Welkom in de shoutbox, gast
<FCDH>
Ok iedereen blijft nu ;)) is alleen maar goed voor het elftal dat kubik gaat bijtekenen volgens vd brom geloof ik wel? verhoek zit er nog minimaal 2 jaar ik hoop alleen dat er exsterne sponsors gevonden worden om buly en rado langer te houden? nog een half jaar de tijd om dat voor elkaar te krijgen zou je zeggen
0
|
Dinsdag 1 februari 2011 om 11:41 uur |
Kees
Haguecityfirm
Bert
Jongens ik weet niet of het helemaal betrouwbaar is ik hoop het niet maar denk het wel maar dit staat op de website van HagueCityFirm
HOT TRANSFER NEWS!!!
Verhoek is op dit moment in gesprek met PSV ! Verhoek zou voor 5 miljoen naar PSV kunnen gaan.
Ook opvallend is dat Derijck op het punt staat naar
FC Groningen te vertrekken voor 2,1 miljoen!!
Gaat Verhoek weg dan komt Derk Boerigter van RKC!
Ja wat is wijsheid daar gaat waarschijnlijk als het het waar is onze europeese droom en word het misschien tog billenknijpen :(
Ik hoop dat het waar is. 7,1 miljoen!!!!!!!!!!!!!!
Gaan wij die gozer van Zwolle halen hebben we Boerigter erbij kan Kubik blijven. Krijgt Bulykin een contract en kunnen we onze tekorten aflossen.
Ben ik blij.
Want vd Brom heeft aangetoond dat als er 1 of 2 spelers er niet bij zijn hij nog steeds een goed elftal neer kan zetten.
0
|
Zondag 30 januari 2011 om 21:24 uur |
Brian
Kijk als Update 2 waar is dan denk ik ook weer van ja dan zal je eventueel wel boerrigter kunnen halen maar misschien als We met Den Haag europa in gaan dan blijft heel het elftal en komt Liverpool,Juventus,Club Brugge Naar het ADO stadion :P
Was het maar Dinsdag 00:00
0
|
Zondag 30 januari 2011 om 21:23 uur |
marcellino
frans waar ben je kom je nog met nieuws ?
Laat Frans maar weg blijven met zijn nieuws.
Want ik denk als hij nu met nieuws komt is het dat spelers vertrekken bij den haag.
Het team is gewoon op elkaar ingespeeld ik denk dat den haag zeker dit jaar de spelers bij elkaar moet houden.
verhoek en dereijck laten gaan gaat zeker ten kosten van het goed functioneren van het elftal.
en dan kan je boerigter of weet ik het wie halen maar de klik zal er dan niet zijn.
den haag is een goed voorbeeld dat je geen top voetballers hoeft te hebben om een goed elftal te zijn.
en dat moeten we zo houden.
grote voorbeeld is tottenham hotspur was een goed team maar met de kmst van pienaar en nog een speler totaal in elkaar gezakt.
0
|
Zondag 30 januari 2011 om 19:04 uur |
Kees
En Kees, slecht gevoel over volgende week ??
Nee, integendeel. Schreef ik een uur geleden al. Ben heel benieuwd waar wij als ploeg staan t.o.v. PSV. Dit seizoen zijn we enkel de tweede helft tegen Vitesse en een helft tegen Swansea echt zoek gespeeld. Op papier heeft PSV natuurlijk een veel en veel sterker elftal maar als je de eerste 30 minuten goed doorkomt. Dan ........
0
|
Zondag 30 januari 2011 om 16:06 uur |
Marcel
Als Verhoek gaat wat ik echt niet leuk zou vinden dan kan ik momenteel maar 1 speler bedenken die (misschien) kan wat hij kan......................................
Vincken van Excelsior, snelheid, diepgang en voorzetten wel vervelend dat hij blessure gevoelig is maar in een beter elftal kom je meer aan voetballen toe denk ik.
Boerrigter zou ook kunnen maar is veel duurder schat ik in.
0
|
Zondag 30 januari 2011 om 14:38 uur |
Advertentie
;)
Van den Brom vindt Brouwer geen gok
John van den Brom, trainer van ADO Den Haag, verwacht dat aanwinst Jordy Brouwer zich gaat bewijzen. Het aantrekken van de 22-jarige spits, overgenomen van Liverpool, is volgens de oefenmeester dan ook geen gok.
"Als ik een gokje wil wagen, ga ik wel naar het casino", zegt Van den Brom in gesprek met Voetbal International. "Ik ben overtuigd van de kwaliteiten van Jordy. Hij is een heel talentvolle jongen, heeft alles mee om een prima spits voor ADO te worden. Hij is lang, heeft een goede uitstraling, is ook nog een jongen van de stad."
"In de jeugd van Ajax was Jordy een bepalende speler, al weet je nooit zeker of iemand het eerste elftal had gehaald", vervolgt Van den Brom zijn verhaal. "Het is makkelijk om achteraf te zeggen dat Liverpool een verkeerde keuze was. Alleen al op mentaal gebied is hij niet slechter geworden van deze ervaring. Maar je merkt nu dat hij weinig trainingen en wedstrijden in de benen heeft."
Brouwer hoeft niet direct te rekenen op een basisplaats, maar is absoluut niet gehaald voor het tweede elftal. "We gaan hem eerst optrainen en daarna rustig brengen. Maar ik heb hem absoluut niet gehaald voor de beloften. Jordy is overtuigd van zichzelf en dat is prima. Hij mag zich nu laten zien bij ons, ik vertrouw erop dat hij dat ook gaat doen", aldus Van den Brom.
0
|
Donderdag 27 januari 2011 om 16:41 uur |
DenHaagFC
Ik heb goed nieuws voor ADO Den Haag. Het scheelde namelijk weinig of Wesley Verhoek was opgenomen in de voorselectie van het Nederlands Elftal. Gelukkig deze keer nog niet want dat had misschien toch nog veel extra intresse opgeleverd uit het binnen en buitenland. Ik heb dit nieuws van iemand die gebeld is door de KNVB hoe het met het fysieke gestel van Verhoek gaat. Let op mij woorden: Als Verhoek door blijft gaan zit hij bij de volgende wedstrijden bij de (voorlopige) selectie.
0
|
Donderdag 27 januari 2011 om 09:53 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |