Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winnen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 876
Volgende pagina

rien1

Bert schreef:

Ik ook vaak zie je ploegen weer herrijzen als ze tegen Ado moeten.

 

010 heeft daar helemaal een handje van. Die hebben samen met ons Sparta weer in het zadel geholpen

 

Veel blessures weer nou lekker dan. Weer geen M Pique of Kum.

Mampuya halen heb je minder problemen op de vleugels. Maar goed backs leiden ze zelf op. Heel leuk maar het kost wel punten.

 

Laten we maar het beste van hopen

Ik denk dan even terug naar de wedstrijd tegen Vitesse-uit.

Geen vd Bergh (alleen laatste 10 minuten of zoiets) , maar wel met Bosschaert. Wel een tegenvaller dat Buijs (en Kum) er niet is, maar daar hebben ze al een hele week op kunnen focussen.

In ieder geval hoop ik dat ADO weer een beetje  "terug naar de basis" gaat zoals het afwachtende en razendsnelle prima countervoetbal tegen Vitesse,RKC en AZ.

 

Opvallend was de opmerking van Atteveld bij Vak W. Hij had het over "het meegaan van de spelers met het opzwepende publiek".

Daardoor gaan spelers ongeduldig mee naar voren, en gaan uit hun positie lopen.

Ze geven inderdaad ruimtes weg zo groot als de Sahara.

Dus laten we hopen dat het morgen beter gaat, en dat we die wedstrijd winnen. Als ik niet te gestrest ben, zal ik de bal morgen het Heerenveen-doel inschreeuwen   

0
Vrijdag 30 oktober 2009 om 23:10 uur

hjfff

GroenGeel schreef:

Lachwekkend commentaar.

Sparta klopt Feyenoord en pakt een punt in de Arena.

Je hebt gisteren kunne zien wie er meer kwaliteit heeft.

4-9 was een correcte uitslag geweest.

Een Strootman of Falkenberg hebben wij echt niet.

Sparta en wij zijn gewoon gelijkwaardig aan elkaar.

 

Wij winnen ook wel is van Feyenoord.

Dat ze 0-0 spelen bij de joden was een godswonder.

Hun 41 schoten op goal en sparta 2.

 

Vorig jaar winnen wij daar 2-5 en in de thuiswedstrijd hadden wij ook moeten winnen.

 

Sparta ging het beste om met het slechte veld en speelde makkelijk in op de tactische misvatting van Den Haag gisteren.

Hoe slim we op de counter speelde tegen Vitesse vorig jaar, zo dom was gister.

 

We gaven alle ruimte weg en speelde alles behalve compact.

En in dat compacte ligt juist onze kracht. Tegen Nac, Vitesse, RKC en AZ stond alles dicht bij elkaar en de tegenstander kon geen vrije man vinden en de groen-gele muur slechtten.

Lange bal op Milic en Verhoek, Soltani die als een speer weg waren.

 

Zag liever Immers en Soltani na 50 min al het veld verlaten voor een controleur (Bosschaart, Schwiebbe) en Verhoek.

0
Zondag 25 oktober 2009 om 22:16 uur

angelo

<FCDH> schreef:

waarom wij de laaste jaren thuis van sparta verliezen is mij een raadsel?

twee gelijk waardige teams die allebei voor de 3 punten gaan,

dan kan je een leuke wedstrijd verwachten met kansen over en weer maar waar ook veel fout gaat,

een ieder had de wedstrijd kunnen winnen,helaas verloren ,maar het had ook zo maar kunnen zijn dat wij gewonnen hadden.

helaas volgende keer beter.

 

fc den haag heeeee hoooooo

0
Zondag 25 oktober 2009 om 20:05 uur

rien1

supporter-noord schreef:

Inderdaad, wat ik al eerder zei. Thuis ga je elke keer door counters de mist in. Middenveld moet gewoon beter. AZ denkt al gauw dat ze met hun meerwaarde aan kwaliteit wel zullen winnen en daar konden wij van profiteren en mindere ploegen als Sparta gaan feller en meer op de counter spelen. Dat blijkt wel omdat je nog maar 1 thuiswedstrijd gewonnen hebt. Als je Ricky laat spelen moet je eigenlijk wel met 2 spitsen spelen anders gooi je je eigen glazen in. Word nog lastig als dalijk Rankovic en Knopper weer terug zijn. Ik droom al van

                  Zwinkels

Ammi  Derijck  Rankovic Pique

Knopper, Buys, vd Bergh, Immers

     Caracciolo       Milic

En als je het nog iets meer verdedigend wil hebben zet je gewoon Bosschaart erin voor vd Berg of Knopper

Daar heb je gelijk in. Door counters gaan we ( vooral thuis) de mist in. Het heeft waarschijnlijk ook te maken met het logische feit om het thuispubliek te vermaken met attractief voetbal. Niet erg natuurlijk, maar dat is nou juist waarom het maar niet lukt om eens een thuiswedstrijd normaal te winnen. En daar kom ik op hetzelfde punt als jij over het aanvallende AZ hier bij ons. Daarmee konden we onze "uit-tactiek" spelen zoals tegen Vitesse en RKC. Maar dat doen 13 van de 18 ploegen niet. Die gaan hetzelfde spel spelen als wij bij hun doen. 

 

Ik kan mij die laatste wedstrijd van vorig seizoen nog goed herrineren tegen Vitesse thuis. ADO liep toen gewoon niet in het mes van het tot dan toe in de competitie sterk spelende Vitesse. Atteveld zei toen dat hij de ploeg op het hart had gedrukt om voorzichtig te werk te gaan door de snel toeslaande aanvallers/spitsen van Vitesse. Het thuispubliek begon al aardig te fluiten na een tijdje maar de spelers hielden zich WEL aan die afspraak. Het geduld werd beloond met een prachtige 3-1 doordat Vitesse toch kwam. 

 

Gisteren zag ik precies het tegenovergestelde chaotische en onvoorzichtige spel met veel balverlies van ADO. Misschien bedoelde Atteveld dat wel met  "we waren oliedom bezig". Atteveld is trouwens niet gek en ik heb hem hoog zitten.

 

Inderdaad kon ADO beter deze wedstrijd maar op 2-2 afsluiten want het was te gevaarlijk. Helaas hadden ze zoveel haast om toch te gokken op die 3-2 dat we zelf de boot in gingen. 

 

Natuurlijk ben ik (gelukkig) geen coach maar misschien dat Atteveld eens een aantal andere nadrukken of ander (gevarieerder) spel moet proberen. We hebben over het algemeen een aardig elftal en een aantal individueel hele goede spelers lopen, waar best wel meer in zit.

 

Ik denk dat het volgende week tegen Heerenveen wel weer veel beter gaat.    

0
Zondag 25 oktober 2009 om 15:20 uur

supporter-noord

Ooievaar schreef:

Ricky kan de druk niet aan, hij speelde vreselijk slecht. Vorige week deed hij hooguit mee, maar viel hij me absoluut niet op. Daarom ben ik ook zo blij als Knopper weer speelt. Ateveld moet thuis maar eens af van dat 4-3-3 systeem want dit werkt niet omdat je vleugelspitsen nog geen lantaarnpaal voorbij komen. Verhoek viel dan wel goed in maar toen waren we al een eind na de rust.

 

Zou zeker thuis met twee spitsen spelen, jammer dat 'het licht' de verkeerde spits heeft uitgeleend. M.i. had ik Ignacio elders laten rijpen en Caraciolo om Milic heen laten spelen, levert vast meer op dan dat dat nu doet. Transferer die Soltani naar FC Algiers of iets in die geest, want zijn rendement is zeer laag.

 

Zou toch maar de ontwikkelingen in Waalwijk, Alkmaar en Arnhem in de gaten houden, daar valt wellicht best wel wat te halen. Dus niet alleen naar Venlo kijken (...)

 

 

 

Inderdaad, wat ik al eerder zei. Thuis ga je elke keer door counters de mist in. Middenveld moet gewoon beter. AZ denkt al gauw dat ze met hun meerwaarde aan kwaliteit wel zullen winnen en daar konden wij van profiteren en mindere ploegen als Sparta gaan feller en meer op de counter spelen. Dat blijkt wel omdat je nog maar 1 thuiswedstrijd gewonnen hebt. Als je Ricky laat spelen moet je eigenlijk wel met 2 spitsen spelen anders gooi je je eigen glazen in. Word nog lastig als dalijk Rankovic en Knopper weer terug zijn. Ik droom al van

                  Zwinkels

Ammi  Derijck  Rankovic Pique

Knopper, Buys, vd Bergh, Immers

     Caracciolo       Milic

En als je het nog iets meer verdedigend wil hebben zet je gewoon Bosschaart erin voor vd Berg of Knopper

0
Zondag 25 oktober 2009 om 12:53 uur

angelo

heeeeeeeeeeeeelp

 

ik wil iedere wedstrijd winnen!!!!!1

0
Zondag 25 oktober 2009 om 12:10 uur

<FCDH>

zo net thuis ik heb ze vervloekt wat was die 2e helft een drama achterin zeg?je ziet gewoon dat sparta ging winnen en dat hebben ze gewoon aan zichzelf te danken zo ploeg moet je met 5-0 oprollen?sparta is gvd een degradatie kandidaat en wij verliezen ervan net als vorig jaar schande

0
Zaterdag 24 oktober 2009 om 21:54 uur

Vincent

Het is zo belangrijk dat we vanavond winnen om in het rechterrijtje te blijven. Met heerenveen (1 pt)en psv (0 pt) als volgende wedstrijden zakken we toch wel.. maar nu nog even niet!

 

ga om +/- 15:00 rijden..

Allemaal fijne wedstrijd en 3 punten blijven in den haag!!!

 

0
Zaterdag 24 oktober 2009 om 12:26 uur

Advertentie

Bert

<FCDH> schreef:

BIJNA UITVERKOCHT NOG 1000 KAARTEN

 

Nog 1000 kaarten voor zaterdag
De kaartverkoop voor het duel met Sparta Rotterdam gaat zeer voorspoedig, zoals het er naar uit ziet stevenen we af op het eerste uitverkochte huis van het seizoen!
Er zijn op dit moment, vrijdagavond, nog ongeveer 1000 kaarten beschikbaar. Het Kidsvak en de Haaglanden Tribune zijn zo goed als uitverkocht, voor de Aad Mansveld Tribune zijn nog een aantal kaarten beschikbaar. Kom zaterdag vroeg naar de stadionkassa en zorg dat u er ook bij bent. Via de website houden we u op de hoogte over de beschikbaarheid van kaarten voor zaterdag.

 

bron www.adodenhaag.nl

 

Heel goed morgen zal het dus wel uitverkocht zijn.

 

Alleen voor dat vak waar ik zit zijn nog kaarten verkrijgbaar. Zou toch niet aan mij liggen hahaha

 

Maar wij zijn wel een belangrijk vak de keeper van de uitspelende ploeg vindt het nooit zo prettig om voor ons te staan.

 

Sommige ploegen die de toss winnen willen dan de tweede helft naar het kindervak toe spelen maar dat werkt ook niet. Krijgt die keeper het weer zwaar te verduren.:P

0
Vrijdag 23 oktober 2009 om 21:18 uur

Aad

Vlakko schreef:

LED boarding komt ook nog wel. Soms moet je over dingen eerst wat tijd laten gaan. Contracten enzo.

 

En die 3 Mio. zal denk ik niet voor aankopen enz. zijn.

Ik denk ook niet dat er aankopen komen. En zeg nou zelf: Als we van Sparta en Heerenveen winnen (en dat doen we) en dan tot de kerst her en der nog wat punten halen staan we er florisant voor en is NU geld uitgeven misschien wel onverstandig.

Laten we dan maar eens kijken waar we eindigen en dan in de zomer van 2010 ons echt versterken.

0
Donderdag 22 oktober 2009 om 16:25 uur

Nu online

oodh, Max, pajam, Jk23, Alle ballen op Jort, Aad, ruudje, Brian en 336 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 876
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5