Welkom in de shoutbox, gast
ado-kenner
Aad
Vlakko
Nee, niet omdat hij hem erin schiet maar omdat hij hem MAG nemen. Tenzij PSV met zijn hele reserve-elftal speelde was er vast wel een oude basisspeler geweest die die strafschop had genomen.
Gewoon de hierarchie binnen een club en elftal.
Dat gegeven lijkt mij voldoende om aan te nemen dat Nijland een vast lid (misschien nog geen basisspeler) van de eerste elftal selectie is geworden.
PSV speelde deze wedstrijd met een A1/2e elftal omdat ze vandaag tegen Anderlecht nog spelen en die wedstrijd een serieuzere graadmeter vinden voor de A-selectie.
Dus wie weet, maar ik denk dat Nijland soweiso niet meer weg mag gezien de 2 transfers en blessures voorin. Anders word de spoeling te dun.
Niet dat Nijland nu wel speeltijd zal krijgen bij PSV.
0
|
Donderdag 13 januari 2011 om 09:35 uur |
Aad
Uit ons hoofd zetten omdat hij een penalty erin schiet tegen een 2e divisionist in Spanje, die nog in het rechterrijtje kampt ook?
Nee, niet omdat hij hem erin schiet maar omdat hij hem MAG nemen. Tenzij PSV met zijn hele reserve-elftal speelde was er vast wel een oude basisspeler geweest die die strafschop had genomen.
Gewoon de hierarchie binnen een club en elftal.
Dat gegeven lijkt mij voldoende om aan te nemen dat Nijland een vast lid (misschien nog geen basisspeler) van de eerste elftal selectie is geworden.
0
|
Donderdag 13 januari 2011 om 08:26 uur |
ado-kenner
Opstellingen 1e helft
- ADO Den Haag: Pellatz; Ammi, Derijck, Supusepa, Van van Dussen; Buijs, Radosavljevic, Koksal;
Verhoek, Brouwer, Achterberg
- Club Brugge: De Vlieger; Hoefkens, Dalmat, Vargas, Vermeulen, Van Gyseghem, Kouemaha, Van Acker, Perisic, De Jonghe, Deschilder
Opstelling 2e helft
- ADO Den Haag: Zwinkels; Leeuwin, Supusepa, Chiro N'toko, M. Piqué; Visser, Toornstra, Gielisse; Hulst, Immers, Vicento
- Club Brugge: De Vlieger; Vanderheyden, Scepovic, Dirar, Simaeys, Akpala, Lestienne, Camozzato, Van Gyseghem, Odidja Ofoe, De Cuyper
ik vind het nog lachen dat ze zeggen dat ado door het 2de elftal van brigge heeft gewoonnen terwijl je ziet dat we met in de 1ste helft met een halve b team staan en hun met de 1ste team en de 2de helft staan we nog steeds met een halve b team en hun ook en scoren we 3 keer. Nog niet iedereen in nederland kent onze basisopstelling want ze dachten dat de 1ste helft opstelling de sterkste was.
0
|
Maandag 10 januari 2011 om 19:59 uur |
Haagse Roel
Brugge speelt niet met hun beste elftal. Ik las op hun fansite dat een stuk of 5 basisspelers in België zijn gebleven. Geen reden dus om met meer goals verschil van te verliezen.
Zou mij niet verbazen als DH ook met een half B elftal speelt + nieuwelingen Brouwer en N'toko.
0
|
Maandag 10 januari 2011 om 16:43 uur |
ADODENHAAG
Advertentie
<FCDH>
Beste Ooievaar en shouters,
Lex Immers en ADO gaan naar volle tevredenheid nog 2 jaar
langer met elkaar door (2014).
Nu zijn de besprekingen met de technische staf : John v/d Brom
en Maurice Steyn.
De volgende ADO DH-speler die een gesprek kan verwachten is :
Wesley Verhoek.
Groeten vanuit een warm Estepona,
Frans
Kijk dit is nou goed nieuws;)) lex is 1 van de steunpilaren van het elftal
0
|
Zondag 9 januari 2011 om 20:00 uur |
Kees
Volgens mij ben je een oude knar aan het worden als je de Talking Heads live hebt zien optreden in de vliegermolen in Voorburg met in het voorprogramma U2!!! Kan me dus ook heel veel goede ado spelers herinneren uit de begin jaren 70. Roger Albertsen blijft een van mijn favorieten, wat een stofzuiger en mentaliteit. Helaas veel te vroeg overleden.
Roger Albertsen was ook een heel sociale jongen. Woonde ondermeer in bij de gebroeders De Borst (lampenzaak) en kwam ook regelmatig kijken naar het elftal waar ik trainer van was en die kleine De Borst inspeelde.
0
|
Zaterdag 8 januari 2011 om 10:08 uur |
fcthehague
PARDON!!!!!
Toen Pascal er in het Jupilerjaar voor Stoffels in kwam als linksback de laatste twintig wedstrijden ging het ineens lopen en stond de verdediging een stuk beter.
Vergeten hoe de tweede helft van het afgelopen seizoen was met een prima Pascal. Ondanks zijn aflopende contract kreeg hij, weliswaar tegen een verlaging, een nieuw contract aangeboden.
Pascal zie je ook bijna nooit een bal blind wegrammen maar zoekt de voetballende oplossing. Dat is toch wat wij willen: verzorgd voetbal van achteruit met een gedegen opbouw. Oh, Oh, Oh.
Je zegt het zelf al in de Jupilerleage... Die Pascal is een weggooier eerste klas die liever op stap gaat dan voor zijn sport leven. Ja en als zijn contract af loopt geeft die wel ineens de volle 100%. Nee ben echt blij als hij z.s.m. opgerot is. Vind ik trouwens al jaren zo, want die denk dat hij zomaar met Saveedra kan spelen in een josty elftal.
En die zoekende voetballende oplossingen van Pascal zijn ook niet altijd een succes haha. Soms is een bal wegragguhh echt geen verkeerde oplossing, maar als Pascal gaat zoeken naar een voetballende oplossing is het 9 van de 10 keer op een verkeerd moment.
0
|
Donderdag 6 januari 2011 om 23:02 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |