Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kans

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 866
Volgende pagina

Victor

Haagse Kelt schreef:

Had van jou verwacht dat je wel door dit geslijm van Krul heen zou prikken. Als Krul echt een ADO hart zou hebben gehad had ie lekker nog een paar jaar bij ons gespeeld, ipv op zijn 16e zijn poten breken om weg te komen en zich later liever aan lagere Leagueclubs te laten verhuren dan bijv aan ADO.
Heb me ook geërgerd aan de houding v Immers afgelopen jaar en aan zijn uitspraken, maar aan hem heeft de club tenminste nog een miljoen overgehouden en hij heeft jarenlang zijn stinkende best voor ons gedaan. Dat kunnen we van meneertje Krul niet bepaald zeggen. Die uitspraken nu van hem doen mij dan ook niks, gebakken lucht.
Nou nou nou,
Je doet net of jouw mening ` de waarheid` is. Krul heeft geen ADO hart omdat hij zich liever aan lagere league clubs wilde laten verhuren. Doordat hij dat gedaan heeft speelt hij nu wel bij Newcastle. Als hij zich had laten verhuren aan ADO was die kans veel kleiner geweest. Een hoop stouters hier hebben weinig oog voor de realiteit en redeneren meer met gevoel dan ratio. Is niks mis mee, maar op dit soort opmerkingen wil ik wel graag reageren.
0
Zondag 5 augustus 2012 om 21:44 uur

Prutser 070

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik zit nog steeds ruim 2000km van Den haag vandaan. Maar ik vind dat ik het redelijk ingevuld heb. Jammer dat Holla nog niet helemaal fit is.

Het zal wel lastig worden met Jansen, Toornstra en Chery tegen een fysiek Engels middenveld.
Lastig??

Als Newcastle met de basis speelt en deze pot serieus neemt maken we normaal gesproken geen kans. In Engeland zijn ze een veel hoger baltempo gewend en zijn ze allemaal fysiek sterker. We missen nu ook nog eens de ervaring dus zou al dik tevreden zijn als we er minder dan 3 tegen krijgen. Ben wel benieuwd hoe het er voor staat met de selectie volgende week begint de competitie al.
0
Zaterdag 4 augustus 2012 om 12:47 uur

Haagse Kelt

Tiberya schreef:

wat ik trouwens wel erg vindt is dat je een paar dagen moet wachten totdat je shirt bedrukt is !
Dat is een gemiste kans, ja. Bij Hibernian waar ik weleens kom doen ze dat à la minute met een machine die niet duur is.
0
Vrijdag 3 augustus 2012 om 20:20 uur

SSimons

Laten we Steijn nou 5 wedstrijden de kans geven en dan hem afbranden of op hemelen.
0
Vrijdag 3 augustus 2012 om 09:31 uur

DaveDH

Haagse_Aad schreef:

Precies en voor Visser geld een beetje hetzelfde.. die is wel van een iets hoger niveau dan Beugelsdijk maar komt ook gewoon te kort voor het eerste van ADO..

Leuk en aardig als ze dan uit Den Haag komen maar daar gaan ze echt niet beter door voetballen hoor..
Ben blij dat jij het niet voor het zeggen heb, want met jouw voetbalverstand zaten we heel snel n de hoofdklasse Visser komt echt niet te kort voor de ere-liek hoor...

Beugelsdijk daar heb ik te weinig van gezien om een oordeel over te geven maar als jij het niets vind dan zal het wel een redelijke speler zijn....

Bij Dord waren ze ook tevreden over hem dus geef die jongen gewoon ff een kans voor je weer je oude hobby (het afbranden van spelers) van staL haalt
0
Donderdag 2 augustus 2012 om 14:07 uur

Beest

Haagse_Aad schreef:

Heb je weleens een wedstrijd van Dordrecht gezien vorig jaar? Aan je reacties te zien niet in ieder geval..
klopt niet gezien heb wel gister ado volendam gezien en niveua was om te janken

en toch vind ik dat die jongen een kans verdient echt haags schoffie jeugddroom om in het eerste van ado te spelen dus dan heb ie bij mij al een streepje voor zal zich de tering werken

iedereen maakt fouten zo zal hij die ook maken maar tegelijkertijd compenseren door zijn inzet
0
Donderdag 2 augustus 2012 om 13:29 uur

langepino

Beest schreef:

waarom dan dus je ziet liever een horvath die op zn retour is dan een jonge hagenees die absoluut de wil heeft en zich de tering zal werken en als er juist met hem wordt omgesprongen zich goed kan ontwikkelen

ik zeg doen
ik denk dat beugelsdijk (als ie een kans krijgt tenminste) de verassing van t seizoen zal zijn!!
0
Donderdag 2 augustus 2012 om 12:33 uur

Beest

BLEISWIJK-1 schreef:

Die tekst zegt mij niks. Maar als je goed het wedstrijdverslag op RTV West beluisterd, komt het daar wel op neer. Tegen Newcastle wordt er 90 minuten met de basis gevoetbald.

En nog even terugkomen op Omeruo. Die jongen is de eerste trainingsweek ziek geweest. Tegen Rijnsburgse Boys zat hj de hele wedstrijd op de bank. Ik denk dat die jongen fysiek nog niet helemaal in orde is. Ik vond dat hij gisteren bij de 2-1 van Volendam ook niet echt lekker dekte.

De conclusie moet toch wel worden getrokken dat Horvath een grote kans op de basis heeft. Steyn kiest voor Omeruo (rechtsback) en Horvath of Omeruo en Malone rechtsback.
GEEF BEUGELDIJK een kans hij wil heel graag en was de sensatie bij dord
0
Donderdag 2 augustus 2012 om 11:32 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

In de tweede helft wisselde trainer Maurice Stijn om inspanningsfysiologisch redenen acht spelers wisselde, kwam de ploeg uit Den Haag na 10 minuten met 2-0 op voorsprong door Kevin Visser. Een kwartier voor tijd deed Volendam iets terug. Michel Kramer scoorde 2-1.


De verklaring dus waarom ondermeer Visser, Zwinkels en Ammi de gehele wedstrijd speelden. Spelen zaterdag niet en Ammi dus gepasseerd voor de basis.
Die tekst zegt mij niks. Maar als je goed het wedstrijdverslag op RTV West beluisterd, komt het daar wel op neer. Tegen Newcastle wordt er 90 minuten met de basis gevoetbald.

En nog even terugkomen op Omeruo. Die jongen is de eerste trainingsweek ziek geweest. Tegen Rijnsburgse Boys zat hj de hele wedstrijd op de bank. Ik denk dat die jongen fysiek nog niet helemaal in orde is. Ik vond dat hij gisteren bij de 2-1 van Volendam ook niet echt lekker dekte.

De conclusie moet toch wel worden getrokken dat Horvath een grote kans op de basis heeft. Steyn kiest voor Omeruo (rechtsback) en Horvath of Omeruo en Malone rechtsback.
0
Donderdag 2 augustus 2012 om 11:16 uur

oodh

Thijs schreef:

Ammi en elbers in de basis
Zoiets van een laatste kans?
0
Woensdag 1 augustus 2012 om 18:53 uur

Nu online

Max, Wahter, FC Den Haag!, guru, Oldtimer o, Rob2002, Haagsekoerd, Aad, opper, Ptje, James, Jk23 en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 866
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2