Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: genoeg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 854
Volgende pagina

marcellino

ADOnieuwegein schreef:

Ik had al mijn bedenkingen bij die Nijland en net als vorig seizoen roepen dat hij het wel ziet zitten graag wilt, maar er blijft weinig van over. Nu ook nooit meer bij die jongen aankloppen. Ti`s graag of niet!!
ach er zij nog iemand.
dat ado is gegroeid omdat dit soort jongens graag naar ado willen komen.
had toen al mijn bedenkingen.

ado heeft geen cent om uit te geven de spelers die iedereen hier graag ziet verdwijnen leveren geen euro op en de speler die dat wel doet hoeft van mijn niet weg.
ze wilden hem voor de linksbuiten plek wat doen we dan met v duinen en vicento kijk dat is pas geld over de balk gooien.
hier een hele discussie wat nijland voor speler is gelukkig heeft hij zelf antwoord gegeven en middenvelders hebben we genoeg dus blij dat hij niet gaat komen.
0
Woensdag 16 januari 2013 om 12:01 uur

Kees

Bert schreef:

Dit is geen goed nieuws. Ben benieuwd of het zondag wel doorgaat?

Koude golf door aanhoudende vorst

Met een zeer waarschijnlijke koudegolf in de tweede helft van deze week en aanhoudende vrieskou tot ver in de volgende week komen de grote schaatsklassiekers dichtbij. Achter de schermen wordt al druk overleg wanneer en waar het Nederlands kampioenschap op natuurijs kan plaatsvinden. Mogelijk wordt dat al binnen een week gereden.



Gaat allemaal door. Clubs hebben tijd genoeg om de veldverwarming aan te zetten en vrijwilligers te regelen. Is overigens een verplichting met de eredivisie nv.
0
Woensdag 16 januari 2013 om 11:48 uur

DaveDH

Sound schreef:

nou ja als Nijland niet teveel geld kost (want ik pleit voor zuunig) dan zou ik dat in potentie een leuke aanwinst vinden en goed werk van de club. Uiteraard weet je het nooit van te voren. Hem vergelijken met een Ali B (zoals Dave) zou ik niet zo snel doen. Ik vind hem wel talentvol en hoop er dan op dat hij bij ons het ook echt zou kunnen laten zien (zolang hij Poepon maar niet hoeft aan te spelen, want die kan er zeker geen reet van ). Mijn voorkeur ligt echter ook bij een écht goede links back als die al zou bestaan/beschikbaar was.
Ik bedoelde niet de spolers met elkaar tye vergelijken maar dat de blunder van de zelfde proportie is, ik weet ook wel dat Nijland beter is dan dikke Ali... Maar niet goed genoeg om hem te halen imho, ik hoop dat ik ongelijk krijg, maar ik heb het idee dat we Poepon 2 binnenhalen.
0
Dinsdag 15 januari 2013 om 09:33 uur

DaveDH

Sound schreef:

nou ja als Nijland niet teveel geld kost (want ik pleit voor zuunig) dan zou ik dat in potentie een leuke aanwinst vinden en goed werk van de club. Uiteraard weet je het nooit van te voren. Hem vergelijken met een Ali B (zoals Dave) zou ik niet zo snel doen. Ik vind hem wel talentvol en hoop er dan op dat hij bij ons het ook echt zou kunnen laten zien (zolang hij Poepon maar niet hoeft aan te spelen, want die kan er zeker geen reet van ). Mijn voorkeur ligt echter ook bij een écht goede links back als die al zou bestaan/beschikbaar was.
Ik bedoelde niet de spolers met elkaar tye vergelijken maar dat de blunder van de zelfde proportie is, ik weet ook wel dat Nijland beter is dan dikke Ali... Maar niet goed genoeg om hem te halen imho, ik hoop dat ik ongelijk krijg, maar ik heb het idee dat we Poepon 2 binnenhalen.
0
Dinsdag 15 januari 2013 om 09:33 uur

DaveDH

Kees schreef:

Dave,

Nijland gaat je echt blij verrassen. Ook de waarde, letterlijk en figuurlijk, van Poepon gaat hierdoor stijgen.


Ik vind het eventueel kopen van Nijland echt de beste aankoop van de laatste tig jaar. Als ik op voorhand had mogen kiezen tussen Holla en Nijland had ik zelfs voor Nijland gekozen.

Maar op basis waarvan dan? één goed jaar bij Groningen gespeeld maar dan heb je het wel gehad... hou dat geld lekker in de zak voorlopig... We hebben al genoeg van dit soort net niet talenten rondlopen (Jansen, Poepon, Wormgoor) Je moeten alleen versterkingen halen en sorry ik zie in Nijland geen versterking die gehaald moet worden.
0
Maandag 14 januari 2013 om 15:09 uur

marcellino

BLEISWIJK-1 schreef:

Ook Nijland wil heel graag aan de slag bij ADO. Dat vind ik juist het knappe van alles. We zijn echt niet meer het lelijke eendje.
leg eens uit. want ik snap het niet.
we zijn niet meer het lelijk eendje????
hij wil graag aan de slag????

tsja hij komt niet aan de bak bij zijn club dus wil weer ergens voetballen en of dat nu ado is of een andere club zou hem een zorg zijn.
is Nijland een goede voetballer voor den haag op zich wel maar daar ligt onze prioriteit niet We hebben genoeg middenvelders en ook zonder toornstra staat er een goed middenveld.
laten we het geld maar uitgeven aan de voorhoede en een verdediging lijkt me verstandiger.
0
Maandag 14 januari 2013 om 14:07 uur

fcthehague

Die twee CV`s van FC Dordrecht zijn zeker goed. Hou ze al een tijdje in de gaten en er loopt wel meer leuk talent weer rond in de eerste divisie. Toevallig kwam ik ook dit interview vandaag tegen.

Zondag, 13 januari 2013 om 07:15Josimar Lima en Mawouna Amevor worden nauwlettend in de gaten gehouden door clubs uit binnen- en buitenland. De verdedigers van FC Dordrecht vormen dit seizoen het hart van de defensie aan de Krommedijk en doen dat naar behoren. Technisch directeur Marco Boogers heeft meerdere biedingen afgeslagen.

Boogers heeft er vertrouwen in dat Lima en Amevor ook in de tweede seizoenshelft gewoon aan de Krommedijk spelen. "De spelers geven aan dat ze het seizoen willen afmaken bij FC Dordrecht", vertelt de sportbestuurder aan RTV Rijnmond. "Ik sta er honderd procent achter dat ze gewoon hier blijven tot de zomer."

De bedragen die voor het duo werden geboden, waren volgens Boogers niet hoog genoeg. De technisch manager geeft aan een lijstje te hebben voor het geval er toch spelers vertrekken. Er zit wel een `maar` aan. "Als er geen spelers weggaan, denk ik ook niet dat er spelers bij komen. Als je er nu een nieuwe speler bij haalt, kan dat ook voor onrust zorgen. Het moet wel een meerwaarde zijn."

0
Zondag 13 januari 2013 om 17:05 uur

K.B

Kees schreef:

http://www.soccernews.nl/news/181990/Alberg_moet_opvolger_Toornstra_worden
Ik moet eerlijk zeggen dat ik die jongen niet wekelijks zie voetballen, maar het lijkt mij nou niet een speler van eht kaliber Holla, Toornstra en zelfs Meijers die dalijk de eerste 2 genoemde en Chery uit de basis gaat spelen? Volgend jaar een middenveld met Meijers, Holla, Chery met op de bank Visser lijkt me meer dan genoeg. Ik liever 2 echte buitenspelers volgend seizoen.
0
Zondag 13 januari 2013 om 13:19 uur

Advertentie

Bert

oodh schreef:

Stond hij hoog dan?
Hij had nog gelijk ook dat het een spits is.

Toch kan ik mij niet aan de indruk ontrekken dat die niks zinnigs weet over voetbal. Visser is zijn favoriet. Zegt denk ik genoeg.

0
Zaterdag 12 januari 2013 om 21:26 uur

Sound

Ferdy schreef:

Zolang sommige (ex)-shouters hier weggezet worden als leugenaars, oplichters, opportunisten en zelfkickers zal t rustig blijven en komt er totaal niets meer #paerlen voor de zwijnen.
Hand in eigen boezem!
Alsof er nooit reden voor is geweest? Ik geef toe dat ik het soms leuk vind om (met name begin vorig seizoen) allerlei geruchten te lezen, maar het liep zo de spuigaten uit dat ik ervan overtuigd ben dat er mensen de grootste onzin hebben geplaatst en beweerden bepaalde bronnen te hebben die ze helemaal niet hadden of via via via via waren. Daarnaast kan dit vaak ook de nodige `schade` toebrengen. Iets met mensen die hun eigen ruiten ingooien. Denk dat er genoeg mensen gewoon niets meer posten omdat hun bronnen uitdrogen of omdat die connecties niks meer met Jantje of Pietje delen omdat het dan binnen een paar uur ergens op internet staat. Ik hoor ook wel eens dingen waar ik lekker mijn bek over hou. 1, omdat ik hoop dat die persoon na wat biertjes nog wel eens wat andere dingen vertelt en 2, omdat ik het ondanks de connecties altijd met een korreltje zout neem. Mensen lullen over het algemeen nu eenmaal graag uit hun nek als het hun eigen ego kan strelen...
0
Zaterdag 12 januari 2013 om 02:06 uur

Nu online

Wahter, fcdh-middennoord, Ran1972, Max, Marko1969, Sprinkhaan070, buurmanBrutus, MiG, R.E. en 184 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 854
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Gisteren om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5