Welkom in de shoutbox, gast
Gustav
Wordt aan Feyenoord nu ook de helft van het normaal aantal kaarten beschikbaar gesteld ????
Dit is calimerogedrag, het lag niet aan Feyenoord dat er minder Den Haag supporters mochten komen maar aan hun burgemeester. De supporters van Feyenoord waren er ook niet mee eens, waren ook ludieke acties omtrent de wedstrijd toen.
Dus elke supporter is m.i. welkom.
0
|
Maandag 14 februari 2011 om 13:42 uur |
TVT
Ruudje16
yesyes
Ach, vorig jaar wat de shout:
"Ik heb zo'n voorgevoel dat zondag een zeer cruciale wedstrijd is voor degradatie of nacompetitie!"
Wie maakt ons wat, het is al een topjaar en t kan alleen maar beter worden. Sowieso worden alle komende wedstrijden cruciaal, de top komt nog bij ons op visite dus die knijpen m echt hoor!
Sowieso, maar me voorgevoel is slecht. Feyenoord blijft voor ons gewoon lastig en geen 3 punten halen zondag zal een diepe zonde zijn want dit zijn de wedstrijden die je MOET winnen wil je echt een goede kans maken voor uefa. 1 ding weet ik wel dit wordt echt een prachtige wedstrijd met alles erom heen en vooral dat het uitvak weer eens is uitverkocht! Ik zal diegene die nog geen kaartje hebben maar aanraden om heel snel aktie te ondernemen want het zal woensdag al uitverkocht zijn
0
|
Maandag 14 februari 2011 om 12:34 uur |
LSU
ADODENHAAG
Feyenoord wordt niet makkelijk hoor. 2 goede buitenspelers (Miyaichi en Biseswar(indien in vorm)) en normaal gesproken 2 goede centrale verdedigers (Vlaar en de Vrij). Op papier blijven we sterker en wij zijn de ploeg in vorm, maar het gaat geen 4-0 of 5-0 worden, het wordt erg pittig!!
0
|
Maandag 14 februari 2011 om 00:48 uur |
Don
Bubbles
Ach ach wat oppertunisme die japanner schaart drie keer en maakt een goal en het is gelijk een supertalent...en Bert kap eens ff lekker met die onzin respect voor 010...Als Den Haag de lijn van de afgelopen week lekker doorzet acht ik feyenoord kansloos zeker in ons stadion...
0
|
Zondag 13 februari 2011 om 23:20 uur |
Advertentie
super fc denhaag
Helaas de club staat hoger in de pikorde. Ze hebben een paar sensationele spelers aangetrokken die het verschil gaan maken.
Zondag wordt 0 punten! Lijkt me sterk als ik ongelijk krijg.
ik wil nog wel eens zien of die nieuwe sensationele spelers van feyenoord hier wel gevaarlijk kunnen worden. als ze er net zo boven op zitten als tegen psv geef ik ze weinig kans. en moeten ook deze spelers sensationeel verdediggen.
0
|
Zondag 13 februari 2011 om 22:19 uur |
lulijzer
Toch gaan we van Feyenoord en Nac niet winnen. Respect voor Feyenoord is te groot. Die club ligt ons niet.
De komende twee westrijden zullen we gaan verliezen. Maar goed dat hoort er ook bij.
Feyenoord is helaas vele malen groter dan Ado Dat zal voorlopig wel zo blijven. Voorronde Europees voetbal zit er wel in. Plek 8 moet haalbaar zijn.
Hahahahah, lachen met jou!! Jij denk zeker, ik zal eens lekker reacties vangen... nou hier heb ie ze..
Zondag gaan we gewoon even aan ons doelsaldo werken! Feyenoord wordt van de mat geveegd. De jongentjes tegen de mannen! Ze zeiken nu al in hun broek! Alleen jammer dat die zure terugreis bij hun maar zo kort duurt... Misschien is het een optie om de A13 af te zetten.. Zijn ze uitgehuild voor ze afgedroogd de badkuip weer in mogen..
0
|
Zondag 13 februari 2011 om 21:31 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |