Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kans

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 858
Volgende pagina

<FCDH>

Zo is kijken of ze vanavond een kans maken tegen het zeer verzwakte heereveen
0
Zaterdag 15 september 2012 om 11:15 uur

yesyes

teeg28 schreef:

ze hadden vissertje lekker moeten uitlenen aan dordt komt hij kan het niveau niet aan .

ben benieuwd hoe ze morge spelen ze hoeven nu het spel niet te maken en dat ligt ons op 1 of andere manier beter en zou poepon nu een doelpuntje maken ???? oh en maurice 1 verandering willen we zien malone voor omeruo rechtsback en omeruo voor supi in het centrum verder zie ik meiers veel liever op het middeveld spelen en zou ik vd winden van het 2e op links back zetten geloof me nou heb die jongen een paar keer zien spelen hij is snel gaat er hard in enz dus MAURICE kijk hier maar naar en morge word het 1-2.

couthino

malone omeruo wormgoor vd winden


toornstra holla meiers


van duinen poep chery of vicento
Beugelsdijk nou een keer linksback proberen die jongen verdient een kans. Maar die krijgt die steeds maar niet. Ik denk dat je wel wat aan hem kan hebben, dit seizoen zeker.
0
Vrijdag 14 september 2012 om 22:47 uur

Beest

ADO Den Haag laat Omeruo eindelijk familie bezoeken

13/09/2012 101

ADO Den Haag-verdediger Kenneth Omeruo heeft een week vrij gekregen van zijn trainer Maurice Steijn. De Nigeriaan mocht van de coach zijn familie voor het eerst sinds lange tijd weer bezoeken.

`We hadden tijdens de interlandperiode vier dagen vrij en Kenneth vroeg toestemming of hij tijdens die periode wellicht een bezoek kon brengen aan zijn familie in Nigeria`, zegt Steijn tegen Voetbal International.

Toen de coach hem daarover doorvroeg, kwam hij erachter dat de achttienjarige verdediger al anderhalf jaar zijn familie niet had gezien. `Kenneth heeft de afgelopen jaren in Engeland en Belgiƫ gespeeld en er was blijkbaar nooit een gelegenheid om naar huis terug te keren. Daarom heb ik hem de kans gegeven om drie dagen eerder te vertrekken.`

`Dan heeft hij in ieder geval een week`, aldus Steijn, die in dit geval het sociale aspect zwaarder liet wegen dan een paar trainingen. `Kenneth is pas achttien jaar en op zijn instelling is helemaal niets aan te merken.`



toch wel hartverwarmend dat ie dan toch vrij krijgt pluspuntje voor steijn
0
Donderdag 13 september 2012 om 10:11 uur

Prutser 070

BLEISWIJK-1 schreef:

Verhuurd of verkocht? Ik heb geen idee. Opvallend is echter wel dat Steyn op donderdag nog tegen RTV West zegt (voor de camera) dat er bij een vertrek van Ammi, Rado en Mulders ruimte is voor een rechtsbuiten.

`s Avonds wordt Feyenoord Europees uitgeschakeld. Korte tijd hierna worden Ammi en Rado verhuurd. En weet Cees Driebergen een halve dag voor het verstrijken van de transferdeadline te melden dat er niemand meer bijkomt en het geld op is.

Toeval? Ik denk het niet. Ik denk dat de uitschakeling van Feyenoord ons een hoop geld gekost heeft.
Die kans is heel groot dat wij een mooi bedrag mislopen omdat Feyenoord zich niet kwalificeert en daardoor geen geld hebben. Ik heb al vaker gezegd dat de bedragen in de pers bijna nooit correct zijn en het veel natte vinger werk is. Daarnaast melden ze in de pers altijd het maximale bedrag omdat hoe hoger het bedrag is hoe hoger de nieuwswaarde voor een site of krant. Het genoemde bedrag voor Immers is zeer variabel en hangt af van de prestaties van Feyenoord. Als ze de CL hadden gehaald komt er bij Feyenoord 15 miljoen euro meer binnen en nu ze zelfs geen Europa League spelen missen ze alle Europese inkomsten. En wij dus ook het deel wat zeer waarschijnlijk is afgesproken als bonus voor ons.
0
Maandag 3 september 2012 om 13:06 uur

Thijs

Kijk Roel, het is heel simpel vergelijk.
Ik neem een jaar abonnement op de bioscoop en kan dus lekker 17 keer naar de film.
Ik kan alleen kiezen uit de films die de bioscoop heeft draaien.
Ik heb betaald en daarvoor is de bioscoop open draait er een film en is de popcornmachine bemand, meer niet.
Of de film goed of kut is weet ik pas achteraf.

Als ik dan de kans krijg om met een extra investering van enkele tientjes in de maand wel te kunnen kiezen welke film er speelt.....
Hmmm de moeite waard.
Doe ik dat niet dan moet ik niet zeuren dat de film kut is.
Snap je het nog?
0
Zaterdag 1 september 2012 om 20:32 uur

oodh

Kees schreef:

De eerstvolgende wedstrijd is pas over twee weken. Je hebt maar liefst 14 dagen om je ergernis en gal te spuwen over ADO Den Haag.

Paar tips: de scouting, catering, Steijn natuurlijk en vergeet vooral Van der Kallen niet. Pffffffffffffff.

Maar Kees, dat is toch niet zo vreemd als je je weer rot hebt zitten ergeren op de eerste twintig minuten na? Ze hadden nog uren door kunnen spelen en dan hadden ze nog geen kans gecreƫerd, laat staan gescoord.
0
Zaterdag 1 september 2012 om 19:01 uur

Vincent

kako schreef:

Jij zegt dat Steijyn dat ook wel ziet, Steyn ziet dat dus niet, Steijn is toch tevreden met wat hij heeft, dat zijn Stijn zijn eigen woorden van gisteren. Ja een buitenkansje met veel ervaring had hij nog wel willen hebben, maar die was er simpel niet. Nee, gewoon nergens mee bezig gehouden, schaduwlijstje? Scouting? Geen geld?, wat verdiende Rado en Ammi dan wel niet. Steijn is gewoon niet goed genoeg! Wisselt al twee seizoenen slecht, zet mensen op verkeerde plekken, koopt slecht in, laat ervaring zo maar weglopen en belangrijkste......wint thuis geen wedstrijden....Daar waar de tegenstander met knikkende knieen naar Den Haag hoort te komen komen ze om hun vertrouwen wat op te krikken.
Een club die pas 1 punt had komt naar den haag voor 1 punt.
Ado moet het spel maken ,maar tegen 9 verdedigers mis je natuurlijk de kwaliteit om dit uit te spelen.
Kopbal poepon was misschien de enige kans?

Die virgirl van dijk had elke hoge bal dus beugelsdijk erbij zetten was niet zo gek ,maar helaas geen resultaat

Gister 17:30 vertrokken uit bergen op zoom, heenweg files 19:45 in stadion
Half uur wachten bij counter voor koffie, bleek kapot.
Terugweg files ivm wegwerkzaamheden . 00:30 thuis

Was weer een mooi dagje uit ...
0
Zaterdag 1 september 2012 om 12:27 uur

Advertentie

pajam

En zelfs na zo`n wedstrijd, tegen een tegenstander die met angst en beven (door 3 slechte wedstrijden) op ONZE veld van ons wint.
Zien de roze brillen garde het nog steeds positief en zijn er allerlei drogredenen aan te voeren voor wat zich nu op het veld afgespeeld heeft.

Ik zie 15 minuten drang naar voren, echter zonder dat we maar zelfs 1 noemenswaardige kans creeeren. Daarna zakten we terug in het traditionele Steijn voetbal.

Mooie wissels trouwens ook!

Ik tel alvast af voor Steijn, het waren 45 klote wedstrijden, tot ziens!
0
Zaterdag 1 september 2012 om 10:35 uur

Thijs

Er was eens een stichting met goede intenties.
Een goed businessplan en steun van de club.....
Helaas kan in den haag blijkbaar niet wat in Rotterdam 35 miljoen opbrengt.
Waarom? Omdat mensen wel roepen dat ze hogerop willen maar er niks voor willen betalen.
Zonde!
Ik ben van mening dat dit initiatief een tweede kans verdiend, maar wie is bereid hiermee te helpen?
0
Zaterdag 1 september 2012 om 07:54 uur

supporter-noord

ach, de voorspelling heb ik tenminste goed Als je van RKC thuis nog niet eens kan winnen hoe moet dat dan tegen groningen met al die lange mensen. Wat is dit ADO creatiefloos zeg, tot het genante af. En dan gaan er nog een paar hier van de week vragen welke plekken er recht geven op playoffs Geen pass komt aan, stond er windkracht 10 of zo ? Deze ploeg gaat voorlopig echt geen thuiswedstrijd winnen want ze kunnen het spel niet maken. Beter is het om de uitwedstrijden te bezoeken, meer kans op succes.
Misschien een leuke vraag voor de stelling rechtsboven : Na hoeveel wedstrijden gaat Poepon zn 1e doelpunt maken, 10, 11 of 12 wedstrijden. pfff, wat een miskoop zeg, maar dat wist ik al.
0
Vrijdag 31 augustus 2012 om 22:06 uur

Nu online

Erik070, Wahter, VAKKIE-l, Rob2002, Aad, Bleek en 244 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 858
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2