Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helaas

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 888
Volgende pagina

Harry

zuid tribune schreef:

Ooievaar, geloof me, ik ben het met veel van de reacties ten aanzien van het bestuur eens.
Maar ook onder andere bestuurders konden we geen grote sponsoren vinden, vond er rotzooi plaats op de tribunes.
Ondanks de vele negatieve aspecten, probeer ik er de positieve dingen uit te halen. Het is ook Vloet die zij hebben aangesteld, het zijn ook die bestuurders die nu Cornellise, Texeira, Knijnenburg en Meric hebben gehaald en met nog 2 spelers bezig zijn, met de beperkte financiele middelen die men heeft. Het lijkt me geen gemakellijke taak om die (onze) club te besturen. Maar ook ik vind dat er geen groen/geel hart te bekennen is, de passie binnen het bestuur is weg, het is misschien wel te zakelijk geworden en dat is niet goed te noemen.

Uit het feit dat je de leiders (een echt bestuur hebben we allang niet meer!) een compliment geeft met het aantrekken van de genoemde trainer en spelers blijkt dat je ook op een te laag ambitieniveau zit. Niveau bierliga, besef dat toch eens. Dat heeft met passie niks te maken, wel met VAKkennis, marktkennis en toekomstvisie. Alle drie zijn onvoldoende aanwezig, dat blijkt steeds weer. Het is waarschijnlijk veroorzaakt door rotzooi op de tribunes, waardoor VIPS en Deugnieten de macht konden grijpen. Jammer en helaas voor ons, brave liefhebbers.
Ik ga nu maar snel nog even naar Rotterdam, waar tegenwoordig ons North Sea Jazz Festival plaatsvindt. Ook dat zijn we in Den Haag kwijt. Knabbel, snabbel en babbel regeren net als in het voetbal. Onzakelijk.

0
Zondag 15 juli 2007 om 15:06 uur

Ooievaar

zuid tribune schreef:

Ooievaar, geloof me, ik ben het met veel van de reacties ten aanzien van het bestuur eens.
Maar ook onder andere bestuurders konden we geen grote sponsoren vinden, vond er rotzooi plaats op de tribunes.
Ondanks de vele negatieve aspecten, probeer ik er de positieve dingen uit te halen. Het is ook Vloet die zij hebben aangesteld, het zijn ook die bestuurders die nu Cornellise, Texeira, Knijnenburg en Meric hebben gehaald en met nog 2 spelers bezig zijn, met de beperkte financiele middelen die men heeft. Het lijkt me geen gemakellijke taak om die (onze) club te besturen. Maar ook ik vind dat er geen groen/geel hart te bekennen is, de passie binnen het bestuur is weg, het is misschien wel te zakelijk geworden en dat is niet goed te noemen.
Nou dan zijn we het daar duidelijk met elkaar eens. Dat ik laatst hier las dat een man die vanaf 1960 kwam er niet over piekert om nog te komen dat is een teken aan de wand. Kan je verklappen dat die gedachte helaas behoorlijk breed gedragen wordt. Dàt zou het bestuur zich ernstig moeten aantrekken. Er moet een goed deurbeleid worden gevoerd, dat is echt niet zo ingewikkeld: diegenen die over de schreef gaan moeten er worden uitgepikt. Aleen dat moet je wèl durven doen. Huur jongens van de straat in, zoals ze dat in Amsterdam-West ook met behoorlijk veel succes doen, en laat die ingrijpen indien nodig. Ik ben ervan overtuigd dat diegenen die ze nu niet binnen willen hebben, toch echt komen, ook al hebben ze 83 kaarten nodig. ADO heeft klanten nodig, de klanten hebben ADO niet nodig, uitzonderingen daargelaten. Dit beleid is de dood in de pot. En sponsoren komen op deze wijze natuurlijk nooit. Ringeling en Jansen zien de club als hùn speeltje en daar moet iedereen met z`n tengels vanaf blijven. En dat het Zuiderpark de afgelopen jaren nooit was uitverkocht is niet meer dan logisch. 4 jaar eredivisie, 4 jaar bagger. De mensen zijn kritischer geworden, ze willen wèl worden vermaakt. En ze willen zich ook niet generen voor allerlei gajus op de tribune. Dus ophouden met praten pappen en nathouden maar ingrijpen nu!
0
Zondag 15 juli 2007 om 15:02 uur

Harry

roger schreef:

nog wat gevangen voor die martha?

Jij wil alles! Goddank hoeven we zijn salaris niet meer te betalen. Laat ik het voorzichtig zeggen: hij paste helaas niet bij ons en heeft daarom bijna niet gespeeld.......

0
Zaterdag 14 juli 2007 om 22:45 uur

Ooievaar

Harry schreef:

We zitten inderdaad dicht bij elkaar. Vooruit denken! Daarom vind ik het zo`n zonde van het geld om nu al zoveel voor de eredivisie onvoldoende spelers onder contract te nemen. Wie het bij Vitesse niet haalt, met Feyenoord 2 degradeert, als 24-jarige amateur bij een 2e klasser speelt of in de hoofdklasse, dat maakt niet eens zoveel uit, heeft straks in de eredivisie niets te zoeken. Juist nu moeten we onze centjes beter gebruiken en niet in het water gooien. De anderen zijn zo zwak dat het nog een hele hijs zal worden om niet te promoveren.
Neem aan dat als de promotie - door kampioenschap - daar is, er een elftal staat wat in het linkerrijtje gaat meespelen. Die ambitie mag je niet maar mòèt je uitspreken. Dat stadion moet worden uitgebreid, daar kan je het beste nu maar mee beginnen, regeren is vooruitzien niet waar? Dat er komend seizoen  -hoogstwaarschijnlijk- niet veel mensen zullen komen is een reden temeer om van die draconische maatregelen af te stappen. Maak Rob Jansen voorzitter of TD voor mijn part, dan kan hij zich volledig op ADO richten, en er niet telkens mee wegkomen door te zeggen dat hij maar adviseur is. Me dunkt heeft meneer z`n zakken nu wel genoeg gevuld. Know how en hart voor de club dienen de bestuursleden te hebben, en daar kan ik ze met de alle beste wil van de wereld helaas niet op betrappen. Mooi stadion, A-locatie, een groot achterland, veel sluimerende belangstelling voor ADO. Dus alle ingrediënten voor een succesvol bestaan in de ere zijn aanwezig.  Maar dan moet je de mensen wèl over de streep trekken. Je moet je achterban natuurlijk niet van je vervreemden, want dan is het dweilen met alle kranen open (...)
0
Zaterdag 14 juli 2007 om 21:31 uur

jajoh

kojak1 schreef:

nou,die bij stond zat zeker niet meer op school,was ook geen jochie meer.ik schat hem een jaar of 40.en dan met zijn``VRIENDEN``van pernassia,die stonden maar een beetje te kijken,niemand kon er om lachen,het was om te huilen.en dan zeggen ik ben een echte hagenees hoor,geen nagemaakte.
Helaas zal je dit figuren altijd houden bij het voetbal.... Bij andere clubs is het net zo, dus niet alleen een haags probleem!! Als niemand erop reageert, zoals bij Laakkwartier er niemand om lachte, dan is voor hun de lol ook ervan af. Maar nogmaals, je kunt het helaas nooit verbannen.
0
Vrijdag 13 juli 2007 om 17:23 uur

Hans

Drama schreef:

Ja die vond ik ook lekker gretig 
samen met coster 

Immers speelt op amateur basis he
dus die probeert een contract te verdienen
Nou begrijp ik het! Als je geen contract hebt ben je automatisch gretig. Dan hebben we dus nog wel een paar kandidaten. Wat ik gisteravond weer op de tribune hoorde zijn er nog wel een stel favorieten die van alles willen maar helaas weinig kunnen. Dat geldt jammer genoeg ook voor onze nieuwe vedette.
Bedenk ff: als het echt wat zou zijn, was hij als amateur niet naar ons gekomen. Ren je rot en reken je rijk.
0
Donderdag 12 juli 2007 om 11:00 uur

Jurriƫn2

tjonge jonge schreef:

Is al goed... Maar krijg wat van die successupporters bij Feyenoord..... Gaan gelijk alle haren overeind he....
Oke, ja helaas hebben wij die ook let maar op als we 1e staan in de winter.... Dan loopt het ineens vol
0
Woensdag 11 juli 2007 om 16:21 uur

Advertentie

Mr. FC DEN HAAG

Frans schreef:

Bedankt Koosje :

Wist trouwens al uren vantevoren van de komst van Yuri Cornelisse, maar kon op dat moment niet shouten en later was de site uit de lucht !!
Heb Max wel via de mail bijgepraat en van alle inside
information voorzien.
Ik kan wel vermelden dat met name Ricky een grote
rol in deze transfer heeft gespeeld.

Laatste nieuws :

Murat Onal is nu al teruggezet naar ADO DH 2e selectie, meneer toonde onvoldoende inzet,
revalideerde te langzaam van een kleine blessure.
Hij wilde zich in Amsterdam laten behandelen en daar voor zichzelf trainen !!

Wiljan Vloet heeft direct keihard ingegrepen :

- onmiddelijke terugzetting naar ADO DH 2e selectie
- niet mee op trainingskamp naar Oostenrijk

Spelers hebben de echte trainer (baas) nu gezien en 
weten allemaal waar ze aan toe zijn !


 
Ik had niet anders verwacht van een type trainer als Vloet!
Keihard laten zien dat je er staat als trainer zodat er niet met je valt te sollen!
Waar het helaas Lex Schoenmaker aan ontbrak....
0
Dinsdag 10 juli 2007 om 16:11 uur

vincent64

Aad02 schreef:

Men is hier positief gestemd omdat we een goede dingen hebben gezien afgelopen zaterdag op het veld van Laakkwartier. Dat aangevuld met wat gerichte versterkingen deel ik het opportunisme onder ons.
Tot woensdag!

aad,
kan woensdag helaas niet. was er vanuit gegaan vrij te kunnen nemen, (middagdienst) maar een collega was me voor met een vrijgezellenfeest (wat een klotesmoes:-))
Oostenrijk is me net even te ver, dus tot een volgende gelegenheid zullen we maar zeggen.
0
Dinsdag 10 juli 2007 om 15:03 uur

jajoh

Ik ben benieuwd wat morgen gaat brengen. Dordrecht is nu natuurlijk een club die we ook in de competitie  tegenkomen. ook al is het een oefenwedstrijd, toch een soort van krachtmeting. Helaas kan ik niet gaan, maar ik ga ervan uit dat de medeshouters er een leuke samenvatting van maken hierzo!

LAAT DAT SEIZOEN MAAR WEER BEGINNEN, HEB ER ZIN IN!! En nu maar hopen dat de meeste goals dit seizoen van ons aan de kant van vakkie M vallen :-)
0
Dinsdag 10 juli 2007 om 13:29 uur

Nu online

Ran1972, Tante Wil, wiegah070, pajam, fcdh-denhaag, Lellow, Fido, Jk23, 10 en 188 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 888
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5