalen.

 

Door orde op zaken te stellen en een 5 jaren plan op te stellen heeft Mark vd Kallen ONZE club van de DOOD gered, waar wij, als supporters, dat met de beste wil van de wereld niet konden.

 

Dat we met enige regelmaat Europees zouden gaan spelen was als einddoel in dat 5 jarenplan opgenomen.

En net als bij Twente blijkt dat BELEID en VISIE beloond worden doordat gestelde doelen eerder worden bereikt, waar de concurrentie op dit moment nog steeds verder in het financiële moeras zakt, juist vanwege dat gebrek aan BELEID en VISIE.

 

Kopen en verkopen is hetzelfde als eten en gegeten worden in de natuur.

Dat proces zal er altijd zijn.

Alleen zal het bij ADO niet meer zo zijn als het de afgelopen 15-20 jaar gegaan is dat spelers voor een appel verkocht werden en ze het ei van ADO nog mee kregen voor onderweg.

 

Derijck is wat dat betreft de laatste der Mohikanen, zoals Verhoek al tot zijn spijt heeft moeten ondervinden.

Gelimiteerde transfersommen bestaan vanaf nu meer in Den Haag.

 

Voor degradatievoetbal ben ik niet bang, juist omdat de club met heel veel VISIE de selectie al heeft uitgebreid, waar bij de andere clubs (buiten Ajax-Twente-PSV) tot nu toe alleen maar belangrijke spelers WEGGAAN.

 

Utrecht is bijna zijn hele elftal kwijt en tot nu toe is "Sjakie", een 18 jarige Japanner uit een schoolelftal, hun enige aankoop.

 

Roda loopt leeg, heeft tot nu toe allen wat spelers gehuurd.

 

Graafschap loopt leeg

 

Feyenoord loopt leeg

 

NAC loopt leeg

 

NEC loopt leeg

 

RKC loopt leeg

 

Enz. enz.

 

Met andere woorden: ik zie de toekomst niet zo somber.

 

Natuurlijk, het kan zijn dat we volgend seizoen niet opnieuw Europees voetbal halen.

Maar het kan ook zo maar wel gebeuren.

 

Er zijn in Nederland nu eenmaal 6-7 clubs die normaal gesproken strijden om de plaatsen 5-8.

En sinds dit seizoen horen wij daar helemaal bij!

Als financieel 1 van de gezondste clubs uit dat rijtje!

 

0
Donderdag 30 juni 2011 om 10:00 uur

olaf1982

tim_b schreef:

vind ik van schone ook, die mag ook voor een miljoen weg..

Schone is veel betere voetballer..veelzijdiger, goede steekpass, overzicht..Goosens eenzijdige speler zonder overzicht met goed schot..geen 1,2 miljoen waard voor het weinig geld dat we al hebben. Schone wel maar Feyenoord zit geloof ik achter hem aan..

0
Donderdag 30 juni 2011 om 01:23 uur

JB

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Derijck zal 2 1/2 jaar geleden toch bij lange na niet voor het salaris plafond van 300K gehaald zijn ?

Die jongen was toen toch pas 21 of zo ?

Kwam net als Buijs van een Feyenoord-salaris.

 

Zal toen echt niet heel veel hebben ingeleverd.

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 22:38 uur

Advertentie

Tommy

slain schreef:

PSV leent niks maar de gemeente.

 

PSV verkoopt grond!

ja en als psv het niet terug kan betalen wat dan gaan ze dan het philips stadion neerhalen en er woningen op zetten zoals ze beweren of zal psv altijd geholpen worden omdat anders de pleuris uitbreekt in eindhoven.

als psv nu niet geholpen was was het gewoon feyenoord 2 geworden.

ze leven gewoon boven hun stand.

zie dat verhaal met gomez maar gelijk 10 miljoen salaris.

 

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 21:30 uur

ADO supporter Leidschenveen

Moet je dit bericht nu eens goed lezen van de website van West

 

FC Utrecht meldt zich voor Derijck

 

 

 

.

Gepubliceerd op :
dinsdag, 28 juni 2011 - 13:44

Laatste update:
dinsdag, 28 juni 2011 - 18:01

DEN HAAG - FC Utrecht heeft zich bij ADO Den Haag gemeld voor Timothy Derijck. De Domstedelingen willen de Belgische verdediger overnemen van de Haagse club.


Derijck heeft nog een contract voor een seizoen bij ADO. De Belg maakte in januari 2009 de overstap van Feyenoord naar ADO Den Haag.


Daarvoor speelde hij voor NAC Breda en Dender. De aanvoerder speelde het afgelopen seizoen een belangrijke rol in het succes van ADO Den Haag. De Haagse club zegt niet op de hoogte te zijn van de interesse voor Derijck.

 

 

edit: er staat in het begin dat Utrecht zich heeft gemeld bij ADO, en als laatste zin staat er dat ADO niet op de hoogte is van de interesse. Hier kan je toch helemaal niks mee, met dit soort onzin. Iedereen loopt elkaar maar na te papagaaien.

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 20:25 uur

Yo

Slecht Nieuws !!

 

FC Utrecht richt pijlen op verdediger Derijck
Timothy Derijck moet de volgende versterking van FC Utrecht worden. Dat meldt RTV Utrecht dinsdag. De verdediger van ADO Den Haag staat hoog op het lijstje van de club.
Volgens de regio-omroep heeft technisch directeur Foeke Booy zich inmiddels gemeld bij ADO Den Haag. Ook nam hij al contact op met Derijck om de Belg te polsen over een mogelijke overstap naar de Domstad. Derijck heeft in Den Haag nog een contract tot de zomer van 2012.

Derijck kwam de afgelopen drie seizoenen uit voor ADO Den Haag. Die club nam de verdediger over van Feyenoord. Eerder kwam hij in Nederland uit voor NAC Breda. Ook vanuit Engeland zou interesse bestaan voor de 24-jarige Derijck.

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 14:03 uur

JB

johnnyroma schreef:

wat een tamme sfeer op die training een soort getalenheid iedereen is met die brom bezig dat kon je goed merken wel mooie trainingsshirts italian quality net zoals ikzelf lol

 

we need a sponsor staat ook raar in de europa wedstr als je geeneens een sponsor hebt als je europees speelt

Je had liever net zo'n bericht in de VI gehad:

 

http://www.vi.nl/Nieuws-item/202637/Supporters-roeren-zich-op-eerste-training-Feyenoord.htm

0
Maandag 27 juni 2011 om 22:42 uur

Nu online

Ado Vakkie S, Twa, barney0700, Michiel, Heino, skrens, James, Cor69, poemba en 327 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 852
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5