Welkom in de shoutbox, gast
Aad
denneboom,hersi,huissegems,takak,saeijs,delorge,
leonardo,buijs,
Ook Delorge dus niet. Die wacht eerst af of er andere meer gerenomeerde clubs trek hebben en zijn die er niet ja dan zal hij een trapje lager moeten en komen wij in de picture.
0
|
Zondag 28 december 2008 om 18:26 uur |
bennie
ik vond dat niemand egt opvalde... dus je kunt hem onmogelijk alleen de schuld geven, maare ja de keeper viel wel op
en pique miss, en Meric z`n schot, daar houd het op voor de rest idd
0
|
Zondag 28 december 2008 om 15:09 uur |
Mitchel
Cornelisse valt kennelijk niet zo op, maar heb je gezien wat die ervan bakte?
en pique miss, en Meric z`n schot, daar houd het op voor de rest idd
0
|
Zondag 28 december 2008 om 15:04 uur |
Mike
Op een aantal punten heb je gelijk en ben ik het met je eens. Echter is klagen nooit aan de orde geweest en ging de discussie erover of het wel of niet juist is dat ze verkassen tijdens het seizoen.
Mijn menig was en is dat ik het me goed kan voorstellen vanwege het extra cashmoment.
Zuiverder is natuurlijk om tussentijdse transfers te verbieden i.v.m. competitievervalsing maar dan komen er weer hele andere rechten van vrij werknemersverkeer naar voren.
Succes vandaag mannen!
0
|
Zondag 28 december 2008 om 11:12 uur |
dehaagsehyena00
even voor iedereen. hou op met die speculaties over Delorge. Delorge gaat niet weg bij Ajax voor een mindere salaris. Salaris die delorge ontvangt bij ajax kan ADO niet ophoesten.
Delorge heeft al 2 seizoenen amper gevoetbalt en of die nou bij adodenhaag 2 zoweinig betaalt krjgt boeit niet,je wordt voetballer omdat te voetballen en om speeltijd te krijgen en dat krijgt hij bij ado wel en bij ajax niet EN niemand heeft intresse in delorge EN hij is door adodenhaag opgenomen toen hij op straat stond en neimand hem wou hebben (tot ajax hem moest opkopen net als vele andere spelers)
DELORGE IS GOEIE OPTIE VOOR ADO EN ADO IS EEN GOEIE OPTIE VOOR DELORGE!!
0
|
Donderdag 25 december 2008 om 19:55 uur |
Moerwijk 64
Iedereen prettige feestdagen en dat we maar mogen afsluiten met een overwinning tegen die sukkels uit A`dam en zo niet dan wil ik in ieder geval een punt.
Niemand had verwacht dat we er nu zo voor stonden
na zo`n dramatisch jaar in 2008, wat dan uiteindelijk wel goed kwam. (maar eigenlijk was het een wonder)
Al met al was ik er uiteraard niet minder blij om.
Dronken van geluk eind mei. En nu kunnen we alleen
nog maar vooruit gaan. Ik heb er alle vertrouwen in.
Handhaven en dan stap voor stap vooruit.
Alles komt goed.
0
|
Donderdag 25 december 2008 om 02:21 uur |
Advertentie
kojak1
Hele rits spelers mag weg, scheelt een hoop munten, denk dat de weg vrijmaakt wordt voor een aantal versterkingen.
0
|
Woensdag 24 december 2008 om 22:55 uur |
<FCDH>
24 december 2008 om 17:25
Aan de vooravond van Kerstmis 2008 praat ‘Haaglanden Voetbal’ met ADO Den Haag-trainer Andre Wetzel. Belangrijkste onderwerpen zijn de gesprekken die de trainer heeft gehad met de spelers die de club tussentijds mogen verlaten en het aantrekken van eventuele versterkingen.
Tekst: Rob Blankenstein
Het was bekend, dat er in de winterstop spelers te horen zouden krijgen voor wie het beter zou zijn om eens om zich heen te kijken of ze wellicht elders aan de bak kunnen komen. Jje hebt die gesprekken gevoerd. Wat is er uitgekomen?
‘Ik heb inderdaad individuele gesprekken gevoerd. Al eerder was bekend dat Roel Stoffels, Mimoun el Kadi en Guyon Fernandez mochten vertrekken. Voor Fernandez is er nog steeds belangstelling van FC Zwolle en voor Roel en Mimoun heeft zich nog niemand gemeld.
Tegen Robin Faber, Tim de Meersman en Samir el Moussaoui heb ik verteld, dat het voor hun ontwikkeling beter is om zich door te ontwikkelen, maar dat ze niet vaak meer bij de eerste achttien zullen zitten. Maar zij hebben bij ons een contract en ze hoeven niet weg, dat wil ik wel benadrukken.
Voor wat betreft Virgilio Teixeira, daar heb ik tegen gezegd, dat ook hij niet vaak meer bij de eerste achttien zal zitten. Maar ik heb totaal geen opmerkingen over zijn inzet of beleving, want dat is gewoon goed.’
Dus dit zijn de spelers, die eventueel weg mogen als er interesse komt van andere clubs?
‘Ja dat klopt, maar nogmaals ik heb er totaal geen moeite mee als ze niet wegkomen en dat zij bij ons blijven. Maar willen zij zich doorontwikkelen (dit geldt niet voor Teixeira - red.), dan is het verstandig om elders te proberen meer speeltijd te krijgen.’
Tim de Meersman, die heb je zelf gehaald en hij mag nu al weer weg!
‘Die heb ik inderdaad gehaald, maar op het moment dat wij hem haalden, was het de verwachting, dat wij op eerste divisie niveau bleven voetballen en daar is ook - en niet alleen met hem - op ingekocht. Maar voor Tim is het ook verstandiger, dat hij zich blijft ontwikkelen, vandaar nu dit advies aan hem.’
Je hebt nog meer gesprekken gevoerd!
‘Ja dat klopt. Allereerst met Hursut Meric. Over hem had ik m’n twijfels of hij het eredivisieniveau wel aankon, maar ik moet zeggen, dat de twijfels zijn afgenomen en wij willen het contract met hem verlengen. Daar gaan wij in januari verder over praten.
Ook met Ekrem Kahya, Levi Schwiebbe, Wesley Verhoek en Boy Waterman heb ik gesproken, maar met hen is totaal niet gesproken over het advies om in de winterstop maar om zich heen te kijken. Het waren meer gesprekken in de trant van advies op voetbaltechnisch gebied, waarbij ik heb aangegeven, waarin zij zich nog kunnen en moeten verbeteren.’
Waren het vervelende gesprekken?
‘Nee, niet dat je kunt praten over ‘slecht-nieuws-gesprekken’. Het waren ook beslist geen zware gesprekken, maar meer om duidelijkheid te scheppen.’
Dan het aantrekken van spelers. Berry Powel is binnen. Jullie hebben een bod uitgebracht bij Roda JC op Jean-Paul Saeijs. Wat is nu de stand van zaken?
‘Wij hebben inderdaad een bod uitgebracht en vooralsnog vindt Roda dit bod te laag, maar ik kan nu al gelijk zeggen, dat wij bij dit bod blijven en dat het ons uiterste bod is. Daar komt bij, dat wij met Jan Paul zelf ook nog niet rond zijn, dus daar is op dit moment nog niets van te zeggen.’
Maar je zult ongetwijfeld nog een alternatief achter de hand hebben?
‘Dat klopt, maar je moet er ook niet van uitgaan, dat Jan Paul optie één is. Wellicht is het alternatief wel optie één! Duidelijk is, dat ik niet op één paard wed en wij hebben nu één versterking binnen en dat is het enige, dat er op dit moment concreet is.’
Blijft het bij die twee beoogde versterkingen of zit er nog meer in het vat?
‘Wij blijven om ons heen kijken. Dus ik geef geen garantie, dat het bij die twee beoogde versterkingen blijft!’
© Haaglanden Voetbal (TR Media)
Alle afbeeldingen
Terug naar overzicht
0
|
Woensdag 24 december 2008 om 18:26 uur |
fcdh-
Horvath is 4 jaar jonger dan Saeijs en kan met het team meegroeien. Wat als Saeijs basisspeler wordt en Horvath op de bank beland? Weg Horvath. Liever hem dan Saeijs die op zijn retour is.
denk nou eens logisch na! Wat gebeurd er als Kum straks in de winterstop of volgend seizoen niet meer te houden is als er een grote club veel geld biedt?? Juist ja dan heb je helemaal niemand achter de hand die maar een beetje gelijk is,, Horvath is een speler die je nog zeker een aantal jaren kan bewonderen hier in denhaag ook al zit die straks effe of tijdelijk op de bank. Dus de keuze voor saijes is juist heel slim, Laat hem maar het centrum met kum voeren en als er blessures zijn of weet ik wat Horvath laten spelen.
0
|
Woensdag 24 december 2008 om 01:34 uur |
<FCDH>
Ik zou het niet weten, Feit is wel dat er ineens met heel veel miljoenen wordt gegooid of dat het pepernoten zijn. En ja, of ze dat kunnen besteden, ik zou het niet weten. Ik neem aan dat ze toch ook wel iets behoudender zijn met zoveel geld.
0
|
Maandag 22 december 2008 om 08:33 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |