Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 879
Volgende pagina

pajam

<FCDH> schreef:

Kijk dat bedoel ik nou voetbalsite ELF meld dat v duinen 1 miljoen euro kost
geloof ik ook niet FCDH, de club heeft al aangegeven dat ze hem niet eens voor 2 miljoen laten gaan, wat meestal een teken is dat zo`n speler minimaal 2,5-3miljoen moet opleveren.

Overigens toch wel mooi dat er 7 A junioren bij de selectie zitten? Nu nog hopen op minimaal 3 die ook echt doorbreken i.p.v. ze jaarlijks weer te laten afvloeien.

5 spelers worden er nog verwacht, zeker als Chery wordt verkocht.

2 buiten spelers, een linksback, centrale verdediger, 1 middenvelder!
spannend!
0
Maandag 24 juni 2013 om 12:10 uur

Aad

pajam schreef:

Bedankt Kees!

Het begint er dan steeds meer op te lijken dat we van Duinen wellicht al vóór de start van het nieuwe seizoen kwijtraken?

Laat de Engelse, Duitse clubs en FC Utrecht maar tegen elkaar op bieden en wellicht vangen we dan een record som rond de 3-4 miljoen euro én een doorverkoop clausule!

In dat geval hoop ik dat we nog een schaduw lijstje voor spitsen hebben!
Tijdens de zomerpauze in de Europese competities is het grote speculeren weer volop losgebarsten. Wie blijft, wie haakt af en welke club haalt deze zomer een `vette vis` binnen? Een selectie van onwerkelijke speculaties tot concrete aanbiedingen in een dagelijkse rubriek: TransferTalk.

© ANP.
Bundesliga-club wil ADO`ers
ADO-spits Mike van Duinen kan bij Eintracht Braunschweig een contract voor drie seizoenen tekenen. De Duitse club, die afgelopen seizoen naar de Bundesliga promoveerde, heeft volgens het AD al een persoonlijk akkoord met Tjaronn Chery, een andere aanvaller van ADO Den Haag. Van Duinen gaat voorlopig niet in op het aanbod. Hij wil dat de clubs eerst overeenstemming bereiken over de afkoopsom.

Let op de vette zin ..... eerst zien en dan geloven.
0
Maandag 24 juni 2013 om 08:30 uur

Kees

Volgens het Algemeen Dagblad:

- Koppers traint vanaf vandaag weer mee met de Ajax-selectie

- Utrecht nog steeds geïnteresseerd in Van Duinen

- Eintracht komt snel met een bod voor Chery. ADO verlangt zo`n
750.000 tot 800.000 euro.

- Eintracht Braunschweig is ook erg geïnteresseerd in Van Duinen en bereidt een bod voor. Men wil hem een contract voor drie jaar aanbieden. Van Duinen was reeds uitgenodigd bij de laatste wedstrijd van Eintracht tegen FSV Frankfurt. Heeft dat echter afgewimpeld met de mededeling dat de clubs er eerst onderling moeten uitkomen.
0
Maandag 24 juni 2013 om 07:37 uur

Moi

Johannes schreef:

Ben het helemaal met jou eens.
Vooralsnog hebben we de breedteversterkingen al gewoon binnen en is nu het wachten op de versterking van de basis-11. Persoonlijk ben ik er niet echt rouwig om als Koppers onverhoopt niet terugkomt - als ze dan maar een vervanger op de schaduwlijst hebben staan (ik zou die Wijnaldum van AZ eens bellen).
Ik zet nog wel mijn vraagtekens bij de jeugdopleiding; wordt daar genoeg in geïnvesteerd en hebben we de juiste trainers in huis. En is de scouting `zwaar` genoeg?
wat is er mid met de jeugdopleiding?
3 gasten zijn door FC utreg geplukt en 3 x naar de as selectie
50% rendement heel hoog
0
Zondag 23 juni 2013 om 21:39 uur

Johannes

Veel eredivisieclubs hebben het moeilijk hoor, bijna nergens is geld om spelers te kopen. Op AZ en Feijenoord na heeft geen enkele club de selectie compleet. ADO is dus geen uitzondering.
0
Zondag 23 juni 2013 om 19:31 uur

pajam

BLEISWIJK-1 schreef:

Het is echt de moeite waard om even het Groningen forum te bekijken!

http://www.fcgforum.nl/viewtopic.php?f=2&t=3281
bedankt voor de link!

zo een slechte speler is het toch niet en zo geweldig is de huidige selectie van FC Groningen ook alweer niet?

die gaan ook strijden om een plek rond de 10e plaats, misschien samen met ons, Roda JC en NEC
0
Zondag 23 juni 2013 om 13:04 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

pmc schreef:

vanaf Kerkrade ligt het ook op de route was hij met een motor?
Je hebt gelijk. Het kan elke club zijn. Maar er zit wel een idee achter.

Afgelopen dinsdag heeft VVV pas een nieuwe trainer aangesteld. Rene Trost. Hierna kon VVV pas gaan werken aan zijn selectie. Ze weten dat ze Wildschut gaan verliezen. En hiervoor hebben ze een vervanger nodig. Daarom Vicento.

Nu lees ik ook dat ze geinteresseerd zijn in Boymans. Of te wel ze willen een centrumspits. Dan zeg ik Rydell Poepon! Vandaar.

Voor de rest allemaal niet zo serieus nemen. Heb jij nog een sterke link met Roda? Omdat jij over Kerkrade begint?
0
Zaterdag 22 juni 2013 om 16:23 uur

BLEISWIJK-1

Langebach2 schreef:

hartelijk dank voor je antwoord.

Hopelijk heeft onze club na het vertrek van Chery, Poepon en Vicento snel 7 tot 8 versterkingen.
Toch wel aardig dat puzzelen he! Zo versprak Steyn zich gisteren misschien. Hij zij dat de selectie nog niet compleet was en dat we 19 selectiespelers hadden waarvan 7 nog A speler. Zie hieronder:

1. Coutinho
2. Zwinkels
3. De Zwart
4. Meeuwissen (jeugd)
5. Malone
6. Wormgoor
7. Beugelsdijk
8. Supusepa
9. Buwalda (jeugd)
10. Holla
11. Meijers
12. Jansen
13. Van Haaren
14. Bakker (jeugd)
15. Merencia (jeugd)
16. De Vlugt (jeugd)
17. v.Duinen
18. Kramer
19. Esajas
20. Korte (jeugd)
21. Tros (jeugd)

22. Chery
22. Vicento
23. Poepon

Nou weet ik niet of Steyn een cijferfetisjist is. Maar mijn conclusie is dat hij al wist dat Chery, Vicento en Poepon weggingen. En door de blessure`s van v.Duinen en Zwinkels kwam hij tot 19 spelers. Leuk dat analyseren.
0
Zaterdag 22 juni 2013 om 15:03 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Foto`s van eerste training
Na een paar weken vakantie, kon de Haagse selectie vrijdag weer aan de bak in het Zuiderpark voor de eerste training van het nieuwe seizoen. Bekijk hier de foto`s.
Lees het nieuwsbericht
0
Zaterdag 22 juni 2013 om 11:12 uur

Haagse Kelt

marcellino schreef:

je hoort mij niet zeggen dat ik geloof in sjakie.
alleen wat hij zegt is in vele gevallen de realiteit.

velen van jullie willen dat niet zien en kijken alleen maar naar wat er nu gebeurd en zelfs dat is niet zaligmakend.

je grenzen verlegen dat is wat mensen vaak doen. eerst moet je eindigen tussen plek 6 en 10 en dan ineens is plek 9 tot 14 ook goed. en op het laatst ligt het aan de wind dat we gedegradeerd zijn.
jij kan mij niet betichten dat ik dan links en dan rechts lult want ik vertel namelijk 9 op de 10 keer het zelfde verhaal.

sjakie heeft mijn support niet hij bevestigd alleen maar wat meerdere mensen ook weten.
maar even de fijten wanneer zij van der kallen dat we stelsel matig in het linker rijtje zouden spelen en voor europees voetbal en dat er een tweede ring moest komen.de realiteit is dat we in categorie 1 zitten maar niet omdat ado het zo slecht doet nee dat ligt weer aan een ander dat komt door de stomme regels van de KNVB.
utrecht en ook feijenoord zijn uit het dal gekomen omdat er een suiker oom op stond die aan de club dacht anders hadden deze twee clubs het moeilijk gehad, utrecht valt weer iets terug omdat de goede meneer iets gas heeft terug genomen dus je ziet hoe belangrijk zo een persoon is.
wij hebben daar aan tegen v/d kallen die er alleen maar zit om veel geld te verdienen aan ado of in ieder geval zijn geld terug wil met het voordeel dat hij masten heeft en zijn nv`s vast geroest zijn aan ado.tel uit je winst

met v/d kallen gaan we de stap niet maken ja de afgrond in.
we moeten hem bedanken voor bewezen diensten en nu is het tijd voor een ander.

Utrecht ben ik niet met je eens, al snijdt je verhaal zeker hout. De ironie wil dat op t moment dat v Seumeren zn portemonnee trok t slechter ging. Afgelopen jaar hield hij, geschrokken door hoeveel v zijn geld er verdween de hand op de knip. Niemand zag t zitten en Utrecht had een belabberde voorbereiding, Wouters zat al op de wipstoel. Maar zie, t ging ineens lopen. Dus juist toen v Seumeren even niet meer investeerde ging t beter met een selectie waar de aanhang totaal geen vertrouwen in had (vandaar zo`n daling in toeschouwers afgelopen jaar daar).
Ben t met je eens dat vd Kallen minimaal een mede-investeerder zou moeten dulden of t stokje zou moeten overgeven, maar dan de goede vraag wie o wie. Want alle grootmuilen laten een oorverdovende stilte vallen als er geinvesteerd zou moeten worden. Een Aegon bijv zou eens ballen moeten tonen en echt iets voor ADO moeten doen. Net als een Dick Advocaat, Martin Jol etc etc. Maar ja, zo eerlijk moet je zijn, dat is ook wel onze aard, hard roepen, maar daadwerkelijk de mouwen opstropen en t voortouw nemen ho maar. Alleen daarom al respecteer ik vd Kallen. Want we kunnen allemaal zeiken over dat ie nu de club leegzuigt (wat vast ten dele waar is), hij stond er toen t nodig was.Dus laat er nu maar eerst iemand opstaan die dat ook doet, pas dan kan de invloed v vd K bij ADO afnemen/normaliseren.
0
Zaterdag 22 juni 2013 om 00:17 uur

Nu online

Jap, Marcie, Dappere dodo, FrankieB, Brian, Marten, VAKKIE-l en 303 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 879
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5