Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerder

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 887
Volgende pagina

Drama

Aad schreef:

Wel eens bedacht dat dit zou kunnen zijn om de veiligheidsmaatregelen te testen?
Of wilde je die gelijk uit de klauw zien lopen tegen een bij voorbeeld een Engelse topper, die komt met 500 bezopen supporters.
Een openingswedstrijd gebruiken voor een test

zouden ze dat niet wat eerder doen!

Een openingswedstrijd tegen een grote club
trekt media aandacht (goede reclame)

De eerste wedstrijd is toch iets speciaals 
in een nieuw stadion
ze blijven maar klein denken


En AAD beetje kortzichtig om te zeggen
dat er meteen 500 BEZOPEN engelsen komen
0
Maandag 7 mei 2007 om 11:45 uur

ADO Forever

v/d Leegte gaat waarschijnlijk naar PSV. Hij moet 2 ton kosten mar PSV wil hem alleen transfervrij overnemen.

Het is al maandenlang bekend dat Tommy weg wil bij Wolfsburg , waar om heeft het bestuur niet eerder toegehapt of betaal nu die 2 ton die PSV niet wil betelan en haal hem per direct.

Maar een hoofdscout is belangrijker natuurlijk voor op korte termijn zaken mee te doen!!!!!!!!

0
Zaterdag 5 mei 2007 om 10:55 uur

Haagse Roel

Las eerder hier een stukje over een spits van eersteklasser Vinkenslag : Rob Lutgens.

Dacht dat het een geintje was maar het staat ook op ADOFANS. Die jongen weet wel wat hij wil.......Fortuna Sittard heeft hij geen zin in, hij staat ook in de belangstelling van Racing Genk ( 2e in Belgie) dus hij zou toch wel talent moeten hebben.....ben benieuwd.

En Ooievaar, ik geef die Beijer het voordeel van de twijfel, heb er alleen wat moeite mee als figuren ( lees Pol) nog geen half jaar nadat ie is aangesteld direct weer " oude bekenden" gaat halen.

Krijg je een beetje het Adelaar effect >> Bosschaart , Vreven.
0
Vrijdag 4 mei 2007 om 17:18 uur

Frans

Zaak Lierse opnieuw geopend : Delorge alsnog
langdurig geschorst ??

Mogelijk toch straffen in zaak-Ye
Het Beroepscomité van de Belgische voetbalbond (KBVB) heeft beslist dat het omkoopdossier over Lierse en Zheyun Ye opnieuw behandeld moet worden. Alle beschuldigden riskeren dus opnieuw een straf.

Met uitzonderingen op Igor Nikolovski, Marius Mitu en Laurent Fassotte zullen alle beschuldigden zich opnieuw moeten verantwoorden voor de Belgische voetbalbond.

Eerder werd door de controlecommissie van de KBVB beslist dat de beschuldigden in de zaak-Ye geen straf zouden krijgen. Nu krijgt de zaak mogelijk toch nog gevolg.

Mogelijk toch straffen in zaak-Ye
Het Beroepscomité van de Belgische voetbalbond (KBVB) heeft beslist dat het omkoopdossier over Lierse en Zheyun Ye opnieuw behandeld moet worden. Alle beschuldigden riskeren dus opnieuw een straf.

Met uitzonderingen op Igor Nikolovski, Marius Mitu en Laurent Fassotte zullen alle beschuldigden zich opnieuw moeten verantwoorden voor de Belgische voetbalbond.

Eerder werd door de controlecommissie van de KBVB beslist dat de beschuldigden in de zaak-Ye geen straf zouden krijgen. Nu krijgt de zaak mogelijk toch nog gevolg.

0
Vrijdag 4 mei 2007 om 10:37 uur

christian

TWENTE DENKT AAN GAE-SPELER GILISSEN
2-05-2007 || Bron: || Aantal keren bekeken: 281 || Auteur: Dennis


FC Twente heeft Tim Gillisen hoog op het verlanglijstje staan. De middenvelder die momenteel uit komt voor Go Ahead Eagles wordt in eerste instantie gezien als een speler voor de breedte.

Gilissen speelde eerder drie seizoenen voor rivaal Heracles Almelo, maar maakte in 2005 de overstap naar GAE. De 24-jarige middenvelder staat nog tot medio 2009 onder contract bij de club uit Deventer.


0
Woensdag 2 mei 2007 om 22:26 uur

fc hageneez

Polak moet Vloet volgen naar ADO Den HaagGeplaatst op 30-04-2007 12:17 door Gino Ninaber


Als het aan Wiljan Vloet ligt dan speelt Sjaak Polak volgend seizoen voor ADO Den Haag. De Sparta-trainer die volgend jaar in Den Haag aan de slag gaat hoopt dat de linksback van de Kasteelbewoners volgend jaar zijn pad volgt, en voor ADO kiest.

De Haagse club moet dan wel in de Jupiler League uitkomen, en de vraag is of de linkspoot dat wel ziet zitten. Polak gaf eerder dit seizoen al aan dat het een droom is om in de nadagen van zijn carrière voor zijn oude club uit te komen (ADO red.).

Het contract van Polak bij Sparta Rotterdam loopt nog tot medio 2008, waardoor geïnteresseerde clubs een transfersom zal moeten betalen.

0
Dinsdag 1 mei 2007 om 10:38 uur

Advertentie

christian

Santi Kolk (ADO): "Vitesse een mooie club"
Dinsdag 01 Mei om 00:10 Gepost door : Edwin Radstaat | (36 views)
Bron: Gelderlander
De Nederlandse eredivisieclub Vitesse kende wederom een teleurstellend seizoen aangezien men zich wederom niet wist te plaatsen voor de play offs waar de inzet een UEFA Cup plaats is.

De Arnhemse club is derhalve druk bezig om zich voor het komende seizoen te versterken. Een van de versterkingen voor het komende seizoen is de momenteel bij ADO Den Haag onder contract staande Santi Kolk. De aanvaller maakte dit seizoen ondanks de degradatie van zijn club een goede indruk en hij gaf al eerder aan in de Eredivisie te willen blijven spelen.

Santi Kolk vertelde tegenover "De Gelderlander" het navolgende: "Ik heb begrepen dat er contact is tussen beide clubs. Ik weet niet wat daar uit komt, maar er is contact. Persoonlijk heb ik nog niet met Vitesse gesproken. Ik wil in de eredivisie blijven spelen. En dan is Vitesse een mooie club. Er hebben zich meer clubs gemeld bij mij en mijn zaakwaarnemer. Maar niet bij ADO, dus Vitesse is het meest concreet.”
0
Dinsdag 1 mei 2007 om 07:29 uur

fc hageneez

`Ook Aberdeen geïnteresseerd in Bodde`Geplaatst op 30-04-2007 13:43 door Gijs Dreijer - Bron: Algemeen Dagblad


ADO Den Haag lijkt serieus rekening te moeten gaan houden met een vertrek van Ferrie Bodde. De polyvalente middenvelder wekte eerder al de interesse van Swansea City uit Wales, nu lijkt ook Aberdeen Bodde aan haar selectie te willen toevoegen.

Aberdeen, momenteel derde in de Schotse Premier League, zou al enkele gesprekken hebben gevoerd met de 24-jarige middenvelder. Coach bij Aberdeen is Jimmy Calderwood, jarenlang woonachtig en coachend geweest in Nederland.

Aangezien Bodde nog één seizoen onder contract staat bij de Residentieclub, zullen de Schotten wel een transfersom moeten over maken aan ADO, volgend seizoen uitkomend in de Jupiler League.

Bodde, geboren en getogen in Den Haag, debuteerde in het seizoen 2000/2001 voor de Hagenaren. Sindsdien speelde hij 161 maal namens ADO Den Haag, waarin hij elf maal doel trof.

0
Maandag 30 april 2007 om 14:27 uur

fc hageneez

De Gelderlander: ,,Laurent Delorge naar sc Heerenveen``
30/04 (14:08) Laurent Delorge speelt vanaf volgend seizoen voor sc Heerenveen. Tenminste, dat meldt dagblad De Gelderlander. De club maakte het nieuws nog niet officieel bekend.
nieuws Delorge is 27 jaar en speelde het afgelopen seizoen voor ADO Den Haag. De Belg kon na de degradatie van die club naar de Eerste Divisie transfervrij vertrekken. Delorge speelde eerder voor AA Gent, Coventry City en Lierse SK en Anderlecht. Zijn tijd bij Lierse bleek hem echter te achtervolgen: hij werd beschuldigd van betrokkenheid bij het omkoop- en gokschandaal in het Belgisch voetbal. Daarop werd hij op staande voet ontslagen. In het afgelopen seizoen scoorde hij vijf keer voor ADO Den Haag.

Volgens De Gelderlander verkiest Laurent Delorge sc Heerenveen boven Vitesse. De middenvelder zou hoog op het verlanglijstje van trainer Aad de Mos hebben gestaan. Bij sc Heerenveen is versterking van het middenveld nodig. Paul Bosvelt is bezig aan zijn laatste seizoen. Danijel Pranjic gaf al aan dat hij toe is aan een stapje hogerop.

(later misschien wel meer)


0
Maandag 30 april 2007 om 14:26 uur

vincent

Drama schreef:

Wat vind iedereen ervan dat mols waarschijnlijk 
doorgaat???
hij blijft zeker weten niet bij Den Haag
Had ik toch al in een eerder stadium gezegd.
Zulke spelers verdienen / en gunnen zich een beter afscheid dan dit... dus dan is doorspelen de enige optie
0
Zaterdag 28 april 2007 om 12:54 uur

Nu online

Ran1972, wiegah070, pajam, lernst, oodh, FFL, MichelAdamsMatje, Grimm, DH1905 en 226 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 887
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5