Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 882
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

yesyes schreef:

Jurjus vind ik zeker geen stap terug. Vermeij wel maar ik geloof niet dat ze daar interesse in hebben. Havenaar blijft gewoon nog mminimaal een seizoen bij ons. En daarna gaat of vdheijden of kastaneer het overnemen. Ik zie in beide veel potentie. En als je de berichtgeving mag geloven zijn ze niet eens bezig met jurjus. Ik zie ze eerder met een ervaren keeper komen dat past veel beter bij ons. We zullen binnenkort wel verrast worden met een paar leuke spelers. En zo niet dan is het ook goed want ik vind dat we echt geen slechte selectie hebben. Beter juist met eigen jeugd werken. Kijk feyenoord paar jaar terug die waren in 1 x uit de problemen Door vele geld wat ze hadden verdient Door al die jeugdspelers van ze.
Ben ik het mee eens. Jurjus is geen stap terug. En Havenaar gaat vooralsnog ook niet weg.

Ik verwacht ook nog versterkingen. En zo niet.......dan kan ik mij ook al verheugen op het optreden van onze talenten. Met in het bijzonder Kastaneer, vd Heijden, Kaya, Ashraf en Hevel.
0
Dinsdag 12 juli 2016 om 21:49 uur

JB

Kees schreef:

Als ik me verplaats in de shouters welke vol ongeduld zijn dan kan ik me dat heel goed voorstellen.

Al jarenlang mooie verhalen, plannen en uiteindelijk een "vechtende zuid-tribune" waardoor veel plannen de koelkast ingaan of zelfs in zijn geheel vergeten worden. Om moedeloos van te worden.

===============================================

Als ik me echter ook verplaats in de shouters welke geduldig zijn, waaronder ik, dan heb ik daar ook begrip voor.

Eindelijk een goed bezette R.v.C. (Jansma/Jol/Toet) met daaronder uitvoerenden als Advocaat, Schoenmaker, Manders, Petrovic en ga maar door. Een flinke Haagse tint en veel, heel veel, kennis. De moeite dus waard om geduld te bewaren, zelfs wekenlang, tot men ons verrast.

Wel constateer ik, of de berichten juist zijn weet ik niet en wil absoluut geen spelers afbranden, dat de ambitie in de vorm van alternatieven voor je stakeholders Hansen en misschien ook wel Havenaar tegenvallen. Jurjus en Vermeij vind ik toch echt een reuze stap terug.
Voor de duidelijkheid:

- Advocaat doet onbetaald vrijblijvend vrijwilligerswerk zonder contract, die kan dus per minuut weg

- Jansma en Toet zijn nog niet benoemd en hebben dus geen enkele functie binnen de club op dit moment.

Het blijft typisch dat er kennelijk weldoe de RvC vergaderd kon worden om Manders een vast contract te geven, maar dat de benoemingen van Jansma en Toet niet tegelijk ook geregeld konden worden.
Het lijkt er nu toch wel een beetje op dat met de "oude" 3 mans RvC (Wang, Jol en Deetman) het contract van Manders er door gedouwd heeft, voordat Jansma en Toet mee zouden kunnen beslissen.
0
Dinsdag 12 juli 2016 om 20:21 uur

grijze gek

PEC ZWOLLE heeft een begroting van 11,5 miljoen en die draaien altijd boven in mee,waarom lukt het in den haag dan niet

PEC Zwolle stunt en huurt gewezen wonderkind van AC Milan’

Kwestie van goed scouten en onderhandelen
Maar we wachten af wat dagobert advocaat en die Jol nog uit de hoge hoed gaan toveren

Zeg Dewa, het is al meer dan 3 weken geleden, kom je nog of blijf je weg??
0
Dinsdag 12 juli 2016 om 17:38 uur

Kaos

Jozefzoon wil weg bij PSV? Zou dat wat zijn voor de flank?
0
Dinsdag 12 juli 2016 om 16:41 uur

grijze gek

Kamikaas schreef:

http://www.stream2watch.co/live-now/live-tv/gb/eurosport-2-live-stream
hoop reclame shit wat je niet weg kan krijgen midden in het beeld, zag wel dat het 0-1 stond voor nederland
Zie het straks wel op teletekst
0
Dinsdag 12 juli 2016 om 12:27 uur

Advertentie

Peter87

H@@GenEES schreef:

Als je met Duplan op 10 wil spelen (waar ik een groot voorstander van ben) dan heb je een sloper alla T v/d Weert/Holla en misschien ook nog wel een Danny Buijs en een waterdrager als Jansen die ik verdedigend niet eens zo slecht vind.

Maar als je het het middenveld zo laat als die nu is dan kun je dit beter niet doen anders is Duplan veel te veel bezig met het vuile werk en dat is imho niet zijn kracht.

Een type Afrikaan heb je nodig. Een sloper ala Kanté zoals bij Leicester.

ik zeg nog steeds Serero. Zit in zn laatste contractjaar en mag weg bij Ajax.
0
Dinsdag 12 juli 2016 om 10:48 uur

oodh

Kan iemand me het volgende uitleggen: Fraser kneedde een middenveld met Derijck Bakker en Janssen, dit voor evenwicht, anders werd je weg gespeeld. Nu zou je spelen met dezelfde lui maar dan is Duplan de vervanger van Derijck. En dat lukt dan wél? Of is dat gewoon voor de bühne tegen amateurs en krijg je dadelijk weer heel snel een Fraser opstelling na een paar zeperds?
0
Maandag 11 juli 2016 om 21:37 uur

Petah

ADODENHAAG schreef:

Trieste conclusie. Alleen omdat Gehrt die zware blessure hebt gehad en jij elke week bij de jeugd staat te kijken? Of obv... ?
Omdat gertj gewoon niks is hoe eerder die weg is hoe beter hij voegt gewoon niet zoveel toe
0
Zondag 10 juli 2016 om 14:04 uur

Bolskie

GreenYellowTheHague schreef:

Volgens mij worden deze jongens helemaal niet afgeschreven, maar kan je ze nog geen basisklanten noemen van een eredivisie ploeg die de weg omhoog in wil slaan. Deze gasten hebben talent zat maar dat kost tijd om dat te ontdekken en te proberen. Straks in de competitie word er iets anders gevraagd als de bal hooghouden, of een drie panna... Voetbal word vaak met je hersens gespeeld, en dat is ervaring
De weg omhoog slaan hoef niet direct gelijk te gebeuren, dat gebeurd met pieken en dalen dus zou ook misschien met die jonge jongens kunnen alleen zonder kansen en vertrouwen lukt dat ook niet. Volgends mij krijg je juist ervaring door zoveel mogelijk te spelen dat gebeurd met goede en slechte wedstrijden niet door op de bank te zitten. Als je kwaliteit en goed bent speelt leeftijd geen rol, zie de verdediging van feyenoord toen, zie je er wel toekomst in maar nu nog niet dan zou je die jongens moeten verhuren denk ik.
0
Zondag 10 juli 2016 om 13:57 uur

GreenYellowTheHague

ADODENHAAG schreef:

Deze jongens hebben nog amper de kans gehad op niveau. Mahdaoui nu al afschrijven, dat is knap
Volgens mij worden deze jongens helemaal niet afgeschreven, maar kan je ze nog geen basisklanten noemen van een eredivisie ploeg die de weg omhoog in wil slaan. Deze gasten hebben talent zat maar dat kost tijd om dat te ontdekken en te proberen. Straks in de competitie word er iets anders gevraagd als de bal hooghouden, of een drie panna... Voetbal word vaak met je hersens gespeeld, en dat is ervaring
0
Zondag 10 juli 2016 om 13:47 uur

Nu online

Swaber, Alle ballen op Jort, rh_vakm, Aad, vakkiel, Bollie74, lulijzer, Vak_W, Marcie en 160 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 882
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1