Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: psv

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 881
Volgende pagina

hjfff

Kees schreef:

Je moet bij de krant gaan werken. Goeie samenvatting waar ik het mee eens ben.

ps Het centrum achterin vond ik ook vrij stuurloos overigens. Af en toe begreep men elkaar niet.
Bedankt! Ik ben het ook wel met mezelf eens haha.

Ranko waarschijnlijk tijdje eruit. 
Kum op zijn plek dan, maar dan heb je niks meer achter de hand centraal achterin. Alleen Derijck die dan kan terugzakken.

Dan toch maar Luijckx halen die gister op de tribune zat. En eventueel ook tribuneklant Slory halen als Milic er nog lang uit is.

Derijck en Horvath zal ik toch achterin samen laten staan. Derijck aggressief op de bal en Horvath die elke hog bal wegkopt. Luijckx op het middenveld.

Hopen dat Honda voor zondag weg is want die maakt heel PSV gek en scoort nu de 2-2!!
0
Zondag 2 augustus 2009 om 17:48 uur

GroenGeel

rien1 schreef:

Ook net een stukje gelezen op voetbalprimeur over RKC dat blijkbaar nog wat spelers gaat aantrekken via Jol/020, vanwege zijn verleden bij die club. 
Groot gelijk hebben ze.
Wij zouden ook eens moeten gaan shoppen bij een PSV, Twente of AZ. Met een beetje verstand hadden ze dat bij de transfer van Elia ook bedongen.
0
Zondag 2 augustus 2009 om 10:33 uur

tis

ja! schreef:

Is Stef Nijland niks voor ons komt toch niet aan de bak bij Pisvee
PSV

kleutertaal hier af en toe
0
Vrijdag 31 juli 2009 om 21:04 uur

Aad

Miljoenenverlies voor Eredivisieclubs 

De achttien clubs die afgelopen voetbalseizoen uitkwamen in de Eredivisie, hebben gezamenlijk 34 miljoen euro verloren.

Dat meldde het Financieele Dagblad (FD) vrijdag op gezag van de KNVB. In het seizoen 2007-2008 boekten de clubs nog een totale winst van 64 miljoen, een record dat volgens de KNVB goeddeels te danken was aan een aantal kostbare transfers van spelers naar het buitenland.

De voetbalbond noemt een stagnerende transfermarkt dan ook als een van de oorzaken van het verlies over het laatste seizoen.

De totale begroting van de gezamenlijke clubs blijft in 2009-2010 met circa 410 miljoen euro wel ongeveer even groot als in de voorgaande voetbaljaargang. Volgens de KNVB hebben de eredivisieclubs op sponsorgebied weinig te lijden van de economische crisis. 

AZ

Grootste groeier qua uitgaven is AZ. De begroting van de landskampioen groeit komend seizoen van 28 miljoen tot 40 miljoen euro. Daarmee streeft de club uit Alkmaar Feyenoord voorbij, dat van de traditionele topclubs het hardst moet snoeien.

De begroting van de Rotterdamse club daalt komend seizoen van 46 miljoen euro tot 37 miljoen.


PSV en Ajax

PSV bezuinigt 4 miljoen euro en komt uit op 59 miljoen. De begroting van Ajax blijft met 65 miljoen euro even groot als afgelopen voetbalseizoen.

Nieuwkomers VVV-Venlo en RKC Waalwijk hebben de kleinste begroting in de eredivisie. VVV-Venlo doet het met 7 miljoen euro, RKC Waalwijk met 6,2 miljoen. Beide clubs hebben ook de stadions met de minste capaciteit, 7500 toeschouwers.

Dus wanneer wij iets groeien doet ons management (Wetzel - van der Kallen) het niet zo slecht en is direct de oorzaak aangegeven van het niet (kunnen) investeren in nieuwe spelers.

0
Vrijdag 31 juli 2009 om 07:54 uur

Kees

Leidschenveen schreef:

Ik had dat bericht ook gezien ja. Ik had het bestempeld als onzin omdat ik van mijn bron binnen ADO had vernomen dat Vicento een grote kans maakte om zondag te spelen. Ik heb het net nog even nagevraagd en Vicento is inderdaad nog geschorst. Hij speelt morgen met Jong vriendschappelijk tegen Volendam. Iemand binnen ADO had z`n huiswerk niet goed gedaan en had Raymond Atteveld dus valse informatie verstrekt.
Hebben ze soms die administrateur van PSV overgenomen?
0
Dinsdag 28 juli 2009 om 20:31 uur

Advertentie

RicoFCDH

Ik heb hier nog een heel veel oude kaartjes liggen van wedstrijden van een paar jaar geleden. ik zou ze graag willen ruilen voor een oud shirt van ado. Ik wil dan graag het shirt waar de sponser nog Solidium is. Het gaat om deze kaartjes:

Adodenhaag - Heerenveen 2006/2007
Adodenhaag - Utrecht 2005/2006
Adodenhaag - RBC Roosendaal 2005/2006
Adodenhaag - Heracles almelo 2005/2006
Adodenhaag - Willem 11 2005/2006
Adodenhaag - Sparta 2005/2006
Adodenhaag - Roda Jc 2005/2006
Adodenhaag - Feyenoord 2006/2007
Adodenhaag - Willem 11 2007/2008
Adodenhaag - PSV 2008/2009
Adodenhaag - Heerenveen 2008/2009
Adodenhaag - Utrecht 2008/2009
Adodenhaag - AZ 2008/2009
Adodenhaag - De Graafschap 2008/2009
Adodenhaag - Twente (Beker)2008/2009
Adodenhaag - Ajax 2008/2009

Ik zou heel erg blij zijn met zo,n shirt omdat ik hem wil inlijsten
0
Dinsdag 28 juli 2009 om 14:12 uur

Staat op op snor.l

lul schreef:

niet zo dom
De voorbereidingsperiode in de Eredivisie is voorbij. Na 145 oefenwedstrijden en bijna zeshonderd doelpunten van de Eredivisieclubs maakt Voetbal International de balans op van de oefencampagne.

Van alle Eredivisionisten maakte Vitesse in de voorbije weken de meeste goals: 53 in negen oefenwedstrijden. NAC Breda behaalde het hoogste doelpuntenmoyenne. De Brabanders scoorden gemiddeld bijna zeven keer per oefenduel. ADO Den Haag maakte tijdens de voorbereidingsperiode de minste doelpunten (zestien in zeven duels).

Productiviteit per ploeg
Club Duels Goals Gem.
NAC Breda 6 40 6,67
Vitesse 9 53 5,89
AZ 7 41 5,86
Ajax 9 50 5,56
Feyenoord 7 36 5,14
FC Groningen 7 36 5,14
VVV-Venlo 9 45 5,00
Roda JC 8 39 4,88
PSV 9 38 4,22
FC Twente 11 44 4,00
SC Heerenveen 9 28 3,11
RKC Waalwijk 7 21 3,00
Heracles Almelo 8 24 3,00
Sparta Rotterdam 9 26 2,89
FC Utrecht 7 20 2,86
NEC 8 20 2,50
ADO Den Haag 7 16 2,29
Willem II 8 18 2,25 

WAKKER WORDEN WETZEL MET JE SELECTIE COMPLEET! We hebben GVD de minste doelpunten gescoord in de hele voorbereiding. En om nou te zeggen dat we, buiten Valencia om, super sterke tegenstanders hadden?! Opzouten met je selectie rond. Er moet gewoon een volwaardige spits bij komen.
0
Maandag 27 juli 2009 om 08:56 uur

hjfff

RicoFCDH schreef:

Is Mitchell Donald niks voor ons?
Zeker.
Keek net een stukje.
Goeie voetballer, sterk en mooie goal met ze verkeerde linker.

Maar prioriteit ligt bij een snelle buitenspeler.
Huren bij de topclubs lijkt mij het beste;

Denneboom; Overbodig bij Twente waar ze ff 4 buitenspelers hebben gehaald.
Nijland; Speelt zelden bij PSV door de concurrentie van oa Lazovic, Amrabat, Dzudsak en Bakkal.
Roda had interesse in hem en daar had hij wel oren naar. Als DH interesse toont lijkt mij dat hij ze koffer gelijk inpakt.
Slory; speelde vandaag wel basis bij Fey, maar als ook Tomasson, De Guzman en Vinkcen 100% fit zijn verdwijnt hij daar naar de tribune.

Wetzel doe wat, met je opmerking dat de selectie compleet is, is na de 0-4 niet erg geruststellend.
0
Zondag 26 juli 2009 om 23:33 uur

wat anders

KNVB-baas gaat voor Ajax Gepubliceerd op: 26 juli 2009 13:25

In de Amerikaanse NBA of NFL zou het onbestaanbaar zijn als de `commissionar` voor het seizoen een voorspelling van de eindstand zou geven. En in Engeland zou de baas van de Football league nog liever z`n tong afbijten dan dat hij iets zou zeggen over de kansen van Manchester United, Chelsea of Arsenal. Maar in Nederland kan het allemaal wel. op de KNVB-website geeft directeur Henk Kesler een voorspelling voor het nieuwe seizoen.
- advertentie -Het was nog niet eerder opgevallen - misschien doordat het land nog in `vakantiemode` lijkt te zijn - maar de voorspelling van de eind dit jaar vertrekkende KNVB-directeur blijkt zelfs traditioneel te zijn.

Henk Kesler zit dit jaar zijn kaarten op Ajax. Volgens de prognose (die - hij schrijft het zelf - overigens niet vaak uitkomt): eindigt de ploeg van Martin Jol voor PSV. Landskampioen AZ wordt derde, nog voor Keslers `eigen` FC Twente. FC Utrecht wordt - volgens de KNVB-directeur vervolgens 5de en sc Heerenveen 6de in een voorspelling die hier ophoudt. Wel, zo schrijft Kesler op de KNVB-site kunnen we "kleine krachtsverschillen, met spannende en boeiende duels tot gevolg" verwachten op de Nederlandse velden. 

Reageer op dit nieuwsberichtVoorwaarden
Reacties
fc-eindhoven26/07/2009 14:06 uur

die kesler praat veel te veel zijn mond voorbij. hebben we dat al niet gezien bij al zijn ongelukkige uitspraken in het verleden, hij gaat er gewoon weer mee door. alles om zichzelf maar te profileren in de media, gewoon walgelijk en ondertussen zakt het niveau van de nederlandse competitie elk seizoen weer. waarom wordt deze man niet op zijn vingers getikt voor zulke uitspraken. en op de site van de knvb nog wel. 0 SCORE +0 Reageer
bergkampfan26/07/2009 14:18 uur

Heel goed dat die man weggaat. Kesler doet altijd net of het voetbal van hem is. na die Fortuna-blunder had hij eigenlijk al moeten opstappen 0 SCORE +0 Reageer
Alexander26/07/2009 14:27 uur

Erg suf. De voorzitter van de voetbalbond hoort er voor iedereen te zijn. Het is het staatshoofd van de voetbalwereld en die hoort geen voorkeur of ranglijst aan te geven. Dat leidt alleen maar tot verongelijkte gevoelens bij andere clubs
0
Zondag 26 juli 2009 om 14:47 uur

Club Achter de Duinen

Nieuw gerucht van fcdhh op Club Achter de Duinen:

maike zonneveld (psv)
is een goede back


Beoordeel het gerucht op betrouwbaarheid
0
Zondag 26 juli 2009 om 12:03 uur

Nu online

lulijzer, wiegah070, Ronaldo, ADOZoetermeer, James, Rikkie1, Lellow, Teeg070 en 157 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 881
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1